روش های تبلیغات در یکتانت، از صفر تا صد

12
روش های تبلیغات در یکتانت

اگر شما هم جزء آن دسته از کاربران باهوش و آگاه به دنیای وب باشید، احتمالا می‌دانید تبلیغاتی که در صفحات وب‌سایت‌های مختلف مشاهده می‌کنید، انواع گوناگون دارند و از نظر ساختار و عملکرد با یکدیگر بسیار متفاوت‌ هستند. با مطالعه‌ این مقاله، به طور کامل با روش های تبلیغات در یکتانت که در صفحات وب‌سایت‌ها به طور روزمره با آن‌ها برخورد می‌کنید اعم از کلیکی، بنر ثابت و …  آشنا خواهید شد و تعرفه‌ تبلیغات کلیکی و روش های دیگر تبلیغات در دسترس‌تان قرار خواهد گرفت.

در زیر فهرستی از مطالب موجود آورده شده است تا بتوانید مستقیم تبلیغ موردنظر خود را مطالعه کنید.

برای درک و توضیح بهتر پیرامون فلوچارت بالا، ابتدا به شرح نوع پایه‌ای از تبلیغات ( تبلیغات بنر ثابت) در صفحات وب‌سایت‌های مختلف می‌پردازیم.

تبلیغات بنری ثابت

آیا شما هم همه‌روزه شاهد بیلبوردهای تبلیغاتی مختلفی در سطح شهر هستید؟ بعضی از این بیلبوردها خاطره‌ساز می‌شوند و تصویری خوب و ماندگار از آن برند در ذهن مخاطب به وجود می‌آورند و بسیاری از آنها پس از مدتی از خاطر مردم فراموش می‌شوند، بدون اینکه کسب‌وکار موردنظر بتواند دقیقا ارزیابی کند چه تعداد کاربر بعد از دیدن بیلبورد از محصولات آن‌ها استفاده کرده و یا به سایت مورد نظر سر زده است.

تبلیغات بنری ثابت تا حد زیادی به بیلبوردها شباهت دارد. همان گونه که مکان نصب، یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در قیمت بیلبوردها می‌باشد، قیمت تبلیغات بنری ثابت هم بسته به سایت نمایش‌دهنده و فضایی که از آن سایت به تبلیغ‌کننده اختصاص داده می‌شود، متفاوت است. گاهی کسب‌وکارها تصمیم می‌گیرند صرف‌نظر از اینکه چند کلیک از تبلیغ خود دریافت می‌کنند یا چند نفر بنر ثابت آنها را مشاهده می‌کنند، در فضای خاصی از صفحه حضور داشته باشند. در قسمت تعرفه تبلیغات بنری می‌توانید سایت‌هایی را که تبلیغات بنری ثابت نمایش می‌دهند، به طور کامل مشاهده کنید و از تعرفه جایگاه‌های مختلف در وب‌سایت‌های گوناگون باخبر شوید.

تعرفه تبلیغات بنری ثابت با توجه به سایت نمایش‌دهنده، جایگاهی که در سایت انتخاب می‌کنید و همچنین مدت زمانی که جهت انتشار تبلیغ خود مشخص می‌کنید (معمولا یک ماهه) تعیین می‌شود. کارشناسان ما در یکتانت، با توجه به کسب‌وکار و مخاطبان‌تان، پکیج‌های بنر ثابت به شما پیشنهاد می‌دهند تا بتوانید کمپین بنر ثابت خود را موثرتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر اجرا کنید.

چرا برخی کسب‌وکارها از بنر ثابت استفاده می‌کنند؟

هدف بسیاری از کسب‌وکارها از انتشار بنر ثابت، آگاهی از برند و دیده‌شدن است. با استفاده از بنر ثابت، می‌توانید اعتماد و توجه کاربرانِ سایت نمایش‌دهنده را به برند خود جلب کنید؛ بدون رقابت با سایر تبلیغات، در مدت زمان تعیین‌شده، در جایگاه موردنظر حضور داشته باشید و مخاطبان بسیاری را با برند خود آشنا سازید. با توجه به اینکه تبلیغ شما در سایت‌های معتبر نمایش داده می‌شود، کاربران بیشتری به آن اعتماد و از آن استفاده می‌کنند. همچنین می‌توانید با قرار دادن لینک utmدار از طریق گوگل آنالیتیکس خود، ترافیک دریافتی را بررسی و کمپین اجرا شده را به درستی تحلیل کنید.

روش های تبلیغات بنری

بعضی از کسب‌وکارهایی که مشتریان خاص خود را دارند (مانند فروش نرم‌افزار حسابداری)، تازه وارد بازار شده‌اند و هنوز مخاطبان با آن‌ها آشنایی کافی ندارند، می‌توانند برای اطمینان از دیده شدن تبلیغ خود از بنر ثابت استفاده کنند. در این صورت آن‌ها اطمینان پیدا خواهند کرد در صف نمایش تبلیغات کلیکی که در ادامه توضیح می‌دهیم، قرار نخواهند گرفت و بنر تبلیغاتی آن‌ها در جایگاه موردنظر نمایش داده خواهد‌ شد.

حالت پیش‌فرض تبلیغات در یکتانت، تبلیغات کلیکی هستند. اگر تمایل دارید از تبلیغات بنر ثابت استفاده کنید، با همکاران ما در یکتانت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کمپین بنری ثابت شما را فعال کنند.

با مطالعه توضیحات بالا، زمان آن فرا رسیده‌است تا شما را با دو نوع تبلیغات کلیکی و ارسالی به طور کامل آشنا سازیم.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یکی از بهترین روش های تبلیغات است که امروزه بسیار مورد استقبال کسب‌وکارهای مختلف قرار گرفته است. در تبلیغات کلیکی (cost per click)  شما به ازای کاربری که تبلیغ را دیده و روی آن کلیک کرده است، هزینه پرداخت می‌کنید. در نتیجه هزینه تبلیغات شما با مجموع تعداد کلیکی که کاربران روی تبلیغ کرده‌اند، متناسب است. با توجه به این امر، هر چه کلیک بیشتری صورت گیرد، هزینه افزایش پیدا می‌کند.

همان‌طور که گفته شد، در تبلیغات بنر ثابت بسته به سایت نمایش‌دهنده و جایگاهی که انتخاب می‌کنید، هزینه می‌پردازید ولی در تبلیغات کلیکی، با توجه به قیمت کلیکی که تعیین ‌می‌کنید و متناسب با بودجه‌ای که برای تبلیغات کلیکی خود در نظر می‌گیرید، کلیک دریافت می‌کنید و هزینه می‌پردازید.

با توجه به عرضه و تقاضای داخل سیستم، برای برخی از سایت‌های نمایش‌دهنده حداقل قیمت کلیک تعیین می‌شود؛ در نتیجه تعداد سایت‌های نمایش‌دهنده بستگی به نرخ کلیکی دارد که از جانب شما مشخص می‌گردد. در نظر داشته باشید تعداد سایت‌های نمایش‌دهنده در بازه‌‌های زمانی‌ مختلف، بنا به حداقل قیمتی که سیستم در آن زمان تعیین می‌کند، متفاوت است.

نرخ کلیک موثر چیست ؟

نرخ کلیک موثر (ECTR) در واقع متناسب با (CTR (Click Through Rate است و با عددی بین صفر تا یک تعیین می‌شود. این عدد در واقع نشان‌دهنده نرخ کلیک به نمایش اخیر تبلیغ شما است و تبلیغ شما با ECTR به دست آورده در سیستم یکتانت رقابت می‌کند. هرچه ECTR بالاتر باشد، یعنی تبلیغ شما جذاب‌تر و کاربرپسندتر است. با توجه به ECTR در پنل یکتانت روی تبلیغ شما برچسبی از خیلی جذاب تا خیلی غیرجذاب قرار می‌گیرد که به شما کمک می‌کند عملکرد تبلیغ‌های مختلف خود رو با هم مقایسه کنید

چگونه تبلیغ کلیکی در سایت‌های نمایش‌دهنده، نشان داده می‌شود ؟

ابتدا سیستم به شما شانس نمایش اولیه می‌دهد. در صورتی که ضوابط سایت نمایش‌دهنده با تنظیمات و شرایط تعیین‌شده توسط شما مغایرتی نداشته باشد، تبلیغ موردنظر در سایت‌های نمایش‌دهنده‌ نشان داده می‌شود. با استفاده از این شانس اولیه، ECTR تبلیغ شما مشخص می‌شود. سپس سیستم تبلیغ شما را در صف نمایش تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد؛ هر چه ECTR و قیمت کلیک بالاتر باشد، شانس بیشتری برای نمایش در سایت‌های نمایش‌دهنده خواهید داشت. البته توجه داشته باشید که این دو عامل، موازی با هم پیش می‌روند. به طور مثال اگر جذابیت آیتم شما بالا باشد، می‌توانید قیمت هر کلیک خود را کاهش دهید و همچنان از نمایش خوبی بهره‌مند شوید.

با توجه به این دو عامل، الگوریتمی در یکتانت وجود دارد که به صورت خودکار تعیین می‌کند تبلیغ شما در کدام سایت‌ و چند بار نمایش داده‌ شود. در بسیاری از مواقع اگر کاربران بر روی تبلیغ شما در سایت نمایش‌دهنده خاصی بیشتر کلیک کنند، شانس حضور تبلیغ شما در آن سایت افزایش پیدا می‌کند زیرا سیستم گمان می‌کند که کاربران آن سایت به مخاطبان شما نزدیک‌تر هستند و از کسب‌وکار شما بیشتر استقبال می‌کنند.

در تبلیغات کلیکی، گزارشی به تفکیک سایت‌های نمایش‌دهنده در اختیار شما قرار می‌گیرد که تعداد کلیک، تعداد نمایش، نرخ کلیک به نمایش و … را نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید با قرار دادن اسکریپت در وب‌سایت خود، اهداف (goal) متفاوتی اعم از پرکردن سبد خرید توسط کابر یا رسیدن به درگاه پرداخت توسط کاربر را در پنل تبلیغات کلیکی تعریف کنید. در این حالت متوجه خواهید شد کدام یک از سایت‌های نمایش‌دهنده برای کسب‌وکار شما بازده بیشتری دارند و مخاطبان‌تان بیشتر از آن سایت‌ها بازدید می‌کنند و شما را به اهداف‌تان نزدیک می‌سازند.

روش های تبلیغات کلیکی

چگونه می‌توان نتایج کمپین را بهینه‌ کرد ؟

لازم است پس از اجرای کمپین، نتایج و بازخورد کاربران را بررسی کنید و سایت‌هایی را برای نمایش برگزینید که با کیفیت و بازده‌ بیشتری شما را به اهداف‌تان برساند. می‌توانید سایت‌های منتخب نمایش‌دهنده خود را در گروه نمایش‌دهندگان (White List) قرار دهید. به طور مثال از بین سایت‌های نمایش‌دهنده، تنها ۱۰ سایت خبری را انتخاب و کمپین خود را فقط برای انتشار در ۱۰ سایت مشخص‌شده فعال کنید.

همچنین اگر در سایت نمایش‌دهنده‌ای مجموع هزینه کلیک کاربران بر روی تبلیغ شما نسبت به بازدهی هدفی که تعریف کرده‌اید (خرید، ثبت‌نام و …)، زیاد است و صرفا این تعداد کلیک بدون بازخورد، برای شما هزینه با بازده کم ایجاد می‌کند، می‌توانید انتشار تبلیغ خود را در آن سایت کاهش دهید، متوقف کنید و یا آن سایت را در لیست سیاه (Black List) قرار دهید.

تبلیغات کلیکی به سه نوع اصلی همسان، بنری و محصول تقسیم می‌شود و هر سه نوع آن، تمام قابلیت‌های ذکر شده را دارد. در ادامه با شرح مختصری پیرامون انواع تبلیغات کلیکی آشنا خواهید شد.

تبلیغات همسان

تبلیغات همسان (native) به دلیل یکپارچگی و همسان شدن ظاهری با سایت‌های نمایش‌دهنده این گونه نام‌گذاری شده است. هدف از این هماهنگی با ساختار سایت، جلوگیری از نادیده گرفته شدن تبلیغات توسط کاربران است؛ بسیاری از مواقع، حتی نام برند در تبلیغ ذکر نمی‌شود. به دلیل یکپارچگی زیاد با ساختار سایت نمایش‌دهنده، کاربران بیشتری به تبلیغات همسان توجه نشان می‌دهند و بر روی آن‌ها کلیک می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود در نهایت اثربخشی تبلیغات افزایش یابد. تبلیغ کلیکی همسان به سه نوع عادی، ریتارگتینگ و موضوعی تقسیم می‌شود که در ادامه توضیحات بیشتری پیرامون آن داده خواهد شد.

روش های تبلیغات همسان

تبلیغات همسان عادی

در همسان عادی بدون محدودیت خاصی بسته به صف نمایش تبلیغ‌کنندگان که پیش‌تر به آن اشاره شد، تبلیغ شما در جایگاه‌های همسان نشان داده می‌شود. این نوع تبلیغات برای تمامی کسب‌وکارها مناسب است و با جذب هزاران مخاطب جدید، نه تنها به شما کمک می‌کند ترافیک وب‌سایت‌تان را افزایش دهید بلکه به فروش چندبرابری نیز منجرمی‌گردد.‌  

تبلیغات موضوعی

تبلیغات موضوعی نوعی جدید از تبلیغات آنلاین است که به تازگی به تبلیغات یکتانت اضافه شده است. این توع تبلیغات با استفاده از هوش مصنوعی و روش‌های متن کاوی، موضوع محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص می‌دهد و تبلیغات متناسب با آن موضوع را در جایگاه‌های تبلیغاتی صفحه موردنظر به نمایش می‌گذارد.

در تبلیغات موضوعی، تبلیغات هر صفحه با توجه به موضوع و محتوای صفحه انتخاب می‌شوند. فرض کنید کاربری به دنبال راه‌حلی برای تعویض خودروی شخصی خود در اینترنت جستجو می‌کند و محتوای صفحه‌ای از نمایش‌دهندگان یکتانت را در رابطه با حل مشکل خودروی خود مطالعه می‌کند. در همین لحظه با تبلیغی مانند «تعویض اقساطی خودرو» یا «خودروی فرسوده را با خودروی نو معاوضه کنید» مواجه می‌شود. از آنجایی که این تبلیغات دقیقا راه‌حلی مرتبط با مشکل کاربر هستند، بنابراین اثرگذاری بسیاری بر ذهن کاربر خواهند داشت و احتمال دنبال کردن تبلیغات توسط کاربر افزایش می‌یابد. 

تبلیغات ریتارگتینگ همسان را جلوتر توضیح می‌دهیم.

تبلیغات بنری کلیکی

شما می‌توانید به صورت بنری ثابت یا بنری کلیکی از تبلیغات بنری استفاده کنید. تبلیغات بنری ثابت را در ابتدای مطلب توضیح دادیم و در این قسمت با تبلیغات بنری کلیکی آشنا می شویم.

تبلیغات بنری یک تصویر ثابت یا متحرک است که به دلیل ساختار جذابش، توجه کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. برخلاف تبلیغات همسان، تبلیغاتی بودن آن کاملا مشخص است و در جایگاه‌های مختلف صفحه نشان داده می‌شود. بهتر است برند شما در محتوای تبلیغ بنری کاملا قابل مشاهده باشد؛ از این رو تبلیغات کلیکی بنری به برندسازی و دیده‌شدن کسب‌وکار شما بسیار کمک می‌کند و آگاهی از برندتان را افزایش می‌دهد.

روش های تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نیز مانند تبلیغات همسان در سه دسته‌ی عادی، ریتارگتینگ و موضوعی قابل استفاده است. ویژگی‌های هر یک از این سه دسته مشابه تبلیغات همسان است و فقط شیوه‌ی نمایش‌ آیتم‌های تبلیغاتی با تبلیغات همسان تفاوت دارد و به صورت تصویر ثابت یا متحرک است. 

تبلیغات کلیکی محصول

یکی دیگر از روش های تبلیغات کلیکی، تبلیغات محصول است. مزیت این روش نسبت به بنری و همسان این است که نیازی به تولید محتوا ندارد. محتوای تبلیغات کلیکی محصول به صورت خودکار و براساس محبوبیت، سابقه‌ی نمایش‌های پیشین و طبق آمار دقیق گزارش‌ها ساخته می‌شوند. برای استفاده از این کمپین لازم است تبلیغ‌کننده کد جاوااسکریپتی را به عنوان یک تگ در پنل خود قرار دهد تا به صورت خودکار با استفاده از اطلاعات محصول مانند نام، تصویر، قیمت و حتی تخفیفی که برای آن اعمال شده است، محتوا ساخته شود و به کاربران مختلف در سایت‌های نمایش‌دهنده نشان داده شود. تبلیغات کلیکی محصول در حال حاضر فقط به صورت ریتارگتینگ فعال است و به زودی در حالت عادی هم فعالیت خود را آغاز می‌کند.

تبلیغات ریتارگتینگ

یکتانت هنگام ساخت کمپین، حالت انتخابی دیگری تحت عنوان ریتارگتینگ برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید بازدهی تبلیغات خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید و با سرعت بیشتری به اهداف تعریف‌شده خود دست یابید. تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ، به صورت بنری، همسان و محصول وجود دارد. می‌توانید به راحتی هنگام ساخت کمپین از آن‌ها استفاده کنید. 

بسیاری از مواقع پیش آمده است که مخاطب وارد سایتی می‌شود، محصول یا محتوای آن را مشاهده می‌کند ولی به هر دلیل بدون اینکه از محصول یا خدمات آن استفاده کند، از سایت موردنظر خارج می‌شود. با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ قادر خواهید بود مخاطبان وب‌سایت خود را در وب‌سایت‌های دیگر پیدا کنید و تبلیغات خود را به آن‌ها نمایش دهید و بار دیگر مشتری بالقوه را به سایت خود بازگردانید. 

مثالی واقعی از تبلیغات ریتارگتینگ

به طور مثال، من دیروز مستقیما با کلیک روی لینک تلگرام وارد صفحه سفر به مریخ سفرستان شدم و بدون اینکه ثبت‌نام کنم از سایت خارج شدم. امروز در سایت انتخاب در کنار صفحه دقیقا تبلیغ همان سفر به مریخ سفرستان را به من نشان می‌دهد و سعی می‌کند من یا در واقع همان کاربری که مسیر را در نیمه راه رها کرده، دوباره به پیمودن ادامه مسیر دعوت کند.

روش های تبلیغات ریتارگتینگ

این موضوع باعث می‌شود تبلیغات شما به کاربرانی که حداقل یک بار از وب‌سایت‌تان بازدید کرده‌اند، نشان داده شود، با هدفمندی و کیفیت بیشتری شما را به اهدافی که تعریف کرده‌اید، می‌رساند و تلاش می‌کند تا کمپین‌تان موثرتر باشد.

فعال‌سازی تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ

برای فعال‌سازی تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ، لازم است تبلیغ‌کننده ابتدا اسکریپت موجود در پنل یکتانت را در وب‌سایت خود قرار دهد. با استفاده از اسکریپت یکتانت، بر روی مرورگر تمامی کاربرانی که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند، کوکی قرار داده می‌شود. با استفاده از این کوکی‌ها می‌توانید کاربران خود را بشناسید؛ گروه‌های مختلف کاربری تعریف و تعیین کنید تمایل دارید کدام گروه‌های کاربری، تبلیغات ریتارگتینگ شما را مشاهده کنند. به طور مثال فرض کنید برای یکی از تبلیغات خود، گروه «همه بازدیدکنندگان من» را انتخاب می‌کنید. در این صورت تمام افرادی که از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند، برای تبلیغ موردنظر ریتارگت می‌شوند و شانس نمایش تبلیغ شما برای آن‌ها به وجود می‌آید.

تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ محصول

حال که با دو نوع تبلیغات کلیکی محصول و ریتارگتینگ آشنا شدید، زمان آن است که با یکی دیگر از شیوه های تبلیغات کلیکی، به نام ریتارگتینگ محصول آشنا شوید. این دسته تمام ویژگی‌های محصول و ریتارگتینگ را شامل می‌شود. بسیاری از کاربران بعد از دیدن یک محصول، پیش از اینکه خریدی انجام شود، به دلایل متفاوت از سایت خارج می‌شوند. با استفاده از ریتارگتینگ محصول می‌توانید به آسانی محصولات موردنظر و حتی پیشنهادهای مرتبط بهتر را در صفحات نمایش‌دهندگان مختلف پیش روی مشتریان بالقوه خود قرار دهید.

همان‌‌طور که گفته شد، مزیت این روش نسبت به ریتارگتینگ بنری و همسان این است که نیازی به تولید محتوا ندارد و با قرار دادن اسکریپت موردنظر در سایت شما، الگوریتم به طور خودکار محتوای تبلیغاتی درست می‌کند و به مشتریانی که قبلا آن محصول یا مشابه‌اش را در سایت‌تان دیده‌اند، نشان می‌دهد. ریتارگتینگ محصول می‌تواند هم در جایگاه بنری و هم در جایگاه همسان نشان داده شود.

روش های تبلیغات ریتارگتینگ محصول

شما می‌توانید هنگام ثبت هر کدام از انواع کمپین کلیکی موارد زیر را بسته به نیازتان تعیین کنید :

 • زمان و تاریخ انتشار
 • دستگاه نمایش(موبایل یا دسکتاپ)
 • سیستم‌عاملی که تبلیغ موردنظر در آن نمایش داده می‌شود
 • محدوده جغرافیایی (کشور و استان موردنظر)
 • شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس‌های اینترنتی (همراه اول، ایرانسل و …)
 • وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات

پنل یکتانت گزارش‌های دقیق و کاملی از رفتار کاربران و عملکرد کمپین‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید عملکرد خود و کاربران را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را بهبود بخشید. به طور مثال شما می‌توانید در پنل یکتانت مشاهده کنید که بیشترین ورودی از کدام وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده یکتانت است و هدف شما را دنبال می‌کنند و در ادامه تبلیغات خود را به نمایش در آن وب‌سایت‌ها محدود کنید. 

در جدول زیر می‌توانید تعرفه‌ تبلیغات کلیکی را مشاهده کنید.

انواع تبلیغات کلیکیحداقل قیمت کلیک
تبلیغات همسان۵۰ تومان
تبلیغات ریتارگتینگ همسان۲۰۰ تومان
تبلیغات بنری۳۰۰ تومان
تبلیغات ریتارگتینگ بنری۳۰۰ تومان
تبلیغات ریتارگتینگ محصول۳۰۰ تومان

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

یکتانت امکان دیگری تحت عنوان تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را نیز برای شما فراهم آورده است. با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، به طرز چشمگیری توجه میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کنید و پیام خود را هدفمندتر به آن‌ها برسانید. کسب‌وکارها با اهداف متفاوتی از جمله آگاهی کاربران از برند، افزایش ترافیک سایت، نصب اپلیکیشن، افزایش فروش محصولات و … از کمپین پوش استفاده می‌کنند. تبلیغ‌کننده تعیین می‌کند که تمایل دارد به چه تعداد کاربر، پوش تبلیغاتی ارسال کند. سپس بنا به تعرفه‌ای که برای ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی انتخاب کرده است، در صف ارسال نوتیف قرار می‌گیرد. پس از ارسال پوش تبلیغاتی، با استفاده از گزارشی که یکتانت در اختیارتان می‌گذارد، می‌توانید اطلاعات کاملی همانند تصویر زیر از عملکرد کاربران به دست آورید و کمپین خود را بهینه کنید.

روش های تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

هزینه پوش تبلیغاتی بر حسب تعداد ارسال نوتیف به کاربران محاسبه و برای ارسال هر ۱۰۰۰ نوتیف، بسته به انتخاب تبلیغ‌کننده بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان تعیین می‌شود. شما می‌توانید بودجه موردنظر، تعداد کاربران ارسالی، بازه زمانی ارسال (تاریخ و ساعت) و از همه مهم‌تر موقعیت مکانی با دقت محله و خیابان را مشخص کنید. همچنین امکان دیگری به نام ارسال پوش فوری برای شما وجود دارد که می‌توانید به کمک آن نوتیف‌های خود را در بازه‌ی زمانی بسیار کوتاه و در لحظه به تعداد کاربران بیشتری ارسال کنید.

در حال حاضر یکتانت تنها با پنل ارسال پوش نوتیفیکیشن نجوا کار می‌کند. پنل نجوا به شما قابلیت‌های متفاوتی می‌دهد. در زیر برخی از این قابلیت‌ها را مشاهده می‌کنید.

 • انتخاب دستگاه نمایش (موبایل – دسکتاپ)
 • انتخاب اپراتور و ISP موردنظر
 • فرستادن پوش نوتیفیکیشن به کاربرانی که اپلیکیشن خاصی روی تلفن همراه خود دارند
 • تعیین موقعیت مکانی با دقت محله و خیابان
روش های تبلیغات پوش

تمایل دارید کدام یک از روش های تبلیغات ذکرشده را اجرا کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم. همچنین خواهشمندیم اگر علاوه بر روش های تبلیغات اشاره‌شده، روش دیگری در نظر دارید، با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها همراه ما بودید، از شما سپاس گزاریم.

12 دیدگاه‌ها
 1. هاست وردپرس می گوید

  بسیار عالی و کامل بود ممنون از شما بابت توضیحات خوبتون و کاملتون

  1. ندا عروضی می گوید

   از لطفتون ممنونم 🙂 خوشحالم که براتون مفید بوده

 2. فاطمه می گوید

  خیلی خوب و کامل بود ? ? ?

  1. ندا عروضی می گوید

   خواهش میکنم ممنون از لطفتون 🙂

 3. محسن می گوید

  سلام
  ۰۲۱……۶۷۰۰۰ شماره یکتانته ؟

  1. ندا عروضی می گوید

   سلام خیر دوست عزیز شماره داخل فوتر سایت نوشته شده

 4. محمدرضامهریاب زاده می گوید

  سلام برای درج آگهی تبلیغاتی به روش کلیکی همسان میشه راهنمایی کنید و تبلیغات رو انجام بدید.
  لطفا تماس بگیرید
  ۰۹۳۹۹۰۶۰۲۳۶
  مهریاب

  1. محمود حسینی می گوید

   سلام بله حتما همکارانمون با شما تماس میگیرند.

 5. دنیای صنعت برق می گوید

  سلام
  آیا گرفتن تبلیغات به تعداد بازدید ها مرتبط می باشد یا خیر ؟ سایت من روزانه بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ بازید کننده داره آیا امکان گرفتن تبلیغات هست؟

  1. ندا عروضی می گوید

   سلام دوست عزیز 🙂 برای شکل گرفتن همکاری با سایت‌های مختلف، معیارهایی درنظر گرفته شده. اگه این معیارها با سایت شما مطابقت داشته باشه، همکاری یکتانت و نمایش‌دهنده آغاز میشه. اطلاعات بیشتر رو میتونین در این لینک ملاحظه کنین 🙂 http://bit.ly/2PtQTJg
   برای اطلاعات بیشتر و بررسی وب‌سایتتون میتونین با شماره ۸۶۱۲۷۵۵۰-۰۲۱ تماس بگیرین 🙂

 6. علیرضا می گوید

  سلام شماره تماس شما کجاست وچگونه باشماتماس بگیریم؟

  1. ندا عروضی می گوید

   سلام دوست عزیز داخل فوتر سایت هست : ۸۶۱۲۷۵۵۰-۰۲۱

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.