با ریتارگتینگ، فروش خود را چندین برابر کنید

ریتارگتینگ یکتانت به شما کمک می‌کند هدفمندتر از همیشه تبلیغ کنید و با بازگرداندن مشتریان‌ خود به وب‌سایت‌تان، آن‌ها را ترغیب به خرید کنید.

به صدها برند که از ریتارگتینگ یکتانت استفاده می‌کنند بپیوندید

تبلیغات درست را به مخاطبان درست و در زمان درست نمایش دهید

تبلیغات درست

با پیشنهادهای ویژه، مشتریان‌تان را دعوت به خرید کنید

با داشتن استراتژی درست ریتارگتینگ، می‌توانید برای هر مرحله از فرآیند خرید مشتری برنامه‌ریزی کنید و با پیشنهادهای جذاب نظر آن‌ها را جلب کنید. به طور مثال، می‌توانید با دادن کد تخفیف به کسانی که کالای شما را در سبد خرید رها کرده‌اند، آن‌ها را ترغیب به خرید کنید. هر چه محتوای تبلیغات شما شخصی‌سازی شده تر باشد، درصد تبدیل آن‌ها به کلیک و خرید افزایش پیدا می‌کند.

مخاطبان درست

کسانی که قبلا به شما علاقه نشان داده‌اند را هدف بگیرید

با کمپین‌های ریتارگتینگ، تبلیغات خود را تنها به مشتریان بالقوه خود نمایش می‌دهید. به همین دلیل این تبلیغات بالاترین نرخ تبدیل به کلیک و خرید را دارند. با شناسایی افرادی که قبلا به محصول یا خدمت خاصی از شما علاقه نشان داده‌اند، می‌توانید محصولات خود را دوباره به آن‌ها یادآوری کنید و یا حتی با پیشنهاد دادن محصولات و خدمات مشابه، شانس فروش خود را چندین برابر کنید.

تبلیغات همسان ریتارگتینگ

زمان درست

با پیشنهادهای به موقع، نظر کاربران‌تان را جلب کنید

با تبلیغات ریتارگتینگ می‌توانید درست زمانی که مشتری‌های شما در سطح وب در حال جستجو هستند، محصولات خود را به آن‌ها یادآوری کنید. از طرف دیگر با داشتن اطلاعات ارزشمندی مثل لیست کسانی که خریدار محصولات و خدمات شما هستند، می‌توانید در زمان مناسب با معرفی محصولات جدید و یا پیشنهادهای فصلی خود، مشتریان وفادارتان را به خرید بیش‌تر ترغیب کنید.

چرا بزرگ‌ترین برندها از ریتارگتینگ یکتانت استفاده می‌کنند؟

هر چقدر به مفاهیم بازاریابی دیجیتال مسلط باشیم، وقتی ابزار خوبی در اختیار نداشته باشیم، نمی‌توانیم ایده‌های هیجان‌انگیزمان را عملی کنیم. ریتارگتینگ یکتانت، باعث کاهش 30 درصدی هزینه تصاحب مشتری برای ما شده است. مطمئن باشید که نرخ تبدیل ترافیکی که از این طریق می‌گیرید، با اثربخش‌ترین کانال‌هایی که می‌شناسید، قابل رقابت است.

مهدی فروغی
مدیر ارشد بازاریابی بیمیتو

تبلیغات آنلاین با ریتارگتینگ کامل میشه و من خیلی خوشحالم که یکتانت و تیم دلسوزش این خدمت رو بالاخره تو ایران ارائه کردن تا بتونیم با این سرویس، وب‌سایت‌های ایرانی و مخاطبان بیشتری رو مورد هدف قرار بدیم. ریتارگتینگ یکتانت از نظر تکنولوژی، ظرفیت نمایش و پشتیبانی بسیار خوب عمل می‌کنه. براشون آرزوی موفقیت میکنم.

آرمان فرج‌زاده
مدیر مارکتینگ بامیلو

تا ۷ برابر
نرخ کلیک بالاتر

تا ۷۰ درصد
نرخ تبدیل بالاتر

دسترسی به
۵۰ میلیون کاربر