ریتارگتینگ

با ریتارگتینگ، فروش خود را چندین برابر کنید

ریتارگتینگ یکتانت به شما کمک می‌کند هدفمندتر از همیشه تبلیغ کنید و با بازگرداندن مشتریان‌ خود به وب‌سایت‌تان، آن‌ها را ترغیب به خرید کنید.

به صدها برند که از ریتارگتینگ یکتانت استفاده می‌کنند بپیوندید

تبلیغات درست را به مخاطبان درست و در زمان درست نمایش دهید

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات درست

با پیشنهادهای ویژه، مشتریان‌تان را دعوت به خرید کنید

با داشتن استراتژی درست ریتارگتینگ، می‌توانید برای هر مرحله از فرآیند خرید مشتری برنامه‌ریزی کنید و با پیشنهادهای جذاب نظر آن‌ها را جلب کنید. به طور مثال، می‌توانید با دادن کد تخفیف به کسانی که کالای شما را در سبد خرید رها کرده‌اند، آن‌ها را ترغیب به خرید کنید. هر چه محتوای تبلیغات شما شخصی‌سازی شده تر باشد، درصد تبدیل آن‌ها به کلیک و خرید افزایش پیدا می‌کند.

مخاطبان درست

کسانی که قبلا به شما علاقه نشان داده‌اند را هدف بگیرید

با کمپین‌های ریتارگتینگ، تبلیغات خود را تنها به مشتریان بالقوه خود نمایش می‌دهید. به همین دلیل این تبلیغات بالاترین نرخ تبدیل به کلیک و خرید را دارند. با شناسایی افرادی که قبلا به محصول یا خدمت خاصی از شما علاقه نشان داده‌اند، می‌توانید محصولات خود را دوباره به آن‌ها یادآوری کنید و یا حتی با پیشنهاد دادن محصولات و خدمات مشابه، شانس فروش خود را چندین برابر کنید.

کمپین تبلیغات ریتارگتینگ محصول یکتانت
کمپین تبلیغات ریتارگتینگ

زمان درست

با پیشنهادهای به موقع، نظر کاربران‌تان را جلب کنید

با تبلیغات ریتارگتینگ می‌توانید درست زمانی که مشتری‌های شما در سطح وب در حال جستجو هستند، محصولات خود را به آن‌ها یادآوری کنید. از طرف دیگر با داشتن اطلاعات ارزشمندی مثل لیست کسانی که خریدار محصولات و خدمات شما هستند، می‌توانید در زمان مناسب با معرفی محصولات جدید و یا پیشنهادهای فصلی خود، مشتریان وفادارتان را به خرید بیش‌تر ترغیب کنید.

اکانت منجرهای حرفه ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌هایتان در یکتانت کمک کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از یکتانت تیم متخصصان ما در هر لحظه در کنار شما هستند و در صورت تمایل کمپین‌های شما را می‌سازند و بهینه‌سازی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط بهره‌مندی از اکانت منجر اختصاصی با ما تماس بگیرید.

چرا بزرگ‌ترین برندها از ریتارگتینگ یکتانت استفاده می‌کنند؟

هر چقدر به مفاهیم بازاریابی دیجیتال مسلط باشیم، وقتی ابزار خوبی در اختیار نداشته باشیم، نمی‌توانیم ایده‌های هیجان‌انگیزمان را عملی کنیم. ریتارگتینگ یکتانت، باعث کاهش 30 درصدی هزینه تصاحب مشتری برای ما شده است. مطمئن باشید که نرخ تبدیل ترافیکی که از این طریق می‌گیرید، با اثربخش‌ترین کانال‌هایی که می‌شناسید، قابل رقابت است.

بیمیتومهدی فروغی
مدیر ارشد بازاریابی بیمیتو
تا ۷ برابر نرخ کلیک بالاتر

تا ۷ برابر
نرخ کلیک بالاتر

دسترسی به ۵۰ میلیون کاربر

دسترسی به
۵۰ میلیون کاربر

تا ۷۰ درصد نرخ تبدیل بالاتر

تا ۷۰ درصد
نرخ تبدیل بالاتر