💥 تبلیغات بنری در دیوار، پربازدیدترین سایت آگهی ایران با یکتانت 💥

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ از جمله سرویس‌های پرطرفدار یکتانت هستند. با استفاده از این تبلیغات، کسانی را که بدون خرید کردن از سایت‌ شما خارج شده‌اند، به سایتتان برگردانید.

تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت
0 +
بازگشت سرمایه

جزء پرفروش‌ترین وب‌سایت‌ها باشید.

ریاضی‌تان خوب است؟ اگر نه، حتما تقویتش کنید چون از این به بعد با فروش بیشتر از ریتارگتینگ با اعداد بزرگتری سروکار دارید.

حتی یک کاربر را هم از دست ندهید.

کرونا فروش حضوریتان را کاهش داده است؟ تعطیلی‌های پیاپی مشتری‌ها را از مغازه‌تان دور نگه می‌دارند؟ با تبلیغات ریتارگتینگ مشتریان بالقوه در هر ساعتی از شبانه‌روز در هر حالتی از تعطیلی، به وب‌سایتتان مراجعه و خرید خود را ثبت می‌کنند.

طناب ارتباطی را محکم نگه دارید.

شاید نتوانید همه‌ی کاربران را به خریدار تبدیل کنید ولی می‌توانید همه‌ی آن‌ها را مجدد به وب‌سایتتان بازگردانید.

چرا شما یکی از مشتریان راضی ما نباشید؟

تبلیغات ریتارگتینگ چیست؟

باورتان می‌شود ۹۹٪ کسانی که برای اولین بار وارد یک سایت می‌شوند از محصولاتش خرید نمی‌کنند و سایت را ترک می‌کنند؟ در کنار این موضوع، در نظر بگیرید که هزینه‌ی جذب مخاطب جدید بسیار بیشتر از حفظ و نگهداری مخاطبان قدیمی است. پس چرا کاری نکنیم که مخاطبان رفته، دوباره به سایت ما سر بزنند و از ما خرید کنند؟ تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت همین هدف را دنبال می‌کند؛ با نشان دادن تبلیغات شما به کاربرانی که حداقل یک بار از وب‌سایتتان دیدن کرده‌اند، آن‌ها را به بازگشت به وب‌سایت و خرید کردن ترغیب می‌کنند. 

با تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

اجرای تبلیغات کاملا هدفمند

شما می‌توانید محصولات و خدماتتان را دسته‌بندی‌ کنید، سپس با کمک اسکریپت یکتانت متوجه شوید که هر کاربر کدام دسته‌بندی را مشاهده کرده است و به او تبلیغ دلخواهش را نمایش دهید. 

امکان قیمت‌گذاری با استفاده از بید شناور

برای اینکه سهم نمایش بیشتری در برخی سایت‌های مشهور و پرطرفدار داشته باشید، می‌توانید از بید شناور استفاده کنید. یعنی اگر می‌خواهید برای بعضی سایت‌ها هزینه‌ی کلیک بیشتری بپردازید تا شانس نمایش خود را افزایش دهید، می‌توانید برای این وب‌سایت‌ها قیمت کلیک متفاوتی در نظر بگیرید. این قابلیت می‌تواند برای یک یا چند نمایش‌دهنده یا گروه نمایش‌دهنده فعال باشد.

گزارش‌گیری دقیق یکتانت

امکان گزارش‌دهی دقیق

از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ کدام سایت نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ برایتان بازدهی بیشتری داشته است؟ چند نفر پس از مشاهده تبلیغ، تبدیل به مشتری شده‌اند؟ تبلیغات کدام یک از محصولات برایتان مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده است؟ با بررسی گزارش یکتانت بسیار بیشتر از این مواردی که اشاره شد، متوجه می‌شوید.

هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما

کاربر با کلیک بر روی تبلیغ مستقیما وارد وب‌سایت شما می‌شود. تبریک می‌گوییم. شما جزء معدود شرکت‌هایی هستید که می‌توانید از بین بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر وب، کاربرانی را که حتی یک بار به وب‌سایتتان مراجعه کرده‌اند، پیدا کنید و دوباره به سایت خود برگردانید.

عبور از تحریم‌ها!

امکان بررسی رفتار کاربران​

با استفاده از اسکریپت یکتانت می‌توانید رفتار کاربران وب‌سایتتان را بررسی کنید و بر مبنای آن، کمپینتان را تغییر و بهبود دهید. به طور مثال افرادی را که در این صفحه بیشتر از ۲۰ ثانیه مانده‌اند یا کسانی که کالا را به سبد خرید اضافه ولی نیمه کاره رها کرده‌اند، پیدا کنید و مجددا به وبسایت خود بازگردانید.

مشاوره رایگان

با مشاوران خبره‌ی یکتانت ارتباط می‌گیرید و با استفاده از مشورت با آن‌ها و انتقال تجربه‌ای که صورت می‌گیرد، می‌توانید کمپین خود را به سودده‌ترین حالت ممکن اجرا کنید.

با تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت کنترل همه چیز دست شماست

وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور و استان

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

زمان ریتارگت شدن کاربر

تعداد و زمان ریتارگت شدن کاربرها​

ارائه دهندگان اینترنتی

در بیش از ۳۸۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید

اولین باری است که نام تبلیغات ریتارگتینگ را می‌شنوید؟

اولین باری است که نام تبلیغات ریتارگتینگ را می‌شنوید؟

هر کسی می‌داند از دست دادن کاربران وب‌سایت چقدر خسارت مالی و زمانی در پی دارد. تبلیغات ریتارگتینگ شما را قادر می‌سازد تا کاربرانی را که حداقل یک بار به وبسایت شما سر می‌زنند، شناسایی کنید و تبلیغاتتان را تنها به آن‌ها نمایش دهید؛ با استفاده از ریتارگتینگ کاربران دوباره به یاد نیازشان و محصول شما می‌افتند و مجددا به وب‌سایتتان باز می‌گردند.
بیشتر بدانید

با تبلیغات ریتارگتینگ آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

با تبلیغات ریتارگتینگ آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

ما با بیش از چهار سال سابقه‌ی حضور در صنعت تبلیغات آنلاین، تجربه‌ی کار با بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی خبری و محتوایی و داشتن انواع حالت‌های مختلف تبلیغاتی، بستری یکپارچه برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید با کمک متخصصان کاربلد، در ذهن تک تک کاربرهای وب‌سایتتان ماندگار شوید.
ساخت اولین کمپین ریتارگتینگ

انواع تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ شما به ۴ صورت زیر به کاربران وب‌سایتتان نمایش داده می‌شود:

تبلیغات همسان

در تبلیغات همسان کافی است شما تصویر و تیتر تبلیغاتی خود را وارد پنل کنید تا در جایگاه‌های همسان یکتانت در بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت پربازدید نمایش داده شود.

تبلیغات بنری

برای اجرای تبلیغات بنری تنها به یک بنر نیاز دارید. بنر می‌تواند تصویر ثابت یا متحرک (گیف) باشد.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

خبر خوب این است که شما می‌توانید کاربرانتان را حتی در زمانی که مشغول دیدن ویدیو هستند، ریتارگت کنید و مجددا نام خود را به گوش آن‌ها برسانید.

تبلیغات محصول

تبلیغات محصول

کدام یک از کاربرانتان چند روز پیش از یکی از محصولاتتان دیدن کرده اما خرید نکرده است؟ به او یادآوری کنید! این تبلیغ مناسب فروشگاه‌های اینترنتی است. در تبلیغات ریتارگتینگ محصول آیتم تبلیغاتی به صورت خودکار ساخته می‌شود و شما می‌توانید محصول خود را مستقیما تبلیغ کنید.

تعرفه تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت

هزینهٔ تبلیغات یکتانت را خودتان انتخاب می‌کنید. در واقع، شما هستید که مشخص می‌کنید به‌ازای هر کلیک یا نمایش، چقدر از شارژ حسابتان کسر شود. البته قیمت پیشنهادی شما در میزان نمایش تبلیغتان تاثیرگذار خواهد بود. حداقل قیمت هر کلیک ریتارگتینگ همسان و بنری و حداقل قیمت هر نمایش ریتارگتینگ ویدیویی را در جدول زیر مشاهده کنید:

همسان ریتارگتینگ

۲۰۰۰ تومان

بنری ریتارگتینگ

۲۰۰۰ تومان

ویدیویی ریتارگتینگ

50 تومان

ریتارگتینگ محصول

۲۰۰0 تومان

نظرات مشــتریان

داستان موفقیت

از وب‌سایت‌هایی که با کمک تبلیـغات ریتارگتینگ بازدیدکنندگان زیادی را به مشتری تبدیل کردند، الهام بگیرید.

برای انجام تبلیغات ریتارگتینگ از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بازدیدکنندگان وب‌سایتتان را مشتری تبدیل کنید. اگر می‌خواهید با نحوه اجرای یک تبلیغات ریتارگتینگ آشنا شوید و مراحل گام به گام آن را ببینید، راهنمای زیر برای شماست.

سوالات متداول

بهتر است بعد از اینکه کاربران سایت شما به ۴ الی ۵ هزار نفر رسید، شروع به تبلیغات ریتارگتینگ کنید. 

اسکریپت‌ها برنامه‌ها یا دستورالعمل‌هایی هستند که به ما کمک می‌کنند از نوشتن کدهای تکراری در امان باشیم. این برنامه‌ها وظایف طولانی یا تکراری را به طور خودکار انجام می‌دهند. اسکریپت یکتانت یک کد مخصوص است که شما با قرار دادن آن در تگ head سایت خود می‌توانید کمپین‌های ریتارگتینگ یکتانت را راه‌اندازی کنید.

.

بهتر است برای تبلیغات ریتارگتینگ این کار را انجام ندهید. زیرا این نوع تبلیغ به خودی خود کمی محدودیت دارد و فقط به کاربرانی نمایش داده می‌شود که قبلا یک بار وارد سایت شما شده باشند. بهتر است تعداد سایت‌ها را محدود نکنید و اجازه دهید مخاطبانتان در هر موقعیتی ریتارگت شوند.

این اسکریپت اجازه می‌دهد به گزارش‌های کامل‌تری دسترسی داشته باشید. با وجود این اسکریپت می‌توانید تگ تعریف کنید و رفتار مخاطبان خود را بررسی کنید. برای مثال ببینید چند نفر وارد صفحه‌ی موردنظر شما شده‌اند و بیش از ۲۰ ثانیه در آن مانده‌اند. 

برای آشنایی با روش‌های متداول می‌توانید از این مقاله کمک بگیرید.

تبلیغات همسان با ظاهر سایت نمایش‌دهنده هماهنگ می‌شوند و به همین خاطر مخاطب بیشتر به آن‌ توجه می‌کند. اما تبلیغ بنری نماد واقعی یک تبلیغ است و کاربر کاملا متوجه تبلیغاتی بودن آن می‌شود. البته هیچ‌کدام از این تبلیغ‌ها را نمی‌توان برتر از دیگری دانست؛ کافی است باتوجه به هدفی که از تبلیغات دارید، نوع تبلیغ را مشخص کنید.
قیمت کلیک در بازه ۲۵۰ تومان تا ۱۰۰۰۰ تومان است شما در این بازه قیمت کلیک را مشخص می‌کنید و قیمت کلیک شما در اولویت نمایش تبلیغ شما تاثیرگذار است.

تبلیغ‌ شما در وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی یکتانت نمایش داده می‌شود. وب‌سایت‌هایی مانند فرارو، ورزش۳، تسنیم، دنیای اقتصاد و … .

بله. بودجه روزانه و قیمت کلیک را می‌توانید به راحتی ویرایش کنید.

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات ریتارگتینگ کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید!

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید فروش بیشتری داشته باشید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم