گزارش بازاریابی دیجیتال ایران در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

تبلیغات نصب اپلیکیشن

در تبلیغات نصب‌اپلیکیشن تنها به‌ازای هر نصب موفق هزینه پرداخت می‌کنید. این تبلیغات به شکل‌های گوناگون و در اپلیکیشن‌های مختلف نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

اپلیکیشن خود را در تمام دنیا تبلیغ کنید

می‌توانید با نمایش تبلیغات خود به صورت بین‌المللی، نصب‌های بیشتری بگیرید!

دقیق تبلیغ کنید!

شما می‌توانید مشخص کنید تبلیغات شما را ساکنین کدام شهر یا کشور ببینند. از طرفی، این امکان وجود دارد از بین بازهٔ سنی ۱۰ تا ۵۰ سال، تعیین کنید تبلیغ به چه کسی نمایش داده شود.

به انواع روش‌ها تبلیغ خود را نمایش دهید

همسان، بنری یا ویدیویی؟ همهٔ این روش‌ها در دسترس شماست. کافی است تصمیم بگیرید و تبلیغات خود را همین حالا شروع کنید.

به جمع کسب‌وکارهای بزرگ بپیوندید!

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

اگر به‌دنبال افزایش تعداد نصب اپلیکیشن خود هستید، این تبلیغات مخصوص شماست. تبلیغات نصب اپلیکیشن که با اسم تبلیغات CPI هم شناخته می‌شوند، به شما کمک می‌کنند اپلیکیشن خود را در جایگاه‌های مختلف از جمله درون اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی تبلیغ کنید. این تبلیغات نتیجه‌گرا به حساب می‌آیند؛ چراکه شما فقط زمانی هزینه می‌کنید که یک نصب کامل اپلیکیشن رخ دهد؛ یعنی نه‌تنها کاربر روی تبلیغ کلیک کند، بلکه آن را دانلود و نصب هم کند.
با کمک یکتانت، نیاز نیست اپلیکیشن شما حتماً در گوگل پلی یا اپ استور ثبت شده باشد. اگر اپلیکیشن شما در یکی از استورهای ایرانی باشد، باز هم می‌توانید از این تبلیغات بهره ببرید!

تبلیغات CPI در جایگاه‌های زیر نمایش داده می‌شود

نمایش تبلیغات در نتایج جست‌وجوی گوگل پلی و اپ استور

صفحهٔ نتایج جست‌وجوی اپ‌استورها

تبلیغات نصب اپلیکیشن در صفحهٔ نتایج جست‌وجوی هر ۲ اپ‌استور محبوب (گوگل پلی و اپ استور اپل) نمایش داده می‌شود.

تبلیغات در رسانه‌های گوگل

اپلیکیشن‌های ناشر گوگل

شبکهٔ نمایش گوگل در اختیار شماست تا تبلیغات خود را به شکل‌های مختلف در سایر اپلیکیشن‌ها به مخاطبان موردنظرتان نمایش دهید.

تبلیغات در اپ استور

اپلیکیشن‌های ناشر ادیوری

شما می‌توانید با کمک ادیوری (یکی از زیرمجموعه‌های یکتانت)، تبلیغات خود را در صدها اپلیکیشن ایرانی و خارجی که با این پلتفرم همکاری می‌کنند، به شکل‌های مختلف نمایش دهید: ویدئویی، همسان و بنری. ظرفیت ۱۵۰ میلیون نمایش در روز و دسترسی به کاربران ایرانی بازدهی تبلیغات نصب اپلیکیشن را افزایش می‌دهند.

نمایش تبلیغات در صفحهٔ اپلیکیشن‌های مرتبط

صفحهٔ اصلی و سایر اپلیکیشن‌ها در گوگل پلی

این امکان وجود دارد که اپلیکیشن خود را در صفحهٔ اصلی گوگل پلی و همچنین صفحهٔ دانلود سایر اپلیکیشن‌های این اپ‌استور تبلیغ کنید. این تبلیغات به‌ترتیب در قسمت «Suggested for you» و »You might also like« یا «Related to this app» نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات نصب اپلیکیشن در نتایج جست‌وجوی گوگل

صفحهٔ نتایج جست‌وجوی گوگل

اگر کاربری عبارتی مرتبط با اپلیکیشن شما را جست‌وجو کند، تبلیغ آن را در همان صفحهٔ نتایج جست‌وجو مشاهده می‌کند. این اتفاق فقط در گوشی‌های موبایل رخ می‌دهد و کاربر مستقیماً به صفحهٔ اپلیکیشن در اپ‌استور هدایت می‌شود.

تبلیغات در صفحه اصلی

دیسکاوری گوگل

وقتی اپلیکیشن گوگل را در گوشی موبایل باز می‌کنید، با تعدادی پیشنهاد و محتوای مرتبط مواجه می‌شوید که به آن، دیسکاوری می‌گویند. شما می‌توانید تبلیغ اپلیکیشن خود را در اینجا به مخاطب نمایش دهید.

با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

انتخاب موقعیت جغرافیایی مناسب

از هر شهر و کشوری که می‌خواهید، نصب بگیرید. با محدودکردن موقعیت جغرافیایی می‌توانید مخاطبان خود را دقیق‌تر هدف بگیرید.

با این کار، نرخ بازگشت هزینه تبلیغات را کاهش می‌دهید؛ چراکه مخاطبان با احتمال بیشتری به مشتری شما تبدیل می‌شوند.

دریافت نصب‌های با کیفیت و واقعی

تبلیغات شما در جایگاه‌های مرتبط نمایش داده می‌شوند تا کاربری اپلیکیشن شما را نصب کند که واقعاً به آن نیاز یا علاقه دارد. 

مدیریت هزینه‌ها

شما صرفاً برای هر نصب موفق هزینه می‌کنید؛ نه بیشتر و نه کمتر! ما به شما کمک می‌کنیم پس از بررسی اهداف و شرایط اپلیکیشن شما و تعداد نصب مدنظرتان، بهینه ترین حالت را برای هزینهٔ تبلیغات پیدا کنید.

برگرداندن کاربران به اپلیکیشن با قابلیت ریتارگتینگ

ممکن است کاربری اپلیکیشن شما را نصب کند؛ ولی یا به آن سر نزند یا اقدامی در اپلیکیشن انجام ندهد. با کمک تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت، می‌توانید آن‌ها را دوباره هدف بگیرید تا از یک کاربر غیرفعال به کاربری فعال تبدیل شوند.

بالاترین ظرفیت نمایش

ما به شما کمک می‌کنیم از ظرفیت ۱۵۰ میلیون نمایش در روز بیشترین بهره را ببرید تا به اهداف خود برسید؛ آن هم با انتخاب هوشمند بهترین جایگاه‌ها برای تبلیغ به‌منظور افزایش بازدهی کمپین.

دریافت پشتیبانی رایگان

پاسخ سؤال‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بگیرید. با انجام این تبلیغات در یکتانت، خیالتان از بابت پشتیبانی راحت باشد.

شما می‌توانید در هر مرحله‌ای از انجام تبلیغات (حتی پیش از شروع) با کارشناسان یکتانت در ارتباط باشید و به‌صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. 

مشاوره رایگان

با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت کنترل همه‌چیز در دستان شماست!

نمایش در اپلیکیشن‌های مرتبط

تبلیغات بر اساس جنسیت

هدف‌گیری مخاطبان در بازهٔ سنی ۱۰ تا ۵۰ سال

تعیین موقعیت مکانی به دقت کشور و استان

تبلیغات بر اساس مدل گوشی اندروید

استفاده برای سیستم عامل Android

زمان ریتارگت شدن کاربر

ریتارگتینگ کاربران غیرفعال

تبلیغات بر اساس مدل گوشی آیفون

استفاده برای سیستم عامل iOS

اولین باری است که اسم تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شنوید؟

اولین باری است که اسم تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شنوید؟

اگر صاحب یک اپلیکیشن هستید و می‌خواهید تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید این نوع تبلیغات برای شما بسیار کارآمد هستند. با اجرای این تبلیغات و افزایش تعداد نصب اپلیکیشن‌تان، می‌توانید به زودی جزء لیست اپلیکیشن‌های ناشر تبلیغات قرار بگیرید و با نمایش تبلیغات دیگران، کسب درآمد کنید.
بیشتر بدانید

تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تجربه‌ی ۴ سال و اندی یکتانت در این زمینه و همکاری با بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده می‌تواند خیال شما را به عنوان تبلیغ‌کننده راحت کند که سپردن تبلیغاتتان به یکتانت تصمیم درستی است. با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت تعداد نصب موفق اپلیکیشن خود را افزایش دهید. کافی است روی دکمه‌ی زیری کلیک کنید و پس از پر کردن فرم، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌تان می‌کنند.
ساخت اولین کمپین نصب اپلیکیشن

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن

همان طور که از نام آن مشخص است، هزینهٔ آن به‌ازای نصب کامل محاسبه می‌شود.

وقتی کاربر روی تبلیغ کلیک و اپلیکیشن را دانلود و نصب کند، مبلغی مشخص از حساب شما کسر می‌شود.

هزینهٔ هر نصب به عوامل مختلفی مثل محدودیت‌های نمایش بستگی دارد. از آنجایی که گوگل برای نمایش تبلیغات از سیستم حراج استفاده می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم با قیمتی شروع کنید که کارشناس ما پس از بررسی اپلیکیشن به شما پیشنهاد می‌دهد. پس از دریافت ۱۰۰۰ نصب (حدود یک هفته) قیمت پیشنهادی خود برای هر نصب را بهینه کنید.

البته شما می‌توانید هزینه تبلیغات در اپلیکیشن را به ۲ روش دیگر بسته به هدفتان بپردازید:

  • هزینه به‌ازای نمایش

در کمپین‌های ویدئویی، می‌توانید به‌ازای هر نمایش هزینهٔ تبلغیات را بپردازید.

  • هزینه به‌ازای کلیک

در این مدل، هزینه به‌ازای هر کلیک کاربر محاسبه می‌شود؛ یعنی زمانی هزینه می‌کنید که فردی روی تبلیغ کلیک کند. در این حالت، دیگر مهم نیست کاربر پس از کلیک‌کردن عمل موردنظر شما را انجام دهد یا ندهد.

نظرات مشــتریان

برای اجرای تبلیغات نصب اپلیکیشن از کجا شروع کنم ؟ 

اگر اپلیکیشن خود را در یکی از استورهای ایرانی یا خارجی ثبت کرده‌اید، شروع این تبلیغات بسیار راحت است.

فرم تماس پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و کمپین تبلیغاتی شما شروع شود.

سوالات متداول

به‌صورت کلی، شما به‌ازای هر نصب موفق هزینه پرداخت می‌کنید؛ یعنی نمایش تبلیغات و کلیک‌کردن کاربر روی تبلیغات برای شما هزینه‌ای ندارد.

اما قیمت هر نصب موفق به عوامل زیادی بستگی دارد. به‌عنوان مثال، تعیین محدودیت‌های مختلف برای مخاطبان (منطقه جغرافیایی، سن، جنسیت، علایق، سیستم عامل گوشی و…) باعث افزایش هزینه هر نصب موفق می‌شود.

همچنین اگر شما بخواهید در یک بازه زمانی معین تعداد نصب‌های موفق روزانه خود را افزایش دهید، هزینه هر نصب شما بیشتر می‌شود.

ادیوری تبلیغات شما را به شکل‌های مختلف (همسان، بنری و ویدئویی) در اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی نمایش می‌دهد.

علاوه بر این، می‌توانید روی شبکهٔ نمایش گستردهٔ گوگل هم حساب کنید تا اپلیکیشن خود را در اپ‌استورها، اپلیکیشن‌های خارجی، صفحهٔ نتایج جست‌وجو و همچنین دیسکاوری تبلیغ کنید.

توصیه می‌کنیم ابتدا اجازه دهید تبلیغات شما در تمام جایگاه‌ها نمایش داده شود تا با داشتن اطلاعات کافی، کمپین خود را بهینه کنید.

بله، امکان محدودکردن جایگاه‌های نمایش تبلیغات وجود دارد؛ ولی بهتر است پس از اجرای کمپین تست و بررسی نتایج، جایگاه‌هایی را که برای شما مناسب نیست،  حذف کنید.

همان‌طور که گفتیم هزینه‌ی هر نصب به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان پیش از شروع کمپین تخمین دقیقی داشت. به همین دلیل ما برای ۱۰۰۰ نصب اول یک کمپین تستی اجرا می‌کنیم تا هزینه هر نصب اپلیکیشن شما را به دست آوریم. این ۱۰۰۰ نصب در طول ۵ روز تا یک هفته انجام می‌شود. برای تخمین هزینه کمپین تست خود با کارشناسان یکتانت تماس بگیرید یا فرم پایین را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

برای ترک‌ کردن نصب‌ها و یافتن بهترین جایگاه‌ها، بهتر است از Tracker مناسب استفاده کنید. ترکر به شما کمک می‌کند ببینید چند نفر در اپلیکیشن شما ثبت‌نام کرده‌اند و چه کاری انجام داده‌اند.

لازم به ذکر است اطلاعات پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل ادز و ادیوری تا زمان نصب اپلیکیشن است و برای رصد رفتار کاربر پس از نصب، به ترکر نیاز دارید.

بهترین نرم افزارهای بررسی رفتار کاربران پس از نصب اپلیکیشن عبارت‌اند از: Firebase، Adjust AppMetrica و…
داده‌های این Tracker ها اگر به‌درستی پیاده‌سازی شوند، به‌مراتب به واقعیت نزدیک‌ترند.

اپلیکشن‌هایی که در گوگل پلی یا اپ استور نیستند و فقط در استورهای ایرانی مانند کافه بازار، مایکت، سیبچه و… منتشر شده‌اند، می‌توانند برای اجرای کمپین‌های نصب اپلیکیشن از خدمات تبلیغات درون‌اپلیکیشنی یکتانت استفاده کنند. 

ما به شما کمک می‌کنیم تبلیغات خود را در محبوب‌ترین و پربازدیدترین اپلیکیشن‌های خارجی و ایرانی نمایش دهید.

تنها یک قدم تا ساخت تبلیغات نصب اپلیکیشن فاصله دارید

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا کمپین‌های تبلیغات نصب اپلیکیشن را برای شما راه‌اندازی کنند. فقط کافی است اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و کمپین‌تان شروع شود.

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم