تبلیغات نصب اپلیکیشن

اپلیکیشن خود را در تمام موبایل‌ها ببینید

اپلیکیشن خود را در تمام دنیا تبلیغ کنید

می‌توانید با نمایش تبلیغات خود به صورت بین‌المللی، نصب‌های بیشتری بگیرید!

دقیق تبلیغ کنید!

می‌خواهید ساکنین کدام شهر یا کدام کشور تبلیغات شما را ببینند؟ مخاطبان اپلیکیشن شما بیشتر در کدام رده‌ی سنی هستند؟ همین افراد را انتخاب کنید و تبلیغات خود را به آن‌ها نمایش دهید.

به انواع روش‌ها تبلیغ خود را نمایش دهید

همسان، بنری یا ویدیویی؟ همه‌‌ی این روش‌ها در دسترس شماست. کافی است تصمیم بگیرید و شروع به اجرای تبلیغات کنید.

به جمع بیش از ۳۰ هزار شرکت برتر که به فکر رشد کسب‌وکارشان هستند، بپیوندید.

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

اگر اپلیکیشنی دارید که در گوگل پلی یا اپ استور ثبت شده است، این تبلیغات برای شما هستند. تبلیغات نصب اپلیکیشن که با اسم تبلیغات CPI نیز شناخته می‌شوند، نوعی از تبلیغات نتیجه‌گرا هستند. به این معنا که شما به ازای هر نصب کامل اپلیکیشن، هزینه پرداخت می‌کنید. نصب کامل یعنی شخصی اپلیکیشن شما را دانلود کند و برای اولین بار وارد آن شود.

تبلیغات CPI توسط گوگل در بخش‌های زیر نمایش داده می‌شوند

تبلیغات در اپ استور

اپ‌استورها

وقتی می‌خواهید یک اپلیکیشن دانلود کنید، گوگل به صورت هوشمند چند اپلیکیشن‌ دیگر را نیز به شما معرفی می‌کند. پیشنهاداتی که از جنس تبلیغات CPI هستند با علامت AD از بقیه جدا می‌شوند.

تبلیغات در رسانه‌های گوگل

اپلیکیشن‌های ناشر گوگل

گوگل شبکه‌ی بزرگی از اپلیکیشن‌های ناشر در اختیار دارد که تبلیغات CPI را در آن‌ها نمایش می‌دهد. این تبلیغات به صورت بنری، همسان و ویدیویی نمایش داده می‌شوند.

با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

انتخاب موقعیت جغرافیایی مناسب

از هر شهر و کشوری که می‌خواهید، نصب بگیرید. با محدود کردن موقعیت جغرافیایی می‌توانید مخاطبان خود را دقیق‌تر هدف بگیرید.

با این کار نرخ بازگشت هزینه‌ی خود را کاهش می‌دهید زیرا مخاطبان با احتمال بیشتری به مشتری شما تبدیل می‌شوند. 

دریافت نصب‌های با کیفیت و واقعی

ما پس از بررسی اپلیکیشن و تعداد نصب دلخواه شما، بهترین قیمت و ظرفیت را برای شما تضمین می‌کنیم. 
با اجرای یک تبلیغ بهینه می‌توانید به نتیجه‌ی آن مطمئن‌تر باشید و نصب‌های باکیفیت‌تری دریافت کنید. 

مدیریت هزینه‌ها

 تبلیغات CPI را با کمترین هزینه انجام دهید. ما به شما کمک می‌کنیم و با بررسی شرایط اپلیکیشن شما و تعداد نصب دلخواهتان، میزان هزینه‌ی بهینه را برای تبلیغاتتان پیدا کنید.

دریافت پشتیبانی رایگان

پاسخ سوال‌هایتان را در سریع‌ترین زمان ممکن بگیرید. با انجام این تبلیغات در یکتانت خیالتان از بابت پشتیبانی راحت باشد. شما می‌توانید در هر مرحله‌ای از انجام تبلیغات (حتی پیش از شروع) با کارشناسان یکتانت در ارتباط باشید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. 

با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت کنترل همه‌چیز در دستان شماست!

نمایش در صفحه‌ی اپلیکیشن‌های مرتبط

تبلیغات بر اساس جنسیت

تعیین رده سنی و علایق مخاطب

تعیین موقعیت مکانی به دقت کشور و استان

تبلیغات بر اساس مدل گوشی اندروید

استفاده برای سیستم عامل Android

زمان ریتارگت شدن کاربر

تعیین تعداد و زمان ریتارگت شدن کاربرها

تبلیغات بر اساس مدل گوشی آیفون

استفاده برای سیستم عامل iOS

اولین باری است که اسم تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شنوید؟

اولین باری است که اسم تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شنوید؟

اگر صاحب یک اپلیکیشن هستید و می‌خواهید تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید این نوع تبلیغات برای شما بسیار کارآمد هستند. با اجرای این تبلیغات و افزایش تعداد نصب اپلیکیشن‌تان، می‌توانید به زودی جزء لیست اپلیکیشن‌های ناشر تبلیغات قرار بگیرید و با نمایش تبلیغات دیگران، کسب درآمد کنید.
بیشتر بدانید

تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تجربه‌ی ۴ سال و اندی یکتانت در این زمینه و همکاری با بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده می‌تواند خیال شما را به عنوان تبلیغ‌کننده راحت کند که سپردن تبلیغاتتان به یکتانت تصمیم درستی است. با تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت تعداد نصب موفق اپلیکیشن خود را افزایش دهید. کافی است روی دکمه‌ی زیری کلیک کنید و پس از پر کردن فرم، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌تان می‌کنند.
ساخت اولین کمپین نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن در چه جایگاهی نمایش می‌گیرند؟

تبلغیات گوگل پلی

بخش تبلیغات گوگل پلی

اگر وارد گوگل پلی استور شوید و یک برنامه‌ را جستجو کنید، گوگل معمولا چند برنامه‌ی مرتبط را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر کمی دقت کنید کنار بعضی از این پیشنهادها، علامت AD را می‌بینید. با استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن می‌توانید اپلیکیشن خود را در این جایگاه‌ها نمایش دهید.

تبلیغات درون اپلیکیشن یکتانت

جایگاه درون اپلیکیشن

این اتفاق در اپلیکیشن‌های رایگان زیاد رخ می‌دهد که همزمان با باز کردن اپلیکیشن با یک صفحه یا یک بنر مواجه می‌شوید که یک اپلیکیشن دیگر را به شما معرفی می‌کند و شما را به نصب آن ترغیب می‌کند. این جایگاه‌ها را درون اپلیکیشنی می‌نامند. شما می‌توانید با تبلیغات اپلیکیشن خود در سایر اپلیکیشن ها نصب‌های بیشتری دریافت کنید.

تبلیغات دیسکاوری

جایگاه دیسکاوری

وقتی اپلیکیشن گوگل را روی گوشی موبایلتان باز می‌کنید با تعدادی پیشنهاد (معمولا خبری) از جانب گوگل مواجه می‌شوید. این جایگاه را دیسکاوری گوگل می‌گویند. با انتخاب این صفحه، تبلیغ نصب اپلیکیشن شما در پربازدیدترین جایگاه خبری بین پربازدیدترین خبرها دیده می‌شود. همچنین جالب است بدانید در برخی موارد خاص امکان دارد تبلیغات اپلیکیشن شما در صفحه جستجو گوگل در گوشی‌های موبایل نیز ظاهر شود.

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن

همان‌طور که از اسمش مشخص است، هزینه‌ی این تبلیغات به ازای نصب کامل محاسبه می‌شود. نصب کامل یعنی شخصی اپلیکیشن شما را دانلود و نصب کند. 

هزینه‌ی هر نصب به عواملی مانند سرعت نصب و محدودیت‌هایی که شما برای تبلیغات تعریف می‌کنید (مانند محدودیت جغرافیایی، محدودیت سنی، تعداد نصب و …) بستگی دارد.  از آن‌جایی که گوگل برای نمایش تبلیغات از سیستم مزایده‌ای یا bidding استفاده می‌کند، پیشنهاد ما این است که با قیمتی که کارشناس پس از بررسی اپلیکیشن به شما پیشنهاد می‌دهد شروع کنید و پس از دریافت ۱۰۰۰ نصب (حدود یک هفته) قیمت نصب خود را بهینه‌سازی کنید.

نظرات مشــتریان

برای اجرای تبلیغات نصب اپلیکیشن از کجا شروع کنم ؟ 

اگر صاحب اپلیکیشن هستید و اپلیکیشن شما در گوگل پلی‌استور(Google Play Store) یا اپ استور (APP Store) ثبت شده است، شروع این تبلیغات بسیار راحت است! 

فرم تماس پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما به زودی با شما تماس بگیرند و تبلیغتان شروع شود.

سوالات متداول

به صورت کلی شما به ازای هر نصب موفق به گوگل هزینه پرداخت می‌کنید. یعنی نمایش تبلیغات و کلیک کردن کاربر روی تبلیغات برای شما هزینه‌ای ندارد.

اما قیمت هر نصب موفق به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال تعیین محدودیت‌های مختلف برای مخاطبان (منطقه جغرافیایی، سن، جنسیت، علایق، سیستم عامل گوشی و…) باعث افزایش هزینه هر نصب موفق می‌شود.

همچنین اگر شما بخواهید در یک بازه زمانی معین تعداد نصب‌های موفق روزانه خود را افزایش دهید، هزینه هر نصب شما بیشتر می‌شود.

گوگل شبکه نمایش گسترده‌ای در اختیار دارد و هر کجا مخاطبان مورد نظر شما را پیدا کند (در اپ‌استور یا داخل اپلیکیشن‌ها) تبلیغات‌تان را به آن‌ها نمایش می‌دهد. به طور کلی تبلیغات نصب اپلیکیشن در Google Play، YouTube، Discover Network، Display Network، Admob و بعضی ابزارهای تغییر آی‌پی و شرکای تجاری گوگل نمایش پیدا می‌کند.

بهتر است در ابتدای کمپینِ نصب اپلیکیشن دست گوگل را باز بگذارید تا هر جا مخاطبان شما را پیدا کرد، تبلیغات را به آن‌ها نمایش دهد. سپس با توجه به نتایج، جایگاه‌ها را محدود نمایید.

بله، امکان محدود کردن جایگاه‌های نمایش تبلیغات وجود دارد. اما بهتر است پس از اجرای کمپین تست و بررسی نتایج، جایگاه‌هایی که برای شما مناسب نیست را حذف کنید.

همان‌طور که گفتیم هزینه‌ی هر نصب به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان پیش از شروع کمپین تخمین دقیقی در مورد آن داشت. به همین دلیل ما برای ۱۰۰۰ نصب اول یک کمپین تستی اجرا می‌کنیم تا هزینه هر نصب اپلیکیشن شما را به دست آوریم. این ۱۰۰۰ نصب در طول ۵ روز تا یک هفته انجام می‌شود. برای تخمین هزینه کمپین تست خود با کارشناسان یکتانت تماس بگیرید یا فرم بالا را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

گوگل تا زمان نصب کامل اپلیکیشن به داده‌های کمپین شما دسترسی دارد و تخمینی از داده‌های بعد از آن (ثبت نام در اپلیکیشن، پر کردن فرم و…) در اختیار ندارد. برای به دست آوردن یک تخمین مناسب از تعداد ثبت‌نامی‌ها باید در زمان اجرای کمپین تست، یک Tracker مناسب روی اپ خود نصب کنید تا بتوانید رفتار کاربران را بعد از نصب اپلیکیشن بررسی و تحلیل نمایید.

بهترین نرم افزارهای بررسی رفتار کاربران پس از نصب اپلیکیشن عبارتند از: Firebase، Adjust AppMetrica و…
داده‌های این Tracker ها اگر به درستی پیاده‌سازی شوند، به مراتب به داده‌های پنل گوگل ادز نزدیک‌تر است.

اپلیکشن‌هایی که در گوگل پلی یا اپ استور نیستند و فقط در استورهای ایرانی مانند کافه بازار، مایکت، سیبچه و… منتشر شده‌اند می توانند برای اجرای کمپین‌های نصب اپلیکیشن از خدمات تبلیغات درون‌اپلیکیشنی یکتانت استفاده کنند. 

تنها یک قدم تا ساخت تبلیغات نصب اپلیکیشن فاصله دارید

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا کمپین‌های تبلیغات نصب اپلیکیشن را برای شما راه‌اندازی کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و کمپین‌تان شروع شود.

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم