✨ایبوک اصطلاحات بازاریابی و تبلیغات دیجیتال را بدون هزینه دانلود کنید!✨

تبلیغات کلیکی یکتانت

تنها چند کلیک فاصله دارید!

بازگشت سرمایه

هزینه‌هایتان را مدیریت کنید

با اجرای این تبلیغات دیگر نیازی نیست نگران تعداد نمایش‌های تبلیغ خود باشید چون به ازای تعداد کلیک هزینه پرداخت می‌کنید، نه نمایش. این مزیتی است که تبلیغات کلیکی یا ppc برای شما فراهم می‌کنند.

با انواع سلیقه‌ها هماهنگ شوید

شما می‌توانید انواع تبلیغات را به صورت کلیکی اجرا کنید و مطابق با جایگاه یا سلیقه‌ی مخاطب، از تبلیغات متفاوت استفاده کنید. برای مثال تبلیغات همسان، بنری یا پوش را به صورت کلیکی اجرا کنید.

همه جا دیده شوید

شاید بتوانید با پلتفرم‌های دیگری هم این تبلیغات را تجربه کنید اما فقط با یکتانت می‌توانید در تعداد زیادی وب‌سایت‌های معتبر نمایش بگیرید و تماس بیشتری با مخاطب خود برقرار کنید.

به جمع ۴۵۰۰۰ مشتری راضی ما بپیوندید

پخش ویدیو

تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی نوعی از تبلیغ هستند که تحت عنوان ppc نیز شناخته می‌شود. نام این تبلیغات در واقع از روش پرداخت آن گرفته شده است. شما با اجرای تبلیغات کلیکی تنها به ازای تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغ انجام می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. از این جهت این تبلیغ‌ها باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود، زیرا تبلیغ شما ممکن است در جایگاه‌های مختلفی نمایش داده شود و افراد زیادی آن را ببینند. اما شما قرار نیست به ازای نمایش تبلیغ خود هزینه پرداخت کنید، بلکه اگر ۱۰هزار نفر روی تبلیغ شما کلیک کنند، شما هزینه‌ی آن را می‌پردازید.

انواع هدفمند‌سازی تبلیغات کلیکی یکتانت

موقعیت مکانی

موقعیت جغرافیایی

می‌خواهید تبلیغات خود را در یک استان خاص نمایش دهید؟ کافی است از سگمنت موقعیت جغرافیایی استفاده کنید. در هر تبلیغی که می‌سازید، می‌توانید موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود را با دقت استان مشخص کنید. برای مثال تبلیغات همسان خود را فقط در استان مازندران نمایش دهید. این میزان دقت برای تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در حد محله است. مثلا تبلیغات پوش نوتیفیکیشن خود را به کسانی ارسال کنید که در محدوده‌ی سهروردی شمالی هستند.

جنسیت

بیشتر مخاطبان کسب‌وکارتان خانم‌ها هستند یا آقایان؟ با استفاده از سگمنت جنسیت می‌توانید مشخص کنید تبلیغاتتان را به کدام دسته نمایش دهید. از این سگمنت می‌توانید فقط در تبلیغات رفتار‌محور استفاده کنید.

وب‌سایت

رفتار کاربر

می‌خواهید فقط کسانی که در دنیای وب به دنبال اخبار اقتصادی هستند و از فعالان اقتصادی به حساب می‌آیند تبلیغات شما را ببینند؟ برایتان به صرفه‌تر است که خانم‌های خانه‌دار را مخاطب تبلیغاتتان قرار دهید؟ از تبلیغات رفتار‌محور یکتانت استفاده کنید و به سادگی دسته‌بندی رفتاری مورد نظر خود را برای تبلیغ انتخاب کنید. یکتانت تا امروز ۱۳ دسته‌بندی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. تعداد این دسته‌ها به مرور افزایش خواهد یافت. این امکانات را با تبلیغات رفتار‌محور یکتانت تجربه کنید.

با تبلیغات کلیکی یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

اجرای همزمان چند تبلیغ

شما می‌توانید چند نوع تبلیغ متفاوت برای معرفی خدمات و محصولات خود بسازید و با اجرای همزمان چند تبلیغ در پنل یکتانت، هزاران کاربر را از محصولاتتان آگاه کنید.
برای مثال می‌توانید از تبلیغات همسان برای جذب مخاطبانتان و ورود آن‌ها به سایت‌خود استفاده کنید و از تبلیغات محصول برای یادآوری محصولاتتان به مخاطب و افزایش فروش خود بهره ببرید.

گزارش‌گیری دقیق یکتانت

امکان گزارش‌گیری دقیق

از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ کدام سایت نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ برایتان بازدهی بیشتری داشته است؟ چطور می‌توانید هزینه‌ها را کم و بازدهی را افزایش دهید؟ تمامی این موارد را می‌توانید در گزارش یکتانت متوجه شوید.

کنترل داشتن روی تمامی تنظیمات تبلیغ

شما کنترل کامل بر روی تمام متریک‌های تبلیغات خود دارید و می‌توانید همه چیز را مطابق شرایط و هدفتان تنظیم کنید.
می‌توانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند اجرا کنید، برای تبلیغاتتان UTM ست کنید و بهترین بهره‌وری را داشته باشید. 

کنترل کمپین
بیشترین ظرفیت نمایش ایران

انتخاب سایت‌های نمایش‌دهنده

از بین بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش دهنده شما می‌توانید وب‌سایت‌های موردنظرتان را انتخاب کنید؛ با این کار نه تنها تبلیغاتتان را فقط به گروه خاصی از کاربران نمایش می‌دهید بلکه با اجرای تبلیغات هدفمند سودآوری خود را نیز بیشتر می‌کنید.

هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما

کاربر با کلیک بر روی آیتم تبلیغاتی، مستقیما وارد وب‌سایت شما می‌شود. از این رو علاوه بر اینکه میلیون‌ها انسان از برند شما باخبر می‌شوند، هزاران کاربر هم به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند.

مشاوره رایگان

با متخصصان صنعت تبلیغات ارتباط می‌گیرید و با استفاده از مشورت با آن‌ها و انتقال تجربه‌ای که صورت می‌گیرد، در ذهن و جان آدم‌ها نفوذ می‌کنید.

انواع هدفمندسازی تبلیغات کلیکی

انتخاب نمایش‌دهندگان

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی

موقعیت مکانی به دقت کشور

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

ارائه‌دهندگان اینترنت

مسیر کاربر (تنظیم UTM)

در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید

انواع تبلیغات کلیکی

تبلیغات همسان کلیکی یکتانت

همسان

تبلیغات همسان ظاهری شبیه به قالب وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی خود دارند و به همین دلیل افراد بیشتری روی آن کلیک می‌کنند.

تبلیغات بنری کلیکی یکتانت

بنری

تبلیغات بنری همان مستطیل‌های بزرگ و کوچکی هستند که به محض ورود شما به یک وب‌سایت، توجهتان را به خود جلب می‌کنند.

تبلیغات پوش کلیکی یکتانت

پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن از سمت سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی این تبلیغات برای مخاطبان همان سایت ارسال می‌شود.

محصول

محصول

در این حالت تبلیغاتتان تنها به کاربرانی که حداقل یک بار به سایت شما مراجعه کرده‌اند و محصول خاصی را مشاهده کرده‌اند، نمایش داده می‌شود و آن محصول را به مخاطبتان یادآوری می‌کند.

تعرفه تبلیغات کلیکی

به طور کلی تبلیغات کلیکی بر اساس تعداد کلیک‌ها پرداخت می‌شود.

تعرفه تبلیغات

به طور کلی تبلیغات ویدیویی بر اساس تعداد نمایش موفق پرداخت می‌شود.

تعرفه تبلیغات

به طور کلی تبلیغات ویدیویی بر اساس تعداد نمایش موفق پرداخت می‌شود.

تعرفه ما

به طور کلی تبلیغات ویدیویی بر اساس تعداد نمایش موفق پرداخت می‌شود.

حداقل قیمت تبلیغات ریتارگتینگ محصول

به ازای هر کلیک موفق 300 تومان

حداکثر آن 10000 تومان میباشد.

نظرات مشــتریان

داستان موفقیت

شرکت‌هایی که میلیــون‌ها کاربر با کمک انواع تبلیـغات کلیکی آن‌ها را می‌شناسند

برای انجام تبلیغات کلیکی از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بین محبوب‌ترین برندها شناخته شوید. اگر می‌خواهید با نحوه اجرای یک تبلیغات کلیکی آشنا شوید و مراحل گام به گام آن را ببینید وارد لینک زیر شوید.

سوالات متداول

برای شروع این تبلیغات کافی است پس از انتخاب نوع تبلیغ خود، در پنل یکتانت ثبت‌نام کنید و سپس مراحل ساخت کمپین را طی کنید. 

تبلیغات کلیکی ۴نوع دارند. این تبلیغات به صورت همسان، بنری، پوش نوتیفیکیشن و محصول نمایش داده می‌شوند. 

تعیین قیمت کلیک فرمول یکسانی ندارد و قیمت هر کلیک بسته به شرایط تبلیغات شما ممکن است متفاوت باشد. برای شروع تبلیغات می‌توانید طبق قیمت متوسطی که در بخش تعرفه‌ی هر لندینگ قرار داده‌ایم پیش بروید. با کسب تجربه‌ی بیشتر و راهنمایی کارشناسان یکتانت می‌توانید به مرور این میزان را کم یا زیاد کنید.  

حداقل میزان هزینه‌ای که برای شروع تبلیغات کلیکی در یکتانت لازم است، ۲ میلیون تومان است. اگر می‌خواهید در رابطه با کسب‌وکار خود مشاوره‌ی تخصصی بگیرید، می‌توانید فرم پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان یکتانت با شما تماس بگیرند. 

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات کلیکی کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

با من تماس بگیرید!

به اطلاعات بیشتری برای انجام تبلیغات ویدیویی نیاز دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.