درباره ما

چرا به وجود آمدیم؟

ما یکتانت را با هدف ایجاد اکوسیستمی سالم و شفاف در فضای تبلیغات آنلاین ایران به وجود آوردیم. پلتفرم ما در سال ۱۳۹۶ به عنوان رابطی میان کسب‌وکارها به عنوان تبلیغ‌کننده و صاحبان رسانه به عنوان نمایش‌دهنده تبلیغات را‌ه‌اندازی شد. همه تلاش ما در راستای این است که تبلیغ‌کنندگان بهترین نتیجه را از تبلیغات اینترنتی بگیرند، رسانه‌های آنلاین به درآمدهای بالاتری دست یابند و در نتیجه، انگیزه کافی برای تولید محتوای باکیفیت فارسی داشته باشند.

ما چه کار می‌کنیم؟

ما یک پلتفرم یا بستر برای تبلیغات آنلاین هستیم و با طیف وسیعی از رسانه‌ها و تبلیغ‌کنندگان مختلف در ایران همکاری می‌کنیم. ما همیشه بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم و تلاش روزمره‌مان در جهت بهبود عملکرد تبلیغات آنلاین است. با همین هدف، به کمک الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی، محصولات منحصر به فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم که روز به روز خدمت بهتر و نتیجه‌بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم. چه تبلیغ‌کننده باشید و چه ناشر، تفاوتی نمی‌کند. کار با پلتفرم یکتانت بسیار ساده است. اگر تبلیغ‌کننده هستید به راحتی می‌توانید در پلتفرم ما تبلیغات‌تان را ایجاد کنید. بعد از نهایی کردن تنظیمات مورد نظرتان، تبلیغات شما در رسانه‌های مورد تاییدتان نمایش داده می‌شوند. و اگر نمایش‌دهنده تبلیغات هستید، ثبت‌نام کنید تا وب سایت‌تان توسط کارشناسان ما تایید شود. با قرار دادن جایگاه‌های یکتانت بر روی سایت‌تان و نمایش تبلیغات به کاربران ارزشمندتان، به راحتی کسب درآمد می‌کنید.

اهداف ما

ما آمده‌ایم تا در دنیای تبلیغات آنلاین تحولات بزرگی ایجاد کنیم و با پیشنهاد دادن مطالب جذاب به کاربرها، استفاده از اینترنت را برای همه لذت‌بخش‌تر کنیم. ما می‌خواهیم:

مطالب جذاب برای مخاطب‌ها

مخاطب‌ها مطالب جذاب، ارزشمند، مرتبط و به‌روز بخوانند.

درآمدزایی ناشران

نمایش‌دهنده‌های آنلاین درآمدزایی منصفانه و شفاف داشته باشند.

بهترین نتایج برای تبلیغ‌دهنده

تبلیغ‌دهند‌گان از تبلیغات آنلاین خود، بهترین نتیجه را بگیرند.

لذت از اینترنت

همه از اینترنت لذت ببریم و بهترین شکل از آن استفاده کنیم.

شما هم به مجموعه ما بپیوندید

برای پاسخگویی و سرویس‌دهی بهتر، همواره محصولات جدیدی را توسعه می‌دهیم و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کسب‌وکارها می‌گذاریم. تمامی قابلیت‌های جدید و توسعه‌هایی که در سرویس‌ ما اتفاق می‌افتد، حاصل تلاش یک تیم قوی است. تیمی جوان، با‌استعداد و مسئولیت‌پذیر. اگر شما هم پرانگیزه، فعال، مشتاق یادگیری و جویای کار هستید، با ارسال رزومه در صفحه فرصت‌های شغلی یکتانت به جمع ما بپیوندید.