گزارش بازاریابی دیجیتال ایران در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

تبلیغات درون اپلیکیشنی

هرکسی ده‌ها اپلیکیشن در گوشی موبایلش دارد و هر اپلیکیشن فرصتی است برای نمایش تبلیغات شما. یکتانت تبلیغات شما را در هزاران اپلیکیشن معتبر کاری یا سرگرمی به مخاطب هدف نمایش می‌دهد.

تبلیغات درون اپلیکیشنی
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

سرگرمی یا کار تفاوتی ندارد، دیده شوید.

این روزها چک کردن اپلیکیشن‌های موبایل جزء کارهای روزمره‌ی مردم شده است، فرصت را غنیمت بشمارید و شما هم در برنامه‌ی روزمره‌ی افراد قرار بگیرید. با تبلیغات درون برنامه ای می‌توانید در هر موقعیتی، هنگام کار یا تفریح، در معرض دید کاربران اپلیکیشن‌ها قرار بگیرید.

نام خود را در ذهن مخاطبانتان حک کنید.

هر چقدر نام شما بیشتر دیده شود، بهتر در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند. چه جایگاهی بهتر از اپلیکیشن‌ها که روزانه مخاطبان زیادی دارند و بارها در طی روز از آن‌ها استفاده می‌شود.

با سلایق و جایگاه‌های مختلف هماهنگ شوید

تبلیغات درون اپلیکیشنی را می‌توانید به صورت‌های مختلف نمایش دهید. تبلیغات را به صورت همسان، بنری و ویدیویی بسازید و در جایگاه‌های دلخواه خود نمایش بگیرید.

تبلیغات درون اپلیکیشنی  چیست؟

تبلیغات در اپلیکیشن همان‌طور که از نامشان مشخص است در اپلیکیشن‌ها نمایش داده می‌شوند. با گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌ها، این نوع تبلیغات نیز طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و باعث رشد سریع این حوزه‌ی تبلیغاتی شده‌اند. این تبلیغات می‌توانند به صورت تمام صفحه در اپلیکیشن‌ها ظاهر شوند یا فقط به صورت تصویر یا ویدیو در قسمت مشخصی از برنامه نمایش داده شوند. 

با تبلیغات در اپلیکیشن یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

نمایش تبلیغات در معتبرترین اپلیکیشن‌ها

 می‌توانید از بین لیست جامع نمایش‌دهندگان ما بهترین و معتبرترین اپلیکیشن‌ها را برای نمایش تبلیغاتتان انتخاب کنید و با این کار آگاهی از برند خود را افزایش دهید.

بیشترین ظرفیت نمایش ایران

امکان اجرای تبلیغات متنوع

تمام انواع تبلیغات درون‌ اپلیکیشنی را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا از میان آن‌ها انتخاب کنید. می‌توانید تبلیغات خود را به صورت همسان (native)، بنری یا ویدیویی نمایش دهید و تمام سلیقه‌ها را پوشش دهید.

دریافت گزارش دقیق

امکان ردیابی و بررسی آمار و اطلاعات تبلیغات در تمامی محصولات یکتانت برای شما فراهم است. برای دسترسی به داده‌های کمپین‌های خود کافیست اراده کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

کارشناسان متخصص یکتانت آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره رایگان به شما هستند. در هر مرحله‌ای از اجرای تبلیغات خود هستید، می‌توانید از پیشنهادات کارشناسان ما بهره‌مند شوید و تبلیغات خود را بهینه و به صرفه اجرا کنید.

همه چیز را در تبلیغات درون برنامه‌ای تحت کنترل خود بگیرید

اپلیکیشن‌های نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور و استان

مسیر کاربر (تنظیم UTM)

ارائه‌دهندگان اینترنتی

نوع نمایش تبلیغات

اولین باری است که اسم تبلیغات درون اپلیکیشنی را می‌شنوید؟

اولین باری است که اسم تبلیغات درون اپلیکیشنی را می‌شنوید؟

گاهی هنگامی که اپلیکیشنی را روی گوشی موبایل خود اجرا می‌کنید، ویدیویی شروع به پخش شدن می‌کند یا یک صفحه‌ی جدید باز می‌شود و یک تصویر ثابت نمایان می‌شود تا اپلیکیشن دیگری را برای نصب به شما معرفی می‌کند. این تبلیغات، همان تبلیغات درون اپلیکیشنی هستند. این تبلیغات انواع مختلفی دارند که تمامی آن‌ها توسط یکتانت به شما عزیزان ارائه می‌شوند.
بیشتر بدانید

تبلیغات درون اپلیکیشنی را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات درون اپلیکیشنی یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تبلیغات درون اپلیکیشنی را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات درون اپلیکیشنی یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تجربه‌ی ۴ ساله‌ی یکتانت در این زمینه و همکاری با بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده می‌تواند خیال شما را به عنوان تبلیغ‌کننده راحت کند که سپردن تبلیغاتتان به یکتانت تصمیم درستی است. با تبلیغات درون اپلیکیشنی به مخاطبان خود نزدیک شوید و در برنامه‌ی روزانه‌ی آن‌ها قرار بگیرید!
ساخت اولین کمپین درون اپلیکیشنی

انواع تبلیغات درون اپلیکیشنی

تبلیغات نصب اپلیکیشن یکتانت

تبلیغات نصب اپلیکیشن

اگر می‌خواهید برای اپلیکیشن خود نصب بگیرید، این تبلیغات برای شماست. در این نوع از تبلیغات، شما کاربر را مستقیم به صفحه ی دانلود اپلیکیشن انتقال می‌دهید و تنها به ازای هر نصب اپلیکیشنی که صورت می‌گیرد، هزینه پرداخت می‌کنید.

تبلیغات رویداد تگ یکتانت

تبلیغات اقدامی یکتانت

چه اقدامی برایتان مهم است؟ پر کردن فرم توسط کاربر، ثبت خرید، ثبت‌نام؟ تفاوتی ندارد. فقط کافی است در پنل یکتانت، اقدام خود را مشخص کنید و پس از آن هزینه را براساس تعداد اقدام انجام شده پرداحت کنید.

تبیلغات نصب اپلیکیشن کلیکی

تبلیغات کلیکی

در تبلیغ کلیکی شما به ازای هر کلیک روی تبلیغ هزینه پرداخت می‌کنید و بر اساس هدفی که دارید کمپین خود را بهینه‌سازی می‌کنید.

تبلیغات درون اپلیکیشنی را از کجا شروع کنم؟

برای انجام تبلیغات درون اپلیکیشنی از کجا شروع کنم ؟ 

برای انجام این تبلیغات کافی است یک اکانت یکتانت بسازید و سپس با شمارهٔ ۰۲۱۴۵۱۹۵۰۰۰ تماس بگیرید و از کارشناسان ما بخواهید این تبلیغات را برایتان اجرا کنند. 

درخواست مشاوره رایگان

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات درون اپلیکیشنی کمک کنند. فقط کافی است فرم زیر را همین حالا پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم