کسب درآمد از سایت با تبلیغات کلیکی

صاحبان وب‌سایت‌های پربازدید می‌توانند با استفاده از نمایش تبلیغات آنلاین در وب‌سایت خود درآمدزایی کنند. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت بستر مناسبی را برای وب‌سایت‌های محتوایی فراهم کرده است تا بتوانند از طریق تبلیغات کلیکی درآمد مناسبی کسب نمایند. اگر شما نیز به‌دنبال کسب درآمد از سایت خود و به دنبال آن ارتقای کیفی محتوای سایت‌تان هستید، برای شروع کافیست وارد پنل یکتانت شده و در بخش نمایش‌دهندگان ثبت‌نام نمایید.

کسب درآمد از سایت

انواع تبلیغات آنلاین یکتانت

  • تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو نوعی از تبلیغات آنلاین هستند که ظاهر و شکل تبلیغات در آن مطابق و مشابه ساختار و ظاهر سایت نمایش‌دهنده است. این تطابق و یکپارچگی تبلیغات با سایت باعث می‌شود کاربر سایت کمتر از دیدن تبلیغات آزرده شده و حتی توجه او به تبلیغات جلب شود.

  • تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وب‌سایت هدف هدایت می‌کند.

  • تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیغامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران سایت ظاهر می‌شود. کسب‌وکارها با ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ( تبلیغات پوش نوتیفیکیشن )به مخاطبان خود، پیام‌شان را در یک لحظه به گوش میلیون‌ها کاربر می‌رسانند.

  • تبلیغات موضوعی

تبلیغات موضوعی نوعی جدید از تبلیغات آنلاین است که با استفاده از هوش مصنوعی و روش‌های متن کاوی، محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص می‌دهد و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی صفحه موردنظر به نمایش می‌گذارد.

  • تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ نوعی از تبلیغات آنلاین است که کاربران و افرادی را مورد هدف قرار می‌دهد که در گذشته از وب‌سایت کسب‌وکار تبلیغ‌کننده بازدید کرده‌اند. در تبلیغات آنلاینی که در سراسر وب صورت می‌گیرد، معمولا تبلیغات به صورت اختصاصی و شخصی‌سازی شده به هر مخاطب و کاربر وب نمایش داده نمی‌شود. اما در ریتارگتینگ دسته‌ای از افراد به شکل خاص مورد هدف قرار می‌گیرند.

کسب درآمد کلیکی در یکتانت

بیش از ۱۵۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم یکتانت استفاده می‌کنند و از همین‌ رو، یکتانت بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند.

شفافیت در همکاری

شفافیت در همکاری

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم یکتانت این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.

کیفیت مشتریان

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در یکتانت با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.

کسب حداکثر درامد

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

سیستم هوشمند و الگوریتم‌های یکتانت به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.

نمایش تبلیغات به صورت موضوعی

نمایش تبلیغات موضوعی

یکتانت محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص داده و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی همان صفحه نمایش می‌دهد. این نوع از تبلیغات هوشمند سبب جلب توجه کاربر و در نتیجه افزایش درآمد سایت نمایش‌دهنده خواهد شد.

نمایش جزییات درامد

نمایش جزئیات درآمد

یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان و جزییات پرداخت آن، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد. این جزییات شامل میزان بازدید، تعداد کلیک، اقدامات صورت گرفته بر روی آیتم‌های تبلیغاتی به صورت دقیق نمایش داده می‌شود.

رسانه

امکان نظارت و تایید تبلیغات

یکتانت این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و نمایش دهندگان بتوانند آن دسته‌بندی از تبلیغاتی را که با محتوای سایت آن‌ها مغایرت دارد انتخاب کرده تا از عدم نمایش آن دسته‌بندی مطمئن شوند.

رسانه‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین و کسب درآمد انتخاب کرده‌اند

رسانه‌های یکتانت از تجربه همکاری خود چه می‌گویند؟

به عقیده من یکتانت در کمتر از دو سال فعالیت توانسته جایگاه اول را در میان تمام شرکت‌های فعال در زمینه فعالیت خود کسب کند و به نظر می‌رسد با ادامه همین روند، این جایگاه در آینده تثبیت خواهد شد.
تعامل مدیران و کارشناسان یکتانت مثال‌زدنی است؛ و این مهم‌ترین دلیل اعتماد متقابل و همکاری ما با یکتانت است.

 

لوگو تسنیمسعید نمازی
مدیر بازرگانی تسنیم
مهران هژبر

یکتانت آب و آبروی رفته تبلیغات در ایران را به جوی بازگرداند.

 

لوگو فرارومهران هژبر
مدیر تبلیغات فرارو
محسن بهشتی

یکتانت علاوه بر تبلیغات هدفمند و مشتری‌مداری، شفاف‌سازی در تبلیغات را سرلوحه کار خود قرار داده است که باعث اعتماد‌سازی میان مشتریان و همکاران شده است.

 

محسن بهشتی
مدیر بازرگانی مدیا جی اس ام