لوگوی یکتانت - پلتفرم تبلیغات آنلاین

کسب بالاترین درآمد از تبلیغات آنلاین

رسانه‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین انتخاب کرده‌اند.

کسب درآمد کلیکی در یکتانت

بیش از ۴۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم یکتانت استفاده می‌کنند و از همین‌ رو، یکتانت بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند.

شفافیت در همکاری

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم یکتانت این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در یکتانت با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

سیستم هوشمند و الگوریتم‌های یکتانت به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.

نمایش آمار کاربران

یکتانت با نمایش جزئیاتی نظیر نوع مرورگر کاربران و سیستم عامل استفاده شده، نمایش‌دهندگان خود را در راستای شناسایی هر چه بهتر کاربران خود کمک می‌کند.

نمایش جزئیات درآمد

یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد.

امکان نظارت و تایید تبلیغات

یکتانت این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و تبلیغات همگون با سایت خود را برای نمایش انتخاب کنند.

رسانه‌های یکتانت از تجربه همکاری خود چه می‌گویند؟

به عقیده من یکتانت در کمتر از دو سال فعالیت توانسته جایگاه اول را در میان تمام شرکت‌های فعال در زمینه فعالیت خود کسب کند و به نظر می‌رسد با ادامه همین روند، این جایگاه در آینده تثبیت خواهد شد.
تعامل مدیران و کارشناسان یکتانت مثال‌زدنی است؛ و این مهم‌ترین دلیل اعتماد متقابل و همکاری ما با یکتانت است.

 

لوگو تسنیمسعید نمازی
مدیر بازرگانی تسنیم
مهران هژبر

یکتانت آب و آبروی رفته تبلیغات در ایران را به جوی بازگرداند.

 

لوگو فرارومهران هژبر
مدیر تبلیغات فرارو
محسن بهشتی

یکتانت علاوه بر تبلیغات هدفمند و مشتری‌مداری، شفاف‌سازی در تبلیغات را سرلوحه کار خود قرار داده است که باعث اعتماد‌سازی میان مشتریان و همکاران شده است.

 

محسن بهشتی
مدیر بازرگانی مدیا جی اس ام