🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

تبلیغات ورزش ۳

تبلیغات در سایت پربازدیدی چون ورزش۳ به شما این امکان را می‌دهد که بیش از پیش دیده شوید و افراد بیشتری شما را بشناسند. 

تبلیغات در ورزش۳ با یکتانت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

در معرض دید میلیون‌ها نفر باشید!

از مزایای تبلیغات در سایت ورزش ۳ این است که روزانه تعداد زیادی از این سایت بازدید می‌کنند. از این مزیت ساده نگذرید و کسب‌وکارتان را در پر ترافیک‌ترین سایت ایران نمایش دهید.

بهینه‌کردن هزینه

جیب‌هایتان را بزرگ‌تر بدوزید

روزانه افراد زیادی برای مشاهده‌ی نتایج مسابقات یا بررسی ساعت پخش آن‌ها به سایت ورزش۳ مراجعه می‌کنند. تبلیغات در ورزش۳ باعث افزایش آگاهی از برند و در نهایت فروش بیشتر شما می‌شود.

بالاترین ظرفیت نمایش ایران

ملکه‌ی ذهن مخاطب باشید!

نام خود را در ذهن مخاطبتان ماندگار کنید. روزانه به اندازه‌ی چند استادیوم فوتبال از سایت ورزش۳ بازدید می‌شود. مخاطبی که هر روز نام شما را ببیند، ناخودآگاه به محض نیاز، اسم شما را به خاطر خواهد آورد.

مشتریان ما

تبلیغات در ورزش ۳

وب‌سایت ورزش۳ از پرطرفدارترین وب‌سایت‌های ایرانی‌ است. این وب‌سایت روزانه میلیون‌ها بازدید دارد و همین اتفاق شانس دیده شدن تبلیغات شما را افزایش می‌دهد.

با تبلیغات در وب‌سایت ورزش ۳ شما می‌توانید آگاهی از برند خود را افزایش دهید و افراد بیشتری را از کسب‌وکار خود مطلع کنید.

این تبلیغات در حال حاضر به صورت ویدیویی قابل اجرا هستند. 

با استفاده از امکان سگمنتیشن یکتانت شما می‌توانید موارد زیر را پیش از اجرای تبلیغاتتان مشخص کنید.

موقعیت جغرافیایی

در هر تبلیغی که می‌سازید، می‌توانید موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود را با دقت استان مشخص کنید. برای مثال تبلیغات همسان خود را فقط در استان مازندران نمایش دهید.این میزان دقت برای تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در حد خیابان است. مثلا تبلیغات پوش نوتیفیکیشن خود را به کسانی ارسال کنید که در خیابان سهروردی شمالی هستند.

جنسیت

بیشتر مخاطبان کسب‌وکارتان خانم‌ها هستند یا آقایان؟ با استفاده از سگمنت جنسیت می‌توانید مشخص کنید تبلیغاتتان را به کدام دسته نمایش دهید. از این سگمنت می‌توانید فقط در تبلیغات رفتارمحور استفاده کنید.

رفتار مخاطب در فضای وب (تبلیغات رفتار‌محور)

دسته‌بندی رفتاری مورد نظر خود را برای تبلیغ انتخاب کنید.با این کار تبلیغ شما فقط به مخاطبانی که مدنظرشماست نمایش داده می‌شود. یکتانت تا امروز ۱۳ دسته‌بندی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. تعداد این دسته‌ها به مرور افزایش خواهد یافت.

با تبلیغات در وب‌سایت ورزش ۳ از طریق یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

استفاده از جایگاه‌های همسان و بنری اختصاصی (ثابت)

شما می‌توانید با استفاده ازخدمات یکتانت، جایگاه‌های بنری و همسان را به صورت ثابت در اختیار داشته باشید و منحصرا تبلیغ کسب‌وکار خود را در آن جایگاه نمایش دهید. 

گزارش‌گیری دقیق یکتانت

امکان گزارش‌گیری دقیق

از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ کدام سایت نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ برایتان بازدهی بیشتری داشته است؟ چند نفر ویدیو را کامل دیده و چند نفر بعد از ۵ ثانیه گزینه رد آگهی را کلیک کرده‌اند؟ چطور می‌توانید هزینه‌ها را کم و بازدهی را افزایش دهید؟ تمامی این موارد را در گزارش یکتانت می‌توانید متوجه شوید.

کنترل داشتن روی تمامی تنظیمات تبلیغ

شما کنترل کامل بر روی تمام متریک‌های تبلیغات خود دارید و می‌توانید همه چیز را مطابق شرایط و هدفتان تنظیم کنید.

اجرای سریع و آسان
هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما

هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما

کاربر با کلیک بر روی  آیتم تبلیغاتی‌تان مستقیما وارد وب‌سایت شما می‌شود. از این رو علاوه بر اینکه میلیون‌ها انسان از برند شما باخبر می‌شوند، هزاران کاربر هم به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند.

مشاوره رایگان

با متخصصان صنعت تبلیغات ارتباط می‌گیرید و با استفاده از مشورت با آن‌ها و انتقال تجربه‌ای که صورت می‌گیرد، در ذهن و جان آدم‌ها نفوذ می‌کنید.

پشتیبانی و مشاوره

همه چیز زیر نظر شماست

نوع نمایش تبلیغ

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

ارائه‌دهندگان اینترنت

مسیر کاربر (تنظیم UTM)

نمایش دهندگان ما

اولین باری است که با تبلیغات در ورزش۳ مواجه می‌شوید؟​

اولین باری است که با تبلیغات در ورزش۳ مواجه می‌شوید؟

تبلیغات در ورزش ۳ به شما این امکان را می‌دهد که در معرض دید میلیون‌ها کاربر قرار بگیرید. با استفاده از این تبلیغات شما می‌توانید احتمال فروش کالا و خدمات خود را نیز افزایش دهید.
ساخت تبلیغات ورزش ۳

با تبلیغات در ورزش۳ آشنایی دارید ولی تاکنون از یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

با تبلیغات در ورزش۳ آشنایی دارید ولی تاکنون از یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

ما با بیش از چهار سال سابقه‌ی حضور در صنعت تبلیغات آنلاین، تجربه‌ی کار با بیش از ۱۴۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی خبری و محتوایی و داشتن انواع حالت‌های مختلف تبلیغاتی، بستری یکپارچه برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید با کمک متخصصان کاربلد، در ذهن میلیون‌ها انسان ماندگار شوید.
ساخت تبلیغ ورزش ۳

انواع تبلیغات در ورزش۳

تبلیغات عادی ویدیویی یکتانت

ویدیویی

تبلیغات ویدیویی به دو حالت نمایش دده می‌شوند. این تبلیغات یا پیش از پخش ویدیوهای یک وب‌سایت به مخاطبان آن نمایش داده می‌شوند یا به صورت بنرهایی در کناره‌ٔ صفحات وب ‌سایت. با این تبلیغات می‌توانید توجه کاربران را به خود جلب کنید.

تعرفه تبلیغات ورزش۳

به طور کلی تبلیغات ویدیویی بر اساس تعداد نمایش موفق پرداخت می‌شود.

ویدیویی

بازه قیمتی از ۵۰ تا ۱۰ هزارتومان
قیمت متوسط
  • ۵۰ تومان
  • ۵۰ تومان

تعرفه تبلیغات ورزش۳

قیمت تبلیغات ورزش۳ را می‌توانید در جایگاه‌های زیر مشاهده کنید. 

نظرات مشــتریان

داستان موفقیت
شرکت‌هایی که میلیــون‌ها کاربر با کمک تبلیـغات بنری آن‌ها را می‌شناسند

برای انجام تبلیغات ورزش۳ از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بین محبوب‌ترین برندها شناخته شوید.

برای شروع این تبلیغات ۲ راه پیش رو دارید:

۱. در پنل یکتانت ثبت‌نام کنید و پس از ساخت کمپین دلخواهتان، ورزش ۳ را به عنوان نمایش‌دهنده انتخاب کنید. 

۲. با ثبت درخواست مشاوره رایگان با استفاده از فرم انتخای صفحه، از متخصصان ما برای ساخت کمپین‌ها راهنمایی بگیرید. 

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با کمک مشاوران ما به راحتی در ورزش۳ تبلیغ کنید

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات در ورزش۳ کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید! 

به اطلاعات بیشتری برای انجام تبلیغات ویدیویی نیاز دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد میکنیم