تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. افرادی که این پیام را دریافت می‌کنند،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که دریافت پوش نوتیفیکشن را قبول کرده‌اند.

شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در یک لحظه، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید و آن‌ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت می‌کنید.

پوش نوتیفیکیشن یکتانت

هدف‌گیری کاربران با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یکتانت

مثال پوش نوتیفیکیشن
  • موقعیت مکانی

می‌توانید با دقت استان و شهر در تمام ایران و با دقت منطقه و خیابان در شهر تهران تبلیغات پوش نوتیفکیشن خود را برای مخاطبان‌تان ارسال کنید.

  • دستگاه نمایش

شما می‌توانید ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی را به کاربران موبایل یا دسکتاپ محدود کنید.

  • اپراتور و ISP

ﺷــﻤﺎ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿــﺪ ﭘﻮش ﻧﻮﺗﯿﻔﯿﮑﯿﺸــﻦ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗــﯽ ﺧــﻮد را ﺑــﻪ ﮐﺎرﺑــﺮان ﯾــﮏ اﭘﺮاﺗﻮر ﯾﺎ اراﺋﻪدﻫﻨﺪه اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺧﺎص ارﺳﺎل ﮐﻨﯿﺪ.

  • مشترکین وب‌سایت‌های دلخواه

شما می‌توانید ارسال نوتیف خود را به مشترکین وب‌سایت‌های مورد نظرتان محدود کنید.

برندهایی که تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یکتانت را انتخاب کرده‌اند

مزایای تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

ترافیک باکیفیت‌

دریافت ترافیک باکیفیت‌

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن برای افراد مشخصی که دسترسی ارسال پوش نوتیفیکیشن را تایید کرده‌اند ارسال می‌شود، به همین دلیل کلیک‌های دریافتی از این تبلیغات ۱۰۰ درصد حقیقی هستند.

افرایش نرخ تبدیل

افرایش نرخ تبدیل کاربران

نرخ تبدیل افرادی که روی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما کلیک می‌کنند و تبدیل به مشتریان یا مخاطبان شما می‌شوند،  به نسبت بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی بیشتر است.

دسترسی بیشتر به کاربران

دسترسی بیشتر به کاربران

پوش نوتیفیکیشن‌ها مستقیما توسط مرورگر ارسال می‌شوند، بنابراین حتی اگر کاربران مشغول وبگردی یا در حال استفاده از دستگاه‌شان نباشند، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما را دریافت می‌کنند.

افزایش تعامل کاربران

افزایش آگاهی از برند

در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، محتوای تبلیغاتی شما به خوبی در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد و حتی آن دسته از کاربران که روی تبلیغات شما کلیک نکرده‌اند هم از برند یا پیشنهادهای شما آگاهی پیدا می‌کنند.

با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یکتانت، به بیش از ۳۰ میلیون کاربر از معتبرترین رسانه‌ها دسترسی خواهید داشت

چطور پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ارسال کنیم؟

۱. در پلتفرم یکتانت ثبت‌نام کنید و وارد پنل شوید.

۲. کمپین پوش بسازید و تنظیمات لازم برای هدف‌گیری
کاربرانی خاص را انجام دهید و همچنین قیمت ارسال نوتیف را
در تنظیمات کمپین تعیین کنید.

۳. نوتیف تبلیغاتی خود را بسازید. برای این منظور ابتدا
صفحه فرود کاربر را تعﯿﯿن کنید و سپس با انتخاب تیتر،
آیکون، عکس جذاب و تعداد ارسال، نوتیف خود را بسازید.

۴. نوتیفهای شما متناسب با هزینه هر ارسال، به
کاربران هدفتان ارسال می‌شوند.

نمونه پوش نوتیفیکیشن

اکانت منیجرهای حرفه ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌هایتان در یکتانت کمک کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از یکتانت تیم متخصصان ما در هر لحظه در کنار شما هستند و در صورت تمایل کمپین‌های شما را می‌سازند و بهینه‌سازی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط بهره‌مندی از اکانت منجر اختصاصی با ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ های متداول

  • پوش نوتیفکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که می‌توانید به کاربران خود ارسال کنید و آن‌ها را دوباره به سایت و اپلیکیشن خود برگردانید. البته برای کاربرانی از سایت که دریافت پوش نوتیفیکیشن را قبول کرده‌اند، این پیام نمایش داده خواهد شد.

  • چطور پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ارسال کنیم؟

شما می‌توانید در پنل یکتانت ثبت نام کنید و کمپین پوش نوتیفیکیشن خود را بسازید. مشاورین یکتانت از ابتدای طراحی کمپین پوش نوتیفیکیشن تا انتهای مسیر با شما همراه خواهند بود تا بهترین نتیجه را بگیرید.