🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری، محصول یا خدمات شما را به میلیون‌ها بازدید کننده در سایت‌های پربازدید معرفی می‌کند. تبلیغات بنری یکتانت در انواع سایت‌های خبری، ورزشی، عمومی، سلامت و … نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات بنری یکتانت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

دیگر ناشناخته نمانید

بگذارید اسم شما در چشم و ذهن همه نفوذ کند و از جشنواره و تخفیف‌هایتان باخبر شوند.

فقط در کمتر از ۲۴ ساعت میلیون‌ها بار دیده شوید

از برندی که روزانه کمتر از ۱۰۰ نفر به سایتش مراجعه می‌کنند، تبدیل شوید به برندی که میلیون‌ها مخاطب نامش را در گوگل جستجو می‌کنند.

اعتماد میلیون‌ها نفر را به دست آورید!

اعتماد میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کنید

فرض کنید میلیون‌ها کاربر در سرتاسر ایران شما را می‌شناسند، چه احساسی دارد؟ با به کارگیری استراتژی مناسب تبلیغات اعتماد و اطمینان به برند شما بیشتر می‌شود و در گذر زمان فروشتان را دوچندان می‌کند.

به جمع بیش از ۴۵ هزار شرکت معتبر بپیوندید

پخش ویدیو

تبلیغات بنری چیست؟

به ماجرایی که اخیرا اتفاق افتاده است، فکر کنید. بی‌صبرانه برای به دست آوردن اطلاعات دست اول یکی از سایت‌های خبری را باز می‌کنید و مشغول خواندن ماجرای جدید می‌شوید. در گوشه و کنار صفحه تصویرهای ثابت یا متحرکی از برندهای مختلف توجهتان را جلب می‌کند. به آن بنرهای ثابت یا متحرک که اغلب ما را با برند، محصول یا پیشنهادی جدید آشنا می‌کنند، تبلیغات بنری می‌گوییم.

تبلیغات بنری ثابت

برخی از جایگاه‌های بنری که در وبسایت‌ها مشاهده می‌کنید از نوع تبلیغات بنری ثابت هستند. شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در مکان مورد نظرتان در محدودهٔ زمانی مشخصی مثلا یک ماه، به میلیون‌ها کاربر نمایش بدهید.
مشاوران متخصص ما در یکتانت با شناخت کافی که از بزرگترین و معتبرترین رسانه‌های ایران دارند،  بهترین پکیج‌های تبلیغات بنری را متناسب با اهداف و کسب‌وکارتان به شما پیشنهاد می‌کنند. برای دیدن تعرفه‌ها کلیک کنید.

تبلیغات تعرفه بنری

با تبلیغات بنری یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

ظرفیت نمایش بالا

همان طور که می‌دانید همکاری یکتانت با بیش از ۳۰۰ وب‌سایت محتوایی و خبری، شما را قادر می‌سازد تا از ظرفیت نمایش میلیونی استفاده کنید و از سراسر ایران، هزاران هزار کاربر را به سایت خود دعوت کنید. 

امکان قیمت‌گذاری با استفاده از بید شناور

برای اینکه سهم نمایش بیشتری در برخی سایت‌های مشهور و پرطرفدار داشته باشید، می‌توانید از بید شناور استفاده کنید. یعنی اگر می‌خواهید برای بعضی سایت‌ها هزینه‌ی کلیک بیشتری بپردازید تا شانس نمایش خود را افزایش دهید، می‌توانید برای این وب‌سایت‌ها قیمت کلیک متفاوتی در نظر بگیرید. این قابلیت می‌تواند برای یک یا چند نمایش‌دهنده یا گروه نمایش‌دهنده فعال باشد.

هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما

استفاده از بنرساز اتوماتیک ​

با چند کلیک ساده و انتخاب عکس و عنوان، می‌توانید بنرهای خود را در تمام سایزهای مورد نیاز بسازید و نگران از دست دادن جایگاه‌های نمایش‌ نباشید. 

 

انتخاب سایت‌های نمایش‌دهنده

از بین بیش از ۳۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده شما می‌توانید وب‌سایت‌های موردنظرتان را انتخاب کنید؛ با این کار نه تنها تبلیغاتتان را فقط به گروه خاصی از کاربران نمایش می‌دهید بلکه با اجرای تبلیغات هدفمند سودآوری خود را نیز بیشتر می‌کنید.

 

انتخاب سایت‌های نمایش‌دهنده

مشاوره رایگان

با مشاوران خبره‌ی یکتانت ارتباط می‌گیرید و با استفاده از مشورت با آن‌ها و انتقال تجربه‌ای که صورت می‌گیرد، می‌توانید کمپین خود را به سودده‌ترین حالت ممکن اجرا کنید. 

امکان گزارش‌گیری دقیق

از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ کدام سایت نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ برایتان بازدهی بیشتری داشته است؟ تبلیغ شما به چند کاربر نمایش داده شده است؟ چطور می‌توانید هزینه‌ها را کم و بازدهی را افزایش دهید؟ تمامی این موارد را در گزارش پنل یکتانت می‌توانید متوجه شوید.

امکان گزارش‌گیری دقیق

کنترل همه چیز زیر نظر شماست

انتخاب نمایش‌دهندگان

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور و استان

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

ارائه‌دهندگان اینترنتی

قیمت کلیک یکتانت

قیمت کلیک و بودجه روزانه

در وب‌سایت‌های معتبر و پربازدید دیده شوید

اولین باری است که با تبلیغات بنری مواجه می‌شوید؟

اولین باری است که با تبلیغات بنری مواجه می‌شوید؟​

خوشحالیم که می‌خواهید به جمع بیش از یک میلیون کسب‌وکار ایرانی بپیوندید که هر روز با استفاده از تبلیغات بنری، میلیون‌ها مخاطب را با برندشان آشنا می‌کنند. با اجرای تبلیغات بنری در پربازدیدترین و معتبرترین وب‌سایت‌های ایرانی دیده شوید و نام برند و خدماتتان را به گوش میلیون‌ها مخاطب برسانید.
بیشتر بدانید

با تبلیغات بنری آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات بنری یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

با تبلیغات بنری آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات بنری یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

ما با بیش از چهار سال سابقه‌ی حضور در صنعت تبلیغات آنلاین، تجربه‌ی کار با بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی خبری و محتوایی پربازدید همانند ورزش۳ و داشتن انواع حالت‌های مختلف تبلیغاتی، بستری یکپارچه برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید با کمک متخصصان کاربلد، در ذهن میلیون‌ها انسان ماندگار شوید.
ساخت اولین کمپین بنری

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات بنری عادی

عادی

تبلیغات بنری شما بدون محدودیت خاصی به تمام کاربرانی که در حال وب‌گردی در سایت‌های نمایش‌دهنده هستند، نشان داده می‌شود.

تبلیغات بنری ریتارگتینگ

ریتارگتینگ

در این حالت تبلیغاتتان تنها به کاربرانی که حداقل یک بار به سایت شما مراجعه کرده‌اند، نمایش داده می‌شود. با نمایش دوباره یا چندباره‌ی تبلیغات به مخاطب، نام برند شما در ذهنش نقش می‌بندد و درست زمانی که به شما نیاز پیدا کرد، به سراغتان می‌آید.

تبلیغات بنری هدفمند

هدفمند

در تبلیغات بنری هدفمند شما قادر هستید انتخاب کنید تبلیغتان در صفحاتی با چه موضوعی نمایش داده شود یا چه کاربرهایی تبلیغ شما را مشاهده کنند. به طور مثال تبلیغ شما تنها در مقالاتی با موضوع خودرو نمایش داده می‌شود یا تنها کاربرهای خانم علاقه‌مند به تکنولوژی تبلیغتان را مشاهده می‌کنند. در تبلیغات هدفمند صفحات بر اساس موضوع و کلیدواژه‌های مرتبط و کاربران بر اساس جنسیت و رفتار تقسیم‌بندی می‌شوند.

تعرفه تبلیغات بنری

به طور کلی تبلیغات بنری بر اساس تعداد کلیک پرداخت می‌شود.

بنری عادی

بازه قیمتی از ۴۰۰ تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • 600 تومان
  • 1300 تومان

بنری ریتارگتینگ

بازه قیمتی از ۵۰۰ تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • 750 تومان
  • 1400 تومان

بنری هدفمند

بازه قیمتی از 500 تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • 600 تومان
  • 1300 تومان
داستان موفقیت

شرکت‌هایی که میلیــون‌ها کاربر با کمک تبلیـغات بنری آن‌ها را می‌شناسند.

برای انجام تبلیغات بنری از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بین میلیون‌ها کاربر شناخته شوید. اگر می‌خواهید با نحوه اجرای یک تبلیغات بنری آشنا شوید و مراحل گام به گام آن را ببینید، راهنمای زیر برای شماست.

سوالات متداول

تبلیغات بنری اگر به‌صورت گیف به نمایش در بیایند، اثر مثبتی دارند. این سه بخش را حتما در نمایش گیف رعایت کنید:
۱- برند خود را معرفی کنید.
۲- محصول و خدماتتان را  معرفی کنید.
۳- کال تو اکشن بگذارید. 

اگر نمی‌دانید با چه قیمتی شروع کنید، می‌توانید از پیشنهاد پیش‌فرض پنل استفاده کنید. بعد از ۱ الی ۲ هفته با بررسی آمار تبلیغاتتان می‌توانید این میزان را بهینه کنید. 

حداقل با 100 هزار تومان می توانید کمپین بنری خود را شروع کنید. 

اگر امکان ساخت بنر را ندارید، می‌توانید از قابلیت بنر‌ساز اتوماتیک در پنل یکتانت استفاده کنید. 

با استفاده از این قابلیت می‌توانید با آپلود کردن عکس، لوگو و محتوای مورد نظرتان، بنرهایی در سایزهای متناسب با جایگاه‌های تبلیغاتی در اختیار داشته باشید. برای شروع کافی است وارد پنل یکتانت شوید.

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات بنری کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید:

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید از روش‌های دیگر نیز میلیون‌ها بار دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم