تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند.

تبلیغات بنری با اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) است. شما به کمک این بنرها به مشتریان بالقوه‌تان اعلام وجود و به این شکل هویت خود را در ذهن آنها تثبیت می‌کنید.

افزایش ترافیک و ارتقای رتبه در گوگل، جمع‌آوری لید یا سرنخ باکیفیت، افزایش فروش و بازگرداندن مشتری‌ها یا لیدهای ازدست‌رفته با ارائه پیشنهادات جذاب هم از دیگر اهداف به‌کارگیری این روش تبلیغاتی اثربخش هستند.

کمپین تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ

مهمترین عناصر تبلیغات بنری

طراحی اصولی و جذاب در تبلیغات بنری
طراحی اصولی
CTA مناسب در تبلیغات بنری
CTA هدفمند
ارائه یک پیام ارزشمند در تبلیغات بنری
پیام ارزشمند
محل نمایش در تبلیغات بنری
محل نمایش

اگر در مورد انواع تبلیغات بنری سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

انواع تبلیغات بنری یکتانت

تبلیغات بنری ثابت

جایگاه‌های بنری که در وبسایت‌ها مشاهده می‌کنید عمدتا از نوع تبلیغات بنری ثابت هستند. شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در مکان مورد نظرتان و در محدودهٔ زمانی مشخصی مثلا یک ماه، به مشتریان هدف‌تان نمایش بدهید.
مشاوران متخصص ما در یکتانت با شناخت کافی از بزرگترین و معتبرترین رسانه‌های ایران، با بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال، بهترین پکیج‌های تبلیغات بنری را متناسب با اهداف و کسب‌وکارتان به شما پیشنهاد می‌کنند. برای دیدن تعرفه‌ها کلیک کنید.

تبلیغات بنری ثابت
تبلیغات بنری کلیکی

تبلیغات بنری کلیکی

تبلیغات بنری کلیکی یکتانت در بزرگترین وبسایت‌های ایران نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که بنرتان در زمان دلخواه‌، به کاربرانی در محدودهٔ جغرافیایی مشخصی نمایش داده شود. حتی می‌توانید انتخاب کنید که کاربران کدام دستگاه‌ها یا سیستم‌عامل‌ها بنر شما را ببینند.
تعرفهٔ تبلیغات بنری کلیکی متفاوت است. قیمت این کلیک به ماهیت کسب‌وکارتان، پیشنهاد یا ارزش ویژه‌ای که به کاربران در بنر ارائه می‌کنید و جذابیت طراحی بنرتان وابسته است. هرچه جذابیت بنر برای کاربران بیشتر باشد، هزینهٔ کمتری به ازای هر کلیک پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات بنری ریتارگتینگ

حتما متوجه شده‌اید که بسیاری از مشتریان هدف‌تان زمانی که برای اولین بار به وبسایت‌تان مراجعه می‌کنند، از خدمات و محصولات شما استفاده نمی‌کنند یا فعالیت مورد نظرتان نظیر ثبت‌نام یا خواندن بقیه مطالب را انجام نمی‌دهند. اما همین افراد زمانی که برای بار دوم به وبسایت‌تان مراجعه می‌کنند زمان بیشتری را در وبسایت می‌گذرانند یا به مشتریان وفادار محصولات و خدمات شما تبدیل می‌شوند.
با تبلیغات بنری ریتارگتینگ یکتانت، می‌توانید بودجهٔ خود را مدیریت کنید و از میان میلیون‌های کاربر وب، تنها آنهایی را هدف‌گیری کنید که قبلا به و‌سایت‌ شما مراجعه کرده‌اند. در این حالت هم پرداخت به ازای کلیک CPC انجام می‌گیرد.

تبلیغات بنری ریتارگتینگ

تعرفه تبلیغات بنری

نام وب‌سایت لینک رتبه ایران رتبه جهانی
عصرایران www.asriran.com ۲۴ ۱۱۴۸
انتخاب www.entekhab.ir ۱۱۱ ۳۹۷۰
دنیای اقتصاد www.donya-e-eqtesad.com ۹۲ ۲۷۴۱
فرارو www.fararu.com ۸۹ ۳۷۷۸
چطور www.chetor.com ۶۵ ۳۱۴۰
خبرگزاری برنا www.borna.news ۱۳۱ ۳۹۲۰
الف www.alef.ir ۲۲۱ ۷۳۲۱
اقتصاد آنلاین www.eghtesadonline.com ۱۸۱ ۶۷۷۶
بانک اطلاعات خودرو www.car.ir ۳۴۴ ۱۴۰۷۰

برای دریافت بهترین پکیج تبلیغات بنری متناسب با اهداف و بودجه‌تان،
با کارشناسان مجرب ما در یکتانت تماس بگیرید.

سوالات متداول

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند.

تعرفه تبلیغات بنری به چه شکل است؟

تعرفه تبلیغات بنری با توجه به وب‌سایت نمایش‌دهنده، نوع تبلیغ بنری و زمان راه‌اندازی کمپین متفاوت است که می‌توان با توجه به کسب‌وکارتان هزینه تبلیغات را بهینه کرد.

انواع تبلیغات بنری کدامند؟

تبلیغات بنری انواع مختلفی دارد. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت سه نوع تبلیغات بنری ثابت، تبلیغات بنری کلیکی و تبلیغات بنری ریتارگتینگ را ارائه می‌دهد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.