💥 تبلیغات بنری در دیوار، پربازدیدترین سایت آگهی ایران با یکتانت 💥

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری، محصول یا خدمات شما را به میلیون‌ها بازدید کننده در سایت‌های پربازدید معرفی می‌کند.

تبلیغات کلیکی بنری
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت
0 +

این شرکت‌ها به علاوهٔ ۷۸ هزار شرکت دیگر به ما اعتماد کرده‌اند:

تبلیغات بنری چیست؟​

تبلیغات بنری همان تبلیغات ترکیب تصویر و نوشته هستند که در سایت‌های پربازدید دیده‌اید.

کمتر از ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا تبلیغات بنری بسازید و به میلیون‌ها نفر نمایش داده شود.

نمایش ویدیو درباره تبلیغات بنری چیست؟

یکتانت چگونه به شما کمک می‌کند؟

افزایش آگاهی

شروع ماجرا

برای معرفی کسب‌وکارتان به میلیون‌ها نفر، افزایش ترافیک سایت و فروش بیشتر به تبلیغات بنری نیاز دارید؛ تصویری جذاب که خدمات و مزایای شما را یکجا نشان می‌دهد.

جذب لید

در مسیر هدف

برخی بنرها برای ما می‌فروشند و بعضی‌ها هم مخصوص ایجاد آگاهی هستند. گزینهٔ درست را چطور انتخاب کنیم؟ کافی است هدف خودتان را مشخص کنید تا یکتانت به شما گزینهٔ مناسب را پیشنهاد دهد.

افزایش ترافیک

محل نمایش تبلیغ

البته این ماجرا هنوز ادامه دارد؛ کجا تبلیغات را نمایش دهیم تا نتیجه بگیریم؟ با یکتانت، می‌توانید مشخص کنید تبلیغ در سایتی نمایش داده شود که احتمالاً مشتری شما حضور دارد.

افزایش فروش

هزینه فقط به‌ازای نتیجه

کلی پول خرج اجارهٔ فضای تبلیغاتی کنیم؟ نه! فقط زمانی پول می‌دهید که فردی روی تبلیغ شما کلیک کند. همچنین خودتان مشخص می‌کنید برای آن کلیک، چقدر از حسابتان کم شود.

ساخت تبلیغ، نمایش خودکار

بدون نیاز به تیم گرافیک، می‌توانید با بارگذاری یک تصویر و اضافه‌کردن توضیحات به آن، بنر تبلیغاتی بسازید. بعد از آن، یکتانت تبلیغ شما را اتوماتیک در سایت‌ها نمایش می‌دهد.

چرا تبلیغ با یکتانت؟

گزارش کمپین‌ها

گزارش دقیق کلیک‌ها و هزینه‌ها

ما گزارشی کامل از تبلیغات به شما می‌دهیم تا بتوانید هزینه‌ها را کاهش دهید و نتیجهٔ بگیرید. مثلاً چند نفر تبلیغ را مشاهده کرده‌اند؟ چند نفر روی آن کلیک کرده‌اند؟ چند نفر سایت شما را باز کرده‌اند؟

کنترل کامل تبلیغات

تبلیغ در کدام سایت نمایش داده شود؟ چه روزی تبلیغات نمایش داده شوند؟ کاربران کدام شهر و استان، تبلیغات را ببینند؟ تبلیغات فقط در موبایل نمایش داده شود یا در تمام دستگاه‌ها؟ همه‌چیز زیر دست شماست.

بنرساز اتوماتیک

بنرساز اتوماتیک شما را از استخدام تیم گرافیک و هزینهٔ سنگین طراحی بنرهای تبلیغاتی راحت می‌کند. کافی است عکس، توضیحات و عنوان تبلیغ را مشخص کنید. پس از آن، بنرساز ما تبلیغ شما را در اندازه‌های مختلف آماده می‌کند.

تنها کاری که باید بکنید، انتخاب عنوان و توضیحات تبلیغ است!

تبلیغات هدفمند

یکتانت به شما کمک می‌کند تبلیغات را فقط به افرادی نمایش دهید که احتمال مشتری‌شدن آن‌ها بیشتر است.

تفاوت تبلیغات کلیکی با تبلیغات بنری ثابت

تبلیغات بنری ثابت

تبلیغات بنری ثابت

تبلیغات بنری کلیکی

تبلیغات بنری کلیکی

در تبلیغات بنری ثابت، یک جایگاه نمایش را برای مدت‌زمان مشخصی (مثلاً ۳۰ روز) اجاره می‌کنیم. در این مدت، هیچ تبلیغ دیگری در این جایگاه نمایش داده نمی‌شود. هزینهٔ اجارهٔ این فضا گران است؛ ولی می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین پکیج را با توجه به نیاز کسب‌وکارتان انتخاب کنید.

احتمالاً نگران هستید تبلیغات بنری ثابت کلی خرج روی دست شما بگذارد و بازخورد خوبی هم نگیرید. برای رفع این نگرانی، می‌توانید از تبلیغات بنری کلیکی استفاده کنید؛ چراکه دیگر برای صرفاً نمایش پولی نمی‌دهید. اینجا برای نتیجه خرج می‌کنید؛ یعنی کاربر که روی تبلیغ کلیک کرد، مبلغی از حساب شما کسر می‌شود. این شکلی هزینهٔ تبلیغات برای شما به‌صرفه می‌شود و می‌توانید بودجه را برای نمایش تبلیغ در صدها سایت خرج کنید و نه چند سایت محدود!

تعرفه تبلیغات بنری یکتانت

هزینهٔ تبلیغات بنری یکتانت را خودتان انتخاب می‌کنید. در واقع، شما هستید که مشخص می‌کنید به‌ازای هر کلیک، چقدر از شارژ حسابتان کسر شود. البته قیمت پیشنهادی شما در میزان نمایش تبلیغتان تاثیرگذار خواهد بود.

 

سیستم حراج یکتانت
قیمت تبلیغات کلیکی یکتانت

نظر متخصص‌های تبلیغات درباره یکتانت

مشاوره رایگان

مشاوران و کارشناسان کاربلد و حرفه‌ای یکتانت در تمامی مراحل تبلیغات در کنار شما هستند.

فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان تبلیغات کلیکی