تبلیغات همسان چیست؟

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو نوعی از تبلیغات آنلاین هستند که به دلیل یکپارچگی و همسان شدن ساختار و ظاهرشان با سایت‌های نمایش‌دهنده، به این عنوان نامگذاری شده‌اند. هدف از این هماهنگی، مقابله با نادیده گرفته شدن تبلیغات توسط کاربران و در نهایت افزایش اثربخشی تبلیغات شماست.

ریتارگتینگ یکتانت

محتوای خود را در تبلیغات همسان یکتانت مشاهده کنید

لینک لندینگ مورد نظر خود برای تبلیغات را وارد کنید تا نحوه نمایش تبلیغات همسان‌تان را در جایگاه خالی زیر به شما نشان دهیم. البته در پنل یکتانت می‌توانید تیتر و عکس مورد نظرتان را به صورت دستی هم وارد کنید.

زهرا نعمتی که در مسابقات تیرو کمان قهرمانی جهان موفق به کسب مدال طلای ریکرو انفرادی شد، این مدال را به خانواده شهید حججی تقدیم کرد.
نعمتی تصریح کرد: به همین خاطر مدال مسابقات قهرمانی جهان را به خانواده ی شهدای مدافع حرم به ویژه خانواده شهید محسن حججی تقدیم می کنم.
زهرا نعمتی در جریان رقابت های قهرمانی جهان تیر وکمان که به میزبانی چین برگزار شد، به یک نشان طلا در ریکرو انفرادی زنان و یک نشان برنز در رقابت های میکس تیمی دست یافت.

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

پیشنهاد توسط
جای محتوای شما!
عکس شما
حقایقی جالب و خواندنی درباره جزایر قناری
جایی در ایران که خیال و واقعیت بهم میرسند
جایی در ایران که خیال و واقعیت بهم میرسند
خطرناک ترین سلفی دنیا گرفته شد!
خطرناک ترین سلفی دنیا گرفته شد!
زیر پوست استانبول، تلفیق سنت و مدرنیته
زیر پوست استانبول، تلفیق سنت و مدرنیته

تازه‌تریــن اخبار

  • به مرز ۱۰ هزار تن صادرات محصولات چاپی رسیده‌ایم
  • همدان باید اثر ثبت‌ جهانی داشته باشد/وجود ۸ هزار کارگاه مبل منبت
  • ۱۰۰ تیم گشت پیاده و موتوری پلیس راهور در طرح مهر همکاری می کنند
  • دو مدال برنز کشتی با کمربند بانوان ایران قطعی شد
  • سوگواره بصیرت عاشورایی در فارس برگزار می شود

چرا تبلیغات همسان؟

تبلیغات همسان هیچ مزاحمتی برای کاربران ایجاد نمی‌کنند و معمولا در قالب یک عکس و تیتر جذاب به کاربران پیشنهاد می‌شوند. نحوهٔ پرداخت در این نوع تبلیغات به صورت پرداخت به‌ازای کلیک (PPC) است و شما به‌ازای نمایش، هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

تحقیقات زیادی در زمینه مقایسه اثربخشی این نوع تبلیغات با روش‌های دیگر تبلیغات آنلاین انجام شده است که بخشی از نتایج آنها از این قرارند:

82افزایش آگاهی از برند شما با تبلیغات همسان

82توجه بیشتر افراد به این نوع از تبلیغات نسبت به تبلیغات بنری

82افزایش خرید نسبت به انواع دیگر تبلیغات بنری

82افزایش نرخ تبدیل با نمایش در رسانه‌های قدرتمند

امکانات تبلیغات همسان یکتانت

تشخیص موضوعی صفحات وب و نمایش تبلیغات در صفحات مرتبط

نمایش تبلیغات همسان تنها به مخاطبان هدف‌تان

نمایش تبلیغات همسان در معتبرترین رسانه‌های ایران

انواع هدفمندسازی تبلیغات همسان بدون هزینه اضافه

امکان بهینه‌سازی‌ کمپین به کمک گزارش‌های عملکرد و کسب بهترین نتیجه

تضمین کلیک‌های واقعی در تبلیغات همسان یکتانت و بازگشت هزینه در غیر این‌ صورت

هدفمندی
موضوعی و زمانی

هدفمندی
جغرافیایی

هدفمندی
دستگاه نمایش

هدفمندی گروه نمایش‌دهندگان

اکانت منجرهای حرفه‌ای یکتانت در کنارتان هستند تا به شما در ساخت کمپین‌هایتان کمک کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات یکتانت، متخصصان ما هر لحظه در کنار شما هستند، در صورت تمایل کمپین‌های شما را می‌سازند و بهینه‌سازی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط بهره‌مندی از اکانت منجر اختصاصی با ما تماس بگیرید.

چرا بزرگ‌ترین برندها تبلیغات همسان یکتانت را انتخاب کرده‌اند؟

به جرأت می توان یکتانت را یکی از موفق ترین سرویس‌های ایرانی در حوزه تبلیغات همسان دانست. داشبورد کاربرپسند و کارآمد به همراه اطلاعات واقعی و انتشار درست تبلیغات همسان از شاخصه های اصلی این سرویس دوست داشتنی است.

یاسر نثاری
مدیر مارکتینگ نت‌برگ

وقتی حرف از تبلیغات همسان باشه، اولین اسمی که به ذهنم میاد یکتانت هستش. تیم خلاقی دارن، پیگیر هستن و هر روز برای بهتر کردن کیفیت کارشون تلاش میکنن. من از طرف آچاره از یکتانتی‌ها بی‌نهایت ممنونم. به امید موفقیت‌های بیشتر و بیشتر برای تیم یکتانت

آیسان سبایی
مدیر مارکتینگ آچاره

سوالات متداول

تبلیغات همسان چیست ؟

نوعی از تبلیغات آنلاین هستند که به دلیل یکپارچگی و همسان شدن ساختار و ظاهرشان با سایت‌های نمایش‌دهنده، به این عنوان نامگذاری شده‌اند. این هماهنگی باعث می‌شود کاربران کمتر تبلیغات را نادیده بگیرند و کلیک بیشتری انجام شود.

انواع تبلیغات همسان چیست؟

تبلیغات همسان به دو نوع عادی و ریتارگتینگ تقسیم می‌شود. در همسان عادی بدون محدودیت خاصی بسته به صف نمایش تبلیغ‌کنندگان، تبلیغ شما در جایگاه‌های همسان نشان داده می‌شود. در همسان ریتارگتینگ، تبلیغ شما به کاربرانی که حداقل یک بار از وب‌سایت شما دیدن کرده‌اند، نمایش داده می‌شود.

تعرفه تبلیغات همسان چقدر است؟

قیمت کلیک متغیر است. با توجه به قیمت کلیک و نرخ کلیک به نمایش موثر آیتم تبلیغاتی، شانس نمایش تبلیغ موردنظر در وب‌سایت‌های مختلف تغییر می‌کند.

محتوای تبلیغات همسان به چه شکلی باید باشد؟

محتوای همسان شامل عنوان و عکسی جذاب است که محصول یا خدمت شما را توصیف کند. حداکثر تعداد کاراکتر مجاز برای عنوان، ۶۶ و حداکثر حجم مجاز برای عکس یک مگا بایت است. برای جذابیت بیشتر عکس، بهتر است از نوشته داخل عکس استفاده نشود.

جایگاه نمایش تبلیغات همسان کدام قسمت از وب‌سایت است؟

بعد از اتمام مطلب یا کناره‌ها در صفحه‌ی اصلی یا صفحات داخلی وب‌سایت‌های گوناگون بسته به طراحی و ساختار وب‌سایت نمایش‌دهنده نمایش داده می‌شود. اغلب اوقات با عناوینی همچون پیشنهادهای روز یا از سراسر وب از سایر مطالب وب‌سایت متمایز می‌شود.