🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

تبلیغات همسان

چشم‌پوشی و عادت کردن به تبلیغات اینترنتی باعث می‌شود بعد از مدتی تبلیغات شما اثرگذار نباشد؛ تبلیغات همسان راه‌حل این مشکل است. تبلیغات همسان ظاهری شبیه محتوای همان صفحه دارد و احتمال دیده شدن آن بیشتر است. تبلیغات همسان یکتانت را می‌توانید به شکل‌های مختلفی مثل ریتارگتینگ، هدفمند و … اجرا کنید.

0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

شانس بیشتری برای ارتباط با مخاطبانتان داشته باشید

با استفاده از این تبلیغات می‌توانید از حداکثر ظرفیت نمایش استفاده کنید و تبلیغات خود را به افراد بیشتری نمایش دهید. تبلیغی باشید که همه آن‌ را می‌بینند!

تبلیغاتتان را از سایرین جدا کنید

با شروع تبلیغات همسان می‌توانید در جایگاه مطالب پیشنهادی از سراسر وب قرار بگیرید و توجه‌ها را به طور خاص به خود جلب کنید.

بالاترین ظرفیت نمایش ایران

از حداکثر ظرفیت ایران استفاده کنید

از آنجایی که جایگاه تبلیغات همسان روی بیشتر از ۱۱۰۰ وب‌سایت پربازدید قرار دارد، می‌توانید تبلیغاتتان را به افراد زیادی نمایش دهید و از ظرفیت ماهانه بیش از ۲۵ میلیارد نمایش تبلیغات همسان یکتانت استفاده کنید.

به جمع بیش از ۴۵ هزار شرکت برتر که برای رشد کسب‌وکارشان از یکتانت استفاده می‌کنند، بپیوندید.

تبلیغات همسان چیست؟

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات هستند که به شکل مطالب وب‌سایتی در می‌آیند که در آن نمایش داده می‌شوند. روزانه تعداد زیادی تبلیغ می‌بینیم و ذهن ما به طور خودکار بیشتر آن‌ها را از دایره‌ی پردازشش کنار می‌گذارد و به نوعی به‌ آن‌ها بی‌توجهی می‌کند. تبلیغات همسان یا native به این دلیل وارد صنعت تبلیغات آنلاین شده‌اند که در میان تمام انواع تبلیغات، مخاطب را جذب کنند و ذهن مخاطب را از خود دور نکنند.
تبلیغات همسان یکتانت، در جایگاه‌هایی تحت عنوان «پیشنهاداتی از سراسر وب»  یا «مطالب روز» نمایش داده می‌شوند. 

با تبلیغات همسان یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

بیشترین ظرفیت نمایش ایران

در معتبر‌ترین رسانه‌ها تبلیغ کنید. برند شما در معتبرترین و پربازدیدترین رسانه‌ها نمایش داده می‌شود و بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر با شما آشنا می‌شوند. این فرصت ناب را از دست ندهید.

قیمت‌گذاری با بید شناور

برای اینکه سهم نمایش بیشتری در برخی سایت‌های مشهور و پرطرفدار داشته باشید، می‌توانید از بید شناور استفاده کنید. یعنی اگر می‌خواهید برای بعضی سایت‌ها هزینه‌ی کلیک بیشتری بپردازید تا شانس نمایش خود را افزایش دهید، می‌توانید برای این وب‌سایت‌ها قیمت کلیک متفاوتی در نظر بگیرید. این قابلیت می‌تواند برای یک یا چند نمایش‌دهنده یا گروه نمایش‌دهنده فعال باشد.

ساخت راحت تبلیغ

در تبلیغات همسان می‌توانید به راحتی با قرار دادن تصویر و تیتر تنها در چند دقیقه تبلیغ خود را بسازید و کمپینتان را شروع کنید.

گزارش‌گیری دقیق یکتانت

امکان گزارش‌گیری دقیق

چند نفر روی تبلیغ شما کلیک کرده‌اند؟ تبلیغ شما بیشتر در کدام وب‌سایت‌ها کلیک گرفته است؟ چطور می‌توانید تبلیغات خود را بهبود دهید؟ این‌ها سوالاتی هستند که با در اختیار داشتن گزارش دقیق یکتانت می‌توانید پاسخشان را پیدا کنید. این گزارش به بهینه‌سازی تبلیغات شما کمک می‌کند. 

مشاوره رایگان

سوال یا ابهامی دارید؟ نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید مشاوران یکتانت در سراسر مسیر کنار شما هستند و اطلاعات و تجربیاتشان را با شما به اشتراک می‌گذارند. 

مشاوره رایگان

در پنل یکتانت با خیال راحت هر چیزی را متناسب با شرایط خود تغییر دهید

وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور و استان (تا ۸۰٪ )

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

ارائه‌دهندگان اینترنت

قیمت کلیک یکتانت

قیمت کلیک و بودجه روزانه

در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید

اولین باری است که اسم تبلیغات همسان را می‌شنوید؟

اولین باری است که اسم تبلیغات همسان را می‌شنوید؟

این نکته ثابت شده است که به دلیل وجود تعداد زیاد تبلیغات در فضای وب، ذهن مخاطبان اکثر این تبلیغات را نادیده می‌گیرد و عملا هزینه‌ای که برای این تبلیغات انجام شده به هدر می‌رود. تبلیغات همسان فرصتی را برای شما فراهم می‌کنند تا دیده شوید. این تبلیغات با محتوای صفحات وب یکپارچه می‌شوند و همین باعث می‌شود ذهن مخاطب شما تفاوتی میان تبلیغ شما با محتوای صفحه قائل نشود. از این رو توجه به تبلیغ شما بیشتر می‌شود و احتمال کلیک هم بالاتر می‌رود.
بیشتر بدانید

تبلیغات همسان را می‌شناسید اما تا به حال از یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تبلیغات همسان را می‌شناسید اما تا به حال از تبلیغات یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

تجربه‌ی ۴ ساله‌ی یکتانت در این زمینه و همکاری با بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده می‌تواند خیال شما را به عنوان تبلیغ‌کننده راحت کند که سپردن تبلیغاتتان به یکتانت تصمیم درستی است. با تبلیغات همسان یکتانت به جنگ الگوی ذهنی مخاطبانتان بروید و تبلیغاتتان را به افراد بیشتری نمایش دهید.
ساخت اولین کمپین همسان

انواع تبلیغات همسان

تبلیغ همسان عادی یکتانت

تبلیغ عادی

تبلیغات همسان عادی محدودیتی ندارد و تمام مخاطبان سایت‌های نمایش‌دهنده آن‌ را مشاهده می‌کنند. این تبلیغات در صفحات وب‌سایت‌ها بعد از اتمام مطلب در جایگاه‌هایی تحت عنوان «از سراسر وب» یا «مطالب پیشنهادی» نمایش داده می‌شوند.

تبلیغ همسان ریتارگتینگ یکتانت

تبلیغ ریتارگتینگ

همه‌ی ما می‌دانیم که ۱۰۰٪ کاربرانی که وارد سایت ما می‌شوند، به مشتری تبدیل نمی‌شوند. اما اگر به آن‌ها یادآوری کنیم که از سایت ما بازدید کرده‌اند و به یک بازدید دوباره دعوتشان کنیم چطور؟ تبلیغات همسان ریتارگتینگ به مخاطبانی نمایش داده می‌شوند که پیش‌تر از سایت شما بازدید کرده‌اند، مخاطبان را به سایتتان برمی‌گردانند و نرخ فروشتان را افزایش می‌دهند.

تبلیغ همسان هدفمند یکتانت

تبلیغ هدفمند

در تبلیغات همسان هدفمند شما قادر هستید انتخاب کنید تبلیغتان در صفحاتی با چه موضوعی نمایش داده شود یا چه کاربرهایی تبلیغ شما را مشاهده کنند. به طور مثال تبلیغ شما تنها در مقالاتی با موضوع تکنولوژی نمایش داده می‌شود یا تنها آقایان علاقه‌مند به مهاجرت تبلیغتان را مشاهده می‌کنند. در تبلیغات هدفمند صفحات بر اساس موضوع و کلیدواژه‌های مرتبط و کاربران بر اساس جنسیت و رفتار تقسیم‌بندی می‌شوند.

تعرفه تبلیغات

به طور کلی هزینه‌ی تبلیغات همسان بر اساس تعداد کلیک پرداخت می‌شود. متوسط هزینه‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

عادی

بازه قیمتی از ۲۵۰ تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • ۳۰۰ تومان
  • 550 تومان

ریتارگتینگ

بازه قیمتی از ۴۰۰ تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • 600 تومان
  • 1000 تومان

هدفمند

بازه قیمتی از ۴۰۰ تا 10,000 تومان
قیمت متوسط
  • 450 تومان
  • 800 تومان

نظرات مشــتریان

داستان موفقیت
از شرکت‌هایی که توانسته‌اند فروش و ترافیک زیادی را با استفاده از تبلیغات همسان برای خود رقم بزنند، الگو بگیرید.

برای انجام تبلیغات همسان از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بین محبوب‌ترین برندها شناخته شوید. اگر میخواهید با نحوه اجرای تبلیغات همسان آشنا شوید و مراحل گام به گام آن را ببینید وارد لینک زیر شوید.

سوالات متداول

این نکته ثابت شده است که به دلیل وجود تعداد زیاد تبلیغات در فضای وب، ذهن مخاطبان اکثر این تبلیغات را نادیده می‌گیرد و عملا تبلیغات شما بلااستفاده می‌شوند. تبلیغات همسان فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا دیده شوید. از آنجایی که این تبلیغات با محتوای صفحات وب یکپارچه می‌شود، ذهن مخاطب تفاوتی میان تبلیغ شما با محتوای صفحه قائل نمی‌شود. همین اتفاق باعث می‌شود توجه به تبلیغ شما بیشتر شود و احتمال کلیک هم بالاتر رود. 

تبلیغات همسان با ظاهر سایت نمایش‌دهنده هماهنگ می‌شوند و به همین خاطر مخاطب کمتر متوجه تبلیغاتی بودن آن می شود. در تبلیغ بنری برخلاف تبلیغ همسان، تبلیغاتی بودن آن کاملا مشخص است و حتی می‌توان از گیف‌های متحرک برای جلب توجه بیشتر کاربر استفاده کرد. هیچ‌کدام از این تبلیغ‌ها را نمی‌توان برتر از دیگری دانست؛ این هدف شماست که نوع تبلیغ را مشخص می‌کند.

سایز مناسب برای تصویر تبلیغ همسان ۶۰۰*۴۰۰ پیکسل افقی است. حجم فایل حداکثر ۱ مگابایت باشد و تعداد کاراکترهای متن از ۵۵ بیشتر نشود. (دقت کنید منظور تعداد حروف است و نه تعداد کلمات)

تبلیغات هدفمند نوعی از تبلیغات یکتانت هستند که با تکنیک‌های مختلف، مخاطب را به طور دقیق‌تر مورد هدف قرار می‌دهند. برای مثال تبلیغات کلیدواژه‌ای نوعی از تبلیغات هدفمند هستند که با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید تعدادی کلیدواژه‌ را انتخاب کنید و تبلیغات خود را فقط در صفحاتی نمایش دهید که از این کلیدواژه‌ها در عنوان یا تگ متای خود استفاده کرده‌اند.

تبلیغات همسان در جایگاه هایی شبیه به قالب اصلی سایت؛ با عنوان‌های «از سراسر وب» یا «پیشنهاد وب»؛ «وب‌گردی» و … نمایش داده می‌شود. این تبلیغات شامل عکس و عنوان هستند.

شما می‌توانید در قسمت مدیریت نمایش‌دهندگان این کار را انجام دهید و سایت‌هایی را انتخاب کنید که می‌خواهید تبلیغات شما در آن‌ها نمایش داده شود. اما توجه کنید که اعمال محدودیت‌های غیرضروری می‌تواند با کاهش میزان نمایش تبلیغاتتان، شرایط رقابـت را برای شما سخت کند و پس از آن برای جبران این کاهش، مجبور به افزایش قیمت کلیک شوید.

مخاطبان بعد از کلیک روی تبلیغات به آدرسی هدایت می‌شوند که شما به آن لینک داده‌اید. این آدرس می‌تواند یک صفحه از وب‌سایت شما باشد.

خیر، هزینه‌ی تبلیغات به ازای کلیک محاسبه می‌شود. یعنی اگر مخاطب روی تبلیغ شما کلیک کند، شما هزینه‌اش را پرداخت می‌کنید، در غیر این صورت هزینه‌ای برای شما در نظر گرفته نمی‌شود.

کمپین تبلیغاتی مجموعه اقداماتی است که شما انجام می‌دهید تا در مدت زمانی معین به یک هدف خاص و قابل اندازه‌گیری برسید. شما در یک کمپین تبلیغاتی ممکن است از چند نوع تبلیغ استفاده کنید (برای مثال تبلیغ همسان عادی را هم‌زمان با همسان ریتارگتینگ و پوش نوتیفیکیشن اجرا کنید. یا حتی از روش‌های آفلاین مانند بیلبورد و پخش تراکت کمک بگیرید.) 

آیتم تبلیغاتی همان چیزی است که مخاطب شما به عنوان تبلیغ کسب‌وکار شما می‌بیند. این آیتم ممکن است یک عکس به همراه متن باشد، یک ویدیو باشد یا حتی یک فایل gif.

درخواست مشاوره تبلیغات همسان

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات همسان کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید!

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید از روش‌های دیگر نیز به رشد کسب‌وکار خود کمک کنید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم