دوره مقدماتی اجرای کمپین در یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید 🌟

مشاوره و تبلیغات با ادپلاس

بازاریابی و تبلیغات کسب‌و‌کار خود را به یک نفر بسپارید!

برای افزایش بازدهی و سودآوری کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی، کافی است از اجرا تا آنالیز و بهینه‌سازی را به متخصصان ادپلاس بسپارید.

مشاوره و تبلیغات با ادپلاس
0 +
تعداد مشتریان ادپلاس
0 +
تعداد کمپین‌های اجراشده
سودآوری

سودآوری با رعایت اصول بازاریابی

ما با درک اهداف، نیاز، مشکلات و چشم‌انداز کسب‌وکارتان، به شما کمک می‌کنیم کمپینی مقرون‌به‌صرفه و سودآور راه‌اندازی کنید. با تکیه به تجربهٔ متخصصان ما در زمینهٔ تبلیغات و بازاریابی، می‌توانید از گرفتن بهترین نتیجه اطمینان حاصل کنید.

تجربه

تجربه، حرف اول را می‌زند

ادپلاس در این سال‌ها با کسب‌وکارهای حوزه‌های مختلف همکاری و بیش از ۶۰ میلیارد تومان بودجهٔ تبلیغاتی را تا امروز مدیریت کرده است. چه شما یک کسب‌وکار نوپا باشید و چه کسب‌وکاری بزرگ و جاافتاده، ما در تنظیم استراتژی تبلیغات و بازاریابی برای افزایش درآمد شما متخصص هستیم.

مدیریت هزینه

مدیریت هزینه

با بررسی کامل وضعیت کسب‌وکارتان و اهدافی که دارید، بودجهٔ مناسبی برای تمام فعالیت‌ها در نظر می‌گیریم تا نتیجهٔ درخشانی بگیرید.

ادپلاس چیست؟

چیدن استراتژی بازاریابی و تبلیغات و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی بی‌شک پایه‌ و اساس موفقیت شماست.

ادپلاس مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان و متخصصان خبره است که با کوله‌باری از تجربه در زمینهٔ تبلیغات و بازاریابی، به شما برای رسیدن به اهداف و درآمد بیشتر کمک می‌کند.

ما اینجاییم تا نه‌تنها این فرایند را کوتاه و آسان کنیم، بلکه با ارائهٔ مشاوره‌های تخصصی به شما کمک کنیم نتیجهٔ بهتری بگیرید.
دیگر نیاز نیست برای رسیدن به هدف خود، با چند نفر و شرکت تبلیغاتی در ارتباط باشید؛ چراکه از ابتدا تا انتها، یکی از متخصصان ما به‌طور اختصاصی در خدمت کسب‌وکار شماست.

ادپلاس چه مزیت‌هایی برای کسب‌وکار شما دارد؟

مشاوره تخصصی

مشاورهٔ تخصصی

چه تبلیغاتی برای ما مناسب است؟ از چه راهی مشتری جذب کنیم؟ چه بودجه‌ای به تبلیغات اختصاص دهیم؟ مخاطبِ هدف ما کیست؟ نگران این سؤال‌ها نباشید؛ چون متخصصان ادپلاس با بررسی نقاط ضعف و قوت، تهدیدها و فرصت‌ها، به شما در چیدن استراتژی بازاریابی و تبلیغاتی پربازده و موثر کمک می‌کنند.

بهینه‌سازی

بهینه‌سازی مداوم

متخصصان ما کمپین‌ها را زیر ذره‌بین می‌گذارند تا از اثربخشی و بازدهی آن مطمئن شوند. داده‌های کمپین مدام تجزیه‌وتحلیل می‌شوند تا با تخصیص درست بودجه و رفع نواقص، شما به خواستهٔ خود برسید.

گزارش

ارائهٔ گزارش

گزارش جامع و شفاف از داده‌ها، فعالیت‌ها و نتایج کمپین‌ها به شما ارائه می‌شود تا در جریان تمام امور قرار بگیرید.

ادپلاس در چه حوزه‌هایی مشاوره می‌دهد؟

مشاوره مارکتینگ

وضعیت شما در بازار و همچنین تمام فعالیت‌های شما در گذشته و حال را تجزیه‌وتحلیل می‌کنیم تا بتوانیم نقاط ضعف و قوت شما را کامل درک کنیم. پس از آن، با ارائهٔ پیشنهادهای تاثیرگذار و تنظیم استراتژی با هدف بازگشت بیشترین سرمایه به شما کمک می‌کنیم به خواستهٔ خود برسید.
برای انتخاب بازار هدف، طراحی و معرفی محصول جدید، انواع بازاریابی دیجیتال، حفظ مشتریان فعلی و افزایش وفاداری آن‌ها و افزایش فروش روی مشاوره ما حساب کنید.

انتخاب موقعیت جغرافیایی

مشاوره سئو

الگوریتم‌های گوگل و به‌تبع آن، استراتژی‌های سئو مدام در حال تغییر است. ما با بررسی وضعیت سایت شما از هر ۳ نظر سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال، یک استراتژی اختصاصی با هدف افزایش ترافیک ورودی تنظیم می‌کنیم.

مشاوره تبلیغات

با شناسایی بازار هدف و تخصیص درست بودجه، به شما کمک می‌کنیم با مشتریان بالقوه و فعلی خود به بهترین شکل ارتباط برقرار کنید. برای انتخاب مخاطبِ هدف سودآور، کانال تبلیغاتی مناسب برای برقراری ارتباط با او و تولید محتوای تبلیغاتی تاثیرگذار و قانع‌کننده روی تجربهٔ درخشان متخصصان ما حساب کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره استراتژی

با بررسی وضعیت کسب‌وکارتان، بازار هدف، رقبا و بسته به نتیجهٔ تحلیل SWOT، به شما کمک می‌کنیم یک استراتژی تهاجمی، تدافعی، رقابتی یا محافظه‌کارانه اتخاذ کنید تا از رقبای خود متمایز شوید.

کسب‌وکارهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

سؤالات متداول

مجموعهٔ ادپلاس در ۳ حوزه در کنار شماست: مشاوره بازاریابی و تبلیغاتی، اجرای کمپین‌های تبلیغات و تنظیم استراتژی‌ بازاریابی.

بله، متخصصان ما با بیش از یک دهه تجربه در زمینهٔ سئو به شما کمک می‌کنند بهترین رتبه‌ها را در صفحهٔ نتایج جست‌وجوی گوگل به خود اختصاص دهید.

درخواست مشاوره

بعد از ثبت اطلاعات در فرم زیر، مشاوران ادپلاس با شما تماس می‌گیرند.