تبلیغات کلیدواژه‌ای

نوعی از بازاریابی دیجیتال است که آیتم‌های تبلیغات همسان و بنری را تنها در صفحاتی که کلیدواژه انتخابی شما در آن‌ها ذکر شده است، نمایش می‌دهد. در این نوع از بازاریابی، تبلیغات شما تنها به افرادی نمایش داده می‌شود که مشغول بازدید از صفحاتی هستند که کلمات کلیدی انتخابی شما در عنوان مقاله یا متا دیسکریپشن صفحه درج شده باشد.

چرا استفاده از تبلیغات کلیدواژه

 

دموی تشخیص کلیدواژه

لطفاً برای دریافت کلیدوا‌ژه‌های مرتبط و ظرفیت نمایش آن‌ها در سیستم یکتانت، کلیدواژه‌های متناسب با کسب‌وکار خود را وارد کنید.
چرا استفاده از کلیدواژه یک راهکار تبلیغاتی عالی است؟

وقتی صفحاتی را که حاوی کلمات کلیدی مشخصی هستند، برای تبلیغات خود انتخاب می‌کنید، در عمل مخاطبین تبلیغات خود را با دقت بسیار بالایی برمی‌گزینید. استفاده از تبلیغات کلیدواژه‌‌ای علاوه بر کسب‌‌و‌کارهای عمومی برای کسب‌‌و‌کارهای B2B یا ارائه‌دهندگان کالاهای تخصصی که از مخاطبین ویژه‌ای برخوردارند نیز یک راه حل بی نظیر به شمار می‌رود.

تبلیغات کلیدواژه ای یکتانت
تبلیغات کلیدواژه ای یکتانت مکملی برای گوگل ادز

تبلیغات کلیدواژه‌ای، یک مکمل عالی برای تبلیغات گوگل اَدز (Google Ads)

با استفاده از تبلیغات کلیدواژه‌ای قادر خواهید بود تبلیغات خود را به افرادی نمایش دهید که در وب به دنبال کلمات کلیدی مرتبط با حوزه‌ی فعالیت شما هستند و با کلیک روی نتایج سرچ خود در موتورهای جستجو به صفحات نمایش‌دهندگان همکار یکتانت می‌روند. بدین ترتیب حتی چنانچه کاربر روی تبلیغ نمایش داده شده در صفحه جستجوی گوگل نیز کلیک نکرد، باز هم در بازدید از سایر صفحاتی که در نتایج رتبه بالای جستجوی گوگل ظاهر می شوند آیتم های تبلیغاتی شما را مشاهده خواهد کرد.

مزایای تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه

هدف‌گذاری دقیق

هدفگیری بسیار دقیق

تبلیغات شما تنها در صفحاتی به نمایش در می‌آید که کلیدواژه‌های انتخابی شما در آن آمده است.

جایگزینی تبلیغات موتورهای جستجو

جایگزینی برای تبلیغات موتورهای جستجو

افرادی را که در وب به دنبال کلمات کلیدی مرتبط با حوزه‌ی فعالیت شما هستند و از موتورهای جستجو به صفحات نمایش‌دهندگان همکار یکتانت ارجاع داده می‌شوند، هدف قرار دهید.

بهینه‌سازی بودجه کمپین‌های تبلیغاتی

بهینه‌سازی بودجه کمپین‌های تبلیغاتی

با نمایش آگهی به مخاطبینی که در حال حاضر در حال مطالعه مطلبی در حوزه کلمات کلیدی مورد نظر شما هستند، می‌توانید روی مشتریان دارای پتانسیل بسیار بالا تمرکز کنید.

حضور هدفمند در سطح وب

حضور هدفمند در سطح وب

با تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه قادر خواهید بود در هر کجا که کلمات موردنظر شما نمایش داده می‌شود، حضور داشته باشید.

پیشنهاد هوشمند واژه‌های مرتبط

پیشنهاد هوشمند واژه‌های مرتبط

الگوریتم هوشمند یکتانت شما را در یافتن سایر کلماتی که مرتبط با کلیدواژه انتخابی شما هستند یاری می‌کند تا همه جوانب زمینه مورد نظر خود را پوشش دهید.

کاهش کاهش اثر کوری تبلیغاتی

کاهش اثر کوری تبلیغاتی

با نمایش تبلیغاتی که دقیقا با محتوای صفحه‌ای که کاربر در حال مطالعه آن است مرتبط می‌باشد، توجه کاربر را به تبلیغات خود جلب نمایید.

تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه برای چه کسانی مناسب است؟

کسب و کارهای فعال در حوزه های خاص
کسب و کارهای فعال در حوزه های خاص

تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه برای تمامی کسب‌وکارها با بازدهی بسیار خوبی قابل بکارگیری است، اما در صورتی که محصولات شما بازار خاص خود را داشته باشد، تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه به شما امکان می‌دهد تا با دقت بسیار بالایی به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید.

کسب‌وکارهایی که درصدد کسب سهم بازار بیشتر هستند
کسب‌وکارهایی که درصدد کسب سهم بازار بیشتر هستند

با بهره‌گیری از امکان ویژه‌ای که تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه برای شما فراهم می‌آورد، قادر خواهید بود کلمات کلیدی حوزه کاری خود را در عرصه وب قبضه کنید.

یافتن کاربران مناسب
کسب‌و‌کارهایی که به دنبال جایگزینی موثر و کم هزینه برای تبلیغات در موتورهای جستجو هستند

با توجه به تمرکز این نوع تبلیغات روی کلمات کلیدی و نظر به گستردگی نفوذ شبکه نمایش‌دهندگان یکتانت در وب فارسی، با بهره‌گیری از تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه می‌توانید افرادی را که با جستجوی کلیدواژه‌های مرتبط با حوزه‌ی فعالیت شما، توسط موتورهای جستجو به صفحات نمایش‌دهندگان همکار یکتانت هدایت می‌شوند، جذب نمایید.

کسب‌و‌کارهایی که به امنیت برند خود اهمیت می دهند
کسب‌و‌کارهایی که به امنیت برند خود اهمیت می‌دهند

تبلیغات مبتنی بر کلیدواژه تنها در صفحاتی که حاوی کلمات کلیدی انتخابی شما هستند به نمایش در می‌آید. در نتیجه استفاده از آن، این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا بتوانید از نمایش تبلیغات خود در صفحاتی که محتوای متناسب با برند شما را ندارد، جلوگیری کنید (Brand Safety).

 

اکانت منیجرهای حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌هایتان کمک کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از یکتانت تیم متخصصان ما هر لحظه در کنار شما هستند و در صورت تمایل کمپین‌های شما را می‌سازند و بهینه‌سازی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط بهره‌مندی از اکانت منیجر اختصاصی با ما تماس بگیرید.