🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

۱۳ روش تبلیغ باشگاه ورزشی و بدنسازی (+ متن تبلیغ باشگاه)

مقالات دیجیتال مارکتینگ | نیکان حیدری | تاریخ بروزرسانی : ۱۹ آذر ۱۴۰۱

۱۱ روش تبلیغ باشگاه ورزشی و بدنسازی (+ متن تبلیغ باشگاه)

باشگاه‌های ورزشی سالانه صدها میلیون تومان درآمد دارند! طبق آخرین آمار منتشرشده، اعضای باشگاه‌های ورزشی در سرتاسر دنیا به بیش از ۱۸۴ میلیون نفر می‌رسد. این عدد بزرگ، نشان‌دهندۀ تمایل بالای مردم این عصر برای حفظ تناسب اندامشان است.

ناگفته پیدا است که رقابت در این حوزه بسیار شدید است. همین شدت بالا نشان می‌دهد که تبلیغ باشگاه تا چه حد ضرورت دارد. درست مثل هر کسب‌وکار دیگری، مجموعه‌های ورزشی هم برای اینکه بهتر کار کنند و مشتریان بیشتری داشته باشند، باید برنامه‌ای مدون برای تبلیغاتشان داشته باشند.

در این مقاله، راجع به همین موضوع صحبت خواهیم کرد و ۱۳ روش مختلف برای تبلیغ و پروموت باشگاه ورزشی ارائه خواهیم کرد؛ همچنین چند نمونه متن موثر برای تبلیغات هم برای‌تان خواهیم نوشت.
اجازه دهید با چرایی تبلیغات برای باشگاه‌ها شروع کنیم.

 

آیا باشگاه‌های ورزشی هم باید به فکر تبلیغات باشند؟

اگر بخواهیم خیلی کوتاه پاسخ این سؤال‌ را بدهیم، باید بگوییم بله! هرجایی که رقابت شدید باشد، به تبلیغات برای دیده‌شدن نیاز دارید.

یک نگاه به دور و برتان بیندازید. چند باشگاه در محله‌تان وجود دارد؟ پاسخ برای بسیاری از محله‌ها عدد بالایی است؛ پس تبلیغ باشگاه برای هر دارندهٔ باشگاهی واجب و ضروری است. از پخش تراکت گرفته تا تبلیغات بیلبوردی گسترده در سطح شهر، همگی به شما اجازه می‌دهند بیش از پیش دیده شوید.

حفظ سلامت بدن یک ضرورت است و روز‌به‌روز، علاقه‌مندی به تناسب‌اندام بیشتر از قبل می‌شود. به‌دنبال این دو، رقابت هم شدیدتر می‌شود و تبلیغات هم بیشتر اهمیت پیدا می‌کند.. با تبلیغ باشگاه‌تان هم می‌توانید مشتریان کنونی را راضی نگه دارید و هم مشتریان جدید جذب کنید.

بسیاری از افراد تنها پس از مدتی ورزش کردن، قید این کار را می‌زنند. اگر برنامه‌ای درست برای تبلیغ‌کردن باشگاه داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را به بازگشت تشویق کنید. یا حتی بهتر! می‌توانید جلوی ترک ورزش و باشگاه را بگیرید.

حالا بیایید چند روش کارآمد برای تبلیغ باشگاه را به شما معرفی کنیم.

دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی
دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی

این تولکیت شامل یک فایل راهنما و یک چک‌لیست است که بررسی کیفیت محتوای متنی را آسان می‌کند. با این چک‌لیست محتواهایی با کیفیت بالاتر تولید می‌کنید و نتایج بهتری از بازاریابی محتوایی می‌گیرید. 🤩

دانلود رایگان arrow-left

روش‌های کاربردی برای تبلیغ باشگاه ورزشی

باشگاه‌ها می‌توانند در کانال‌های آنلاین و آفلاین، کسب‌وکارشان را پروموت کنند. در ادامه، روش‌هایی  را که برای تبلیغات باشگاه‌ها مناسب است، بررسی خواهیم کرد.

 

۱. موقعیت مکانی باشگاه را در گوگل ثبت کنید

یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای یافتن مکانی به‌خصوص، جست‌وجوی آن در موتورهای جست‌وجو و به‌طور مشخص گوگل است. وقتی موقعیت مکانی‌تان را در گوگل ثبت می‌کنید، در واقع صفحه‌ای تجاری در Google Business خواهید ساخت. این کار می‌تواند مزیت‌های زیادی داشته باشد.

بر اساس نتایج تحقیقات، ۸۸ درصد کسانی که موقعیت مکانی جایی را پیدا می‌کنند، از آن مکان در همان روز دیدن می‌کنند. به‌علاوه، ثبت یک صفحه در گوگل بیزنس، اولین و مهم‌ترین قدمی است که باید در راستای حضور در دنیای آنلاین بردارید.

امکان ثبت عکس، نوشتن ساعات فعالیت، راه‌های تماس در کنار آدرس مجموعه وجود دارد؛ همچنین قسمتی برای نظرات کاربران وجود دارد. قاعدتاً هرقدر امتیاز بیشتری از کاربران بگیرید و نظرات مثبت بیشتری راجع به کسب‌وکارتان نوشته شود، شانس موفقیتتان هم بیشتر خواهد شد.

توجه: کسب‌وکارهای ایرانی نمی‌توانند برای نقطه‌ای مشخص در گوگل مپ ادعای مالکیت کنند؛ ولی می‌توانند همه‌چیز (هر آنچه که در بالا گفته شد) را ثبت کنند.

 

تبلیغ باشگاه با ثبت آن در گوگل مپ

 

۲. از تبلیغات پیامکی برای جذب مشتری بیشتر استفاده کنید

یکی دیگر از انواع تبلیغات برای باشگاه که بسیار هم موثر است، استفاده از تبلیغات پیامکی است. اگر از پنل‌های پیامکی به‌درستی استفاده کنید، تاثیر شگرف آن را در کسب‌وکارتان خواهید دید.
از انواع رایج پنل‌ها می‌توان به آن‌هایی اشاره کرد که پیامکی را برای افراد حاضر در یک محدودۀ مشخص مکانی ارسال می‌کنند.

مثلاً اگر در محلۀ X باشگاه‌تان را باز کرده‌اید، قاعدتاً بخش اصلی جامعۀ هدفتان هم اهالی همان محل هستند؛ چراکه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند محل ورزششان نزدیک خانه‌شان باشد.

همچنین، تبلیغات پیامکی برای بازگرداندن مشتریان قدیمی هم مفید هستند؛ آن دسته از مشتریانی که دیگر قید ورزش را زده‌اند و به یک تلنگر نیاز دارند تا به میادین بازگردند!

نکتۀ بسیار مهم دیگر دربارهٔ تبلیغات پیامکی، انتخاب متنی است که مخاطب را به بهترین شکل به مشتری تبدیل کند. جلوتر، راجع به متن‌های خوب و اثربخش بیشتر صحبت می‌کنیم.

مقاله پیشنهادی: تبلیغات پیامکی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

۳. از تبلیغات ویدیویی استفاده کنید

خیلی‌ها این رویکرد را مهم‌ترین روش می‌دانند. جدا از اینکه درست فکر می‌کنند یا نه، قطعاً ویدیوها می‌توانند نقش تعیین‌کننده‌ای در تبلیغ باشگاه داشته باشند.

قبلاً در مقالات مختلف، راجع به اهمیت و تاثیرگذاری بالای این شکل از محتواها صحبت کرده‌ایم. استفاده از آن‌ها به جلب اعتماد منجر می‌شود و میزان تعامل با آن‌ها هم چندین برابر انواع دیگر محتوا مثل متن و عکس است!

به همین خاطر است که استفاده از تبلیغات ویدیویی را به شما و هرکس دیگری که می‌خواهد باشگاهش را سر زبان‌ها بیندازد، توصیه می‌کنیم. برای آشنایی با چگونگی ساختن تیزر تبلیغاتی، مقالهٔ «آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای (۷ مرحله)» را مطالعه کنید.

بیایید تیزر تبلیغاتی یکی از باشگاه‌های ورزشی را با هم ببینیم:

 

 

۴. تبلیغات در اینستاگرام را جدی بگیرید

یک موضوع را همین اول مشخص کنیم؛ قبل از تبلیغ در اینستاگرام، باید صفحه‌ای داشته باشید که محتوایش ارزش فالو کردن را داشته باشد!

چه چیزی در اینستاگرام منتشر کنیم؟ شما می‌توانید:

 • تصاویری از باشگاه را منتشر کنید؛
 • پست‌های آموزشی دربارهٔ نحوهٔ صحیح حرکت‌های ورزشی ارائه دهید؛
 • به سؤال‌های مخاطبان پاسخ دهید؛
 • لایو برگزار کنید و با مخاطبان صحبت کنید؛
 • ریلزهای سرگرم‌کننده در محیط باشگاه بسازید؛
 • مسابقه‌های جذاب اینستاگرامی برگزار کنید.

 

پست باشگاه ورزشی (تصاویری از داخل باشگاه) در اینستاگرام

 

تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت انجام می‌شود:

 • تبلیغات گسترده؛
 • تبلیغات اینفلوئنسری.

اگر کمپین شما به‌گونه‌ای است که تعداد زیادی از صفحات قرار است آن را نمایش دهند، از یک تبلیغ گسترده استفاده کرده‌اید. در طرف دیگر، اگر یک یا تعداد محدودی اینفلوئنسر به تبلیغ باشگاه شما اقدام کنند، تبلیغ اینفلوئنسری را شاهد هستیم.

توجه داشته باشید که بهتر است حوزهٔ فعالیت اینفلوئنسر انتخابی با موضوع فعالیتتان مرتبط باشد. برای تبلیغ باشگاه بدنسازی، باید سراغ اینفلوئنسرهای ورزشکار بروید که حوزۀ فعالیت یکسانی با شما دارند.
حتی می‌توانید از آن‌ها دعوت کنید که در مجموعۀ شما تمرین کنند و از این طریق، باشگاه‌تان را تبلیغ کنند.

مقاله پیشنهادی: تبلیغات گسترده در اینستاگرام (بهترین شیوه اجرا و هزینه آن)

۵. از نظرات مشتریان فعلی برای جذب مشتریان بالقوه بهره ببرید

برای جذب مشتریان بالقوه، باید آن‌ها را به اقدام تحریک کرد. مثلاً می‌توانید از مشتریان کنونی بخواهید نظرشان را دربارهٔ مجموعۀ ورزشی شما در مکان‌های مختلف مثل گوگل مپ بنویسند.

این کار کمک می‌کند مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. آن‌هایی که در تصمیم‌گیری مردد هستند، سراغ نظرات دیگران می‌روند و احتمال اینکه بر اساس آن نظرات تصمیم بگیرند، بسیار بالا است.

شما همچنین می‌توانید مجموعه‌ای از نظرات مشتریان را در قالب هایلایت اینستاگرام منتشر کنید. هر جایی که توانستید، رضایت مشتریان فعلی خود را به رخ بکشید.

 

استفاده از نظرات مشتریان برای تبلیغ باشگاه

 

۶. یک استراتژی قوی برای بازاریابی ارجاعی داشته باشید

حتماً فکری برای بازاریابی ارجاعی (Referral marketing) بکنید! گفته می‌شود وقتی یکی از اعضای خانواده یا دوستان باشگاهی را پیشنهاد کند، احتمال ثبت‌نام بیشتر می‌شود.

به عبارت دیگر، اگر مشتریان فعلی به‌عنوان سفیر برند شما عمل کنند و کسب‌وکارتان را به نزدیکانشان پیشنهاد دهند، در نهایت سودش در جیب شما می‌رود.

برای اینکه این اتفاق رخ دهد، اول از همه خدماتتان باید آن‌قدر خوب باشد که مشتریان کاملاً راضی باشند. پس از آن، باید پیشنهادی بدهید که آن‌ها را تحریک کند؛ مثلاً ۲۰ درصد تخفیف هنگام ثبت‌نام برای هر دو طرف (معرفی‌کننده و مشتری جدید).

اگر بتوانید چنین برنامه‌ای را به‌خوبی اجرا کنید، رشد بسیار بالای مشتریانتان را پس از مدتی شاهد خواهید بود.

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!
خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته یک محتوای اختصاصی همراه با جدیدترین مقالات، اخبار و نکات آموزشی بازاریابی و تبلیغات را برای شما می‌فرستیم.

۷. افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) می‌تواند برای شما معجزه کند

همکاری در فروش شباهت زیادی به مورد قبلی، یعنی بازاریابی ارجاعی دارد! منتهی این روش، مختص کسب‌وکارها یا فردی در خارج از باشگاه است.

سازوکار به این شکل است که از کسب‌وکارها یا افراد دیگر می‌خواهید محصول یا خدمتتان – که در اینجا حق عضویت باشگاه است – را بفروشند! شما هم به‌ازای هر ثبت‌نام، مقداری مشخص را به‌عنوان کمیسیون به آن‌ها می‌دهید.

به این ترتیب، به جامعه‌ای از مخاطبان دست پیدا خواهید کرد که شاید قبلاً به آن‌ها دسترسی نداشتید.

مثلاً فروشندگان مکمل‌های بدنسازی گزینۀ خوبی برای همکاری در فروش هستند. با آن‌ها صحبت و پیشنهادتان را ارائه کنید. می‌توانید بگویید به ازای هر ثبت‌نام، ۲۰ درصد مبلغ را به آن‌ها می‌دهید.
در ضمن، این طرز جلب مشتری در همکاری با اینفلوئنسرها هم می‌تواند موثر باشد.

مقاله پیشنهادی: افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) چیست و چه مزایایی دارد؟

۸. تبلیغات چاپی هنوز نمرده است!

بیشتر تمرکزمان روی انواع دیجیتال تبلیغات است؛ اما برای تبلیغ باشگاه، می‌توان روی کانال‌های آفلاین مثل تبلیغات چاپی هم حساب کرد. رویکردی که هنوز هم مزایای خود را دارد و می‌تواند به جلب مشتریان جدید منجر شود.

تبلیغات چاپی خصوصاً برای کسب‌وکارهای محلی بسیار مفید هستند. می‌توانید از تراکت‌ها برای تبلیغات باشگاه ورزشی خود کمک بگیرید. یادتان نرود که بیشتر از همه، اهالی همان محل پتانسیل این را دارند که مشتری مجموعۀ شما شوند.

 

 

میم تبلیغات چاپی هنوز نمرده است!

 

۹. تبلیغات محیطی را فراموش نکنید

این مورد بیشتر روی بیلبوردها، بدنهٔ اتوبوس‌ها، دیوار مترو و استندهای تبلیغاتی تمرکز دارد.

اگر مشکلی از بابت بودجه و هزینه ندارید، می‌توانید از بیلبوردها برای تبلیغ باشگاه کمک بگیرید و به این ترتیب، در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرید. نتایج برخی تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد مردم با محتوای تبلیغی که روی بیلبورد دیده‌اند، بی‌خوبی تعامل برقرار کرده‌اند.

همچنین در نظر داشته باشید که برای اثربخشی هرچه بیشتر بیلبورد، بهتر است برای سئو مجموعۀ خود هم برنامه‌ای درست‌وحسابی داشته باشید؛ چرا که مردم پس از دیدن نامی روی یک بیلبورد، احتمالاً آن را هم در اینترنت جست‌وجو کنند. برای اینکه رتبه‌های گوگل هم از آن خود کنید، به سایت نیاز دارید که در ادامه، دربارهٔ آن صحبت می‌کنیم.

 

۱۰. وب‌سایتی برای باشگاه خود درست کنید

راه دیگری هم وجود دارد که مشتری‌ها را از دل اینترنت جذب کنید. سایتی برای باشگاه خود راه‌اندازی کنید و از طریق روش‌های مختلفی مثل بازاریابی محتوایی، تعداد مشتری‌های خود را افزایش دهید.
هزینهٔ بازاریابی محتوایی از روش‌های پولی کمتر است. حتی می‌توانید آستین‌ها را بالا بزنید و خودتان در ابتدای کار محتوا تولید کنید و با چیدن استراتژی موثر، مشتری‌های‌تان را بیشتر کنید. برای آشنایی بیشتر با این نوع بازاریابی هم پیشنهاد می‌کنیم مقالهٔ «بازاریابی محتوایی چیست؟ مراحل و انواع کانتنت مارکتینگ» را مطالعه کنید.

توجه: شاید هزینهٔ راه‌اندازی و نگهداری سایت برای شما به‌صرفه نباشد؛ ولی به این موضوع فکر کنید که همه‌چیز با سرعت زیادی به‌سمتِ اینترنتی‌شدن در حال حرکت است. این فرصتی خوب است که قبل از بقیه وارد این دنیا شوید و جایگاه‌های برتر را از آن خود کنید.

 

وب‌سایت یکی از باشگاه‌های ورزشی بانوان

 

یک راه دیگر هم برای جذب مشتری از طریق سایت وجود دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم.

 

۱۱. با تبلیغات کلیکی، مشتریان بیشتری جذب کنید

در تبلیغات کلیکی یکتانت، روش کار به این شکل است که شما تبلیغات خود را در سایت‌های پربازدید مثل طرفداری به مخاطبانِ هدف نشان می‌دهید. اگر فردی روی این تبلیغ کلیک کند، مبلغی از حساب شما برداشته می‌شود.

ما پیشنهاد می‌کنیم روی تبلیغات هدفمند سرمایه‌گذاری کنید تا در جای درست حضور داشته باشید. تبلیغات هدفمند به شکل‌های مختلفی در یکتانت در دسترس است:

 • موضوعی: تبلیغات در صفحه‌هایی که موضوع آن با موضوع مدنظر شما یکی است.
 • کلیدواژه‌ای: تبلیغات در صفحه‌هایی که کلمه‌های کلیدی موردنظر شما در عنوان یا متاتگ آن‌هاست.
 • رفتارمحور: تبلیغات را بر اساس جنسیت و رفتار مشتریان نمایش می‌دهید.

یکی دیگر از سرویس‌های جدید یکتانت هم تبلیغات محتوامحور است. این نوع تبلیغات مشتری‌هایی را به‌سمتِ شما هدایت کنند که واقعاً به خدمات باشگاه ورزشی‌تان نیاز دارند. اگر با این نوع تبلیغات آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم مقالهٔ «تبلیغات محتوامحور (Contextual) چیست و چه مزیتی دارد؟» را حتماً مطالعه کنید.

 

۱۲. تبلیغات تلویزیونی (شبکه‌های استانی) را در برنامهٔ خود بگنجانید

احتمالاً این رویکرد برای باشگاه‌های داخل تهران خیلی کارآمد نباشد؛ اما در عوض، برای شهرهای دیگر نتایج را دگرگون می‌کند.

نمایش تبلیغات تلویزیونی در شبکه‌های استانی، به اعتبار باشگاه شما خواهد افزود. علاوه بر اینکه، آگاهی از برندتان افزایش خواهد یافت، در معرض دید افرادی قرار خواهید گرفت که تا قبل از آن، هیچ‌گونه دسترسی‌ای به آن‌ها نداشتید.

تبلیغ تلویزیونی خوب هم باید جلوۀ بصری قابل‌قبولی داشته باشد و هم نریشن جذابی ارائه کند.

 

۱۳. میزبان مسابقه‌های ورزشی باشید

به‌عنوان آخرین پیشنهاد برای روش‌های مختلف تبلیغ باشگاه، توصیه می‌کنیم از مسابقه‌های ورزشی مختلف میزبانی کنید. این کار هم باعث بالا بردن اعتبار مجموعۀ شما می‌شود و هم می‌تواند کلی مشترک جدید را روانۀ باشگاهتان کند.

مثلاً می‌توانید مسابقات پاورلیفتینگ استانی را با هماهنگی نهادهای برگزارکننده در باشگاه خود میزبانی کنید. یا اگر پتانسیل بیشتری دارید، می‌توانید میزبان مسابقات TRX کشوری هم باشید.

همان‌ طور که مشاهده کردید، جدا از اینکه سراغ کدام روش برای تبلیغ باشگاه خود می‌روید، اینکه چه متنی را برای این کار انتخاب می‌کنید هم بسیار اهمیت دارد. در بخش بعدی، می‌خواهیم چند نمونه متن را خدمتتان ارائه کنیم.

کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید
کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید

تبلیغات کلیکی یعنی تبلیغ شما در هزاران سایت پربازدید نمایش داده می‌شود و فقط در ازای تعداد کلیک‌ها هزینه پرداخت می‌‌کنید.

آشنایی بیشتر arrow-left

نمونه متن تبلیغاتی باشگاه ورزشی

متن تبلیغاتی باید به‌ دور از هرگونه اضافه‌گویی و با نهایت جذابیت، پیام مدنظر را منتقل کند. گفته می‌شود که هرقدر این متون کوتاه‌تر باشند، کارآمدتر عمل می‌کنند؛ اما اگر اصول را رعایت کنید، متن‌های طولانی هم می‌توانند آوردۀ زیادی داشته باشند.

در ادامه، ۱۰ متن تبلیغاتی را خواهید خواند که می‌توانید از آن‌ها الهام بگیرید. با یک متن تبلیغ باشگاه بانوان شروع کنیم؟

 • زنان پیشرو به سلامت بدن خود اهمیت می‌دهند! پس چرا شما این کار را نمی‌کنید؟! باشگاه ورزشی X مخصوص بانوان.
 • بعد از تموم‌شدن تعطیلات، اولین کاری که باید بکنی ورزشه! با 30 درصد تخفیف ثبت‌نام کن.
 • اون شنبۀ معروف هیچ‌وقت نمیاد! از همین امروز شروع کن.
 • جدیدترین دستگاه‌ها و به‌روزترین مربی‌ها کمک می‌کنند بدن شما به فرم ایدئال خود برسد. باشگاه بزرگ ورزشی Y.
 • حیف اون همه تلاشی که کردی نبود؟ هنوز دیر نیست! ما منتظریم تو رو توی باشگاه دوباره ببینیم.
 • ز نیرو بود مرد را راستی، ز سستی کژی زیاد و کاستی. یک کمی هم به بدنت برس!
 • ورزش هم غذای روحه و هم غذای جسم. نمی‌خوای بدن و روحت رو ببری رستوران؟ باشگاه ورزشی Z.
 • تا قبل از پاییز توی باشگاه ما ثبت‌نام کن و از تخفیف 20 درصدی برخوردار شو.
 • اگر می‌خوای تو پیری هم در شیشۀ خیارشور رو راحت باز کنی، باید زورت رو زیاد کنی. پاشو بیا وزنه بزن.
 • همان طور که به هوا برای نفس کشیدن نیازمندی، به ورزش برای ادامۀ زندگی نیاز داری. ادامۀ یک زندگی با کیفیت با ثبت‌نام در باشگاه X.

این‌ها تنها 10 نمونه از هزاران نمونه‌ای هستند که می‌توانید برای تبلیغ باشگاه از آن‌ها کمک بگیرید.

سعی کنید خلاق باشید و پیامتان را با صراحت تمام منتقل کنید.
0
شما چه متنی برای تبلیغ باشگاه پیشنهاد می‌کنید؟x

مقاله پیشنهادی : روش‌های تبلیغ بیمه در ایران

از شنبه نه! همین حالا، تبلیغات را شروع کنید

ورزش نه یک انتخاب، بلکه یک ضرورت است! اگر صاحب یک مجموعۀ ورزشی هستید و می‌خواهید آن را تبلیغ کنید، می‌توانید روی این حقیقت مانور دهید. یادتان باشد که رقبای بسیاری دارید و باید نهایت تلاشتان را برای درخشیدن در این رقابت انجام دهید.

طی این مقاله، از ۱۳ روشی گفتیم که برای پروموت یک باشگاه مناسب هستند. بیشتر آن‌ها مربوط به تبلیغات در فضای دیجیتال بودند؛ اما برخی هم تبلیغات به‌شکل سنتی را بازتاب می‌دادند مثل تبلیغات چاپی!

امیدواریم از خواندن این مقاله نهایت استفاده را برده باشید. اگر سؤالی در این خصوص ذهنتان را درگیر کرده است، آن را در قسمت نظرات با ما حتماً مطرح کنید.

 

منابع:

Invideo | Glofox

 

 

4/5 - (7 امتیاز)
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساناز غلامی
ساناز غلامی
1 ماه قبل

سلام
ممنون از تیم خوب یکتا نت مطالب مفید بود

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  ساناز غلامی
1 ماه قبل

سلام
خیلی خوشحالیم که برای شما مفید بوده 🍀

محتوای متنی را با این چک‌لیست ارزیابی کنید.