🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

16 متن تبلیغاتی برای جذب مشتری از طریق پیامک

مقالات دیجیتال مارکتینگ | سها کاکا | تاریخ بروزرسانی : ۱۲ دی ۱۴۰۱

نمونه متن پیامک تبلیغاتی

پیامک‌های تبلیغاتی هر روز همچنان به صندوق ورودی گوشی‌های ما سرازیر می‌شوند و از این کثرت پیام‌ها، گاهی حتی آن‌ها را باز نمی‌کنیم و نمی‌بینیم؛ اما پیام‌های متفاوتی هم هستند که با دیدن اولین کلمات سریعاً جذبشان می‌شویم و حتی اقدامی در جهت آن انجام می‌دهیم.

فرض کنید در زمستان سرد از محل کار به سمت خانه روانه‌اید. همین که در فکر شامی خوشمزه هستید یک پیامک از رستورانی دریافت می‌کنید: «شامت پیش ما آمادس!!!» خب به احتمال زیاد وسوسه می‌شوید که یک‌ بار امتحان کنید!

می‌دانیم دغدغه اکثر شما به عنوان صاحبان کسب‌ و کار این است که چگونه می‌توانید تبلیغات پیامکی تاثیرگذاری داشته باشید که در این بازار رقابتی، درصد بیشتری از مخاطبان را جذب کنید؟ متن پیامک تبلیغاتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که جذاب و تاثیرگذار شود؟

نکاتی در این رابطه وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید متن مناسب خود را بنویسید و تبلیغات پیامکی خود را شروع کنید. در این مقاله از یکتانت همراه ما باشید تا با این نکات و نمونه پیامک تبلیغاتی، بیشتر آشنا شوید. (چنانچه قصد استفاده از پنل ارسال اس ام اس را دارید، می‌توانید از شرایط و تعرفه‌های آن آگاهی کسب نمائید)

 

اصول نوشتن متن اس ام اس تبلیغاتی

قبل از بررسی ۱۶ نمونه متن پیامک تبلیغاتی، بیایید با هم اصول نوشتن یک متن تبلیغاتی موثر را بررسی کنیم:

1-  متناسب با مخاطب هدف خود بنویسید

اگرچه ارسال پیامک ساده‌ترین راه ارتباطی شما با مخاطبانتان است؛ اما اگر به افراد اشتباهی که در زمره‌ی بازار هدف شما نیستند پیامی ارسال کنید، همان عاملی می‌شوید که افراد را مجبور به غیرفعال کردن سرویس پیامک‌های تبلیغاتی خود می‌کند؛ بنابراین انتخاب هوشمندانه جامعه هدف از مهم‌ترین اصول نوشتن متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار است. شما با تجزیه‌وتحلیل آمارهایی از مشتریان مثل سابقه خرید و اطلاعات مبتنی بر مکان و جنسیت به‌راحتی می‌توانید مخاطبان موردنظر خود را بشناسید و متن تبلیغاتی خود را نیز متناسب با آن‌ها شخصی‌سازی کنید. به‌عنوان‌مثال ارسال تبلیغات لوازم‌آرایشی یا لوازم آشپزخانه برای آقایان مناسب نیست و باعث می‌شود نیمی از تلاش‌های شما هدر رود.

 

2- با کلمات جذاب شروع کنید

برای ایجاد شروعی صمیمانه که از همان ابتدا در مخاطب ایجاد اعتماد کند و حس همراهی را برانگیزد، خطاب قرار دادن او با اسم کوچک در ابتدای متن می‌تواند شروع جذابی باشد مثلا دوست عزیز، مشتری همیشه همراه، محمد عزیز و غیره. مخصوصا برای تبریک‌های مناسبتی این روش بسیار مناسب است. کلمات دیگری که مناسب هستند در ابتدای متن بیاورید کلمات کلیدی و مهمی است که می‌خواهید مخاطب به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد. همین‌طور شعار تبلیغاتی برند خود نیز می‌تواند شروع خوبی باشد.

 

3- متن خود را مختصر و کوتاه نگه دارید

سعی کنید با حداقل کلمات و به‌صورت موجز، اصل مطلب را در پیامک ارسالی ادا کنید. شما تا 70 کاراکتر (20 کلمه) می‌توانید برای استفاده از تمام حروف، علامت‌ها و فضای خالی بین کلمات استفاده کنید. اینکه در عین کوتاه بودن متن پیام، هم تبلیغ کنید و هم از بهترین کلمات برای همراه کردن مشتری با خود استفاده کنید، به تکنیک شما در استفاده از بهترین کلمات برمی‌گردد. با کمی تمرین، تکرار و خلاقیت این کار شدنی است.

 

با تبلیغات پیامکی یکتانت، در همه‌جا به همه‌کس از همین حالا دسترسی داشته باشید!

با تبلیغات پیامکی یکتانت، در همه‌جا به همه‌کس از همین حالا دسترسی داشته باشید!

شروع تبلیغات arrow-left

 

4- کلمات اصلی را در متن پیامک متمایز کنید

همیشه در هر متنی یک سری کلمات از بقیه مهم‌ترند. در متن پیامکی که می‌خواهید ارسال کنید ببینید چه کلماتی را باید به مخاطب تأکید کنید و می‌خواهید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. آن‌ها را با قرار دادن علامت‌هایی مثل * یا «» از بقیه متن متمایز کنید.

 

5- حس ضرورت را در پیام خود بگنجانید

این خصلت همه ماست که وقتی حالا حالاها فرصت انجام کاری را داشته باشیم، آن را مدام به تأخیر می‌اندازیم. پس باید در متن پیامک تبلیغاتی سعی کنید آفرها، تخفیف‌ها و هر ارزش‌افزوده‌ای را که برای افراد در نظر می‌گیرید در بازه زمانی محدودی باشد تا واکنش بیشتری نسبت به پیام دریافت شده داشته باشند.

مقاله پیشنهادی: ۱۳ روش تبلیغات + ۱۷ نمونه متن تبلیغ عطر و ادکلن

6- متن خود را شفاف و واضح بنویسید

در نوشتن متن پیام از کلمات تخصصی که دچار سردرگمی افراد شود خودداری کنید مگر اینکه مخاطبانتان در حیطه کسب‌وکار شما باشند؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که پیام واضح و روشن است و به زبان ساده نوشته شده است. از اختصارات و شکلک‌های زیاد خودداری کنید. همچنین متن خود را چک کنید که غلط املایی نداشته باشد تا مخاطب منظور شما را دقیق متوجه شود.

7-ارائه‌ی پیشنهادهای جذاب فراموش نشود

وقتی پیام خود را بدون هیچ امتیازی برای مخاطب ارسال می‌کنید جنبه تبلیغاتی بودن آن باعث می‌شود افراد توجه چندانی به آن نکنند؛ ولی اگر پیام شما حاوی امتیازی مثل کد تخفیف، استفاده از سرویس رایگان و هر چیزی که می‌توانید برای مشتریان خود در نظر بگیرید باشد، مخاطب را درگیر می‌کند. این نوع پیام‌ها بیشتر قابلیت ارسال و اشتراک با دیگران دارند.

 

8- خلاقیت را به متن پیامک خود بیفزایید

خلاقیت همان عنصری است که شما را از بقیه متمایز می‌کند و بیشتر جلوی چشم مخاطب پررنگ می‌شوید. از کلماتی استفاده کنید که تأثیر چشمگیری بر مخاطب شما بگذارد.  سعی کنید پیامک‌های ارسالی‌تان جهت ایجاد اعتماد مشتریان، متناسب با الگوی رفتاری آن‌ها شخصی‌سازی شود. گاهی حتی می‌توانید موارد سرگرمی مثل بازی، متن‌های تعاملی، نظرسنجی یا مسابقه را نیز به متن‌های خود اضافه کنید.

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!
خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته یک محتوای اختصاصی همراه با جدیدترین مقالات، اخبار و نکات آموزشی بازاریابی و تبلیغات را برای شما می‌فرستیم.

9- مشخصات خود را در متن پیامک قرار دهید

قرار دادن آدرس وب‌سایت یا لینک پیج اینستاگرام، شماره تماس و قرار دادن آدرس (اگر مکان فیزیکی دارید و می‌توانند افراد به شما مراجعه کنند) همه می‌توانند دسترسی افراد به شما را آسان‌تر کنند و اعتبار بیشتری به برند شما بیفزایند. 

مقاله پیشنهادی : بازاریابی پیامکی چیست و چه مزایایی دارد؟

نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار

در ادامه برای اینکه مشاغل مختلف بتوانند نمونه متن پیامک اطلاع رسانی خود را به راحتی بنویسند و تمام نکات آن را رعایت کنند، چند نمونه برای ایده گرفتن در نظر گرفته‌ایم. این نمونه‌ها را به تفکیک هر صنفی که تبلیغات پیامکی می‌تواند برایشان کارآمد و مؤثر باشد، آورده‌ایم.

 

 • رستوران‌ها

برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ویژه رستوران‌ها، فست‌فودها و بیرون‌برها زمان عاملی است که در جذب مخاطب تاثیر بسزایی دارد. بهتر است در ساعاتی قبل از نهار و شام پیامک را ارسال کنید؛ مثلا برای نهار ساعات 11 تا 12 و برای شام 7 تا 8 زمان مناسبی است.

 

نمونه متن اس ام اس تبلیغاتی رستوران

 

 •  فروشگاه پوشاک

روزهای مهم مثل بلک‌فرایدی، یلدا، نوروز و حتی حراج‌های لحظه آخری و پایان فصل، فرصت‌های خوبی هستند تا با یک متن اس ام اس تبلیغاتی تاثیرگذار مشتریان خود را جذب کنید. البته اگر می‌خواهید حرفه‌ای‌تر باشید مخاطبان هدف خود را به‌درستی بر اساس سن و جنسیت انتخاب کنید.

 بیشتر بخوانید: چنانچه قصد یادگیری شیوه گذاشتن لینک واتس اپ در اینستاگرام را دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید!

 

متن پیامک تبلیغاتی برای پوشاک

 

 •  خدمات مسافرتی

متن تبلیغاتی شما برای پیامک ارسالی بهتر است شخصی‌سازی‌شده باشد. با این کار مخاطب شما اطمینان حاصل می‌کند که برای شما اهمیت دارد و رابطه نزدیکی با آژانس شما پیدا می‌کند. مخاطب اگر قبلا از خدمات شما استفاده کرده است به او یادآوری کنید و او را به سایتی هدایت کنید که از خدمات جدید شما دیدن کند. در صورت امکان برای مخاطبان باسابقه خود تخفیف ارائه دهید. رعایت این نکات و نوشتن متنی متمایز به شما کمک می‌کند بیشترین مشتریان را به سمت خود بکشانید.

 

متن پیامک تبلیغاتی برای سفر و گردشگری

 

 • سالن‌های آرایشی و زیبایی

با توجه به اینکه تعداد آرایشگاه و سالن‌های زیبایی در سطح شهر روزبه‌روز در حال افزایش است، شما باید متن پیامک تبلیغاتی متمایزی ارسال کنید که خدمات و پیام آرایشگاه شما را در ذهن مشتری ماندگار کند. انتخاب شعار تبلیغاتی ویژه خود و ذکر آن در متن sms باعث می‌شود بیشتر در خاطر مشتری بمانید. همچنین بهتر است پیامک‌های خود را با تفکیک جنسیت ارسال کنید.

 

متن اس ام اس تبلیغاتی برای سالن آرایشی

مقاله پیشنهادی: راهنمای تبلیغات سالن زیبایی (۱۱ متن تبلیغات آرایشگاه)
 • موسسه‌های آموزشی

متن تبلیغاتی‌ای که در باید در نظر بگیرید می‌تواند شامل نظرسنجی‌ها، اطلاع‌رسانی از روز و ساعت برگزاری کلاس‌ها یا همایش و سمینار و همچنین تخفیف‌های ویژه‌ای باشد که می‌خواهید ارائه دهید.

 

متن پیامک تبلیغاتی برای موسسه آموزشی

مقاله پیشنهادی : چگونه رپورتاژ بنویسیم
 • بیمه

شعب بیمه‌ها با نمایندگی در مناطق مختلف، برای بازاریابی دفتر خود به صورت مجزا می‌توانند از تبلیغات پیامکی استفاده کنند. برای شناساندن خدمات بیمه و آگاهی دادن به مشتری، همچنین شناساندن دفتر بیمه و ترغیب مشتری برای مراجعه به آن، متن اس ام اس می‌تواند بسیار موثر باشد. این نکته را در نظر بگیرید که از آنجایی‌ که افراد نزدیک‌ترین بیمه به محل کار یا محل زندگی را انتخاب می‌کنند پس با هدف قرار دادن افراد منطقه‌ای خاص، بهتر می‌توانید جذب مشتری داشته باشید.

 

متن پیامک تبلیغاتی برای بیمه

مقاله پیشنهادی: ۱۳ راه تبلیغ بیمه عمر و خودرو (+ متن تبلیغاتی بیمه)
 • دندان پزشکی

متن پیامک تبلیغاتی ارسالی شما می‌تواند شامل تخفیف‌ها و استفاده از خدمات ویژه شما باشد. همچنین با ارسال پیامک برای اطلاع‌رسانی به بیمار جهت ویزیت، می‌توانید علاوه بر یادآوری به او، حس اعتماد ایجاد کنید.

 

متن پیامک تبلیغاتی برای دندان پزشکی

 

 • بانک

چیزی که افراد بیشتر تمایل دارند در پیامک‌های تبلیغاتی ارسال‌شده از سمت بانک‌ها ببینند، پیشنهاد‌ها و تسهیلات و امکانات خدمات بانکی شماست. چون مخاطبان شما عام هستند سعی کنید تا جای ممکن این پیام‌ها را ساده و به دور از کلمات تخصصی در حوزه خود، ارسال کنید.

 

متن پیامک تبلیغاتی برای بانک

سخن آخر

امیدواریم با رعایت نکاتی که مطرح شد و ایده گرفتن از نمونه‌ها، همراه با چاشنی خلاقیت و البته شناخت کافی از مخاطب، بهترین نمونه اس ام اس تبلیغاتی را بنویسید. منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان در بخش دیدگاه‌ها هستیم. (چنانچه قصد اجرای تبلیغات پیامکی را دارید، می‌توانید از شرایط و تعرفه‌های یکتانت آگاهی یابید!)

4.2/5 - (23 امتیاز)
guest
42 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Atena
Atena
4 ماه قبل

مفید بود. ممنون

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  Atena
4 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
خیلی خوشحالیم که براتون مفید بوده.
ممنون از شما که به ما بازخورد می‌دین 🙂

امیر شهرزادصباغ
امیر شهرزادصباغ
3 ماه قبل

ای کاش نمونه‌های پیامک بیشتری را ذکر میکردین
چون واقعا نیاز هر کسب‌وکاری هس که برای ایده گرفتن نمونه‌های بیشتری داشته باشد.

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  امیر شهرزادصباغ
3 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
ما سعی می‌کنیم نمونه‌های بیشتری به این مقاله در آینده اضافه کنیم. البته چند نمونه برای کسب‌وکارهای مختلف در سایر مقاله‌ها جداگانه بررسی کردیم. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله‌ها رو هم مطالعه کنین.

Sahar
Sahar
2 ماه قبل

آموزنده بود،ممنونم

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  Sahar
2 ماه قبل

خیلی خوشحالیم که برای شما مفید بوده 🙂
ممنون که به ما فیدبک می‌دین.

نیل
نیل
2 ماه قبل

برای تبلیغ ترموود و خرید ترموود متنی سراغ دارین ؟

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  نیل
2 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
امیدواریم ۲ نمونه متن زیر به دردتون بخوره:

با ترموود پارس، شیک‌ترین خونه رو داری!
برای دریافت کاتالوگ محصولات به لینک زیر بیا:
Link.com

نگران هزینه‌ها نباش!
مناسب‌ترین قیمت ترموود با تضمین کیفیت!
همین حالا با ما تماس بگیرید:
شماره‌تلفن

ساجده
ساجده
1 ماه قبل

افررررررررررررررررررررررررررررررررررررین

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  ساجده
1 ماه قبل

🌺🍀

ایمان
ایمان
1 ماه قبل

سلام.ممنون از نمونه های خوبتون.میشه درمورد پخش قطعات یدکی خودرو یک متن برای من بفرستید؟

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  ایمان
1 ماه قبل

سلام
ممنون از شما که به ما بازخورد می‌دین 🙂

۳ نمونه متن برای لوازم یدکی:

 • دیگه دنبال لوازم یدکی اصل نگرد!
  فروشگاه قطعات یدکی تولیکس با تحویل ۲ ساعته و تضمین کیفیت.
 • —————————–

 • می‌خوای ماشینت بیشتر عمر کنه؟
  قطعات یدکی روز از تولیکس بخر!
  ارسال رایگان، تنوع بالا.
 • —————————–

 • در کمترین زمان، به قطعات موردنیاز خودروی خود برسید!
  تولیکس، مرکز فروش انواع قطعات یدکی اورجینال با طول عمر بالا.
 • پیشنهاد می‌کنیم مقالهٔ «۱۴ استراتژی بازاریابی لوازم یدکی و قطعات خودرو» رو هم مطالعه کنین.

  نيلو
  نيلو
  1 ماه قبل

  سلام ميشه پيام تبليغاتي براي فروشگاه سبزي اماده بفرستيد؟

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  نيلو
  1 ماه قبل

  سلام
  وقت بخیر
  خدمت شما:

 • تازه‌ترین سبزی را آماده تحویل بگیر!
  سبزیجات آماده نیلوفر با ارسال رایگان و تضمین کیفیت.
  09120110101
 • ——————————

 • ۱۰۰ درصد بهداشتی + تحویل رایگان!
  انواع سبزیجات تازه و خشک را همین حالا با ۲۰ درصد تخفیف بخرید:
  09120110101
 • ———————————

 • ۳۰ درصد تخفیف برای شما!
  سبزی آش، کوکو و قورمه را همین حالا سفارش بده:
  09120110101
 • ——————————

 • مصرف سبزی تازه = عمر بیشتر!
  تنوع و تازگی را با سبزیجات آماده نیلوفر تجربه کنید:
  09120110101
 • حدیث راهپیما
  حدیث راهپیما
  1 ماه قبل

  خیلی عالی ، جامع و کامل بود
  متشکرم

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  حدیث راهپیما
  1 ماه قبل

  سلام
  خیلی خوشحالیم اینو می‌شنویم که مقاله برای شما مفید بوده 🙂
  ممنون از شما که به ما فیدبک می‌دین.

  رویااکبری
  رویااکبری
  1 ماه قبل

  سپاسگزارم بسیار مفیدوآموزنده بود.امکانش هست یک متن تبلیغاتی برای تعمیر و تقویت دیسک و صفحه با کیفیت بالادر حد نو و گارانتی بی قید و شرط برای من بفرستید.
  با سپاس قبلی

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  رویااکبری
  1 ماه قبل

  سلام
  وقت بخیر
  خیلی خوشحالیم این مقاله برای شما مفید بوده و ممنون از شما که به ما بازخورد می‌دین 🙂
  امیدوارم این ۲ نمونه متن هم به دردتون بخوره:

  دیسکت مشکل داره؟ 🤔
  تعمیر و تقویت دیسک و صفحه ماشینت رو به ما بسپار!
  تضمین بی‌قید‌وشرط کیفیت! 🤝
  با ما تماس بگیر:
  (شماره‌تلفن)

  —-
  دیسک و صفحه‌ای ببند که برات عمر کنه!
  با گارانتی بی‌قیدوشرط و تضمین کیفیت.
  همین حالا تماس بگیر:
  (شماره‌تلفن)

  ثمین
  ثمین
  1 ماه قبل

  سلام لطفا میشه متنی برای اینترنت بفرستید
  vdsl مخابرات
  جشنواره زمستانه

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  ثمین
  1 ماه قبل

  سلام
  وقت بخیر
  امیدواریم این نمونه به شما کمک کنه:

  فرصت استثنایی خرید اینترنت پرسرعت VDSL 💫
  ۲۰ درصد تخفیف زمستانه (فقط تا ۱۵ روز) 🎁
  همین حالا، بیشترین سرعت را با کمترین قیمت تجربه کنید:
  (لینک)

  یگانه
  یگانه
  1 ماه قبل

  سلام وقت بخیر. برای آموزش بازرگانی هم میشه چند نمونه بگید؟

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  یگانه
  1 ماه قبل

  سلام
  وقت بخیر
  امیدواریم این نمونه به دردتون بخوره:

  ⭐️ صفر تا صد بازرگانی در ۱۰۰ ساعت ⭐️
  ۲۵ درصد تخفیف برای ۲۰ نفر اول 🎁
  همراه با ارائهٔ گواهی‌نامه بین‌المللی ۵ ساله!
  همین حالا ثبت‌نام کنید:

  پیروزفر
  پیروزفر
  1 ماه قبل

  سلام بسیار عالی سپاس ما پک کالاهای اساسی داریم بدون ارزش افزوده برای خیریه ها و شرکتها ب جای بن کارمند پک کالا اختاص بدهند
  آیا ایده ای دارید برای متن پیامک

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  پیروزفر
  1 ماه قبل

  سلام
  خیلی خوشحالیم اینو می‌شنویم و ممنون که به ما فیدبک می‌دین 🙂
  امیدواریم این نمونه هم برای شما مفید باشه:

  💫 خرید کالاهای اساسی بدون مالیات 💫
  اقتصادی‌ترین پک کالا برای خیریه‌ها و شرکت‌ها🎁
  همین حالا با ما تماس بگیرید:
  (شماره‌تلفن)
  (نام مجموعه)

  فاطمه
  فاطمه
  1 ماه قبل

  سلام ما کارمون بازسازی قابلمه هستش برای ما هم میگید.
  خداقوت با این جملات قشنگ تون.

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  فاطمه
  1 ماه قبل

  سلام
  وقت بخیر
  ممنون که به ما فیدبک می‌دین 🙂
  این یه نمونه متنه که می‌تونین از اون الهام بگیرین:

  قابلمه‌ت رو دور ننداز! 🛑
  به‌جای خریدن قابلمهٔ جدید، بازسازی قابلمه‌ت رو به ما بسپار.
  🌟 بازسازی فوری و حرفه‌ای 🌟
  همین حالا با ما تماس بگیر:
  (شماره‌تلفن)

  روژه
  روژه
  28 روز قبل

  سلام وقت بخیر وممنونم بابت مطالب مفیدتون خدا قوت
  امکانش هست متنی درمورد پیش فروش واحد ذکرکنید ممنون میشم؟

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  روژه
  27 روز قبل

  سلام
  وقت بخیر
  ممنون از شما که به ما فیدبک می‌دین 🙂
  امیدواریم این نمونه به درد شما بخوره:

  با چند قسط صاحب خانه شو!
  💫۱۰ واحد ۱۲۰ متری در بهترین نقطهٔ نامجو با شرایط پرداخت منعطف (فقط تا آخر بهمن)💫
  برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید:
  (شماره‌تلفن)

  به این مسئله توجه کنین که نمونه‌ها برای تمام کسب‌وکارها مناسب نیست. مثلاً پارامترهای مهمی در پیش‌فروش مثل بر زمین، موقعیت اون، نقشه، متریال، سازنده، شرایط پرداخت، تعداد واحدها و… اهمیت داره. شما باید بر اساس هدف، ویژگی‌های مخاطب موردنظرتون و ارزش پیشنهادی خودتون عمل کنین.

  پیشنهاد می‌کنیم مقالهٔ زیر رو هم مطالعه کنین:
  ۱۵ نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک و مشاور املاک

  محسن
  محسن
  26 روز قبل

  عالی،بود سپاس،فراوان

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  محسن
  26 روز قبل

  خیلی خوشحالیم اینو می‌شنویم 🙂

  کوروش
  کوروش
  24 روز قبل

  بسیار مفید بود ، سپاسگزارم از انرژی و قلم شما

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  کوروش
  24 روز قبل

  هیلی خوشحالیم که برای شما مفید بوده 🙂
  ممنون از محبت شما

  جعفری
  جعفری
  23 روز قبل

  سلام
  واسه کابینت و کمد سازی هم یک ایده میزاشتید
  تشکر ازشما

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  جعفری
  20 روز قبل

  سلام
  وقت بخیر
  متن پیامک به ارزش پیشنهادی شما و هدفی که دارین، بستگی داره.
  مثلاً می‌تونه به این شکل باشه:

  آشپزخونه‌ت رو نونوار کن 🤩
  کابینت ام‌دی‌اف با ٢٠ درصد تخفیف فقط تا ٧ بهمن!
  طرح‌های متنوع + مشاوره رایگان 🔥
  همین حالا تماس بگیرید:

  بهنام
  بهنام
  19 روز قبل

  عالی بود ممنونم اگه لطف کنید برای طلافروشی هم یه متن می‌نوشتین عالی میشید سپاسگزارم ازتون

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  بهنام
  19 روز قبل

  سلام
  خیلی خوشحالیم اینو می‌شنویم 🙂
  متن پیامک به پارامترهای مختلف مثل هدف و ارزش پیشنهادی شما بستگی داره.
  ولی یک نمونه برای شما آماده کردیم که امیدواریم به دردتون بخوره:

  ✨ با کمترین اجرت طلا بخر ✨
  گالری درین با ۱۰ سال سابقهٔ درخشان
  همین حالا تماس بگیرید:

  مریم
  مریم
  17 روز قبل

  کاش چندنمونه هم برای معرفی اپ ها بزارین

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  مریم
  16 روز قبل

  برای معرفی اپلیکیشن و جذب کاربر، سعی کنین مهم‌ترین ویژگی (یک یا دو مورد) را برجسته کنین. کاربر باید متوجه شه با استفاده از اپلیکیشن چه سودی می‌کنه.
  از طرفی، می‌تونین یه هدیه یا جایزهٔ خاص برای نصب اپلیکیشن هم در نظر بگیرین. می‌تونین حتی قرعه‌کشی و دادن یه جایزهٔ وسوسه‌انگیز هم می‌تونه مفید باشه.
  برای مثال، به متن پیامک اوانو نگاه کنین:

  چرا «پرداخت قبض با اوانو بهتره؟»
  – دریافت هدیهٔ نقدی بعد از هر پرداخت
  – وصول آنی قبض همراه اول
  – خرید شارژ بدون کارمزد
  همین حالا اوانو را از طریق لینک زیر رایگان نصب کن:

  به یه نمونه دیگه از سیبچه هم دقت کنین که با دادن یه پیشنهاد مدت‌دار، سعی کرده کاربر رو ترغیب کنه:

  تمام اپلیکیشن‌ها بدون محدودیت در آیفون شما 🔥
  سیبچه، اولین اپ استور ایرانی آیفون 📱
  کد تخفیف شما: seeb204
  اعتبار: تا فردا
  نصب و خرید اشتراک 👇🏽

  نیلی
  نیلی
  16 روز قبل

  سلام وقت بخیر برای اینکه بخوایم بگیم اگه از فروشگاه اینترنتی ما خرید کنید جایزه دارید چه متنی میشه نوشت؟

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  نیلی
  16 روز قبل

  سلام
  وقت بخیر
  می‌تونه این شکلی باشه:

  🎁 هر خرید = ۱ شانس قرعه‌کشی اپل واچ
  🔥 زمستون گرم زروان استور!
  برای برنده‌شدن روی لینک زیر کلیک کنید:
  (لینک صفحهٔ محصولات)

  Azam
  Azam
  7 روز قبل

  سلام
  ممنون از مطالب آموزنده شما یک پیام تبلیغاتی بابت کیک و شیرینی خانگی و فروش برای روز پدر و مناسبت‌های دیگه
  سپاسگزارم از شما

  رضا سپه‌وندی
  رضا سپه‌وندی
  مدیر
  پاسخ به  Azam
  6 روز قبل

  سلام
  همون طور که در کامنت‌ها هم اشاره کردیم، متن پیامک تبلیغاتی به پارامترهای مختلفی بستگی داره که بهتره رعایت کنین.
  امیدواریم این نمونه به کارتون بیاد:

  کیک که فقط برای روز تولد نیست!
  با یه کیک خوشمزه، روز پدر رو فراموش‌نشدنی کن 💫
  ۲۰ درصد تخفیف + ارسال رایگان در تهران 🎂
  همین حالا سفارش بده:
  (شماره‌تلفن)

  محتوای متنی را با این چک‌لیست ارزیابی کنید.