🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

۲۰ نکته برای نوشتن تیتر جذاب تبلیغاتی + نمونه تیترهای جذاب

مقالات پوش نوتیفیکیشن | سها کاکا | تاریخ بروزرسانی : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

۲۰ نکته برای نوشتن تیتر جذاب تبلیغاتی + نمونه تیترهای جذاب

با تبلیغات همسان در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید!

با تبلیغات همسان در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید!

شروع تبلیغات همسان arrow-left
حتما این جمله را از دیوید اگیلوی، پدر تبلیغ نویسی، شنیده‌اید که:

تعداد افرادی که عنوان را می‌خوانند، ۵ برابر کسانی است که کل متن را می‌خوانند.

با این جمله به اهمیت تیتر جذاب تبلیغاتی و این‌ که این عناوین چه نقشی در فروش محصول و تاثیرگذاری بر گروهی از مخاطبان خواهند داشت پی می‌بریم.

با روند رو به رشد جوامع انسانی، عملکرد تیترها هم به تکامل رسیده است. در سال‌های پیش که محتوا بیشتر چاپی بود و از طریق مجلات و روزنامه‌ها به دست مشتری می‌رسید، تیترها برای جلب توجه خواننده بسیار مهم بودند. تیتر جذاب تبلیغاتی ، مانند ویترین‌های خلاقانه‌ی فروشگا‌ه‌ها هستند. هدف‌شان این است که جلوی‌ راهتان را بگیرند، کاری کنند خود را در حال داشتن آن وسیله تصور کنید و مجبورتان کنند از «آستانه‌ی روانی» گذر کنید و وارد فروشگاه شوید تا آن جنس را بخرید.

بنابراین چه چیزی این روزها عنوان خوبی را تشکیل می‌دهد؟ عنوانی که علاوه بر جلب توجه مخاطب در راستای تبلیغات کلیکی قرار بگیرد.

در ادامه روش‌هایی را بررسی می‌کنیم که بتوانید تیترهایی بنویسید که مشتریان نتوانند در برابر آن مقاومت کنند. همچنین مثال‌هایی از تبلیغات همسان را مشاهده می‌کنید که برندهای بزرگ در همکاری با یکتانت از آن‌ها استفاده کرده‌اند. 

دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی
دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی

این تولکیت شامل یک فایل راهنما و یک چک‌لیست است که بررسی کیفیت محتوای متنی را آسان می‌کند. با این چک‌لیست محتواهایی با کیفیت بالاتر تولید می‌کنید و نتایج بهتری از بازاریابی محتوایی می‌گیرید. 🤩

دانلود رایگان arrow-left

۱. سؤال بپرسید

0جلب‌ توجه کاربر در افزایش نرخ تبدیل نقش مهمی دارد. یکی از راه‌های جلب‌ توجه این است که در عنوان تبلیغتان، پرسشی مطرح کنید. یک پرسش ذهن مشتریان را درگیر پاسخ آن می‌کند و احتمالاً علاقمند به دانستن پاسخ آن خواهند شد.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی در تبلیغات یکتانت

۲. مشکل افراد را حل کنید

طبق نظر بسیاری از متخصصان نکته‌ای بسیار مهم در نوشتن تیتر جذاب تبلیغاتی آن است که در تیتر به موضوعاتی بپردازید که سعی دارد مشکلات مردم را حل کند. افراد نمی‌خواهند چیزی بخرند، بلکه‌ می‌خواهند مشکل‎شان را حل کنند. عنوان‌هایی که باعث می‌شود بیننده احساس کند محصول یا خدمت شما این کار را می‌کند، بسیار بیشتر کلیک‌ می‎خورند.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی با قابلیت رفع مشکل

 

با تبلیغات همسان در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید!

با تبلیغات همسان در بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت معتبر و پربازدید دیده شوید!

شروع تبلیغات arrow-left

 

۳. کمی شوخ‌طبعی چاشنی کار کنید

تبلیغ‌کننده‌ها اغلب توجه بسیاری به تبلیغ‌های رقبایشان دارند، در حالی ‎که متأسفانه مشتری‌ها به این مسئله اهمیتی نمی‌دهند. چیزی که آن‌ها می‌بینند، تعداد زیادی تبلیغ مشابه هم است. ضروری است که تبلیغ‎تان با رقبا متفاوت باشد.‌ شوخ‌طبعی راهی عالی برای این کار است، البته ممکن است چیزی که از نظر فردی خنده‌دار است، از نظر فرد دیگری توهین‌آمیز باشد. بنابراین اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید، حتما از A/B test استفاده کنید تا مطمئن شوید دیگران متوجه طنز متن شما می‌شوند. مطلب تست A/B چیست مقدمات این آزمون را به شما می‌آموزد.

توجه: اشکالی ندارد کمی با رقبا شوخی کنید، اما مواظب باشید چگونه این کار را انجام ‌می‌دهید. ادعاها و اتهام‌های پرسروصدا و خلاف واقع ممکن است شما را در معرض بدنامی یا نارضایتی قرار دهد.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی با قابلیت طنز

 

۴. اعداد و آمار را هم اضافه کنید

نکته‌ای که تقریباً همه‌ی استادهای تبلیغ نویسی روی آن اتفاق نظر دارند این است که اعداد به شدت تاثیر گذارند و اعداد مبهم بزرگ بهترین نتیجه را می‌دهند.

در ادامه روشهای مختلف استفاده از اعداد را بررسی می‌کنیم:

  • اعداد بزرگ (چون ارزش بیشتری را نوید می‌دهند)

مثلا «109 روش برای رشد وبلاگ شما» از «6 روش برای رشد وبلاگ شما» بهتر عمل می‌کند.

  • اعداد خاص و اعدادی که رُند نیستند (به دلیل باورپذیر بودن)

«چگونه سال گذشته 23٪ بازار سهام را شکست دادم.» (23٪ خاص است)

«چگونه به صورت ارگانیک به نرخ ترافیک 4/59% رسیدم»

  • اعداد با رقم به جای حروف

«10 تکنیک» در مقایسه با «ده تکنیک» بهتر عمل می‌کند.

  • اعداد در ابتدای عنوان

اگر در حال نوشتن لیستی هستید، معمولاً بهتر است اعداد را در ابندای عنوان بیاورید. 

 به عنوان مثال، «20 قدم تا کاهش استرس» بهتر از «چگونه استرس خود را طی 20 مرحله کاهش دهیم» عمل می‌کند.

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!
خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته یک محتوای اختصاصی همراه با جدیدترین مقالات، اخبار و نکات آموزشی بازاریابی و تبلیغات را برای شما می‌فرستیم.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی با قابلیت کاربرد اعداد

۵. از زبانی ساده استفاده کنید

بهتر است در تبلیغ نویسی از زبان رسمی استفاده نشود. افراد هنگام مواجه شدن با این تیتر‌ها احساس راحتی و صمیمیت ندارند و در برابر آن مقاومت می‌کنند و نرخ کلیک پایین می‌آید. شاید در حوزه‌ی کاری شما تعداد زیادی کلمات تخصصی و عجیب و غریب وجود داشته باشد. آن‌ها را به طور کامل فراموش کنید. شما هرگز نباید عنوان‌های تبلیغاتی را با چنین اصطلاحاتی پر کنید، زیرا این کار باعث گیج و ناامید شدن مخاطب می‌شود.
در عنوان‌ها از زبانی ساده و همه‌فهم استفاده کنید. با این کار خواندن ‌عنوان‌ها راحت‌تر می‌شود، صمیمی‌تر به‌نظر می‌آیند و کلیک‌ بیشتری خواهند خورد. همان اولِ کار، مخاطب را با کلمات عجیب‌وغریب دل‌سرد نکنید.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی و کاربرد زبان ساده

مقاله پیشنهادی : چگونه گیف بسازیم

۶. از روند‌های اجتماعی الهام بگیرید

در شبکه‌های اجتماعی بگردید. توییتر قسمت مفیدی به‌ اسم «What’s trending» دارد تا بتوانید به‌ سرعت روند جدید موضوعات دلخواه‎تان را بیابید. ببینید افرادِ حوزه‌ی صنعت یا مشتریان شما درباره‌ی چه موضوعاتی صحبت می‌کنند و بیشتر تمایل دارند چه موضوعاتی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. از این اطلاعات برای نوشتن تیترهای جذاب تبلیغاتی استفاده کنید.

البته حواس‌تان به ماهیت زودگذر برخی روندهای اجتماعی باشد!

۷. از حداکثر ظرفیت تعداد کاراکتر استفاده کنید

از کلمات یا کاراکتر‌ها بی‌هدف استفاده نکنید، اما تاجایی که کلمات هدف‌مند دارید که می‌تواند به کلیک بیشتر کمک کند حتما از همه ظرفیت تعداد کارکتر در تیتر تبلیغاتی استفاده کنید.

۸. وعده‌های دروغ ندهید و ادعاهای گزاف نکنید

ارائه‌ی ادعاهای اشتباه و پرسروصدا باعث می‌شود مخاطبان از تبلیغ‌ شما سریع رد ‌شوند. اگر در عنوان تبلیغتان ادعایی مطرح کردید، حتما در متن تبلیغ یا صفحه‌ی فرود یا هر دو، از طریق داده‌های واقعی، نظر مشتریان‌ یا سایر شواهد آن را اثبات کنید.

به عنوان مثال این که بهترین سایت فروش فلان وسیله هستید، ادعایی است که درستی آن را نمی‌‎توان به‌ آسانی بررسی کرد. باتوجه‌‎ به چه منبعی این سایت بهترین سایت فروش است؟ نه‌تنها تأیید این ادعا غیرممکن است، بلکه فضای باارزشی را هدر داده است که می‌توانست برای معرفی ویژگی خاصی از این کسب‌وکار صرف شود.
ناکامی در عمل‌ کردن به وعده‌های داده‌ شده سریع‌ترین راه ممکن برای ضربه‌ زدن به برند شرکت و از دست‌ دادن مشتریان احتمالی است.

۹. درباره‌ی نشانه‌گذاری‌ و غلط‌های املایی و دستوری وسواس به‌خرج دهید

اینکه در نوشتن عنوان تبلیغاتی با کاراکترهای کمی سروکار دارید، دلیل نمی‌شود برای ویرایش متنتان وقت صرف نکنید. غلط‌های املایی باعث می‌شوند شما در کسب‌وکارتان بی‌سواد به‌نظر برسید، بنابراین تیتر تبلیغ را قبل از ارسال بررسی کنید.
نشانه‌گذاری‌های زبان فارسی نیز بسیار مهم است و می‌تواند تغییر زیادی در معنای متن ایجاد کند.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی و کاربرد صحیح علائم نگارشی

۱۰. به جای تمرکز بر ویژگی‌ها به بیان مزیت‌ها بپردازید

به یاد داشته باشید که افراد می‌خواهند بدانند که انتخاب محصول یا خدمات شما به چه درد آن‌ها می‌خورد. متخصصان فروش حرفه‌ای اغلب پیش از نوشتن عناوین، این پرسش را در ذهن خود تکرار می‌کنند که این محصول چه ویژگی‌ای می‌تواند داشته باشد که زندگی مشتریان را بهتر کند.

در برابر این وسوسه مقاومت کنید که در عنوان تبلیغاتی از خودتان تعریف کنید. در عوض تمرکزتان بر این باشد که بگویید محصول شما چگونه به مشتریان کمک می‌کند بهتر زندگی کنند.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی با قابلیت تمرکز بر مزیت‌ها

۱۱. از احساسات و حس کنجکاوی بهره ببرید

اطلاعات دادن به مخاطب برای ایجاد علاقه، اما با رمز و راز کافی برای تحریک کنجکاوی و تشویق برای اقدام، بسیار بازخورد خوبی دارد. اکثر ما دانستن یک راز یا ایده و حتی دلیل انجام کاری به شیوه‌ای جدید را به ندانستن آن ترجیح می‌دهیم.

عناوینی مانند «10 چیزی که هرکس باید بداند» یا «راز میلیونر شدن» پر قدرت عمل می‌کنند.

 

تیتر جذاب تبلیغاتی و حس کنجکاوی

۱۲. بر پیشنهاد فروش منحصر‌به‌فرد خود تأکید کنید

پیشنهاد فروش منحصر‌به‌فرد (USP) آن چیزی است که شما را از رقبا متمایز می‌کند. در صورت امکان این ویژگی‌ را در عنوان تبلیغ‌تان ذکر کنید. معمولا اگر یواس‌پیِ شما چشمگیر نباشد، این روش خیلی مؤثر نیست، ولی همچنان ارزشمند است که به آن فکر کنید؛ به‌ویژه اگر سایر روش‌ها کارآمد نبوده‌اند.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی و فروش منحصر به فرد

 

مقاله پیشنهادی : کمپین تبلیغاتی چیست و چگونه در اجرای آن موفق باشیم؟

۱۳. گفته‌ها و نظرهای کاربران را ذکر کنید

اگر طرفدارانی وفادار یا مشتریانی دائمی دارید، از آن‌ها استفاده کنید و برخی گفته‌ها و نظرهایشان را در عنوان‌های تبلیغاتی ذکر کنید. از گیومه استفاده کنید تا مشخص باشد از دیگران نقل‌قول می‌کنید. نظرها و نقل‌‎قول‌ها را به آگهی ربط دهید. بهتر است نظرِ نوشته‌شده مستقیما به مزایای استفاده از محصول یا خدمت اشاره کند، برای مثال می‌توانید از زبان یکی از مشتریانتان که احتمالاً‌  آدم اثرگذاری نیز هست مزیت‌هایی که از استفاده از محصول شما بدست آورده را بیان کنید.

کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید
کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید

تبلیغات کلیکی یعنی تبلیغ شما در هزاران سایت پربازدید نمایش داده می‌شود و فقط در ازای تعداد کلیک‌ها هزینه پرداخت می‌‌کنید.

آشنایی بیشتر arrow-left

۱۴. تعهد بدهید و تضمین کنید

یکی از راه‌های داشتن تیتر جذاب تبلیغاتی دادنِ تعهد سفت و سخت به مخاطب است. رعایت این موضوع در تبلیغات کلیکی باعث افزایش اعتماد به محصول یا خدمت شما می‌شود که می‌تواند مشوقی قوی برای مصرف‌کننده‌ها باشد، به‌خصوص اگر کسب‌وکار شما در بازاری شلوغ و رقابتی فعالیت می‌کند. اگر می‌توانید تعهداتی مانند ارسال رایگان یا ضمانت بازگشت پول را در عنوان تبلیغ جای دهید، حتما آن را به متن تبلیغ اضافه کنید. توجه داشته باشید اگر تصمیم گرفتید تعهدی را در تیتر تبلیغ‌تان ذکر کنید، باید توانایی انجام آن را هم داشته باشید. اگر نتوانید، ضربه‌ای جبران‌ناپذیر به برند و اعتبارتان وارد می‌کنید.

۱۵. از کلمات قدرتمند استفاده کنید

تیترهای جذاب تبلیغاتب معمولا حاوی کلمات قدرتمند هستند. کلماتی مثل «اثبات شده» به خصوص اگر با معیارهایی برای اثبات و داستان‌های موفقیت آمیز همراه باشند یا «سریع و آسان»، «تخفیف x٪» و بیشتر از همه «رایگان» کلمات قدرتمندی هستند که روی تصمیمات مشتری جهت اقدام، تاثیرگذار خواهند بود.

نمونه تیتر جذاب تبلیغاتی با قابلیت تضمین

۱۶. عناوین بیشتری بنویسید

باید عنوان‌های مختلف و متنوع بنویسید و آن‌ها را با تست A / B  مورد آزمایش قرار دهید. شما با این کار خیلی سریع یاد می‌گیرید که قالب‌های عنوان چگونه کار می‌کنند و چقدر مهم است که فرضیه‌ها را آزمایش کنید. به خاطر داشته باشید که نوشتن یک عنوان خوب به خودی خود یک فرآیند بهینه‌سازی است که از تلاش‌های پی در پی حاصل می‌شود.

۱۷. خارج از الگوها و روال عادی اکثریت حرکت کنید.

نوشتن تیترها طبق روال همیشگی با این خطر مواجه است که در نهایت همه‌ی آن‌ها به هم شبیه می‌شوند. همانطور که در همه‌ی اشکال بازاریابی خلاق، وقتی همه شروع به انجام کارها به یک روش می‌کنند، این روش‌ها کم‌کم تأثیر خود را از دست می‌دهند و یک روش جدید، موثرتر می‌شود.

به عنوان مثال یک شرکت با ارسال ایمیل به این شیوه و با افزودن مجموعه‌ی غیرمعمول از نمادها کلمه‌ی مهم را به شکل “≤[مهم]≥” نوشته است و نرخ باز شدن ایمیل را حدود ۳۰٪ افزایش داده است. از آن‌جا که این ایمیل با همه‌ی موارد موجود در صندوق ورودی گیرنده متفاوت بوده و فوریت ایمیل را به‌ خوبی نشان داده است توانسته رقم خوبی را در نرخ باز شدن از آن خود کند.

۱۸. احساس فوریت ایجاد کنید

احساسات فوری باید مشتری را وادار به اقدامی کند که به سرعت وارد عمل شود، نه فردا و نه هفته‌ی دیگر؛ شما باید کاری کنید که فوراً کلیک کند و پیام شما را بخواند. شما می‌توانید با محدود کردن زمان برای مخاطب این حس را در او ایجاد کنید و یک تیتر جذاب تبلیغاتی بنویسید.

مثلاً آفرهایی با مدت زمان محدود، چند روز دسترسی رایگان به کالای دیجیتال (مثل کتاب الکترونیکی) یا شمارش معکوس برای وبینار بعدی خود و … می‌توانند احساس فوریت را به خوبی منتقل کنند. با کمی خلاقیت می‌توانید تیترهای فوری‌تری هم بنویسید!

۱۹. عنوان شما چه چیزی برای مخاطب دارد؟

از خود بپرسید، اگر این عنوان را می‌دیدید روی آن کلیک می‌کردید؟ در غیر این صورت ، چه چیزی باعث می‌شود روی آن کلیک کنید؟ اگر عنوان شما به شکلی است که خواننده را متقاعد نمی‌کند که به آن توجه کند، باید در نظر بگیرید که چگونه با پیشنهادات و برانگیختن احساسات، می‌توانید او را به اقدام ترغیب کنید.

۲۰. مثبت بنویسید

 اگر تیتر شما سوالی نیست، مثبت بودن را فراموش نکنید. از زبان خوش بینانه و جملات مثبت استفاده کنید. مثلاً با تبدیل «روش‌هایی برای اینکه افسرده نباشیم» به «7 قدم تا نجات از افسردگی» بازخورد بهتری خواهید داشت.

جمع‌بندی

در این مقاله به نکاتی برای نوشتن تیتر تبلیغاتی جذاب پرداختیم. امیدواریم این نکات برای شما کاربردی بوده باشند. اگر شما هم از نکته‌ای در تیترهای تبلیغاتی خود استفاده کرده‌اید که برایتان کارایی خوبی داشته است با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

 

منبع: ventureharbourwordstream

4.7/5 - (103 امتیاز)
guest
38 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آناهیتا
آناهیتا
4 سال قبل

ممنون از مطالب خوب شما

پدرام
پدرام
4 سال قبل

عالی بود
استفاده از زبان ساده در تیتر تبلیغات خیلی خوبه

امید
امید
3 سال قبل

ممنون از مطلب خیلی نکات جالبی گفتی که شاید همیشه دم دست باشه اما دقت نمیشه بهش

سورنکو
سورنکو
3 سال قبل

واقعا نکات جالب و جذب کننده ای رو گفتید . تشکر بابت مطلب مفیدتون

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  سورنکو
3 سال قبل

ممنون از توجه و لطف شما دوست عزیز 🙂

ناول کافه
ناول کافه
3 سال قبل

مطلب بسیار جالبی بود
وقتی وارد بخش وبلاگ شدم از مطالب پرمحتوا واقعا لذت بردم خسته نباشید

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  ناول کافه
3 سال قبل

لطف دارین. ممنون از لطفتون 🙂

احسان حسنی
احسان حسنی
3 سال قبل

سلام
مطلب خیلی خوبی بود و نکات خیلی مهمی رو گفتین
ممنون

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  احسان حسنی
3 سال قبل

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که استفاده کردین 🙂

کارینا پرواز
کارینا پرواز
3 سال قبل

بسیار عالی و کامل بود !

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  کارینا پرواز
3 سال قبل

ممنون از توجهتون 🙂

رمان
رمان
3 سال قبل

سلام
ممنون از مطالبتون بسیار زیبا

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  رمان
3 سال قبل

ممنون از توجه شما 🙂

تولید محتوا
تولید محتوا
3 سال قبل

ممنون
ما از این روش ها استفاده میکنیم

محمود حسینی
محمود حسینی
پاسخ به  تولید محتوا
3 سال قبل

سلام
ممنون از لطف شما. خوشحالم که مفید بوده 🙂

امیر محمد رحیمی
امیر محمد رحیمی
2 سال قبل

لیست کاملی از انواع تیتر بود! ممنون

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  امیر محمد رحیمی
2 سال قبل

خوشحالیم که براتون مفید بوده ????

خرما شکلاتی
خرما شکلاتی
2 سال قبل

سلام. ممنون از مطلب بسیار کاربردی و خوبی که قرارداید.

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  خرما شکلاتی
2 سال قبل

سلام خوشحالیم مفیده بوده. ممنون از لطفتون

خانه هوشمند رشت
خانه هوشمند رشت
2 سال قبل

عنوان ها واقعا محشر بود. سپاس از اموزش مفیدتون

ندا عروضی
ندا عروضی
پاسخ به  خانه هوشمند رشت
2 سال قبل

خواهش میکنیم. به مطالب دیگه سایت هم سر بزنین 🙂

نسیم
نسیم
2 سال قبل

عالی بود…ممنونم

محمود حسینی
محمود حسینی
پاسخ به  نسیم
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که براتون مفید بوده :)َ

Agahi90.iR
Agahi90.iR
2 سال قبل

فقط در یک کلمه میشه گفت ” درود به شرفت ”
موفق باشید

هدی صادقی
هدی صادقی
1 سال قبل

سلام و خداقوت
این مقاله رو دوست داشتم و یادداشت برداری کردم تا جلوی چشمم بمونه.
خوش حالم که مواردی رو در تیترنویسی هام رعایت میکنم و مواردی رو هم باخوندن مقاله یاد گرفتم.

روژان خانی‌پور
روژان خانی‌پور
مدیر
پاسخ به  هدی صادقی
1 سال قبل

سلام
ما هم خوشخالیم که چنین فیدبکی از شما گرفتیم 🙂
امیدواریم موفق باشین

مهدی
مهدی
1 سال قبل

عالی. ممنون برای مطالب مفید

روژان خانی‌پور
روژان خانی‌پور
مدیر
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام 🙂
خوشحالیم که براتون مفید بوده

هاشمی
هاشمی
1 سال قبل

سلام.
بسیار عالی و کاربردی بود.

پیشنهاد بنده:
+ استفاده از تصویر زیبا و باکیفیت
+ رنگبندی مناسب و جذاب بنر یا تصویر
+ بررسی تبلیغات رقبا و رفع عیوب یا ضعفهای آنها
+ تمرکز بر روی یک محصول با اولویت بیشتر
+ انتخاب جامعه هدف مناسبتر (سایتهای تبلیغ کننده)

ارادتمند شما
مهندس هاشمی

روژان خانی‌پور
روژان خانی‌پور
مدیر
پاسخ به  هاشمی
1 سال قبل

سلام :)‌
خوشحالیم که به نظرتون کاربردی بوده
و ممنونیم بابت پیشنهاداتون که با ما و بقیه به اشتراک گذاشتین.

مریم شهبازی
مریم شهبازی
10 ماه قبل

سلام 🙂
خیلی عالی و کاربردی
یه تجربه هم که من داشتم این بوده که با مخاطب قراردادن، تونستم بازخورد خوبی بگیرم.
مثلا مامان ها

روژان خانی‌پور
روژان خانی‌پور
مدیر
پاسخ به  مریم شهبازی
9 ماه قبل

سلام 🙂
ممنون از فیدبکتون مریم عزیز.
چقدر عالی! خوشحالیم که اینو می‌شنویم.

وحید فرهمندنیا
وحید فرهمندنیا
9 ماه قبل

استفاده از مثال ها خیلی کمک کننده بود

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  وحید فرهمندنیا
8 ماه قبل

خیلی خوشحالیم که اینو می‌شنویم 🙂

مجید شبیری
مجید شبیری
8 ماه قبل

سلام
با آرزوی تندرستی و موفقیت برای شما
راهنمای خیلی خوبی بود
بخصوص ذکر مثال ها خیلی کمک میکنه که بتونیم تیترهای جذابی بنویسیم
مرسی

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  مجید شبیری
8 ماه قبل

سلام
ممنون از شما که خوندین و فیدبک دادین 🙂

صالح
صالح
8 ماه قبل

سلام
برای پر کردن فرم و گرفتن لید، چند نمونه مثال می‌زنید؟

رضا سپه‌وندی
رضا سپه‌وندی
مدیر
پاسخ به  صالح
8 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
بله، بفرمایید:

– دانلود اولین گزارش جامع سئو در ایران
– دانلود رایگان نمونه تقویم محتوایی سال ۱۴۰۱
– راهنمای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی [دانلود رایگان]
– حاضرید هر هفته یک ایمیل واقعاً مفید دریافت کنید؟

تبلیغات اینترنتی حرفه‌ای و پربازده با یکتانت