🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی چگونه است؟

مقالات پوش نوتیفیکیشن | ندا عروضی | تاریخ بروزرسانی : ۲۷ آذر ۱۴۰۱

امروزه با گسترش تکونولوژی و افزایش هر روزه زمانی که کاربر در دنیای وب و موبایل صرف می‌کند، نوع دیگری از تبلیغات آنلاین تحت عنوان پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی به وجود آمده است. می‌توان با ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی هدفمند، نرخ درگیری کاربران با برند را تا حد بسیار خوبی افزایش داد.

استفاده از ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی، راهکاری نسبتا سریع و پربازده است. همان طور که می‌دانید وارد کردن کاربران جدید در سیستم بسیار هزینه‌بر‌تر و زمان‌بر‌تر از درگیر کردن دوباره کاربران قدیمی غیرفعال است. با در نظر گرفتن استراتژی‌های مناسب جهت ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی، می‌توانید به رشد و بهبود برند خود بسیار کمک کنید و طیف وسیعی از کاربران را چه در صفحه دسکتاپ و چه در نمایشگر تلفن همراه درگیر کنید.

در بسیاری از مواقع نیاز است کاربران را از خبری مطلع کرده و اطلاعات جدیدی پیرامون کار خود در اختیار آن‌ها قرار دهید. به طور مثال تخفیف مناسبتی در راه دارید و یا قصد دارید اپلیکیشن برتر شدن خود در جشنواره وب و موبایل سال اخیر را به کاربران اطلاع‌رسانی کنید. در نتیجه صرف نظر از اینکه کسب‌وکار شما در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت است، می‌توانید از ارسال نوتیفیکشن تبلیغاتی استفاده کنید. می‌توانید از پلتفرم‌هایی نظیر نجوا استفاده کرده و تبلیغات پوش نوتیفیکیشن خود را برای کاربرانتان منتشر کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌هایی همانند یکانت، تبلیغات خود را علاوه بر کاربران سایت و یا اپلیکیشن خود، به کاربران سایر سایت‌های مرتبط با پرسونای شما، ارسال کنید و مخاطبان بیشتری را به برند خود جذب کنید.

 

 با تبلیغات پوش‌نوتیفیکیشن یکتانت، به بیش از ۴۰ میلیون کاربر معتبرترین وب‌سایت‌ها دسترسی خواهید داشت!

با تبلیغات پوش‌نوتیفیکیشن یکتانت، به بیش از ۴۰ میلیون کاربر معتبرترین وب‌سایت‌ها دسترسی خواهید داشت!

مشاهده تعرفه‌ها arrow-left

 

ساختار مورد نیاز برای ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی چگونه است ؟

بهتر است ابتدا استراتژی های موردنیاز برای آماده کردن نوتیفیکیشن تبلیغاتی را در استراتژی‌های ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی مشاهده کنید. می‌توان نوتیفیکیشن تبلیغاتی را در حالت‌های مختلفی اعم از بنر و نوشته‌ای در زیر آن، بنر بدون نوشته و یا نوشته بدون بنر ایجاد کرد. بیشترین چیزی که اهمیت دارد و توجه کاربران را به خود جلب می‌کند، تیتر نوتیفیکیشن است.

دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی
دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی

این تولکیت شامل یک فایل راهنما و یک چک‌لیست است که بررسی کیفیت محتوای متنی را آسان می‌کند. با این چک‌لیست محتواهایی با کیفیت بالاتر تولید می‌کنید و نتایج بهتری از بازاریابی محتوایی می‌گیرید. 🤩

دانلود رایگان arrow-left

بهتر است برای جلب توجه بیشتر اگر تخفیف و یا پیشنهاد ویژه‌ای دارید، هم در تیتر و هم در بنر ذکر کنید. نمونه‌ای از بنر با نوشته پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی در تصویر زیر آمده است:

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

  • سمت چپ بالای تصویر، آیکون یا یک تصویر مربعی ۷۸ در ۷۸ پیکسل وجود دارد که بهتر است لوگوی خود را در آن قرار دهید.
  •  تیتر یا عنوان، معمولا محدود به ۳۰ کاراکتر، می‌باشد. سعی کنید با تیتری جذاب توجه مخاطب را جلب کنید.
  • متن که شامل پیشنهادات و فراخوان شماست. (بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ کاراکتر)
  •  بنر تبلیغاتی که یک تصویر با ابعاد بزرگ است و پیشنهاد و یا تخفیفات درون آن به صورت ویژه ذکر می‌شود.

می‌توانید به تناسب نیاز خود، متن و محتوای مربوطه را انتخاب و از روش‌هایی که بالاتر گفته شد، به طور مستقیم برای کاربران سایت خود و یا از طریق یکتانت برای کاربران سایت‌های دیگر ارسال کنید.

همچنین می‌توانید در مزایای ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست؟ از مزایای آن باخبر شوید و با توجه به شناسایی نیاز کاربر تولید محتوای بهتری انجام دهید.

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

محتوای متنی را با این چک‌لیست ارزیابی کنید.