دوره مقدماتی اجرای کمپین در یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید 🌟

تبلیغات در دیجی‌کالا برای فروشندگان

تبلیغات در بین محصولات دیجی‌کالا می‌تواند شانس فروش شما را افزایش دهد چرا که مستقیما به کسی نمایش داده می‌شود که آن محصول را در دیجی‌کالا جستجو کرده است. این تبلیغات در جایگاه‌های مشخص ابتدای نتایج جستجو و کنار صفحه، نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات در دیجی‌کالا با یکتانت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

آگاهی از برند را افزایش دهید

یکی از راه‌های افزایش آگاهی، تبلیغات است که شما را به افراد بیشتری می‌شناساند.

فروش بیشتر با تبلیغات در دیجی‌کالا

فروش بیشتری را تجربه کنید

با قرارگیری در جایگاه‌های پر بازدید، بیشتر دیده می‌شوید و فروش بهتری خواهید داشت.

به‌صرفه تبلیغ کنید

قرار است شما فقط وقتی هزینه پرداخت کنید که کسی روی تبلیغ شما کلیک کند.

سرویس تبلیغات در دیجی‌کالا

چند وقتی است که دیجی‌‌کالا برای فروشندگانی که در خودِ پنل دیجی‌کالا محصولی می‌فروشند، سرویس تبلیغاتی جدیدی را ارائه کرده است. 

فروشنده می‌تواند برای محصولاتی که فروش کمتری داشته‌اند، تبلیغات کلیکی انجام دهد. در این صورت درصدی از مبلغ فروش محصول به‌عنوان کمیسیون تبلیغ، به دیجی‌کالا اختصاص می‌یابد.

این تبلیغات در سه جایگاه بالای فیلتر سایت در سمت راست صفحهٔ جستجوی محصولات، در سطر اول نتایج جستجو و زیر مشخصات کالای مرتبطی که سرچ شده است، نمایش داده می‌شود.

واضح است که این تبلیغات مزایای مختلفی برای کسب‌وکار شما دارد.

همکاری یکتانت و دیجی‌کالا

یکتانت و دیجی‌کالا مدتی‌ست که همکاری جدیدی را در زمینۀ تبلیغات شروع کرده‌اند. به این صورت که فروشندگان دیجی‌کالا می‌توانند از خدمات تبلیغات کلیکی یکتانت استفاده کنند و به تبلیغ محصولات فروشگاه‌شان بپردازند.

تبلیغات کلیکی یکی از پرکاربردترین تبلیغات آنلاین است که در آن تبلیغ‌کننده به‌ازای هر بار کلیک روی آگهی تبلیغاتی‌اش، باید مبلغ مشخصی را پرداخت کند. 

بهترین مزیت تبلیغات کلیکی این است که تبلیغ‌کننده و نمایش‌دهنده، تعداد کلیک روی هر آگهی را می‌توانند رهگیری کرده و بفهمند چه تعداد از این کلیک‌ها به فروش یا اتفاق دیگر ختم شده است.  

همکاری دیجی‌کالا و یکتانت

تبلیغات در دیجی‌کالا چه مزایایی دارد؟

افزایش بازدید

با تبلیغ کلیکی، محصولات شما در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرد؛ به این ترتیب آگاهی از برند افزایش می‌یابد و کلیک بیشتری هم خواهید داشت.

افزایش فروش

کالاهایی که جدید هستند و یا به دلیل ناشناخته‌بودن فروش کمتری داشته‌اند، با تبلیغات کلیکی بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند و امکان اینکه روی آن‌ها کلیک شود، بیشتر است. این روند فروش را نیز افزایش می‌دهد.

گزارش‌گیری دقیق از میزان فروش

با امکان گزارش‌گیری که از عملکرد این سرویس تبلیغاتی در اختیار فروشنده قرار می‌گیرد، فروشنده‌ها می‌توانند ببینند که روی هر تبلیغ چه تعداد کلیک شده و چه تعداد به فروش انجامیده است. در این صورت فروشنده می‌تواند تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تری برای تبلیغات خود در نظر بگیرد.

کنترل هزینه تبلیغات

در تبلیغات کلیکی شما می‌توانید بودجهٔ ماهانه و روزانه خود را مشخص کنید و فقط به‌ازای هر کلیک از شما هزینه کسر می‌شود.

همه چیز زیر نظر شماست

تعداد کلیک روزانه

هزینهٔ کسر شده به‌ازای هر کلیک

آمار فروش

مراحل استفاده از سرویس تبلیغات در دیجی کالا

برنده بای باکس در دیجی کالا

۱. برندهٔ بای‌باکس

اولین موردی که برای استفاده از سرویس تبلیغات در دیجی‌کالا برای کالاهای خود باید به آن توجه داشته باشید این است که آن کالا باید برندهٔ «بای‌باکس» شود. یعنی از بین چند کالای مشابه، دارای پایین‌ترین قیمت باشد تا دیجی‌کالا آن را به‌عنوان برندهٔ بای‌باکس شناسایی کند.

۲. شارژ کیف پول

کیف پول در داشبورد پنل فروشندگان در دو بخش از پنل، یکی در منوی بالای صفحه و دیگری در کنار صفحه داخل باکس، در دسترس است. شما از هر دو بخش می‌توانید جهت شارژ کیف پول خود اقدام کنید.

۳. شارژ حساب بازاریابی کلیکی

در پنل فروشندگان دیجی‌کالا از قسمت منوی بازاریابی و زیرمنوی بازاریابی کلیکی، می‌توانید حساب بازاریابی کلیکی خود را برای مدت زمانی که می‌خواهید تبلیغتان اجرا شود، شارژ کنید.

۴. تخصیص بودجه کافی برای کلیک

برای اینکه مطمئن باشید تبلیغتان به نمایش درمی‌آید، حتما باید هزینه هر کلیک را بیشتر از حداقل هزینه‌ای که به شما نشان می‌دهد، در نظر بگیرید. هرچه تعرفه کلیک بالاتری برای تبلیغ‌تان در نظر بگیرید، شانس نمایش آن بیشتر می‌شود.

۵. ساخت تبلیغات کلیکی

از منوی بازاریابی و زیر منوی بازاریابی کلیکی در دیجی‌کالا، وارد پنل بازاریابی کلیکی می‌شوید. با ساخت گروه تبلیغاتی جدید برای کالای مورد نظر شروع کرده و مراحل را طی می‌کنید. در آخرین مرحله باید زمان اجرای تبلیغات را مشخص کرده و تایید نهایی را بزنید. کمپین شما آماده است!

۶. ارزیابی نتایج با گزارش‌ها

از بخش گزارش‌ها می‌توانید دید کلی و بهتری نسبت به تبلیغاتی که اجرا کرده‌اید داشته باشید و بازدید و فروش را در ازای هزینه‌هایی که برای تبلیغات کلیکی کالاهای خود کرده‌اید، بسنجید.

سوالات متداول

تبلیغات کلیکی نوعی از  تبلیغات هستند که هزینه‌ٔ آن‌ها به‌ازای هر کلیک محاسبه می‌شود. در دیجی‌کالا شما می‌توانید با استفاده از سرویس جدید تبلیغات کلیکی، محصولات خود را برای تبلیغ انتخاب کنید، بودجه‌ٔ خود را مشخص کنید و عملکرد تبلیغات خود را بسنجید. این تبلیغات در هر دو مرورگر دسکتاپ و موبایل دیجی‌کالا ارائه می‌شود. وقتی مشتریان روی تبلیغ شما کلیک می‌کنند، به صفحه‌ی جزئیات محصول تبلیغ شده وارد می‌شوند.

حداقل هزینه کلیک در تبلیغات کلیکی ۵۰۰ تومان است.
اما تبلیغات کلیکی بر طبق سیستم بیدینگ یا رقابتی کار می‌کنند. یعنی از میان دو تبلیغ با دسته‌‌بندی مشابه، تبلیغی برای نمایش انتخاب می‌شود که هزینه‌ی کلیک بیشتری را پرداخت کرده است.
انتخاب قیمت کلیک در دستان شماست. هرچه تعرفه کلیک بالاتری برای تبلیغ‌تان در نظر بگیرید، شانس نمایش آن بیشتر می‌شود.
تعرفه و هزینه تبلیغات کلیکی ثابت نیست و بر اساس قیمت انتخابی شما و هدفمندسازی تبلیغات‌تان تعیین می‌شود.

شما دو نوع بودجه برای تبلیغات خود در نظر می‌گیرید. بودجه‌ٔ ماهانه و بودجه‌ٔ روزانه. برای مثال شما می‌خواهید ۱ میلیون تومان در ماه خرج تبلیغات کلیکی خود کنید؛ اما نمی‌خواهید روزی بیشتر از ۱۵۰ هزارتومان خرج کنید. با استفاده از این ویژگی شما کل مبلغی را که می‌خواهید هزینه کنید کنترل می‌کنید. هزینه‌ٔ نهایی هرگز از مبلغی که برای مدت زمان کمپین خود تعیین کرده‌اید بیشتر نخواهد بود.

شما فقط از طریق شارژ کیف پول دیجی‌کالا می‌توانید هزینه‌ٔ تبلیغاتتان را پرداخت کنید.
دقت کنید که حداقل مبلغ برای هر کلیک ۵۰۰ تومان است و شما می‌توانید به هر میزان که مایل هستید کیف پول خود را شارژ کنید.

بودجه‌ٔ روزانه باید حداقل ۵۰۰ هزار ریال باشد. (۵۰ هزار تومان)

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات در دیجی‌کالا کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید:

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم