مشاوره تبلیغاتی چیست؟ مزایا و کاربرد مشاوره تبلیغاتی یکتانت

مقالات دیجیتال مارکتینگ | سها کاکا | تاریخ بروزرسانی : ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

مشاوره تبلیغاتی چیست

 اگر از آن دسته از افراد هستید که به آمار و ارقام و بررسی آن‌ها در هر موضوعی علاقه‌مندید، بهتر است این یکی را هم به لیست خود اضافه کنید:

60 درصد از تعطیلی مشاغلی که به دلیل بحران COVID-19 رخ داده است، همچنان ادامه دارد.

شما به عنوان صاحب یک کسب‌ و کار ممکن است با این آمار کمی تردید بر جانتان افتد و زودتر به فکر چاره‌ای باشید تا هم با تغییرات جدید بازار خود را وفق دهید و هم مشتریان جدیدی برای خود جذب کنید. به نظرتان این اتفاق چگونه ممکن می‌شود؟!

آیا بهتر نیست گاهی به‌جای آن‌که بخواهیم تمام اهداف بازاریابی و تبلیغات را خودمان یک‌تنه پیش ببریم و با آزمون‌ و خطا زمان را هم از دست بدهیم، از متخصص و مشاوری کمک بگیریم که نبض بازار را در دست دارد. از دیجیتال‌سازی کسب‌وکارتان گرفته تا شناسایی فرصت‌های جدید و تبلیغاتی که بتواند به مطرح‌ شدن برند شما بینجامد، همه می‌توانند توسط یک مشاوره‌ی تبلیغاتی برای شما محقق شوند.

شاید اگر استارتاپ یا کارآفرینی تازه‌کار باشید، داشتن یک مشاور تبلیغات را در ابتدای راه غیرضروری بدانید و نخواهید برای آن هزینه کنید. بهتر است به این امر واقف باشید که دانسته‌های شما در زمینه‌های مختلف در حوزه‌ی کسب‌و کارتان در درازمدت تکمیل می‌شوند و مشاوره با یک فرد متخصص علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، با جلوگیری از اشتباهات پرهزینه در پولتان نیز صرفه‌جویی می‌کند.

فکر می‌کنیم همین‌قدر کفایت می‌کند که اگر نمی‌خواهید جزو آن ۶۰٪ باشید، داشتن یک مشاور تبلیغات را  که روشنگر راه شما باشد در کنار خود لازم و ضروری بدانید. در این مقاله پیرامون این موضوع بحث خواهیم کرد تا از لزوم وجود آن بیشتر آگاه شوید. با ما همراه باشید تا به بررسی این مباحث بپردازیم.

 

مشاوره تبلیغاتی چیست؟

فرآیند مشاوره تبلیغاتی به مجموعه اقداماتی همچون تحقیق و جستجوی بهترین راهکارها و پیشنهادهای حرفه‌ای به‌ منظور بهبود و اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی یک سازمان می‌پردازد. به‌ عبارت‌ دیگر مشاوره تبلیغاتی یک کسب‌ و کار، متخصصی است که با درک اهداف مورد نظر شرکت شما و شناخت چالش‌های کلیدی آن، در ایجاد تاکتیک‌های بازاریابی قدرتمند برای جذب مشتریان و اجرای تبلیغاتی که مؤثر باشد، کمک می‌کند تا فروش کلی محصولات یا خدمات شما را افزایش دهد.

شکی نیست که تبلیغات یک عامل کلیدی برای موفقیت هر کسب‌و‌کاری است و بیزینس شما نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ مسلما استخدام یک مشاور تبلیغات باتجربه می‌تواند در راستای اهداف بازاریابی شما مفید واقع شود و موفقیت‌های بی‌شماری را به بار آورد.

 

با تبلیغات هدفمند یکتانت، هدفمندتر هزینه کنید و مشتری‌های ایدئالتان را به سایت بیاورید!

با تبلیغات هدفمند یکتانت، هدفمندتر هزینه کنید و مشتری‌های ایدئالتان را به سایت بیاورید!

شروع تبلیغات arrow-left

 

شرح وظایف مشاور تبلیغاتی

اساساً سه روش وجود دارد که در آن تخصص حرفه‌ای یک مشاور می‌تواند برای کسب‌ و کار شما مفید باشد:

 1. مشاوران می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی را خودشان به نمایندگی از تجارت شما انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما آموزش و مشاوره دهند تا شما خودتان انجام این امور را به دست بگیرید. در حقیقتیک مشاور تبلیغات به شما کمک می‌کند تا کمپین‌هایی به‌ صورت منظم یا موقت برای اهداف بازاریابی خود ایجاد کنید.
 2. آن‌ها همچنین زمانی را برای بحث در مورد برنامه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی اختصاص می‌دهند تا تاکتیک‌های تبلیغاتی شما را بهبود بخشند.
 3. تحقیقات بازار یکی دیگر از خدماتی است که برخی از مشاوران بازاریابی ارائه می‌دهند که در این صورت در مورد محصولات و بازارهای شرکت‌های رقیب تحقیق می‌کنند. این می‌تواند از مطالعه‌ی ساده‌ی قیمت رقبا، بررسی پروفایل شرکت به صورت آنلاین تا انجام نظرسنجی در مقیاس کامل در مورد نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

 

 چه زمانی به خدمات مشاوره تبلیغاتی نیاز دارید؟

خدمات مشاوره  تبلیغاتی کسب‌ و کار فقط به یک بخش یا اندازه‌ی شرکت محدود نمی‌شود. در واقع، هم استارتاپ‌ها و هم سازمان‌هایی که مدت زیادی از فعالیت آن‌ها می گذرد، می‌توانند از مشاوره به‌ منظور رشد و بهینه‌سازی کسب‌ و کار خود سود ببرند.

همکاری با مشاور ایده‌ی خوبی است اگر:

 •  شما به یک رهبر با تجربه و موقت نیاز دارید.
 •  می‌بینید که کسب‌وکارتان در حال رشد است و باید راه‌های جدیدی برای رشد پیدا کنید تا از پتانسیل موجود استفاده کنید.
 •   شما بودجه‌ی محدودی دارید و ترجیح می‌دهید آن را به استخدام یک مشاور متخصص باسابقه با یک قرارداد کوتاه مدت اختصاص دهید به جای اینکه فردی را به‌صورت ثابت برای امور تبلیغاتی شرکت استخدام کنید.
 •  در زمان‌های بحرانی و چالش‌بر‌انگیز مانند بحران COVID-19، زمانی که بیشتر سازمان‌ها در تلاش برای ادامه فعالیت هستند، سرمایه‌گذاری برای همکاری با یک متخصص در امر مشاور تبلیغات، می‌تواند برای سازمان شما مؤثر و مفید باشد.

بخش‌هایی که بیشترین آسیب را در مواقع شیوع یک بیماری همه‌گیر مثل کرونا می‌بینند، بهتر است حتما از خدمات مشاور تبلیغاتی استفاده کنند تا از بحران‌ها با موفقیت بیشتری عبور کنند و لطمه‌ی جبران‌ناپذیری به کسب‌ و کار آن‌ها وارد نشود.

برخی از مشاغلی که در این موارد آسیب‌پذیرترند را در زیر آورده‌ایم:

 •       رستوران‌ها
 •       خرده‌فروشی‌ها
 •       خدمات آرایشی و زیبایی
 •       کلوپ‌های ورزشی و تناسب‌اندام
 •       بازرگانی و خدمات

 

کاربرد مشاوره در تبلیغات برای کسب و کار شما

طبق آمار اداره‌ی تجارت کسب‌ و کارها در ایالات‌متحده در سال 2020، حدود 7/31 میلیون کسب‌وکار کوچک در این کشور وجود داشته است.  اما آیا همه‌ی آن‌ها همچنان پابرجا هستند؟

 اگر به جدول اداره آمار کار ایالات‌متحده در مورد بقای مؤسسه‌های بخش خصوصی نگاه کنیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که:

 •       20 درصد از مشاغل کوچک در سال اول شکست می‌خورند.
 •       33 درصد از آن‌ها ظرف دو سال شکست می‌خورند.
 •       50 درصد آن‌ها ظرف پنج سال شکست می‌خورند.
 •       66 درصد آن‌ها ظرف 10 سال شکست می‌خورند.

دلایل این شکست‌ها نیز متفاوت است، از فقدان یک مدل کسب‌ و کار گرفته تا داشتن تیم اشتباه در هیئت مدیره و موارد دیگر. اداره‌ی یک کسب‌ و کار کوچک کار سختی است و این آمارها این واقعیت را تائید می‌کنند. با وجود داشتن یک محصول عالی، گاهی اوقات ممکن است افزایش فروش دشوار باشد.

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که شرکت‌ها مرتکب می‌شوند این است که تلاش می‌کنند تجارت خود را بدون بهره‌مندی از فرآیند فروش و نتیجه‌گیری از عملکردهای پیشین، به‌ صورت تکرار شونده ادامه ‌دهند. یک مشاور تبلیغات، می‌تواند به شما در اجرای یک استراتژی مناسب برای امور تبلیغاتی و یافتن کارکنانی با مجموعه مهارت‌های مناسب کمک کند تا شرکت شما بتواند علاوه بر جذب مخاطبان مناسب، جریان‌های درآمد جدیدی را کشف کند که کسب‌وکار شما را به جلو سوق می‌دهد. مشاوران می‌دانند که چگونه هر بخش از استراتژی بازاریابی شما بر عملکرد شما تأثیر می‌گذارد. آن‌ها می‌توانند تلاش‌های بازاریابی شما را برای دستیابی به نتایج بهتر اصلاح و تنظیم کنند.

 

چگونه مشاور تبلیغاتی مناسب را برای همکاری انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بهترین مشاور تبلیغات برای کسب و‌ کار خود، حتماً عوامل کلیدی زیر را در نظر بگیرید:

نمونه کارها

بهترین راه برای ارزیابی تجربه‌ی گذشته مشاور، از طریق نمونه کارها و مطالعات موردی است. ببینید آن‌ها روی چه پروژه‌هایی کارکرده‌اند، با چه نوع مشتریانی همکاری داشته‌اند و به چه صنایعی خدمات داده‌اند تا بتوانید درک کنید که آیا تجربه‌ی آن‌ها می‌تواند چالش‌های شما را در بخش تبلیغات پوشش دهد یا خیر؟ بهترین روشی که باید دنبال کنید این است که مشاوری را استخدام کنید که مالک یا صاحب یک کسب‌وکار موفق است و با مشتریانی در همان بخش یا بخش مشابه سروکار داشته و با مشاغلی که از نظر سبک، اندازه، نیازها و اهداف با شما مطابقت دارند، همکاری کرده است. این به شما کمک می‌کند مشاوری با سابقه برای تبلیغات خود پیدا کنید.

 

مهارت‌های ارتباطی

مشاوران تبلیغاتی باید مهارت‌های ارتباطی قوی داشته باشند. این مهم است زیرا هم به آن‌ها و هم به شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار امکان می‌دهد نیازها و اطلاعات لازم را به‌ خوبی با هم رد و بدل کنید. مشاوران باید بتوانند ایده‌ها را به‌ وضوح منتقل کنند، در مورد مشکلات بحث کنند و بیش از همه باید شنوندگان خوبی باشند. برای انتقال دانش و ارائه‌ی مشاوره، آن‌ها باید بتوانند نیازهای شما را به‌درستی درک کنند و برای آن‌ها راه‌حل پیدا کنند.

 

مهارت‌های حل مسئله

حل مسئله به معنای خلاق بودن، استفاده از منطق و توانایی درک مشکلی خاص و یافتن راه‌حل است؛ از آن‌جایی که از وظایف مهم و حیاتی یک مشاور شناسایی مشکلات و یافتن راه‌حلی استراتژیک برای آن‌ها است، پس باید از قدرت حل مسئله برخوردار باشد. مشاور شما همچنین باید مجموعه‌ای از مهارت‌های مرتبط دیگر از جمله تفکر خلاق و مهارت‌های تحلیلی را داشته باشد.

 

رویکرد

قبل از امضای قرارداد با مشاور خود، مطمئن شوید که او رویکردی شخصی ندارد و می‌تواند راه‌ حلی را که منحصراً برای شما طراحی‌ شده است به شما ارائه دهد. مشاوری که استخدام می‌کنید باید برای درک نیازهای تبلیغاتی کسب‌وکارتان وقت بگذارد، با تحقیق درباره‌ی رقبای کلیدی شما، یک برنامه عملی ایجاد کند تا کسب‌و‌کار شما در بهترین جایگاه خود نسبت به رقبا قرار گیرد.

 

بررسی‌ نظرات مشتریان قبلی

بررسی‌ها و توصیه‌های مشتری به‌عنوان مدرکی بر اعتبار مشاور تبلیغات خواهد بود. آن‌ها مهارت، انعطاف‌پذیری و شفافیت در اجرای پروژه و موارد دیگر را به نمایش خواهند گذاشت. همه‌ی این‌ها اطلاعات ارزشمندی هستند که می‌توانید برای قضاوت در مورد اینکه کدام مشاور می‌تواند بهترین نیازهای شما را برآورده کند و یک پروژه‌ی موفق را اجرا کند، استفاده کنید.

 

خدمات مشاوره تبلیغات یکتانت شامل چه مواردی است؟

با تبلیغات در یکتانت از خدمات مشاوره برای کسب و‌ کار خود نیز بهره‌مند می‌شوید. در ادامه به تشریح این خدمات می‌پردازیم: 

 

1- مشاوره برای تدوین استراتژی بازاریابی

ممکن است شما از مشتری‌هایی باشید که قبلاً با یکتانت کار کرده‌اید و قصد دارید استراتژی مشخصی را برای تبلیغات و بازاریابی خود پیاده‌سازی کنید. مشاوران ما با توجه به شناخت و تجربه‌ای که از نحوه‌ی عملکرد تبلیغاتی شما و بازخوردهایی که قبلا از تبلیغات برای شما داشته‌اند، می‌توانند شما را برای رسیدن به اهداف بازاریابی که در پیش رو دارید بهتر راهنمایی کنند.

اینکه چه تبلیغاتی با نوع مشتریانی که دارید سازگارتر است و در گذشته از آن سود بیشتری داشته‌اید، می‌تواند نقشه‌ی راهی باشد تا با راهنمایی مشاوران ما، قدم‌های بعدی تبلیغاتی خود را محکم‌تر بردارید. اما اگر شما به تازگی قصد دارید از طریق یکتانت و به صورت استراتژيک تبلیغات خود را راه‌اندازی کنید، نیاز به یک مشاور بیشتر احساس می‌شود تا بهترین مسیر را برای پیشبرد اهدافتان پیش روی شما گذارد.

باید به این اصل واقف باشید که مشاوران ما هیچ شناخت قبلی از شما ندارند و برحسب نوع کسب‌ و کارتان و تجربه‌هایی که در این زمینه دارند، به شما پیشنهادهایی می‌دهند که باید گاهی با آزمون و خطا درستی و صحت آن‌ها را بیازمایید. مثلاً اینکه در هر مرحله‌ای از کسب‌وکارتان چه نوع تبلیغاتی به درد شما می‌خورد؟ آیا تبلیغات کلیکی هدفمند مناسب شماست یا ریتارگتینگ؟ بیشتر روی تبلیغات در سایت سرمایه‌گذاری کنید یا شبکه‌های اجتماعی؟ و اینکه اصلاً چه زمانی را به این نوع تبلیغات اختصاص دهید تا بازدهی شما بالاتر رود و هزینه‌های کمتری صرف کنید، همه و همه توسط مشاوران ما بررسی و به شما پیشنهاد می‌شود.

 

2- مشاوره سئو

هر سایتی درست مثل یک شهر که اصول شهرسازی برای آن مهم است، نیاز دارد که مواردی در آن رعایت شود. مشاوران سئوی ما در بررسی‌های فنی سعی می‌کنند که این دسترسی را برای ربات‌های گوگل فراهم کنند و قسمت‌های مهم و تمایز بین بخش‌های مختلف را به ربات‌های گوگل معرفی کنند. ربات گوگل نیز مثل یک شهروند باید در این شهر گردش کند و به قسمت‌های مختلف سایت دسترسی داشته باشد.

مشاوران سئوی ما در یکتانت به کسب و‌ کارهایی که قصد دارند از این خدمات بهره‌مند شوند بدین‌ صورت مشاوره می‌دهند:

 در ابتدا اطلاعاتی از قبیل نوع کسب‌ و کار، محصولات و خدماتی را که ارائه می‌دهید و اهدافی که در پیش رو دارید را جویا می‌شوند. در قدم دوم این اطلاعات را به کیورد تبدیل می‌کنند و با بررسی این کیوردها می‌بینند که کدام‌ یک در موقعیت خوبی قرار دارند و کدام‌ یک پتانسیل این را دارند که رشد کنند و روی آن‌ها باید بیشتر کار شود.

برای رسیدن به کلمه‌های کلیدی که می‌توانند بهبود پیدا کنند متخصصین سئو روی سه قسمت تمرکز می‌کنند:

 1. محتوا شامل بلاگ‌ها
 2. موارد فنی شامل: دسته‌بندی درست مطالب، ساختار بهینه‌ی مطالب در سایت، نبود صفحات تکراری، حذف خطاهای خزش، قرار دادن سایت مپ و بهبود سرعت.
 3. پروموشن که شامل بک لینک هم می‌شود. آن‌ها هرکدام از این سه قسمت را بررسی می‌کنند تا نقاط ضعف را پیدا کنند؛ آن‌گاه طی یک گزارش به شما ارائه می‌دهند.

 

3- مشاوره تبلیغات در گوگل (گوگل ادز)

تبلیغات در گوگل با وجود شرکت‌های واسطه‌ای مثل یکتانت مسیر شما را آسان‌تر کرده است تا سهم بیشتری از حضور در بازار را کسب کنید. برای دریافت مشاوره برای این نوع تبلیغات، پس از پر کردن فرم ثبت‌نام در یکتانت، همکاران ما در بخش تبلیغات در گوگل با شما تماس می‌گیرند تا با راهنمایی‌های لازم، شما را یاری دهند تا تبلیغات بهینه‌ای در گوگل داشته باشید.

از آ‌ن‌جایی‌ که تبلیغات در گوگل با انتخاب کلمات کلیدی‌ای که می‌خواهید در آن‌ها رتبه بگیرید ارتباط مستقیم دارد، مشاوران ما با جویا شدن پاسخ سؤالاتی از قبیل اینکه هدف شما از انجام تبلیغات در گوگل چیست؟ چه نوع مشتریانی دارید؟ کسب‌وکارتان در چه حوزه‌ای است؟ و با بازدید از سایت‌تان، به سراغ جستجوی کلمات کلیدی می‌روند. آن‌ها بررسی می‌کنند چه کیوردهایی بیشتر منجر به فروش شما می‌شوند؛ همچنین میانگین سرچ ماهانه و سالانه آن کیوردها سنجیده می‌شود تا ببینند که سایت‌های دیگر روی آن کیوردها چه سرمایه‌گذاری‌هایی کرده‌اند تا پتانسیل آن کلمات و میزان رشدی که در آینده خواهند داشت را بررسی کنند. تمام این موارد به شما کمک خواهند کرد تا تبلیغات سودمندی را در گوگل ادز با بهترین کلمات کلیدی داشته باشید.

 

4- مشاوره تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام)

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به دو صورت بازدیدی و تعرفه‌ای یا تبلیغات اینفلوئنسری انجام می‌شود. پلتفرم جریان از زیرمجموعه‌های یکتانت است که شما بر بستر آن می‌توانید این نوع تبلیغات را راه‌اندازی کنید. مشاوران ما در جریان برحسب نوع کسب‌وکاری که دارید و هدفی که از انجام تبلیغاتتان دارید، مثل افزایش فالوور، افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و … شما را راهنمایی می‌کنند که چه نوع تبلیغاتی را در تلگرام یا اینستاگرام اجرا کنید. به‌ عنوان‌ مثال اگر کسب‌وکار شما بیشتر مخاطبانش خانم‌ها هستند، با راهنمایی مشاوران ما متوجه می‌شوید که تبلیغات اینفلوئنسری برای شما بازدهی بیشتری خواهد داشت تا تبلیغات بازدیدی. دلیل آن هم این است تبلیغات بازدیدی بیشتر در پیج‌های پربازدید که اکثرا خبری هستند و مخاطبانشان آقایان می‌باشند، انجام می‌شود؛ بنابراین برای شمایی که خانم‌ها تارگت هدف شما هستند مناسب نیست. بدین ترتیب با راهنمایی‌هایی از این‌ دست می‌توانید بازدهی بیشتری از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید.

 

5- مشاوره تبلیغات فروشگاه اینترنتی

عمده سؤالاتی که صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی دارند این است که چرا آن‌طور که انتظار دارند کاربران بر روی محصولاتشان کلیک نمی‌کنند و فروشی ندارند؟! مشاوره تبلیغاتی ما در این زمینه ممکن است با بررسی جوانب مختلف موارد گوناگونی را به شما پیشنهاد دهد که برای شما کارساز باشد؛ مثلا ممکن است به شما پیشنهاد ‌دهند که تبلیغات هدفمند داشته باشید تا مشتریان محصول خود را به دست آورید. بعد از اینکه مشتریان خود را به دست آوردید و به حد نصابی رسیدند، با تبلیغات ریتارگتینگ افرادی را که از قبل با سایت شما آشنایی دارند و از محصولات شما بازدید کرده‌اند اما هنوز خریدی انجام نداده‌اند مجدداً هدف‌گیری کنید. بهتر است بدانید که نتیجه‌گیری از تبلیغاتی که در حال انجامش هستید به شدت در برنامه‌ریزی برای تبلیغات بعدی موثر خواهد بود.

 

6- مشاوره تبلیغات بازگشتی

بعد از اینکه افراد با کسب‌و‌کار شما آشنا شدند باید آن‌ها را مدام با خود درگیر کنید تا به بیزینس و استفاده از خدمات شما برگردند. تبلیغات بازگشتی این فرآیند را برای شما تسهیل می‌کند و به کانال‌های پیامک، ایمیل و پوش نوتیفیکیشن تقسیم می‌شود.

سؤالاتی که مشاوران ما اغلب از شما می‌پرسند تا مسیر مناسبی را برای شما تعیین کنند این است که بازدید سایت شما به چه گونه است؟ آیا دسته‌بندی کاربر برایتان مهم است؟ آیا مدام با کاربرانی سروکار دارید که وقتی از شما خرید می‌کنند دیگر به سایت شما بازنمی‌گردند یا نرخ تبدیلشان پایین است؟ (یعنی کاربران زیادی از سایت شما بازدید می‌کنند ولی به مشتری تبدیل نمی‌شوند.) با چه تناوبی قصد تبلیغات بازگشتی دارید؟

این‌ها مواردی هستند که در بدو تبلیغات از شما می‌پرسند تا بدانند از طریق چه برنامه‌ی زمان‌بندی و کانال مناسبی می‌توانند شما را راهنمایی کنند. با شناخت مشتری و تجربه‌ای که مشاوران ما از کار کردن با صنایع مختلف داشته‌اند به شما کمک می‌کنند که در زمان‌ها و ساعات خاصی این تبلیغات را برای مشتری ارسال کنید. مهم‌تر از همه شما را راهنمایی می‌کنند که اسپم نشوید، ممکن است ندانید چطور در این کانال‌ها اسپم می‌شوید. آن‌ها با یک‌سری دستورالعمل‌ها جلوی این کار را می‌گیرند.

مثلاً فرض کنید در حوزه‌ی آرایشی-بهداشتی فعالیت دارید. علاوه بر آن‌که در این حوزه این نوع تبلیغات بسیار برای شما سودمند است می‌توانید مدام مشتری‌ای را که از شما خرید کرده است را بارها به سایتتان بکشانید تا از شما مجدداً خرید کنند. ممکن است شما با پرسونا‌ها و مشتریان مختلفی سروکار داشته باشید. برای آن دسته از مشتریانتان که شاغل هستند و در محل کارشان حضور دارند، تبلیغات ایمیلی مناسب است، برای مشتریان کم سن و سال‌تر تبلیغات پیامکی و برای مشتریانی که اطلاعات زیادی از آن‌ها ندارید تبلیغات پوش بهتر جواب می‌دهد.

همچنین می‌توانید مشتریان خود را دسته‌بندی کنید. مثلاً مشتریانی که شامپو خریده‌اند را جدا کنید و برای پروموت شامپو فقط برای آن‌ها تبلیغات بازگشتی انجام دهید. مشاوران ما با راهنمایی‌هایی از این قبیل شما را برای انجام بهترین تبلیغات بازگشتی یاری می‌دهند. حتی در صورت نداشتن هیچ‌گونه مشتری، با کمک مشاور تبلیغاتی ما می‌توانید به راهکارهای مناسب برای ایجاد لید بیشتر و مشتری دست پیدا کنید.

 

سخن آخر 

در این مقاله سعی کردیم به طور واضح نقشی که یک مشاور تبلیغاتی می تواند در رشد کسب‌و‌کار شما داشته باشد را تشریح کنیم تا از اهمیت و لزوم آن در کنار بیزینس خود آگاه باشید. در قسمت آخر مقاله به خدمات مشاوره‌ای که یکتانت برای هر نوع تبلیغات به شما عزیزان ارائه می‌دهد را شفاف‌سازی کردیم تا تبلیغات بهینه‌تری را به کمک مشاوران ما راه‌اندازی کنید و شاهد رشد چشمگیر کسب‌ و‌ کار خود باشید. هر گونه سوالی در این زمینه داشتید، ما در بخش دیدگاه‌ها پاسخگوی شما هستیم.

 

منابع: designrush ,brafton ,leadgenera

 

2.5/5 - (2 امتیاز)
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عضو خبرنامه یکتانت شوید!