ترفندهای طراحی تبلیغات همسان موفق و پربازده (اینفوگرافیک)

مقالات دیجیتال مارکتینگ | روژان خانی‌پور | تاریخ بروزرسانی : ۸ آذر ۱۴۰۰

اگر می‌خواهید تبلیغات همسان موفق داشته باشید باید عکس‌های جذاب و درخور انتخاب کنید، تیتر مناسب بنویسید و نکاتی را درباره‌ی اجرای یک کمپین موفق بدانید. هر کدام از این موارد چگونه می‌توانند به شما برای ساخت یک تبلیغ جذاب کمک کنند؟ برای پاسخ این سوال احتمالا به اینفوگرافیک زیر احتیاج خواهید داشت. در این اینفوگرافیک سعی کرده‌ایم در سه مرحله نکاتی را که به شما برای طراحی مناسب تبلیغات همسان کمک می‌کنند جمع‌آوری کنیم. استفاده از این نکات می‌تواند باعث بهبود کارکرد تبلیغات شما شوند.
تبلیغات همسان یا native ads نوعی از تبلیغات هستند که در بین متن‌ها یا صفحات اصلی وب ظاهر می‌شوند اما قالب آن‌ها به صورتی است که به خوبی در متن جای می‌گیرند و حس تبلیغ بودن و مزاحمت به مخاطب نمی‌دهند. به همین خاطر این نوع تبلیغات در میان مارکترها بسیار طرفدار دارند.

برای اینکه با نکات بیشتری درباره‌ی طراحی تبلیغات آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم مقالات «۱۰ ترند تبلیغات همسان» و «۲۰ نکته برای نوشتن تیتر تبلیغاتی جذاب» را نیز از دست ندهید.

اینفوگرافی بایدها و نبایدهای تبلیغات آنلاین برای اجرای تبلیغات همسان پربازده و موفق

امیدواریم این اینفوگرافیک به شما برای طراحی تبلیغات همسان موفق کمک کرده باشد. مثل همیشه منتظر سوالات شما در بخش دیدگاه‌ها هستیم.

منبع اینفوگرافیک: Taboola

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =