فرصت های شغلی یکتانت

نتایج فوق‌العاده

از تیم‌های فوق‌العاده حاصل می‌شود!

اگر به همدلی، شفافیت، صداقت کار تیمی و نتیجه‌گرابودن اعتقاد دارید و برای روبه‌رو شدن با چالش‌های سازنده به اندازۀ کافی شجاع هستید، جای شما در یکتانت خالی‌ست.

400+

به تیم بزرگ ما بپیوندید!

تیم یکتانت

داستان ما

داستانِ یکتانت از بهمن ماه سال ۱۳۹۵ شروع شد. ۵ نفر جوان بلندپرواز و جسور، با این فکر که بازار تبلیغات آنلاین ایران را متحول کنند، یک راه پرچالش -ولی لذت‌بخش- را شروع کردند. 

عطش پیشرفت و دیدنِ تاثیری که روی رشد کسب‌وکارهای ایرانی داشتند، انگیزۀ آن‌ها را بیشتر کرد تا مقصد دیجیتال مارکتینگ ایران باشند.

حالا یکتانت به تیم بزرگ‌تری با حدود ۴۰۰ عضوِ حرفه‌ای تبدیل شده و زیرمجموعه‌های مختلفی، از جمله جریان، تریبون، نجوا و ادیوری را در بر می‌گیرد.

چرا یکتانت؟

آدم‌ها تو يكتانت علاوه بر اينكه اختيار تصميم گيری براي انجام خيلی از كارها رو دارن، فرصت اشتباه كردن هم دارن. میتونن مهارت‌های سخت و نرم زيادی رو ياد بگيرن و تو مدت كوتاهی تجربه‌های ارزشمند زيادی رو كسب كنن.

سینا مومنی

مدیرعامل یکتانت

تو شرکت‌های مختلفی کار کردم، آدم‌های زیادی دیدم، همیشه میگن همه جا خوب و بد داره ولی یه جاهایی، بدی اصلا به چشم نمیاد. حال دلم اینجا با آدم‌هاش خوبه. ما حرف‌هامون رو اینجا نه تنها به دیوار طرح می‌زنیم بلکه بهشون عمل هم می‌کنیم.

متین امین

طراح گرافیک ارشد

فرهنگ یکتانت

علاقه به کار، شوق یادگیری و پیشرفت مداوم، از ویژگی‌های یکتانتی‌هاست. دیدن شخصیت‌هایی که از کارشان لذت می‌برند و نه‌تنها برای رشد خودشان، بلکه برای رشد تیم و مجموعه تلاش می‌کنند، انرژی و روحیۀ جمعی ما را بالا می‌برد.

اینجا همۀ ما، از آزادی عمل مسئولانه‌ای برخورداریم و همدلی، صداقت و احترام را ارزش‌های اصلی‌مان می‌دانیم؛ چرا که معتقدیم آزادی عمل و اختیارات زیاد ایجاب می‌کند که در همۀ زمینه‌ها با هم صادق باشیم و شفاف صحبت کنیم.

ما از چالش‌ها نمی‌ترسیم با شناسایی مسائل، اولویت‌بندی آن‌ها و بررسی راه‌حل‌های موجود، بهترین مسیر را برای رسیدن به نتیجه انتخاب می‌کنیم. نتیجه‌محور بودن و اهمیت‌ دادن به خروجی کار، دیگر از ارزش‌های تیمی ماست.

مزایای شغلی

تسهیلات آموزشی ، رفاهی ، تفریحی

بیمه تکمیلی درمان

فضای استراحت

بسته‌ها و هدایای مناسبتی

بسته ها و هدایای مناسبتی

وام

صبحانه

صبحانه

ناهار

ناهار

میان وعده