💥 تبلیغات بنری در دیوار، پربازدیدترین سایت آگهی ایران با یکتانت 💥

قوانین و ضوابط یکتانت

یکتانت به‌عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی باسابقه، تلاش می‌کند فضایی سالم برای تبلیغات در راستای توسعه و رشد جامعه ایجاد کند؛ فضایی که تبلیغ‌دهنده‌ها، ناشران و به‌طور کلی، همهٔ کاربرانی که از پنل تبلیغاتی ما استفاده می‌کنند، شفاف، ایمن و قابل اعتماد باشد. 

یکتانت برای رسیدن به این هدف از ۳ طریق اقدام می‌کند:

در این صفحه، می‌توانید با قوانین و سیاست‌های یکتانت آشنا شوید تا به ما در حفظ  سلامت فضا و حرکت رو به جلو کمک کنید. 

تبلیغات کلیکی یکتانت

همکاری ما و شما برای ایجاد فضایی سالم برای تبلیغات

یکتانت با پایبندی به رعایت قوانین در چهارچوب مقررات، دستورالعمل‌ها، ضوابط، الزامات مصوب و همچنین قانون تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند. از تبلیغ‌دهنده‌ها، ناشران و به‌صورت کلی، کاربران خود هم می‌خواهد این مسئله را در فعالیت‌های خود در نظر بگیرند. برای استفاده از خدمات علاوه بر موارد فوق، شما می‌توانید با سازوکار پلتفرم تبلیغاتی یکتانت در سایت یکتانت و همچنین پنل تبلیغاتی آشنا شوید تا به ما در حفظ سلامت این فضا و حرکت رو به جلو کمک کنید. هرگونه تغییر در قوانین، دستورالعمل‌ها و ضوابط موارد مرتبط در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود؛ پس شروع و تداوم استفاده از این سامانه به‌معنای پذیرش هرگونه تغییر و اصلاح است.

تعاریف کاربردی

در اولین گام، افرادی که می‌خواهند از پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت استفاده کنند، باید اطلاعات لازم و مشخصات خود را برای ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم ثبت کنند.
در صورت هرگونه تغییر در داده‌های ثبت‌شده، مالک حساب کاربری در پنل یکتانت باید اطلاعات را در بخش مرتبط در اسرع وقت اصلاح کند. بدیهی است در صورتی که این مسئله رعایت نشود، عواقب و تبعات احتمالی، پاسخگویی و مسئولیت برعهدهٔ مالک پنل است.

کسب درآمد از طریق نمایندگی فروش

ناشر

سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای کسب درآمد در پنل یکتانت به‌عنوان نمایش‌دهنده ثبت‌نام می‌کنند.

تبلیغ‌دهنده

افراد حقیقی یا حقوقی که برای معرفی محصول یا خدمت خود در پنل یکتانت به‌عنوان تبلیغ‌دهنده ثبت‌نام می‌کنند.

کاربر

افرادی که از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های ایرانی استفاده می‌کنند و تبلیغات به آن‌ها نمایش داده می‌شود.

ناشر

شرایط فعالیت

صاحبان وبسایت یا اپلیکیشن می‌توانند با نمایش‌دادن تبلیغات در وبسایت یا اپلیکیشن خود برای کسب درآمد اقدام کنند.

هکاری یکتانت با ناشران در هر قالب – از جمله سایت و اپلیکیشن – به‌معنای تایید عملکرد ناشر، محتوای سایت یا اپلیکیشن او یا محصولات و کالاهای عرضه‌شده توسط او نیست و هرگونه مسئولیت ناشی از موارد گفته‌شده مستقیماً برعهدهٔ ناشر است.

ناشران و یکتانت می‌توانند در صورت تمایل و بر اساس سیاست‌های داخلی خود، برای توقف همکاری و نمایش تبلیغات درخواست دهند.

شرایط فعالیت ناشران مطابق جدول است. 

بایدها و نبایدها (الزامات و مسئولیت‌ها)

هرگونه فعالیت ناشر که نادرست یا به‌نحوی مبتنی بر فریب در نمایش تبلیغات باشد، آثار و تبلیغاتی به‌ دنبال دارد که مسئولیت آن کاملاً برعهدهٔ ناشر است.

یکتانت پس از بررسی، در صورت احراز و تایید انجام‌دادن اقداماتی که نقض تعهدات است، تمام موجودی ناشرا را مسدود می‌کند.

در صورت احراز تخلف و تقلب ناشر، درآمد حاصل از اقدامات ذکرشده در جدول مثل درآمد حاصل از کلیک‌های جعلی از درآمد او کسر و مستقیماً به حساب تبلیغ‌دهنده واریز می‌شود.

همچنین ناشر موظف است هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران سایت از جمله آی‌پی، مرورگر، دستگاه و… را به کاربر اطلاع دهد.
 
 

تبلیغ‌دهنده

تبلیغات یکتانت

شرایط فعالیت

هر شخص حقیقی یا حقوقی می‌تواند از طریق پنل یکتانت و با استفاده از روش‌های متنوع و مختلف، محصول یا خدمت خود را از طریق انواع تبلیغات هوشمند مطابق با سلیقهٔ خود به شکل مطلوب تبلیغ کند. 

پس تبلیغ‌دهنده می‌تواند مطابق با ویژگی‌های کالا، خدمات یا محصولات خود و شناختی که از مخاطب هدف دارد، با رعایت شرایط و قوانین استفاده از حساب کاربری و در چهارچوب قوانین کشور، برای ارائه و نشر محتوای تبلیغاتی باکیفیت و مناسب اقدام کند. 

کارشناسان تایید محتوا در یکتانت، قبل از بارگذاری تبلیغات، محتوا را از نظر انطباق با شرایط و الزامات بررسی می‌کنند و پس از انتشار هم آن‌ها را به‌صورت منظم بررسی و کنترل می‌کنند.

کارشناسان یکتانت ۲۴ ساعته، برای ارائهٔ هرگونه مشاوره در تمام زمینه‌های حرفه‌ای مرتبط از جمله نحوهٔ اجرای تبلیغات هدفمند، انتخاب سایت‌‌های مناسب، نحوهٔ گزارش‌گیری از حساب کاربری برای اطلاع از وضعیت کمپین‌های تبلیغاتی و سایر موارد همواره آماده‌اند.

نحوهٔ همکاری تبلیغ‌دهنده با یکتانت

همکاری بین تبلیغ‌دهنده و یکتانت پس از تخصیص اعتبار و افزایش موجودی برای استفاده به‌صورت عملی شروع می‌شود؛ پس صرفاً ثبت‌نا

همکاری بین تبلیغ‌دهنده و یکتانت پس از افزایش موجودی شروع می‌شود؛ یعنی صرفاً ثبت‌نام تبلیغ‌دهنده در پنل یکتانت، مسئولیتی برای ارائهٔ خدمات یکتانت ایجاد نمی‌کند. پس از افزایش موجودی و ساخت کمپین توسط تبلیغ‌دهنده، نمایش تبلیغات بر اساس سیستم حراج شروع می‌شود.

در سیستم حراج یکتانت هر لحظه با توجه به پارامترهای مختلف مثل علایق کاربر، جذابیت تبلیغ و همچنین قیمت پیشنهادی تبلیغ‌دهنده‌ها مشخص می‌شود چه تبلیغاتی نمایش داده شوند. بنابراین به دلایل مختلف مثل قیمت پیشنهادی پایین یا استفاده از تصویر بی‌کیفیت، احتمال دارد تبلیغات مربوطه با وجود اعتبار کافی (شارژ کافی) شانس نمایش نداشته باشند.

یکتانت برای سالم‌کردن فضا گزارشی دقیق شامل تعداد کلیک‌ها و هزینه را به تفکیک کمپین و نمایش‌دهنده در اختیار تبلیغ‌دهنده می‌گذارد.

تبلیغ‌دهنده برای دریافت گزارش کامل باید اجازهٔ دسترسی به داده‌های سایت یا اپلیکیشن را به یکتانت از طریق اسکریپت دهد. 

یکتانت از این داده‌ها برای بهینه‌سازی کمپین تبلیغ‌دهنده استفاده می‌کند و آن‌ها را در اختیار سایر کسب‌وکارها نمی‌گذارد.

گزارش کمپین‌ها
تبلیغات کلیکی بنری

سوددهی محصول یا تبلیغات

یکتانت در چهارچوب قوانین، برخی موارد مثل مجوز فعالیت معتبر و سایر شرایط را کنترل و برای احراز آن‌ها اقدام می‌کند؛ ولی مسئولیت‌های ناشی از رعایت ضوابط کمی و کیفی محصولات و خدمات ارائه‌شده از طرف تبلیغ‌دهنده بر عهدهٔ اوست. در صورت بروز خسارت‌های مستقیم، غیرمستقیم یا عدم‌النفع، هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهدهٔ یکتانت به‌عنوان پلتفرم تبلیغ‌دهنده نیست. 

همچنین با توجه به بوجود عوامل و مولفه‌های متعدد موثر در تبلیغات و بازاریابی، یکتانت نمی‌تواند کسب سود از طریق تبلیغات انجام‌شده را تضمین کند و توجه به موارد تاثیرگذار در موفقیت و بازدهی تبلیغات بر عهده تبلیغ‌دهنده است.

بایدها و نبایدها (الزامات و مسئولیت‌ها)

در چهارچوب قوانین کشور، انجام‌دادن تبلیغات موضوع‌های جدول به‌صورت کلی در تمام پلتفرم‌های تبلیغاتی از جمله یکتانت ممنوع است.

علاوه بر این موارد، تبلیغات در زمینه های زیر هم قابلیت نمایش و انجام‌دادن نداشته و به‌طور کلی ممنوع است: 

🔴 محصولات بهداشتی بانوان

🔴 محصولات جنسی

🔴 لباس زیر

لازم به ذکر است ارائهٔ هرگونه تبلیغات در رابطه با صرافی ارز دیجیتال و همچنین سایر پلتفرم‌های مالی در چهارچوب قوانین جاری در کشور و و درگرو رعایت سایر ضوابط، الزامات و دستورالعمل‌های صادرشده است.

در صورت اعلام نبود امکان نمایش تبلیغ از سوی کارشناسان تایید محتوا به‌دلیل عدم مطابقت با قوانین، ضوابط و دستورالعمل‌های صادرشده سازمان‌ها، نهادها و مراجع ذی‌‌صلاح یا معیارها و قوانین ناشران، موضوع به تبلیغ‌دهنده اعلام می‌شود. 

پذیرفته‌نشدن تبلیغ مطابق شرایط فوق، قطعی است و قابل اعتراض نیست.

یکتانت همیشه در حال پایش تبلیغات کسب‌وکارهاست و در صورت مشاهدهٔ هرگونه تخلف از نمایش آن‌ها جلوگیری می‌کند. 

در صورت مطرح‌شدن هر ادعا یا شکایت از طرف اشخاص ثالث نسبت به اجزا، کلیت تبلیغات و نمایش آن‌ها یا حقوق معنوی مربوط به آن، مطابق مصوبه شورای عالی فضای کشور و آئین‌نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام‌رسان‌های اجتماعی داخلی، تمام آثار و مسئولیت‌های ناشی از نشر محتوا بر عهدهٔ تبلیغ‌دهنده است.

کاربران

جمع‌آوری داده

برای معرفی بهترین محصولات طبق نیاز و تقاضایی که کاربرد دارد، یکتانت از داده‌های کاربران استفاده می‌کند. این داده‌ها نشان می‌دهند چه محصولی برای چه کاربری مناسب است. به این ترتیب، هم تبلیغ‌دهنده به مشتری خود نزدیک‌تر می‌شود و هم کاربر تبلیغ محصولی را می‌بیند که برای او فایده دارد.

برای معرفی بهترین محصول (خدمت) طبق نیاز و تقاضایی که کاربر دارد، یکتانت از داده‌های او استفاده می‌کند و از این طریق، بهترین محصول (خدمت) ارائه می‌شود.

این روش هم برای تبلیغ‌دهنده و هم مشتری سودمند است؛ هم عرضه‌کنندهٔ محصول (خدمت) متقاضی موردنظر خود را پیدا می‌کند و هم متقاضی (کاربر) با محصولی آشنا می‌شود که به آن نیاز یا علاقه دارد.

داده‌های بازدید کاربر از وبسایت یکتانت و همچنین سایر وبسایت‌ها (ناشران) مستقیماً یا از طریق شخص ثالث در طول بازدید کاربر جمع‌آوری می‌شود. حتی گاهی برای افزایش کیفیت نمایش تبلیغات، داده‌های جمع‌آوری‌شده از منابع مختلف با هم ترکیب می‌شوند تا دقیق‌ترین نتایج رقم بخورد.

بدیهی است تمام داده‌ها آزادانه و با رضایت و میل شخصی کاربر (مثل نام کامل، شماره‌تلفن یا علایق) ارائه می‌شوند یا با اختیار خود، هنگام استفاده از اپلیکیشن یا سایت (مثل دستگاه کاربر یا محل زندگی) جمع‌آوری و از آن‌ها استفاده می‌شود.

داده‌هایی که از کاربران جمع‌آوری می‌شود، در جدول این بخش آمده است.

انصراف کاربر از استفاده از کوکی

یکتانت با استفاده از کوکی، سعی می‌کند تبلیغات را بر اساس علایق، نیازها و همچنین ترجیحات کاربر ارائه کند. هر کاربر در صورت تمایل برای توقف مشاهدهٔ تبلیغات شخصی‌سازی‌شده، می‌تواند به صفحهٔ انصراف از دریافت پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده مراجعه کند و مشاهدهٔ این تبلیغات را متوقف کند: توقف استفادهٔ یکتانت از کوکی.

برای توقف ردیابی رفتار و علایق ، کاربر باید تنظیمات مسدودی کوکی را در هر مرورگر خود جداگانه انجام دهد.

لازم به ذکر است که انصراف از مشاهدهٔ تبلیغات شخصی‌سازی‌شده به‌معنای توقف کامل تبلیغات نیست؛ چراکه پس از انصراف کاربر، فقط استفاده از کوکی کاربر متوقف می‌شود و او تبلیغات عمومی و انبوه را در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مشاهده می‌کند. 

یکتانت ممکن است در برخی موارد از فناوری‌ها و الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تشخیص ترجیحات و علایق کاربر استفاده کند که این مسئله شامل حال انصراف از استفاده از کوکی نمی‌شود. 

۷ نکتهٔ کلیدی برای شروع تبلیغات در یکتانت که باید رعایت کنیم!

حفظ محرمانگی و افشانکردن اطلاعات اکانت در یکتانت

ارائهٔ اطلاعات به دیگران
گزارش مشکلات و تخلف‌ها

تبلیغ‌دهنده برای دریافت گزارش کامل باید اجازهٔ دسترسی به داده‌های سایت یا اپلیکیشن را به یکتانت از طریق اسکریپت دهد.

یکتانت از این داده‌ها برای بهینه‌سازی کمپین تبلیغ‌دهنده استفاده می‌کند و آن‌ها را در اختیار سایر کسب‌وکارها نمی‌گذارد.

مسئولیت محافظت از داده‌های شخصی و اطلاعات حساب کاربری بر عهدهٔ صاحب (حساب کاربری) اکانت است. یکتانت در کنار رعایت کلیهٔ اصول و معیارهای مناسب برای حفاظت از امنیت در سامانه خود، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه کوتاهی و غفلت صاحب اکانت ندارد.

یکتانت هیچ داده و اطلاعاتی از تبلیغ‌دهنده، ناشر و کاربر را به‌غیر از در موارد قانونی تعیین‌شده و مشخص در اختیار هیچ شخص ثالث، ارگان و نهاد خاصی قرار نمی‌دهد. 

نارشان و تبلیغ‌دهنده‌ها نمی‌توانند اطلاعات کاربری خود را به اشخاص حقیقی یا حقوقی واگذار کنند یا انتقال دهند؛ این عمل تخلف واضح است و یکتانت به‌محض مشاهده و شناسایی چنین مسئله‌ای، تمام اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهد. 

روش های تبلیغات در یکتانت، از صفر تا صد

یکتانت در چارچوب قوانین، نسبت به کنترل و احراز برخی موارد مثل وجود مجوز فعالیت معتبر و سایر شرایط مرتبط اقدام می‌کند؛ ولی مسئولیت‌های ناشی از رعایت ضوابط کمی و کیفی محصولات و خدمات ارائه‌شده از سوی تبلیغ‌دهنده برعهدهٔ خود ایشان بوده و در صورت ایجاد خسارات مستقیم و غیرمستقیم یا عدم‌النفع (بهره و نفع نبردن)، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه یکتانت به‌عنوان پلتفرم تبلیغ‌دهنده نیست.

همچنین با توجه به وجود عوامل و پارامترهای متعدد موثر در تبلیغات و بازاریابی، یکتانت نمی‌تواند کسب سود از تبلیغات انجام‌شده را تضمین کرده و توجه به موارد تاثیرگذار در موفقیت و بازدهی تبلیغات برعهده تبلیغ‌دهنده است.

تبلیغات کلیکی بنری

در صورت احراز تخلف و تقلب ناشر، درآمد حاصل از اقدامات مذکور مثل مبالغ ناشی از کلیک‌های جعلی از درآمد او کسر و به حساب تبلیغ‌دهنده واریز می‌شود.

تبلیغات کلیکی پوش نوتیفیکیشن

شرکت ایماژ رایور (با نام تجاری یکتانت) آماده است از حقوق تبلیغ‌دهنده، ناشر و کاربر، رعایت کپی رایت، اجرای دقیق قوانین بین‌الملی، قوانین جرایم رایانه‌ای ایران و قوانین جمهوری اسلامی ایران حمایت کند. به همین دلیل، در صورت وجود هر شکایت، اعتراض، انتقاد یا بروز هرگونه مشکل، لطفاً با رعایت شئونات اخلاقی و عرفی، از طریق پست الکترونیکی رسمی یکتانت یا تماس تلفنی، با ما در میان بگذارید.

  • info@yektanet.com
  • 02191094545
پشتیبانی

تبلیغات محصول

  • ساخت خودکار تبلیغ برای هزاران محصول
  • نرخ تبدیل بالاتر از تبلیغات انبوه
  • مناسب برای جذب مشتری