🌟 دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی 🌟

8 ایده تبلیغات لباس و متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لباس

مقالات دیجیتال مارکتینگ | تحریریه یکتانت | تاریخ بروزرسانی : ۱۹ آذر ۱۴۰۱

ایده های تبلیغات پوشاک و لباس

میل به خرید آنلاین افزایش چشمگیری داشته است. تنها در یک نمونه، بیش از ۲۴ میلیون بازدید از وب‌سایت و اپلیکیشن دیجی‌استایل در سال ۱۴۰۰ صورت گرفته است. صاحبان فروشگاه‌های آنلاین پوشاک هم دست روی دست نگذاشته‌اند و به طرق مختلف، سعی می‌کنند مشتریان بیشتری شکار کنند. اینجاست که تبلیغات لباس اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند.

اما در این بازار پررقابت، چه نوع تبلیغاتی می‌تواند شما را به هدفتان نزدیک کند؟ نمی‌توان نسخهٔ یکسانی تجویز کرد؛ چراکه هر تبلیغی برای دستیابی به هدفی ساخته شده است. برای مثال، تبلیغ بنری برای ایجاد آگاهی از برند مناسب است و برای افزایش فروش، باید به فکر تبلیغات ریتارگتینگ باشید.

بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا روش‌های مختلف تبلیغات پوشاک را همراه با چند ایده و نمونه متن برای تبلیغات موثر در وب و اینستاگرام را با یکدیگر بررسی کنیم. (چنانچه می‌خواهید درباره تبلیغات موثر در کسب و کار بیشتر بدانید، مطالعه این مقاله را به شماا پیشنهاد می‌کنیم)

 

تبلیغات در صنعت پوشاک و لباس

رقابت در صنعت مد و پوشاک باعث شده است که دیده‌شدن به‌عنوان یک برند معتبر و قابل‌اعتماد دشوار باشد. از این رو، برای تبلیغات پوشاک، باید با استراتژی‌ها و روش‌های مختلف تبلیغات آنلاین آشنا باشید. در ادامه، ما ۵ مورد از روش‌های مؤثر برای تبلیغات انواع لباس و پوشاک را برای شما آورده‌ایم:

 

۱. تبلیغات اینستاگرامی

تبلیغات اینفلوئنسری در اینستاگرام بسیار محبوب شده است و به‌ویژه برای برندهای پوشاک می‌تواند بازدهی خوبی داشته باشد. امروزه، ساده‌ترین راه برای شناخته‌شدن یک برند در میان افراد، مشارکت با اینفلوئنسرها است.

اینفلوئنسرهایی که در زمینهٔ طراحی لباس فعالیت می‌کنند، می‌توانند بهترین گزینه برای تبلیغات پوشاک باشند. این افراد به دلیل نرخ مشارکت بالایشان در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، به دیده‌شدن محصول و برند شما، جذب مشتری و فروش بیشتر کمک زیادی می‌کنند. شما می‌توانید برای انتخاب اینفلوئنسرهای مناسب و همکاری با ‌‌آن‌ها، از سرویس جریان استفاده کنید که از زیرمجموعه‌های یکتانت است و نرخ تبلیغ هر یک از آن‌ها را هم ارائه می‌دهد.

دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی
دانلود رایگان تولکیت ارزیابی محتوای متنی

این تولکیت شامل یک فایل راهنما و یک چک‌لیست است که بررسی کیفیت محتوای متنی را آسان می‌کند. با این چک‌لیست محتواهایی با کیفیت بالاتر تولید می‌کنید و نتایج بهتری از بازاریابی محتوایی می‌گیرید. 🤩

دانلود رایگان arrow-left

۲. تبلیغات در گوگل

روزانه، افراد زیادی برای یافتن بهترین محصولات و خرید پوشاک به گوگل سر می‌زنند. شما می‌توانید برای تبلیغات پوشاک به سراغ سرویس تبلیغاتی گوگل بروید؛ زیرا این سرویس می‌تواند به جذب مشتریان کمک کند و در نهایت، آن‌ها را به خرید محصول مورد‌نظر سوق دهد. فرست ادز از دیگر زیرمجموعه‌های یکتانت، برای این تبلیغات می‌تواند گزینهٔ خوبی باشد.

 

تبلیغات لباس در گوگل

 

۳. تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی به ایجاد حس اعتماد در مخاطب کمک می‌کنند. علاوه بر آن، در جلب توجه، بسیار کارآمدتر و تعاملی‌تر از تصاویر هستند؛ بنابراین می‌توانید از این نوع تبلیغ برای ایجاد و افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطبان جدید بهره ببرید. هزینه در این نوع تبلیغات به‌ازای هر نمایش موفق محاسبه می‌شود.

 

تبلیغات ویدئویی

 

۴. تبلیغات بنری

یکی از راه‌های شناخت برند و یا معرفی کمپین‌های خود، نمایش بنر تبلیغاتی در سایت‌های پربازدید است. بازدید روزانهٔ این سایت‌ها به شما کمک می‌کند تا نام خود را راحت‌تر سر زبان‌ها بیندازید. هزینهٔ تبلیغات بنری به‌‌طور معمول به‌ازای کلیک محاسبه می‌شود. با این حال، ممکن است بخواهید کمی بیشتر خرج کنید و از بنرهای ثابت برای ایجاد و افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری راغب (لید) بهره ببرید.

 

۵. تبلیغات پیامکی

پیامک یکی از راه‌های ارزان و سریع برای تبلیغات لباس است؛ زیرا می‌توانید متنی کوتاه و جذاب را در کمترین زمان ممکن، برای مخاطب موردنظر ارسال کنید. این روش از تبلیغات، به شما امکان می‌دهد که با شخصی‌سازی پیام‌ها، ارتباط عمیق‌تری با مشتریان خود پیدا کنید. سرویس نجوا یکی دیگر از زیرمجموعه‌های یکتانت است که می‌توانید از آن برای اجرا و مدیریت کمپین‌های پیامکی خود بهره ببرید. (اگر تمایل دارید که از متن تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده کنید، در این مقاله تعدادی از آن‌ها را بررسی کرده‌ایم)

تبلیغات پیامکی پوشاک

 

همان طور که اشاره شد، یکتانت و زیرمجموعه‌های آن به شما کمک می‌کنند روش‌های مختلفی را برای تبلیغات پوشاک امتحان کنید. بیایید در بخش بعدی، چند نمونه از تبلیغات یکتانت را با هم ببینیم!

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!
خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته یک محتوای اختصاصی همراه با جدیدترین مقالات، اخبار و نکات آموزشی بازاریابی و تبلیغات را برای شما می‌فرستیم.

تبلیغات یکتانت در حوزهٔ پوشاک و لباس

یکتانت یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تبلیغاتی ایران است که تا امروز، به بیش از ۴۰ هزار مشتری کمک کرده است تا به هدفشان برسند. این پلتفرم با سرویس‌هایی که دارد، تقریباً هر نوع از تبلیغات را پوشش می‌دهد. برای مثال، تبلیغات همسان یکی از خدماتی است که فعالان حوزهٔ مد و پوشاک می‌توانند از آن بهره ببرند.

از آنجایی که تبلیغات همسان از نظر ظاهر تفاوتی با سایت میزبان ندارند، شانس بیشتری برای جذب مشتریان بالقوه خواهید داشت؛ چراکه آن را به‌عنوان بخشی از محتوای همان سایت در نظر می‌گیرند.

 

تبلیغات همسان پوشاک

 

همان‌ گونه که در قسمت بالا خواندید، نمونهٔ دیگری از تبلیغات که یکتانت در اختیارتان قرار می‌دهد، تبلیغات بنری است. برای مثال، وقتی وارد سایتی مثل طرفداری می‌شوید نمونه‌های زیادی از این تبلیغات بنری را مشاهده می‌کنید.

شما می‌توانید با کمک یکتانت، تبلیغات بنری را به ۳ صورت زیر اجرا کنید:

 • عادی (ایجاد آگاهی از برند + افزایش ترافیک + جذب مشتری راغب)
 • ریتارگتینگ (ایجاد آگاهی از برند‌ + افزایش فروش + هدفگ‌گیری مجدد مخاطبان)
 • هدفمند (ایجاد آگاهی از برند در موضوعات خاص + جذب کاربر کاملاً هدفمند + افزایش فروش)

به تبلیغ بانی‌مد در تصویر زیر دقت کنید که چگونه با کمک تبلیغات بنری، سعی می‌کند مشتری جدید جذب کند.

 

تبلیغات بنری پوشاک

 

تبلیغات ریتارگتینگ محصول یکی دیگر از سرویس‌های جذاب یکتانت است. با کمک آن، تبلیغ محصول یا محصولی مشابه با آن را پس از مدتی در سایر سایت‌ها به آن‌ها نشان می‌دهید تا او را به چرخهٔ فروش برگردانید.

شما می‌توانید تبلیغ خود را به‌صورت بنری یا همسان جلوی چشم مخاطب بگذارید. برای مثال، کروم یکی از پیراهن‌های خود را با کمک این سرویس دوباره به مخاطب خود نشان داده است:

 

 

در ادامه، چند ایدهٔ مختلف برای تبلیغات در اینستاگرام و وب را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 

ایدهٔ تبلیغات لباس در اینستاگرام و وب

فضای آنلاین، فرصت‌های ویژه‌ای برای تبلیغ لباس فروشی در اختیار این کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد. در این قسمت، می‌خواهیم چند ایده برای بهره‌بردن از این فضا به شما معرفی کنیم:

 

در نظرگرفتن یک مسابقه یا قرعه‌کشی

تبلیغ بانی‌مد را در بخش قبلی مشاهده کردید؟ برگزاری مسابقه و دادن هدیه‌ به شرکت‌کنندگان یکی از تکنیک‌های خوب برای تبلیغات پوشاک در وب و اینستاگرام است.

در اینستاگرام هم می‌توانید مسابقه‌های مختلفی مثل «تگ کن و برنده شو!» یا «محصول جدید رو حدس بزن!» برگزار کنید.

 

مسابقهٔ اینستاگرامی

 

کمپین‌های فروش مناسبتی

مناسبت‌های خاص مانند شب یلدا، ولنتاین، روز پدر، روز مادر و روز زن فرصت خوبی برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی به شمار می‌آیند. شما می‌توانید با ارائهٔ کد تخفیف در این مناسب‌ها، مشتریان زیادی را در سطح وب و اینستاگرام جذب کنید.

شما همچنین می‌توانید در روز تولد مشتریان خود، یک کد تخفیف برای آن‌ها پیامک کنید. با این کد تخفیف، نه‌تنها مشتری خود را به خرید دوباره تشویق می‌کنید، بلکه ارتباط نزدیک‌تری با او برقرار می‌کنید.

 

تخفیف روز پدر برای تبلیغ پوشاک

 

اهدای یک هدیه برای اولین خرید

یکی دیگر از ایده‌های تبلیغاتی این است که برای اولین خرید کاربران، یک هدیه در نظر بگیرید. این هدیه می‌تواند از محصولات خودتان یا از کوپن‌های تخفیف باشد. این کار می‌تواند افراد بیشتری را به خرید محصولات شما مشتاق کند.

 

کد تخفیف اولین خرید

 

متن تبلیغات نقش پررنگی در موفقیت کمپین‌ها ایفا می‌کند؛ بنابراین تصمیم گرفتیم برای کمک به شما، چند نمونه متن برای تبلیغات شال و روسری، مزون و  لباس را در بخش آخر مقاله در اختیارتان بگذاریم:

 

نمونه متن تبلیغات لباس

توجه به ویژگی‌های مخاطبان هدف هنگام نوشتن متن تبلیغ لباس بسیار اهمیت دارد. آیا مشتری شما به‌دنبال لباسی با قیمت مناسب است یا حاضر است برای کیفیت هزینه کند؟ مخاطب خودتان را بشناسید، هدفتان را مشخص کنید و سپس متنی بر اساس این دو موضوع بنویسید.

برای شروع، می‌توانید از چند نمونه متن تبلیغات لباس زیر استفاده کنید:

 • فروش ویژه عید تا عید!‌ ۸۰ درصد تخفیف برای پیراهن‌های نخی؛
 • خاص‌ترین استایل را از ما بخواهید؛
 • هنوز از بزرگترین حراج سال خرید نکردید؟
 • با کمترین هزینه، شیک‌ترین لباس‌ها را داشته باشید؛
 • خرید لباس زمستانی با یک هفته ضمانت بازگشت کالا؛
 • ۵ استایل برتر سال را با ما تجربه کنید.
کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید
کسب‌وکار اینترنتی دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید

تبلیغات کلیکی یعنی تبلیغ شما در هزاران سایت پربازدید نمایش داده می‌شود و فقط در ازای تعداد کلیک‌ها هزینه پرداخت می‌‌کنید.

آشنایی بیشتر arrow-left

نمونه متن تبلیغات شال و روسری

هنگام نوشتن متن تبلیغات لباس زنانه و شال و روسری به موارد مختلفی مانند ویژگی‌ها و نیاز مخاطبانِ هدف، فصل اجرای کمپین تبلیغاتی و ترندها و استایل‌های روز دقت کنید. به چند نمونه متن زیر دقت کنید:

 • بورس بهترین شال‌ها و روسری‌ها برای سخت‌پسند‌ها؛
 • شال‌های نخی و تابستانی فقط ۹۰ هزار تومان!
 • شال و روسری در همه رنگ!
 • تا ۷۰ درصد تخفیف برای خرید شال و روسری!
 • روسری و شالی که باید در کمد خود داشته باشید!

 

نمونه متن تبلیغاتی مزون

برای جذب مشتریان جدید، باید از برخی از اصطلاحات و عبارت‌های اغواکننده در متن تبلیغاتی برای مزون لباس استفاده کنید. چنین عبارت‌ها و کلمه‌های قدرتمندی باعث ایجاد علاقه در مشتریان بالقوه می‌شود. به این چند نمونه توجه کنید:

 • صفر تا صد لباست رو خودت انتخاب کن؛
 • بیش از ۱۰۰ مدل لباس‌های مجلسی در مزون شیکسون؛
 • انتخاب از شما، دوخت از ما؛
 • مزون کشاورز، معدن مانتوهای لاکچری و خاص؛
 • خرید لباس با قیمت عمده در مزون پارسی؛
 • با متنوع‌ترین مزون غرب تهران، تنها یک کلیک فاصله دارید؛
 • از قیمت‌های مزون ملون خبر دارید؟
مقاله پیشنهادی : بهترین روش های ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی

تبلیغات پوشاک و لباس را همین حالا شروع کنید!

تبلیغات برای هر کسب‌وکاری ضروری است؛ چراکه به آگاهی از برند، جذب مشتری راغب، افزایش ترافیک سایت و فروش بیشتر منجر می‌شود. شما می‌توانید از ایده‌های مختلف تبلیغات پوشاک این مقاله بهره ببرید.

برای کسب بهترین نتیجه، باید بدانید می‌خواهید با تبلیغات، به چه چیزی و چه کسی دست پیدا کنید. پس از آن، می‌توانید از روش‌های مختلف برای تبلیغات بهره ببرید. یکتانت به شما کمک می‌کند انواع کمپین‌های تبلیغاتی را در یک مکان تجربه کنید. برای شروع، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

 

درخواست مشاوره

منابع:

 Hubspot | Sociallyin | Spellbrand | Invideo

4.1/5 - (16 امتیاز)
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

محتوای متنی را با این چک‌لیست ارزیابی کنید.