چرا در یکتانت نگران کلیک تقلبی نباشیم ؟

6

یکی از مزایای بسیار ارزشمند دیجیتال مارکتینگ این است که شما می‌توانید کمپین خود را از لحظه‌ی شروع رصد کنید و با تحلیل و ارزیابی مناسب، بهترین بازدهی را داشته باشید. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت در این زمینه به شما کمک می‌کند. برای یکتانت زمان و هزینه شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل، با الگوریتم‌های دقیقی که در اختیار دارد، پیوسته کمپین‌های تبلیغاتی شما را دنبال می‌کند تا از اجرای درست و بهینه آن اطمینان لازم را به دست آورد. یکتانت به صورت مداوم به توسعه و ارتقای الگوریتم‌های خود می‌پردازد؛ از این رو به تبلیغ‌کننده‌ها اطمینان می‌دهد که بودجه‌ی آن‌ها به درستی و بدون هر گونه کلیک تقلبی خرج می‌شود و بازدهی لازم را برای کسب‌وکارشان به دست می‌آورد.

از طرفی یکتانت با وب‌سایت‌های معتبر و پربازدید بسیاری به عنوان نمایش‌دهنده همکاری می‌کند و با ایجاد اعتمادی دو طرفه، تبلیغات مناسب به بسیاری از مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده نشان داده می‌شود و ترافیک وب‌سایت تبلیغ‌کننده را تا حد بسیار خوبی افزایش می‌دهد. از آنجایی که هدف یکتانت، ارائه خدمات با کیفیت است، همواره تلاش می‌کند ترافیک ارسالی از صحت کامل برخوردار باشد. از این رو در صورتی که الگوریتم هوشمند و بسیار قوی یکتانت تشخیص دهد یکی از وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده کلیک مشکوک ایجاد می‌کند، بلافاصله وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی موردنظر را از سیستم حذف می‌کند و بودجه‌ی تبلیغاتی را که از این طریق خرج شده است، به طور کامل به تبلیغ‌کننده برمی‌گرداند. به طور مثال بیش از ۱۰۰ میلیون تومان بایت کلیک‌های مشکوک در طول سال ۹۷ به تبلیغ‌کنندگان بازگشت داده شده است و این روند در سال ۹۸ نیز ادامه دارد. از این رو تبلیغ‌کنندگان می‌توانند با آرامش و اطمینان کامل در یکتانت به تبلیغات آنلاین کسب‌وکار خود بپردازند و رشد بیشتری را در جامعه آنلاین امروزی تجربه کنند.       

برای آشنایی بیشتر می‌توانید روش های تبلیغات در یکتانت را مطالعه کنید.

خوشحال می‌شویم نظرات و تجربیات خود را در این زمینه در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

6 دیدگاه‌ها
 1. natilos می گوید

  من از اول آشنایی با یکتانت تا الان حدود پانزده هزار کلیک از یکتانت دریافت کردم
  جالب اینه که آمار هاش از گوگل انالیتیکس کمتره
  یعنی خیلی پایین تر از گوگل انالیتیکس آمار کلیک میده
  در هر حال عالیه

  1. ندا عروضی می گوید

   اختلاف آماری که مشاهده میکنین در واقع همون سِشِن‌های برگشتی هستن که نشون میده تبلیغات رو درست انجام دادین، براتون خوب بوده و کاربر وفادار ایجاد کرده 🙂 ممنون از همراهی شما 🙂

 2. مختاری می گوید

  یکتانت بسیار عالی هست… ممنونم از امکاناتی که ارائه میدین

  1. روژان خانی‌پور می گوید

   ممنونیم که همراهمون هستین 🙂

 3. نورمن می گوید

  سلام در مورد الگوریتم های مورد استفاده بیشتر توضیح میدید؟
  پیروز باشید

  1. سها کاکا می گوید

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.