کرونا فرصتی برای فروش بیش‌تر

4

گفت‌وگوی پیمان فخاریان، قائم‌مقام مدیرعامل یکتانت، در صداوسیما.

هیچ‌کس منکر نقشی که تبلیغات در بقای کسب‌وکارها دارد نمی‌شود. فرقی ندارد در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید، کسب‌وکارتان سنتی است یا مدرن، بزرگ است یا کوچک، داشتن اطلاعات دربارۀ روش‌های جدید تبلیغاتی به شما کمک می‌کند در شرایط سخت، صدمۀ کمتری ببینید و کسب‌وکارتان را حفظ کنید.

با گسترش ویروس کرونا و در پی آن قرنطینه و قوانین منع تردد، کسب‌وکارها تا حد زیادی با مشکل مواجه شدند. بسیاری از کسانی که در مغازه‌ها و مجتمع‌های تجاری مشغول به کار بودند به دلیل کاهش فروش و عدم توانایی پرداخت اجارۀ مغازه‌هایشان، به فکر اینترنتی کردن کسب‌وکار خود افتادند. این موضوع باعث شد استفاده از انواع تبلیغات اینترنتی هم رواج پیدا کند. البته با توجه به گستردگی شبکۀ اینترنت و دسترسی تعداد زیادی از مردم به آن، این راهکار بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد.

در همین راستا پیمان فخاریان، قائم مقام مدیرعامل شرکت یکتانت، در گفت‌وگویی در برنامۀ پایش از نقش تبلیغات در کسب‌وکارهای مختلف سخن می‌گوید. در این گفت‌وگو، آقای فخاریان ابتدا از تجربیات خود صحبت می‌کنند و سپس با بیانی ساده به بررسی اهمیت تبلیغات در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار می‌پردازند. او همچنین از ساز و کار یکتانت صحبت می‌کند و بر ضرورت استفاده از تبلیغات آنلاین تاکید می‌کند.

او می‌گوید:« در سال ۱۳۹۳  وقتی هنوز دانشجو بودم، وارد فضای استارتاپی شدم و کسب‌وکاری راه انداختم، اما در سال ۹۴ با شکست مواجه شدم، در سال ۹۴ دوباره شروع کردم و سال ۹۵ شکست خوردم.» او دلیل این شکست‌ها را نبود امکانی برای تبلیغات آنلاین و دسترسی به بازار هدف خود می‌داند. از همین‌جا بود که ایدۀ پایه‌گذاری یک شرکت تبلیغاتی در ذهن او شکل گرفت.

ویدیوی این گفت‌وگو را می‌توانید در پایین تماشا کنید.

4 دیدگاه‌ها
 1. احسان محمدزاده می گوید

  البته وقتی توانایی خرید اومده پایین این کار خیلی سخت تر میشه

  1. روژان خانی‌پور می گوید

   قطعا فاکنور تاثیرگذاریه. اما مزیتی که کسب‌وکارهای آنلاین ازش بهره‌مند هستن اینه که با حذف واسطه‌ها، اجناس و خدمات رو با قیمت مناسب‌تری به دست مشتری می‌رسونن. همین می‌تونه باعث حذب مشتری بیشتر بشه.

 2. مختاری می گوید

  جالب بودش ممنونم

  1. روژان خانی‌پور می گوید

   خواهش می‌کنیم 🙂 ممنون که بهمون فیدبک می‌دین.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.