💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

یکتانت وبینارها راهکارهای مدرن افزایش فروش | مهدی دوستی

راهکارهای مدرن افزایش فروش | مهدی دوستی

رضا سپه‌وندی | ۱۹ خرداد ۱۴۰۳

راهکارهای مدرن افزایش فروش

مهدی دوستی

مدیرعامل آسانیتو

چه عاشق راهکارهای مدرن فروش باشیم و چه همچنان مخالف و پایبند به راهکارهای سنتی، باید قبول کنیم مسیری که یک غریبه تا تبدیل‌شدن به خریدار طی می‌کند، دستخوش تغییر شده است.

چیزی که حالا به‌دنبال آن هستیم، فقط جذب کسی که خرج می‌کند، نیست. برگرداندن یک مشتری و تشویق او به خرید دوم، سوم و… کم‌هزینه‌تر از جذب مشتری جدید است. چرا؟ او طعم خرید از ما را چشیده و اولین پله برای جلب اعتماد زیر پای او ساخته شده است.

بله، در راهکارهای مدرن هم همچنان بالابردن نرخ ورودی یکی از راه‌های مطمئن برای افزایش فروش است؛ از طریق کانال‌های مختلف مثل تبلیغات کلیکی یکتانت، تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات پیامکی، پیشنهاد خود را به گوش افراد بیشتری می‌رسانیم.

ولی آیا نرخ ورودی ما فقط از طریق تبلیغات برای غریبه‌ها بالا می‌رود؟ پس تکلیف مشتریانی که یک بار از ما خرید کرده‌اند، چه می‌شود؟ برگرداندن مشتری فعلی هم باید هم‌زمان با جذب غریبه‌ها دنبال شود؛ با روش‌ها و رویکردهایی مثل تخفیف، بیش‌فروشی، فروش مکمل و باشگاه مشتریان.

در این وبینار، مهدی دوستی (مدیرعامل شرکت آسانیتو) قرار است به شما راه‌وروش افزایش فروش مدرن را آموزش دهد.

مهدی دوستی فارغ‌التحصیل دورهٔ DBA دانشگاه تهران است که بیش از ۱۵ سال سابقهٔ اجرایی و مدیریتی دارد. او تا امروز در زمینهٔ طراحی و استراتژی با سازمان‌های مطرح ایرانی و خارجی از جمله گلدیران، شارپ، AEG، شرکت ملی نفت ایران و خانومی همکاری کرده است.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی بعدی