یکتانت نمایشگاه کار دانشگاه تهران

نمایشگاه کار دانشگاه تهران

یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران، در نظر دارد دو رویداد آموزشی در نمایشگاه کار دانشگاه تهران برگزار کند. اولین دوره نمایشگاه کار دانشگاه تهران با حضور کسب‌وکارهای مختلف در ۲۸ و ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. یکتانت که همیشه آموزش و ارتقای سطح دانش جامعه را یکی از رسالت‌های خود دانسته است، علاوه بر حضور در این نمایشگاه، یکی از حامیان اصلی برگزاری نمایشگاه کار دانشگاه تهران نیز به‌شمار می‌رود. همچنین پس از پشت سر گذاشتن تجربه‌های موفق در برگزاری کارگاه‌های آموزشی رایگان در نمایشگاه کار ایران و نمایشگاه کار شریف، تصمیم دارد این‌بار در نمایشگاه کار دانشگاه تهران کارگاه‌های آموزشی مختلفی را در قالب دو رویداد “اولین گام‌های ساختن مسیر شغلی” و “کسب‌وکارها به‌دنبال کدام برنامه‌نویسان هستند؟” برای بازدیدکنندگان نمایشگاه برگزار کند. از کلیه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، کارجویان، برنامه‌نویس‌ها و تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌شود با ثبت‌نام در این دو رویداد آموزشی رایگان، از تجربه و دانش مدیران و اساتید مدعو بهره‌مند شوند.

در روز نخست نمایشگاه رویداد اول برگزار خواهد شد که شامل دو کارگاه آموزشی و یک پنل تخصصی با رویکرد منابع انسانی خواهد بود. کارگاه “پرسنال برندینگ” و کارگاه “موفقیت شغلی با رویکرد موج سوم” توسط دو تن از اساتید حوزه دیجیتال مارکتینگ، بهنام کشانی و علی درجزینی، ارائه می‌شود. همچنین پنل تخصصی این رویداد نیز با حضور مدیران منابع انسانی کسب‌وکارهایی مانند اسنپ، ایرانسل و یکتانت و گفت‌گو با آنان طی خواهد شد.

دومین رویداد آموزشی یکتانت با رویکرد فنی و برنامه‌نویسی در روز دوم نمایشگاه کار برگزار خواهد شد. این رویداد نیز شامل دو کارگاه آموزشی و یک پنل تخصصی خواهد بود. کارگاه‌های آموزشی با موضوع “امنیت داده‌ها در محیط کار” و “software design” توسط دانیال بهزادی و رضا عباسی ارائه خواهد شد. در پنل تخصصی نیز که با مشارکت و حضور مدیران کسب‌وکارهایی مانند دیجی‌کالا، کوئرا و کافه‌بازار همراه خواهد بود درباره شرایط شغلی برنامه‌نویسان و توقعات مدیران فنی از آن‌ها در محیط کار گفت‌وگو خواهد شد.

این دو رویداد آموزشی به صورت کاملا رایگان برگزار می‌شوند. علاقه‌مندان جهت حضور در هرکدام از این دو رویداد می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنند و با بهره‌گیری از ارا‌ئه کارشناسان و مدیران مدعو در مسیر موفقیت خود قدم بگذارند.

این دو رویداد آموزشی به صورت کاملا رایگان برگزار می‌شوند. علاقه‌مندان جهت حضور در هرکدام از این دو رویداد می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنند و با بهره‌گیری از ارا‌ئه کارشناسان و مدیران مدعو در مسیر موفقیت خود قدم بگذارند.