یکتانت نمایشگاه کار شریف ۹۸ | کارگاه‌های آموزشی

نمایشگاه کار شریف ۹۸ | کارگاه‌های آموزشی

یکتانت به عنوان بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران، همواره درپی ارتقای سطح دانش جامعه نسبت به دنیای دیجیتال مارکتینگ و آشنایی کارجوها و افراد با فضای کسب‌وکار است. در همین راستا و همچنین جهت آماده‌سازی افراد مستعد برای ورود به بازار کار و آشنایی با زمینه‌های مختلف کاری، یکتانت درنظر دارد تا تعدادی کارگاه آموزشی با تمرکز بر مباحث برنامه‌نویسی، بازاریابی و فروش، مدیریت کسب‌وکار و مدیریت منابع انسانی در نمایشگاه کار شریف ۹۸ برگزار کند. از تمامی دانشجویان، کارجویان، علاقه‌مندان به مباحث دیجیتال مارکتینگ و کسانی که مایل هستند تا در آینده کسب‌وکار موفقی را داشته باشند، دعوت می‌شود تا با ثبت‌نام رایگان و حضور در این کارگاه‌ها از تخصص، تجربه و مهارت مدرسانی همچون رضا شیرازی، عادل طالبی، فرشاد نادری، میلاد نوری و دیگر متخصصان این حوزه بهره‌مند شوند.

در این کارگاه‌ها مباحثی مانند front-end، back-end و database در بخش برنامه‌نویسی، مباحثی مانند نحوه‌ی رفتار با کارکنان، رهبری و ایجاد انگیزه و چگونگی ارائه‌ی یک رزومه خوب در قسمت مدیریت کسب‌وکار و در ادامه مباحثی از جمله روش‌های مختلف مارکتینگ، ابزارهای فروش و نحوه‌ی مذاکره در بخش بازاریابی و فروش ارائه می‌شود.

تمامی کارگاه‌های آموزشی مذکور در غرفه یکتانت نمایشگاه کار شریف از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ در سالن جباری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک‌های زیر وارد بخش ثبت‌نام کارگاه مدنظرشان شوند.

کارگاه‌های یکتانت در نمایشگاه‌های مختلف