💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان

پنل اس ام اس اصفهان راحت‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای رساندن پیام و پیشنهادتان به اصفهانی‌هاست.

در یکتانت، شما می‌توانید ارسال پیامک منطقه‌ای را به‌طور هدفمند تجربه کنید؛ چراکه امکان تعریف ویژگی‌های دیگر مثل جنسیت برای ساکنان استان اصفهان وجود دارد.

پنل اس ام اس اصفهان
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
شهر استان اصفهان

شرکت‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

شهر لوازم خانگی
چرم مشهد

یکتانت در ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان چطور به شما کمک می‌کند؟

ارسال هدفمند

جان‌گرفتن کسب‌وکار

برای کسب‌وکارهای اصفهان، بهترین مشتری همان افرادی هستند که در این شهر زندگی یا کار می‌کنند؛ چراکه آمارها می‌گویند مردم بیشتر دوست دارند از خدمات کسب‌وکارهای نزدیک به خود استفاده کنند. ولی تبلیغات بیلبوردی و تلویزیونی حتی در سطح استانی هم گران است.

بانک شمارهٔ به‌روز برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال هدفمند

برای حل این مشکل، یکتانت راه‌حلی برای شما دارد تا هم ارزان و هم هدفمند در اصفهان تبلیغ کنید؛ در پنل اس ام اس اصفهان را خیلی راحت انتخاب کنید تا پیشنهادتان به‌دست کسی برسد که به آن نیاز دارد! از طرفی، گزارش و لینک پیامکی کمک می‌کند بازدهی تبلیغات را بسنجید.

از آگاه‌سازی تا جذب مشتری با تبلیغات پیامکی یکتانت

از آگاه‌سازی تا جذب!

می‌توانید اصفهانی‌ها را بر اساس ویژگی‌های مختلف هم هدف بگیرید؛ مثلاً خانم‌های علاقه‌مند به خدمات سالن زیبایی یا صاحبان خودروی سواری ساکن اصفهان! به این ترتیب، لید ارزشمندی با ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان می‌گیرد؛ همان کسی که می‌تواند مشتری شما باشد.

تبلیغات همسان

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید

تبلیغات همسان تصویری

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید
  • امکان استفاده از تصویر برای افزایش جذابیت تبلیغ

چه امکاناتی در اختیارتان است؟

بانک‌های شماره متنوع و دقیق
کوتاه‌کننده لینک
گزارش عملکرد

ترکیب بانک‌های شماره

چه هدف شما اطلاع‌رسانی در سطح اصفهان باشد و چه جذب لید، فرقی نمی‌کند! بیش از ۱۰ بانک شماره با دقت ۹۰ درصدی در اختیارتان است تا ویژگی‌های فرد موردنظرتان را تعریف کنید. این امکان وجود دارد چند بانک مثل جنسیت و شغل را با هم ترکیب کنید تا پیشنهادتان به گوش فردی برسد که به آن نیاز، علاقه یا دسترسی دارد.

بانک‌های متنوع

بهره‌بردن از تمام کاراکترها!

هر کاراکتر لینک برای شما هزینه دارد که با کوتاه‌کردن اتوماتیک آن در پنل اس ام اس اصفهان هزینهٔ آن کاهش پیدا می‌کند؛ از طرفی، از کاراکترهای اضافی برای نوشتن متن بهره می‌برید.

کوتاه‌کننده لینک پنل اس ام اس تبریز

ارسال شخصی‌سازی‌شده

با توجه به نیاز و خواستهٔ شما، بانک شماره اختصاصی آماده می‌شود. کافی است فرم انتهای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تبلیغات پیامکی بر اساس بانک شخصی‌سازی‌شده

افزایش بازدهی در گرو بهینه‌سازی است

گزارشی بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان در کمتر از چند ساعت در پنل بارگذاری می‌شود تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و در ارسال‌های بعدی بهتر از قبل نتیجه بگیرید.

benefits-2

تبلیغات محصول

  • ساخت خودکار تبلیغ برای هزاران محصول
  • نرخ تبدیل بالاتر از تبلیغات انبوه
  • مناسب برای جذب مشتری

ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان را از کجا شروع کنم؟

مزایای تبلیغات پیامکی یکتانت

کافی است مسیر زیر را طی کنید:

تعرفه پنل اس ام اس اصفهان

پنل پیامکی یکتانت رایگان است و ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان یا سایر شهرهای استان هزینهٔ اضافی ندارد. از طرفی، خط پیامکی رایگان هم در پنل در اختیارتان است و کل هزینهٔ ارسال شما بر اساس تعداد پیامک‌های ارسالی مشخص می‌شود. می‌توانید برای هدف‌گیری ساکنان شهر اصفهان از تخفیف‌های پلکانی استفاده کنید.

تعرفه تبلیغات پیامکی یکتانت

توجه: به تمام قیمت‌ها ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه و همچنین به‌ازای هر پیامک طبق مصوبه مجلس در سال ۱۴۰۳، ۴ تومان اضافه و به خزانهٔ دولت واریز می‌شود.

سؤالات متداول

تخفیف در پنل پیامکی یکتانت برای هر استان و شهری بر اساس میزان بودجه مشخص می‌شود و پلکانی است. همچنین اولین کمپین پیامکی شما با هر بودجه‌ای شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود. 

ثبت‌نام در پنل پیامکی یکتانت کاملاً رایگان است و فقط به‌ازای ارسال هر پیامک، پول می‌دهید. هزینهٔ ارسال‌های ناموفق هم به حساب شما برمی‌گردد.

در حال حاضر، حداقل بودجهٔ کمپین‌های پیامکی یکتانت ۱ میلیون تومان است.

بله، شما می‌توانید لیست شماره‌تلفن مخصوص خودتان را در پنل اس ام اس اصفهان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بارگذاری کنید.

خیر! شماره‌های مشتریان یکتانت قابل‌ فروش و رویت نیستند.

صفحه اول پیامک ۷۰ کاراکتر، صفحه دوم ۶۴ کاراکتر و از صفحه سوم به بعد ۶۷ کاراکتر است. 

به انتهای هر پیامک عبارت «لغو۱۱» اضافه می‌شود که ۶ کاراکتر باید برای آن در نظر بگیرید. علاوه بر این، در صورت ارسال لینک در پیامک، ۱۸ کاراکتر هم برای آن باید کنار بگذارید.

با توجه به اینکه عبارت «لغو۱۱» به انتهای تمام پیامک‌ها اضافه می‌شود، همهٔ پیامک‌های تبلیغاتی یکتانت فارسی به حساب می‌آیند.

بله، امکان خرید خط اختصاصی و همچنین انتقال خط خودتان به یکتانت وجود دارد. برای مشاوره، لطفاً با شمارهٔ انتهای صفحه تماس بگیرید.

بله، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از ساعت ۲۲ تا ۸ صبح ممنوع است و شما نمی‌توانید در این ساعت از طریق یکتانت تبلیغ کنید.

یکتانت پیامک‌های شما را از طریق سرشماره‌های تبلیغاتی ارسال می‌کند. به همین خاطر، اگر فردی در استان اصفهان دریافت تبلیغات پیامکی را مسدود کرده باشد، پیامک شما را دریافت نمی‌کند. برای مشاوره دربارهٔ دریافت خط خدماتی لطفاً با ما تماس بگیرید. 

مشاوره رایگان

کارشناس ما آماده‌اند برای شروع کار با پنل اس ام اس اصفهان و هدف‌گیری دقیق ساکنان این شهر، شما را راهنمایی کنند. کافی است با شماره‌تلفن زیر تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان تبلیغات کلیکی