💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

برای انجام تبلیغات ریتارگتینگ از کجا شروع کنیم؟

بیایید با هم قدم‌به‌قدم مراحل ساخت کمپین ریتارگتینگ را شروع کنیم:

گام۱: وارد پنل شوید و از منوی بالای پنل، کنار بخش موجودی، اسکریپت یکتانت را کپی کنید. این اسکریپت مخصوص پنل شماست.  

اسکریپت یکتانت

  گام۲: اسکریپت یکتانت را در تگ head‌ تمام صفحات سایت خود قرار دهید.

گام۳: در پنل یکتانت، از منوی سمت راست بخش کمپین‌ها را انتخاب کنید.

گام۴: در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، دکمه‌ی آبی رنگ «+ایجاد کمپین جدید» را انتخاب کنید.  

ساخت کمپین جدید در پنل یکتانت

  گام۵: از میان گزینه‌هایی که مشاهده می‌کنید می‌توانید نوع کمپین خود را انتخاب کنید. برای مثال اگر قصد ایجاد کمپین همسان ریتارگتینگ را دارید، روی گزینه‌ی همسان کلیک کنید.  

  گام۶: در صفحه‌ی جدید می‌توانید تنظیمات هدفمندی ریتارگتینگ را انجام دهید. این مرحله بسیار مهم است و سعی کنید تمام گزینه‌های آن را با دقت انتخاب کنید.

 

  گام۷: در بخش بعد تنظیمات مناسب را برای کمپین خود انجام دهید. ترجیح‌ می‌دهید تبلیغ شما در مرورگرهای موبایل نمایش داده شود یا در دسکتاپ؟ در کدام بازه‌ی زمانی می‌خواهید تبلیغ کنید؟ می‌توانید در این بخش تمام تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید و روی دکمه‌ی ادامه کلیک کنید.  

  گام۸: در این قسمت می‌توانید تنظیمات مربوط به آنالیتیکس را انجام دهید. اگر با این بخش آشنایی ندارید حالت پیش‌فرض را نگه دارید و به مرحله‌ی بعد بروید.  

  گام۹: در مرحله‌ی آخر می‌توانید تنظیمات کمپین‌ خود را مشخص کنید. برای کمپین خود عنوان و هزینه‌ی هر کلیک مشخص کنید. در این بخش می‌توانید برای تبلیغات خود قیمت شناور تعیین کنید. یعنی علاوه بر قیمت ثابتی که برای کلیک‌هایتان تعیین کرده‌اید، اگر می‌خواهید در یک یا چند وب‌سایت خاص با هزینه‌ی متفاوتی کلیک بگیرید و شانس نمایش خود را در آن وب‌سایت بیشتر کنید می‌توانید از قابلیت قیمت شناور استفاده کنید.  

  گام۱۰: روی دکمه ذخیره و ساخت کمپین کلیک کنید. تبریک می‌گوییم! شما تبلیغات ریتارگتینگ خود را راه‌اندازی کرده‌اید.   امیدواریم با این راهنمای گام‌به‌گام به‌آسانی بتوانید کمپین ریتارگتینگ خود را راه‌اندازی کنید.