💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

ارسال پیامک تبلیغاتی در رشت

وقتی فردی را در تبلیغات پیامکی هدف بگیرید که به شما دسترسی راحت‌تری دارد، شانس بیشتری هم برای جذب او خواهید داشت.

در پنل اس ام اس یکتانت، این فرصت را دارید که پیامک تبلیغاتی را هدفمند و ارزان به‌دست ساکنان رشت و سایر شهرهای استان گیلان برسانید.

پنل اس ام اس رشت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
شهر استان گیلان

شرکت‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

شهر لوازم خانگی
چرم مشهد

یکتانت در ارسال پیامک تبلیغاتی در رشت چطور به شما کمک می‌کند؟

ارسال هدفمند

جان‌گرفتن کسب‌وکار

اغلب کسب‌وکارهای محلی به‌دنبال کسی می‌گردند که به آن‌ها نزدیک‌تر است؛ چراکه آمار و تجربه نشان می‌دهد مردم ترجیح می‌دهند از خدمات اطراف خود استفاده کنند. ولی تبلیغات بیلبوردی و تلویزیونی در سطح استانی هم گران و هزینه‌بر است!

بانک شمارهٔ به‌روز برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال هدفمند

یکتانت با بانک‌های شمارهٔ دقیق و متنوع به شما کمک می‌کند فردی را هدف بگیرید که می‌تواند مشتری شما باشد؛ می‌توانید در پنل اس ام اس رشت، بندر انزلی، فومن و سایر شهرها را خیلی راحت انتخاب کنید! از طرفی، با کمک گزارش و لینک ترکر پیامکی، عملکردتان را بسنجید.

از آگاه‌سازی تا جذب مشتری با تبلیغات پیامکی یکتانت

از آگاه‌سازی تا جذب!

این داستان ادامه دارد! این امکان وجود دارد ویژگی‌های دیگری هم برای افراد در نظر بگیرید؛ برای مثال، افراد علاقه‌مند به خدمات سالن زیبایی ساکن رشت یا خانم‌های ساکن بندر انزلی! به این ترتیب، کیفیت لیدی که از ارسال پیامک تبلیغاتی می‌گیرید، بیشتر می‌شود.

تبلیغات همسان

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید

تبلیغات همسان تصویری

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید
  • امکان استفاده از تصویر برای افزایش جذابیت تبلیغ

چه امکاناتی در اختیارتان است؟

بانک‌های شماره متنوع
کوتاه‌کننده لینک
گزارش دقیق

رسیدن به کسی که می‌تواند مشتری شما باشد

بیش از ۱۰ بانک شماره با امکان ترکیب‌کردن با هم در اختیارتان است تا افرادی با ویژگی‌ها، علاقه‌مندی‌ها و جنسیت مشخص را در استان گیلان جذب کنید.

بانک‌های متنوع

کاراکتر کمتر با کوتاه‌شدن اتوماتیک لینک

لینک شما به‌طور اتوماتیک در پنل اس ام اس رشت کوتاه می‌شود؛ به این ترتیب، تعداد کاراکترهای پیامک و به‌تبع آن، هزینهٔ تبلیغات پیامکی کم می‌شود.

پارامترهای UTM برای رصد هر ارسال پیامک در رشت یا سایر شهرها هم به‌طور اتوماتیک اضافه می‌شود که می‌توانید مقادیر آن‌ها را هم خودتان مشخص کنید.

کوتاه‌کننده لینک پنل اس ام اس تبریز

ارسال شخصی‌سازی‌شده

با توجه به نیاز و خواستهٔ شما، بانک شماره اختصاصی آماده می‌شود. کافی است فرم انتهای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تبلیغات پیامکی بر اساس بانک شخصی‌سازی‌شده

بهینه‌سازی بازدهی تبلیغات پیامکی با گزارش دقیق

بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی در رشت یا سایر شهرهای استان، گزارشی دقیق در اختیارتان گذاشته می‌شود تا پس از شناخت نقاط ضعف و قوت، بازدهی کمپین بعدی را چند برابر کنید.

benefits-2

تبلیغات محصول

  • ساخت خودکار تبلیغ برای هزاران محصول
  • نرخ تبدیل بالاتر از تبلیغات انبوه
  • مناسب برای جذب مشتری

ارسال پیامک در رشت و سایر شهرهای استان را از کجا شروع کنم؟

مزایای تبلیغات پیامکی یکتانت

کافی است مسیر زیر را طی کنید:

تعرفه پنل اس ام اس رشت و سایر شهرهای استان!

به‌طور کلی، تفاوتی ندارد قرار است به کدام شهر استان گیلان پیامک بفرستید؛ چراکه پنل پیامکی یکتانت رایگان است و همچنین نیاز نیست خط پیامکی برای ارسال پیامک در رشت یا سایر شهرها بخرید. برای استفاده از پنل اس ام اس رشت یا سایر شهرها هم فقط به‌ازای تعداد پیامک‌های ارسال‌شده هزینه می‌کنید که بر اساس تعداد کاراکترها حساب می‌شود.

شما می‌توانید برای هدف‌گیری ساکنان شهرهای استان گیلان هم از تخفیف‌های پلکانی بهره ببرید؛ این تخفیف‌ها به‌طور اتوماتیک بر اساس بودجهٔ کمپین اعمال می‌شوند.

تعرفه تبلیغات پیامکی یکتانت

توجه: به تمام قیمت‌ها ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه و همچنین به‌ازای هر پیامک طبق مصوبه مجلس در سال ۱۴۰۳، ۴ تومان اضافه و به خزانهٔ دولت واریز می‌شود.

سؤالات متداول

تخفیف در پنل پیامکی یکتانت برای هر استان و شهری بر اساس میزان بودجه مشخص می‌شود و پلکانی است. همچنین اولین کمپین پیامکی شما با هر بودجه‌ای شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود. 

ثبت‌نام در پنل پیامکی یکتانت کاملاً رایگان است و فقط به‌ازای ارسال هر پیامک، پول می‌دهید. هزینهٔ ارسال‌های ناموفق هم به حساب شما برمی‌گردد.

در حال حاضر، حداقل بودجهٔ کمپین‌های پیامکی یکتانت ۱ میلیون تومان است.

بله، شما می‌توانید لیست شماره‌تلفن مخصوص خودتان را در پنل اس ام اس رشت و سایر شهرها بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بارگذاری کنید.

خیر! شماره‌های مشتریان یکتانت قابل‌ فروش و رویت نیستند.

صفحه اول پیامک ۷۰ کاراکتر، صفحه دوم ۶۴ کاراکتر و از صفحه سوم به بعد ۶۷ کاراکتر است. 

به انتهای هر پیامک عبارت «لغو۱۱» اضافه می‌شود که ۶ کاراکتر باید برای آن در نظر بگیرید. علاوه بر این، در صورت ارسال لینک در پیامک، ۱۸ کاراکتر هم برای آن باید کنار بگذارید.

با توجه به اینکه عبارت «لغو۱۱» به انتهای تمام پیامک‌ها اضافه می‌شود، همهٔ پیامک‌های تبلیغاتی یکتانت فارسی به حساب می‌آیند.

بله، امکان خرید خط اختصاصی و همچنین انتقال خط خودتان به یکتانت وجود دارد. برای مشاوره، لطفاً با شمارهٔ انتهای صفحه تماس بگیرید.

بله، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از ساعت ۲۲ تا ۸ صبح ممنوع است و شما نمی‌توانید در این ساعت از طریق یکتانت تبلیغ کنید.

یکتانت پیامک‌های شما را از طریق سرشماره‌های تبلیغاتی ارسال می‌کند. به همین خاطر، اگر فردی در استان رشت دریافت تبلیغات پیامکی را مسدود کرده باشد، پیامک شما را دریافت نمی‌کند. برای مشاوره دربارهٔ دریافت خط خدماتی لطفاً با ما تماس بگیرید. 

مشاوره رایگان

کارشناس ما آماده‌اند برای شروع کار با پنل اس ام اس رشت و هدف‌گیری شهرهای استان گیلان، شما را راهنمایی کنند. کافی است با شماره‌تلفن زیر تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان تبلیغات کلیکی