دوره مقدماتی اجرای کمپین در یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید 🌟

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی این روزها بسیار مورد توجه کاربران در سر‌تا‌سر دنیا هستند. استفاده از این سرویس به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات خود را جذاب‌تر و متفاوت‌تر به چشم کاربران وب بیاورید.

تبلیغات ویدیویی یکتانت
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
تعداد نمایش‌دهنده‌های یکتانت

شعار برندتان را ماندگار کنید

از آنجایی که تبلیغات ویدیویی صدا و تصویر دارد و به تعداد زیادی کاربر نشان داده می‌شود، تصویری ماندگار از برند شما می‌سازد و آگاهی از برندتان را افزایش می‌دهد.

اعتماد میلیون‌ها نفر را به دست آورید!

در ناخودآگاه آدم‌ها، اعتماد ایجاد کنید

با نوشتن سناریوی ویدیوی تعاملی، می‌توانید با کاربر ارتباط ایجاد کنید و اعتمادش را به دست آورید.

شکوه و عظمت کسب‌وکارتان را نشان دهید

کسب‌وکار خود را به تصویر بکشید و همه را از قدمت و تخصص خود مطلع کنید.

به جمع شرکت‌های معتبر بپیوندید

تبلیغات ویدیویی   چیست

به ویدیوهایی که داخل ورزش۳ دیده‌اید، فکر کنید. ویدیوهای تبلیغاتی یا تصاویر ثابتی را که همیشه ابتدای ویدیوی اصلی پخش می‌شود، به خاطر می‌آورید؟ تبلیغات ویدئویی در واقع همان ویدیوهای ۵ تا۶۰ ثانیه‌ای تبلیغاتی‌ است که قبل از پخش ویدیوی اصلی نمایش داده می‌شود.

با تبلیغات ویدیویی یکتانت چه امکاناتی دریافت خواهید کرد:

امکان هدفمندی

با استفاده از تنظیمات هدفمندی می‌توانید تبلیغات ویدئویی خود را به صورت ریتارگتینگ و رفتارمحور نیز اجرا کنید. با استفاده از این امکانات می‌توانید تبلیغات ویدیوی خود را به نزدیک‌ترین افراد به مخاطب هدفتان نمایش دهید. 

اجرای همزمان چند تبلیغ ویدیویی

شما می‌توانید چند ویدیوی متفاوت برای معرفی خدمات و محصولات خود بسازید و با اجرای همزمان چند تبلیغ در پنل یکتانت، هزاران کاربران را از محصولاتتان آگاه کنید.

امکان قیمت‌گذاری با استفاده از بید شناور

برای اینکه سهم نمایش بیشتری در برخی سایت‌های مشهور و پرطرفدار داشته باشید، می‌توانید از بید شناور استفاده کنید. یعنی می‌توانید برای این سایت‌ها قیمت نمایش  متفاوتی در نظر بگیرید و با پرداخت هزینه بیشتر، شانس نمایش تبلیغ خود را بالا ببرید. این قابلیت می‌تواند برای یک یا چند نمایش‌دهنده یا گروه نمایش‌دهنده فعال باشد.

انتخاب سایت‌های نمایش‌دهنده

 

می‌توانید وب‌سایت‌های موردنظرتان را انتخاب کنید؛ با این کار نه تنها تبلیغاتتان را فقط به گروه خاصی از کاربران نمایش می‌دهید بلکه با اجرای تبلیغات هدفمند سودآوری خود را نیز بیشتر می‌کنید.

مشاوره رایگان

با متخصصان صنعت تبلیغات ارتباط می‌گیرید و با استفاده از مشورت با آن‌ها و انتقال تجربه‌ای که صورت می‌گیرد، در ذهن و جان آدم‌ها نفوذ می‌کنید. 

همه چیز تحت کنترل شماست

نمایش‌دهندگان

روز و ساعت نمایش تبلیغات

موقعیت مکانی به دقت کشور

دستگاه نمایش (موبایل و دسکتاپ)

ارائه‌دهندگان اینترنتی

مسیر کاربر (تنظیم UTM)

در بزرگترین رسانه‌های ایران نمایش‌ داده شوید

اولین باری است که با تبلیغات ویدئویی مواجه می‌شوید؟​

اولین باری است که با تبلیغات ویدیویی مواجه می‌شوید؟​

تبریک می‌گوییم. با اجرای تبلیغات ویدیویی در پربازدیدترین سایت‌های ایرانی، اعتبار کسب‌وکار خود را به گوش و جان ایران برسانید و همه را از محصولات خود آگاه کنید.
بیشتر بدانید

با تبلیغات ویدیویی آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات ویدیویی یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

با تبلیغات ویدئویی آشنایی دارید ولی تاکنون از تبلیغات ویدیویی یکتانت استفاده نکرده‌اید؟

ما با بیش از چهار سال سابقه‌ی حضور در صنعت تبلیغات آنلاین، تجربه‌ی کار با بیش از ۱۱۰۰ وب‌سایت نمایش‌دهنده‌ی خبری و محتوایی همانند ورزش۳ و بسیاری وب‌سایت‌های بزرگ دیگر، بستری یکپارچه برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید با کمک متخصصان کاربلد، در ذهن میلیون‌ها انسان ماندگار شوید.
ساخت اولین کمپین ویدیویی

انواع تبلیغات ویدیویی

تبلیغات عادی ویدیویی یکتانت

عادی

تبلیغات ویدیویی شما به تمام کاربرانی که در حال دیدن ویدیوهای سایت نمایش‌دهنده هستند، نشان داده می‌شود. این نوع از تبلیغات ویدئویی برای افزایش آگاهی از برندینگ فوق‌العاده‌ است و به شما کمک می‌کند تا محصول یا خدمتتان را به گوش افراد بسیاری برسانید.

تبلیغات ریتارگتینگ ویدیویی یکتانت

ریتارگتینگ

در این حالت تبلیغاتتان تنها به کاربرانی که حداقل یک بار به سایت شما مراجعه کرده‌اند، نمایش داده می‌شود. این یادآوری مجدد، نه تنها برند شما را در ذهن کاربر تثبیت می‌کند بلکه فروش بلند مدتتان را نیز دو برابر می‌کند.

تبلیغات رفتارمحور ویدیویی یکتانت

رفتار محور

در تبلیغات ویدیویی رفتارمحور شما انتخاب می‌کنید که کدام گروه از کاربرها تبلیغات شما را مشاهده کنند. به طور مثال کاربرهای خانم علاقه‌مند به تکنولوژی. در تبلیغات رفتار‌محور کاربران بر اساس جنسیت و رفتار تقسیم‌بندی می‌شوند. این نوع از تبلیغات ویدئویی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به طور مستقیم به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید.

تعرفه تبلیغات ویدیویی یکتانت

هزینهٔ تبلیغات ویدیویی را خودتان انتخاب می‌کنید. در واقع، شما هستید که مشخص می‌کنید به‌ازای هر کلیک، چقدر از شارژ حسابتان کسر شود. البته قیمت پیشنهادی شما در میزان نمایش تبلیغتان تاثیرگذار خواهد بود. هزینه تبلیغات ویدیویی به‌ازای نمایش محاسبه می‌شود که حداقل قیمت هر نمایش را در جدول زیر مشاهده کنید:

ویدیویی عادی

۱۵ تومان

ویدیویی ریتارگتینگ

۵۰ تومان

ویدیویی رفتارمحور

۵۰ تومان

برای انجام تبلیغات ویدیویی از کجا شروع کنم ؟ 

فرصت را از دست ندهید و بین میلیون‌ها کاربر شناخته شوید. اگر می‌خواهید با نحوه اجرای تبلیغات ویدئویی آشنا شوید و مراحل گام به گام آن را ببینید، راهنمای زیر برای شماست.

سوالات متداول

یکتانت این امکان را برای شما تبلیغ کنندگان عزیز فراهم کرده است که به جای ویدیو از یک بنر ثابت استفاده کنید. در این حالت شما می‌توانید از هزینه‌ی تولید ویدیوی خود کم کنید. 

در حال حاضر حداقل میزان بودجه‌ی شروع تبلیغات در یکتانت ۵۰۰ هزارتومان است.

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات ویدیویی کمک کنند. فقط کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید:

با من تماس بگیرید!

می‌خواهید از روش‌های دیگر هم دیده شوید؟

ما به شما تبلیغات زیر را پیشنهاد می‌کنیم