تبلیغات ویدیویی یکتانت
تبلیغات ویدیویی یکتانت

تبلیغات ویدیویی چیست؟

تبلیغات ویدیویی، بازاریابی محصولات و خدمات از طریق بستر محتوای ویدیویی است. ویدیو مارکتینگ دیگر یک ابزار تبلیغاتی نیست… بلکه یک مزیت رقابتی است! با توجه به اینکه ویدئو امروزه جزء جدایی ناپذیر از زندگی روزمره مردم شده است، تبلیغات ویدیویی به پرنفوذترین ابزار بازاریابی تبدیل شده است.

ویدیو مارکتینگ

تبلیغات ویدیویی فرصتی برای ….

تعریف داستان برند

تعریف داستان برندتان

seen & heard

دیده شدن و شنیده شدن

viral

وایرال کردن تبلیغات

اعتمادسازی

اعتمادسازی

برانگیختن احساسات مخاطب

برانگیختن احساسات مخاطب

درگیر کردن مخاطب

درگیر کردن مخاطب

مفاهیم پیچیده

توضیح مفاهیم پیچیده

تبلیغ در جایی که مشتری با تمرکز نگاه می‌کند

timing

معرفی کامل محصول

انواع تبلیغات ویدیویی یکتانت

 

تبلیغات ویدئو ریتارگتینگ

با کمپین‌های ویدئو ریتارگتینگ، تبلیغات خود را تنها به کسانی که قبلا از وبسایت شما بازدید کرده‌اند نمایش ‌دهید. با هدفگیری مجدد افرادی که قبلا به محصولات یا خدمات شما علاقه نشان داده‌اند به کمک ابزار قدرتمندی مانند ویدئو، قادر خواهید بود شانس فروش خود را چندین برابر کنید.

تبلیغات ویدئو ریتارگتینگ
تبلیغات ویدیویی در ورزش 3

 

 

تبلیغات ویدیویی پیش نمایش (Pre-Roll) ویدیو

در این نوع تبلیغات پیش‌ از آغاز به نمایش ویدئو در پلتفرم‌های ویدیویی، ویدئوی تبلیغاتی کوتاهی (حداکثر ۱ دقیقه) به کاربر نمایش داده می‌شود. جهت حصول اطمینان از دیده شدن تبلیغ، مشاهده ۵ ثانیه‌ی ابتدایی ویدئوی تبلیغاتی برای کاربر الزامی است.

 

تبلیغات ویدیویی پیش نمایش (Pre-Roll) بنری

در این نوع تبلیغات پیش‌ از آغاز به نمایش ویدئو در پلتفرم‌های ویدیویی، یک بنر ثابت یا متحرک (با فرمت GIF) برای مدت ۵ ثانیه به کاربر نمایش داده می‌شود. امکان رد کردن این نوع تبلیغ برای کاربر وجود ندارد، در نتیجه از مشاهده آن توسط کاربر اطمینان حاصل می‌شود.

تبلیغات ویدیویی همراه اول

مزایای تبلیغات ویدیویی یکتانت

platform

امکان انتخاب نمایش روی دسکتاپ، موبایل‌های اندروید و iOS

location

امکان نمایش در محدوده‌های مختلف جغرافیایی، در زمان‌های مشخص

تبلیغ در بهترین رسانه‌ها

ساخت کمپین و گزارش‌گیری لحظه‌ای روی پنل به صورت سیستماتیک

امکان انتخاب از بین نمایش‌دهندگان مختلف

exact pay

پرداخت دقیقا به تعداد دیده شدن تبلیغ

ایجاد کمپین تبلیغات ویدیویی یکتانت

اکانت منیجرهای حرفه‌ای یکتانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌های تبلیغات ویدئویی کمک کنند.

  پشتیبانی یکتانت

  بیشتر بخوانید

  همان‌طور که از نام تبلیغات ویدیویی بر می‌آید این نوع تبلیغات به معنای برقراری ارتباط با مخاطبان و بازاریابی محصولات و خدمات از طریق نمایش محتوای ویدیویی است.
  از آنجایی که مخاطبان به تماشای محتوای ویدیویی رغبت بیشتری دارند و این نوع محتوا اثرگذاری بسیار زیادی دارد، تبلیغات ویدیویی را شاید بتوان بهترین روش‌ تبلیغاتی نامید. البته این نوع تبلیغات نه‌تنها به تخصص، ابزار و بسترهای انتشار خوب نیاز دارد، بلکه هزینه آن نسبت به انواع تبلیغات نیز بالاتر است.

  بی‌شک اهمیت و مزایای استفاده از تبلیغات ویدیویی بر کسی پوشیده نیست. وقتی می‌بینیم هشتاد درصد مشتریان با تاثیر از این نوع تبلیغات نسبت به خرید یک محصول تصمیم می‌گیرند و هشتاد درصد کاربران، محتوای ویدیویی که طی یک ماه گذاشته تماشا کرده‌اند به خاطر دارند، نمی‌توانیم به‌سادگی از کنار تبلیغات ویدئویی عبور کنیم.
  تبلیغات ویدیویی مزایای زیادی دارد که در ادامه به مهمترین موارد آن اشاره می‌کنیم:

  • افزایش فروش: بی‌شک اصلی‌ترین هدف هر تبلیغی افزایش فروش است که این موضوع به کمک تبلیغات ویدیویی تا حد بسیار زیادی محقق می‌شود. dreamgrow اعلام کرده است ۷۴ درصد افراد بعد از تماشای ویدئوهای تبلیغاتی یک محصول نسبت به خرید آن ترغیب می‌شوند.
  • گوگل هم ویدیو را دوست دارد: یکی از مواردی که کمک می‌کند زمان ماندن کاربر در سایت شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه روی سئوی سایت موثر باشد، استفاده از ویدئو در صفحات مختلف است.
  • جذابیت محتوای ویدیویی: بدون شک هیچ محتوایی به اندازه محتوای ویدیویی نمی‌تواند جذاب، گویا و درگیرکننده باشد. بنابراین هر چه محتوای ویدیویی شما جذاب‌تر باشد، شانس بیشتری دارد تا مخاطبان آن را در پلتفرم‌های مختلف به اشتراک بگذارند.
  • افزایش اعتمادسازی: اگر به‌دنبال اعتمادسازی و افزایش نرخ تبدیل خود هستید، تبلیغاتی ویدیویی یک از بهترین راهکارهاست. شما با تولید محتوای ویدئویی می‌توانید به خوبی اعتمادسازی کرده و مخاطب را درگیر و همراه خود کنید. مخاطب شما هر چه بیشتر بتواند با المان‌های دیداری ارتباط برقرار کند، می‌توانید تاثیر خوبی روی تصمیم او داشته باشید. از همین‌رو محتوای ویدیویی می‌تواند به خوبی جواب دهد.
  • درگیرکردن مخاطبان: هدف شما از تبلیغات این است که بتوانید بیشتر مخاطبِ ممکن را درگیر کنید و پیام خود را برای آنها بفرستید. بدون تردید با استفاده از تبلیغات ویدیویی می‌توانید این کار را به بهترین شکل برای شما انجام دهد. حتی بسیاری از مخاطبان و خریداران حوصله خواندن مقاله‌ای که در مورد یک محصول نوشته شده است ندارند و در نتیجه محتوای ویدیویی می‌تواند آنها را نیز پوشش دهد.
  • پرداختن به جزئیات: گاهی برای بیان جزئیات یا پیچیدگی‌های یک موضوع در محتوای متنی و دیگر انواع محتوا دچار مشکل می‌شوید. اما با ساختن یک محتوای ویدیویی خیلی خوب و کامل می‌توانید مفهوم و منظور موردنظر خود را به مخاطب توضیح دهید.