💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان

دسترسی راحت و سریع به کسب‌وکار، یکی از پارامترهای بسیار مهم در جذب مشتری است. در پنل اس ام اس یکتانت، این فرصت را دارید که ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان و ابهر را هدفمند با تعریف سایر ویژگی‌ها تجربه کنید.

پنل اس ام اس زنجان
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
مخاطب به تفکیک شهر

شرکت‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

شهر لوازم خانگی
چرم مشهد

یکتانت در ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان چطور به شما کمک می‌کند؟

ارسال هدفمند

جان‌گرفتن کسب‌وکار

احتمال جذب افرادی که در اطراف کسب‌وکار زندگی یا کار می‌کنند، خیلی بیشتر از دیگران است؛ چراکه طبق آمار، مردم ترجیح می‌دهند از خدمات نزدیک به خود بهره ببرند. ولی تبلیغات بیلبوردی و تلویزیونی حتی در سطح استان زنجان هم گران است!

بانک شمارهٔ به‌روز برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال هدفمند

یکتانت برای حل این مشکل، بانک‌های شمارهٔ به‌روز خود را برای شما آماده کرده است؛ می‌توانید در پنل اس ام اس زنجان، ابهر یا هر دو مورد را به‌راحتی انتخاب کنید تا پیامک فقط به دست ساکنان این ۲ شهر برسد. گزارش دقیق و لینک ترکر هم کمک می‌کند بازدهی تبلیغات را بسنجید.

از آگاه‌سازی تا جذب مشتری با تبلیغات پیامکی یکتانت

از آگاه‌سازی تا جذب!

ولی این پایان ماجرا نیست! زمان ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان یا ابهر، می‌توانید ویژگی‌های دیگر مخاطب هدف را تعریف کنید تا لید باکیفیت و ارزشمند بگیرید؛ مثلاً خانم‌های زنجانی یا صاحبان خودروی سواری ساکن ابهر.

تبلیغات همسان

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید

تبلیغات همسان تصویری

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید
  • امکان استفاده از تصویر برای افزایش جذابیت تبلیغ

چه امکاناتی در اختیارتان است؟

بانک‌های شماره متنوع و دقیق
ارسال لینک کوتاه‌شده
گزارش دقیق

ساخت بهترین ترکیب با بانک‌های شماره پنل اس ام اس زنجان

بیش از ۱۰ بانک شماره در پنل پیامکی یکتانت در اختیارتان است تا ترکیب موردنظر خود را بسازید؛ یعنی تعریف فردی که می‌تواند مشتری شما باشد. حالا می‌توانید کل ساکنان زنجان را هدف بگیرید یا دایرهٔ هدف‌گیری را با تعریف ویژگی‌هایی مثل شغل و جنسیت کوچکتر کنید تا به مشتری خود نزدیک‌تر شوید.

بانک‌های متنوع

هم ارسال لینک و هم کوتاه‌شدن آن!

شما می‌توانید ارسال لینک را در پنل اس ام اس زنجان به بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین حالت تجربه کنید. تمام پارامترهای UTM به لینک اضافه می‌شوند و به‌طور خودکار هم کوتاه می‌شود؛ به این ترتیب، تعداد کاراکتر کمتری برای لینک خرج می‌کنید تا هم هزینه کم شود و هم از این فرصت برای نوشتن متن بهره ببرید.

کوتاه‌کننده لینک پنل اس ام اس تبریز

ارسال شخصی‌سازی‌شده

با توجه به نیاز و خواستهٔ شما، بانک شماره اختصاصی آماده می‌شود. کافی است فرم انتهای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تبلیغات پیامکی بر اساس بانک شخصی‌سازی‌شده

گزارش عملکرد، افزایش بازدهی تبلیغات

گزارشی بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان در کمتر از چند ساعت در اختیارتان گذاشته می‌شود تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

benefits-2

تبلیغات محصول

  • ساخت خودکار تبلیغ برای هزاران محصول
  • نرخ تبدیل بالاتر از تبلیغات انبوه
  • مناسب برای جذب مشتری

ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان را از کجا شروع کنم؟

مزایای تبلیغات پیامکی یکتانت

کافی است مسیر زیر را طی کنید:

تعرفه پنل اس ام اس زنجان

فرقی ندارد به کدام استان ایران پیامک می‌فرستید! پنل اس ام اس یکتانت به‌طور کلی رایگان است و همچنین نیاز نیست خط پیامکی هم بخرید. ارسال پیامک تبلیغاتی در یکتانت فقط بر اساس تعداد پیامک‌های ارسالی است. همچنین می‌توانید برای جذب اهالی زنجان از تخفیف‌های پلکانی استفاده کنید.

تعرفه تبلیغات پیامکی یکتانت

توجه: به تمام قیمت‌ها ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه و همچنین به‌ازای هر پیامک طبق مصوبه مجلس در سال ۱۴۰۳، ۴ تومان اضافه و به خزانهٔ دولت واریز می‌شود.

سؤالات متداول

تخفیف در پنل پیامکی یکتانت برای هر استان و شهری بر اساس میزان بودجه مشخص می‌شود و پلکانی است. همچنین اولین کمپین پیامکی شما با هر بودجه‌ای شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود. 

ثبت‌نام در پنل پیامکی یکتانت کاملاً رایگان است و فقط به‌ازای ارسال هر پیامک، پول می‌دهید. هزینهٔ ارسال‌های ناموفق هم به حساب شما برمی‌گردد.

در حال حاضر، حداقل بودجهٔ کمپین‌های پیامکی یکتانت ۱ میلیون تومان است.

بله، شما می‌توانید لیست شماره‌تلفن مخصوص خودتان را در پنل اس ام اس زنجان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بارگذاری کنید.

خیر! شماره‌های مشتریان یکتانت قابل‌ فروش و رویت نیستند.

صفحه اول پیامک ۷۰ کاراکتر، صفحه دوم ۶۴ کاراکتر و از صفحه سوم به بعد ۶۷ کاراکتر است. 

به انتهای هر پیامک عبارت «لغو۱۱» اضافه می‌شود که ۶ کاراکتر باید برای آن در نظر بگیرید. علاوه بر این، در صورت ارسال لینک در پیامک، ۱۸ کاراکتر هم برای آن باید کنار بگذارید.

با توجه به اینکه عبارت «لغو۱۱» به انتهای تمام پیامک‌ها اضافه می‌شود، همهٔ پیامک‌های تبلیغاتی یکتانت فارسی به حساب می‌آیند.

بله، امکان خرید خط اختصاصی و همچنین انتقال خط خودتان به یکتانت وجود دارد. برای مشاوره، لطفاً با شمارهٔ انتهای صفحه تماس بگیرید.

بله، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از ساعت ۲۲ تا ۸ صبح ممنوع است و شما نمی‌توانید در این ساعت از طریق یکتانت تبلیغ کنید.

یکتانت پیامک‌های شما را از طریق سرشماره‌های تبلیغاتی ارسال می‌کند. به همین خاطر، اگر فردی در استان زنجان دریافت تبلیغات پیامکی را مسدود کرده باشد، پیامک شما را دریافت نمی‌کند. برای مشاوره دربارهٔ دریافت خط خدماتی لطفاً با ما تماس بگیرید. 

مشاوره رایگان

کارشناس ما آماده‌اند برای شروع کار با پنل اس ام اس زنجان و هدف‌گیری ساکنان زنجان و ابهر، شما را راهنمایی کنند. کافی است با شماره‌تلفن زیر تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان تبلیغات کلیکی