💥 دوره جدید و رایگان آکادمی یکتانت: اصول تولید محتوای تبلیغاتی 💥

ارسال پیامک تبلیغاتی در قم

ارسال پیامک منطقه‌ای یکی از روش‌های مقرون‌به‌صرفه و اثربخش جذب مشتری برای کسب‌وکارهای محلی است؛ چراکه احتمال پذیرش پیشنهاد توسط مخاطب بیشتر است.

در پنل اس ام اس یکتانت، این فرصت را دارید که ساکنان قم را بر اساس ویژگی‌های مختلف هدف بگیرید.

پنل اس ام اس قم
0 +
تعداد مشتریان یکتانت​
0 +
مخاطب ساکن قم

شرکت‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

شهر لوازم خانگی
چرم مشهد

یکتانت در ارسال پیامک تبلیغاتی در قم چطور به شما کمک می‌کند؟

ارسال هدفمند

جان‌گرفتن کسب‌وکار

بهترین مشتری برای کسب‌وکارهای محلی، همان افرادی هستند که به آن نزدیک‌ترند؛ چراکه آمار می‌گوید مردم به استفاده از خدمات نزدیک به خود بیشتر علاقه دارند. ولی تبلیغات در تلویزیون یا روی بیلبورد حتی در سطح شهر هم گران است!

بانک شمارهٔ به‌روز برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال هدفمند

یکتانت بانک‌های شماره مختلف و به‌روز را برای شما آماده کرده است تا به مخاطب خودتان نزدیک‌تر شوید؛ می‌توانید در پنل اس ام اس قم را به‌راحتی انتخاب کنید تا پیامک فقط به‌دست افراد ساکن این شهر برسد. از طرفی، با کمک گزارش به‌روز و لینک پیامکی، بازدهی تبلیغات را بیشتر کنید.

از آگاه‌سازی تا جذب مشتری با تبلیغات پیامکی یکتانت

از آگاه‌سازی تا جذب!

این داستان ادامه دارد! این امکان وجود دارد ویژگی‌های مخاطب موردنظرتان را خودتان تعریف کنید؛ مثلاً خانم‌های قمی یا علاقه‌مندان به خدمات سالن زیبایی ساکن این شهر! به این ترتیب، لید ارزشمندی از ارسال پیامک تبلیغاتی در قم می‌گیرید؛ همان فردی که می‌تواند مشتری شما باشد.

تبلیغات همسان

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید

تبلیغات همسان تصویری

  • جلوگیری از نادیده‌گرفتن تبلیغات توسط کاربر
  • نمایش در ۳۸۰۰ وب‌سایت پربازدید
  • مناسب برای افزایش آگاهی و جذب لید
  • امکان استفاده از تصویر برای افزایش جذابیت تبلیغ

چه امکاناتی در اختیارتان است؟

بانک‌های شماره دقیق
کوتاه‌کننده اتوماتیک لینک
گزارش دقیق و به‌روز

رسیدن به همان کسی که نیاز دارید

بیش از ۱۰ بانک شماره بر اساس جنسیت، شغل و علاقه‌مندی در اختیارتان است تا فردی را در قم هدف بگیرید که به شما نیاز یا علاقه دارد.

بانک‌های متنوع

کاهش هزینه همراه با افزایش کاراکترها برای نوشتن متن

لینک پیامکی شما در پنل اس ام اس قم به‌طور اتوماتیک کوتاه می‌شود تا تعداد کاراکترها کم شود. در صورت نیاز، می‌توانید از این کاراکترها برای نوشتن متن بیشتر بهره ببرید. از طرفی، پارامترهای UTM به لینک اضافه می‌شوند تا به لینک ترکر پیامکی تبدیل شود و عملکردتان را به‌راحتی بسنجید.

کوتاه‌کننده لینک پنل اس ام اس تبریز

ارسال شخصی‌سازی‌شده

با توجه به نیاز و خواستهٔ شما، بانک شماره اختصاصی آماده می‌شود. کافی است فرم انتهای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تبلیغات پیامکی بر اساس بانک شخصی‌سازی‌شده

سنجش عملکرد، بهینه‌سازی کمپین

گزارشی شامل نرخ کلیک پس از ارسال پیامک تبلیغاتی در قم در کمتر از چند ساعت در پنل بارگذاری می‌شود تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و نتیجهٔ بهتری در ارسال‌های بعدی بگیرید.

benefits-2

تبلیغات محصول

  • ساخت خودکار تبلیغ برای هزاران محصول
  • نرخ تبدیل بالاتر از تبلیغات انبوه
  • مناسب برای جذب مشتری

ارسال پیامک تبلیغاتی در قم را از کجا شروع کنم؟

مزایای تبلیغات پیامکی یکتانت

کافی است مسیر زیر را طی کنید:

تعرفه پنل اس ام اس قم

پنل پیامکی یکتانت رایگان است و تمام پیامک‌های شما از طریق سرشماره‌های تبلیغاتی یکتانت (۱۰۰۰) ارسال می‌شوند؛ شما در پنل اس ام اس قم فقط به‌ازای تعداد پیامک‌های ارسالی هزینه می‌کنید. از طرفی، می‌توانید برای هدف‌گرفتن اهالی شهر قم از تخفیف‌های پلکانی که به‌طور اتوماتیک اعمال می‌شوند، بهره ببرید.

تعرفه تبلیغات پیامکی یکتانت

توجه: به تمام قیمت‌ها ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه و همچنین به‌ازای هر پیامک طبق مصوبه مجلس در سال ۱۴۰۳، ۴ تومان اضافه و به خزانهٔ دولت واریز می‌شود.

سؤالات متداول

تخفیف در پنل پیامکی یکتانت برای هر استان و شهری بر اساس میزان بودجه مشخص می‌شود و پلکانی است. همچنین اولین کمپین پیامکی شما با هر بودجه‌ای شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود. 

ثبت‌نام در پنل پیامکی یکتانت کاملاً رایگان است و فقط به‌ازای ارسال هر پیامک، پول می‌دهید. هزینهٔ ارسال‌های ناموفق هم به حساب شما برمی‌گردد.

در حال حاضر، حداقل بودجهٔ کمپین‌های پیامکی یکتانت ۱ میلیون تومان است.

بله، شما می‌توانید لیست شماره‌تلفن مخصوص خودتان را در پنل اس ام اس قم بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بارگذاری کنید.

خیر! شماره‌های مشتریان یکتانت قابل‌ فروش و رویت نیستند.

صفحه اول پیامک ۷۰ کاراکتر، صفحه دوم ۶۴ کاراکتر و از صفحه سوم به بعد ۶۷ کاراکتر است. 

به انتهای هر پیامک عبارت «لغو۱۱» اضافه می‌شود که ۶ کاراکتر باید برای آن در نظر بگیرید. علاوه بر این، در صورت ارسال لینک در پیامک، ۱۸ کاراکتر هم برای آن باید کنار بگذارید.

با توجه به اینکه عبارت «لغو۱۱» به انتهای تمام پیامک‌ها اضافه می‌شود، همهٔ پیامک‌های تبلیغاتی یکتانت فارسی به حساب می‌آیند.

بله، امکان خرید خط اختصاصی و همچنین انتقال خط خودتان به یکتانت وجود دارد. برای مشاوره، لطفاً با شمارهٔ انتهای صفحه تماس بگیرید.

بله، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از ساعت ۲۲ تا ۸ صبح ممنوع است و شما نمی‌توانید در این ساعت از طریق یکتانت تبلیغ کنید.

یکتانت پیامک‌های شما را از طریق سرشماره‌های تبلیغاتی ارسال می‌کند. به همین خاطر، اگر فردی در استان قم دریافت تبلیغات پیامکی را مسدود کرده باشد، پیامک شما را دریافت نمی‌کند. برای مشاوره دربارهٔ دریافت خط خدماتی لطفاً با ما تماس بگیرید. 

مشاوره رایگان

کارشناس ما آماده‌اند برای شروع کار با پنل اس ام اس قم و هدف‌گیری ساکنان این شهر، شما را راهنمایی کنند. کافی است با شماره‌تلفن زیر تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان تبلیغات کلیکی