دوره مقدماتی اجرای کمپین در یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید 🌟

افزایش ترافیک سایت

منظور از افزایش ترافیک سایت، افزایش تعداد بازدید و کاربرانی است که از سایت بازدید می‌کنند.

منبع این ترافیک می‌تواند از گوگل، ورود مستقیم به سایت یا از تبلیغات باشد.

به جز افزایش ترافیک مستقیم که در نتیجه شهرت و بازدید مداوم کاربران از سایت است، برای دو راه دیگر یکتانت راهکارهایی دارد.

برای افزایش ترافیک وبسایت چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

در کل راه‌های زیر برای افزایش ترافیک سایت پیشنهاد می‌شود:

۱. سئو (SEO)

۲. تبلیغات در گوگل (google Ads)

۳. تبلیغات (همسان و بنری)

سئو (بهینه‌سازی برای موتور جست‌وجو) و در کنارش تولید محتوا از بهترین و کم هزینه‌ترین روش‌های افزایش ترافیک سایت‌ها هستند.

سئو و تولید محتوا ترافیک ارگانیک سایت را افزایش می‌دهند. اما باید در نظر داشته باشید که این روش زمان‌بر است و حداقل ۶ ماه تا یکسال باید وقت بگذارید تا به افزایش ترافیک مورد نظرتان برسید. همچنین تاثیری که تولید محتوای استاندارد و باکیفیت و سئو بر سایت شما می‌گذراند اثرات بلندمدت‌تری هم دارند.

یکتانت به کسب‌وکارها در زمینه سئو مشاوره می‌دهد و می‌توانید سئوی سایت را به تیم سئوی یکتانت بسپارید.

تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادز روش دیگری است که با پرداخت هزینه در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار می‌گیرید. در این زمینه هم یکتانت خدمات دارد و به راحتی با پرداخت ریالی می‌توانید از این سرویس استفاده کنید و بدون نگرانی مدیریت کمپین‌ها را به یکتانت بسپارید.

تبلیغات کلیکی، یک راه دیگر برای افزایش ترافیک سایت است. با تبلیغات کلیکی به محض این که تبلیغات منتشر شود، ترافیک به سایت شما روانه می‌شود و مشتری هم پیدا می‌کنید. اگر تبلیغات درست اجرا شود، نرخ تبدیل بالاتری دارد و همزمان آگاهی از برند و محصول شما را هم افزایش می‌دهد.

کدام بهتر است؟ سئو، گوگل ادز یا تبلیغات؟

اکثر متخصص‌های دیجیتال مارکتینگ نظرشان این است که وابسته به بودجه، محصول و زمان باید تصمیم‌گیری کنید. سئو و تولید محتوا را حتما شروع کنید و ادامه دهید چون نتیجه کم‌هزینه‌تر و بلند‌مدتری برای شما خواهد داشت. در کنار سئو، با توجه به بودجه و اهدافی که دارید، تبلیغات چه به شکل گوگل ادز و چه کلیکی را هم به صورت مستمر ادامه دهید تا درآمدزایی داشته باشید.

کدام تبلیغات یکتانت برای افزایش ترافیک بهتر است؟

روش‌های زیر می‌توانند به هدف افزایش ترافیک شما کمک کنند:

۱. تبلیغات همسان

۲. تبلیغات بنری

۳. تبلیغات محصول

۴. تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

انتشار رپرتاژ آگهی با تریبون

علاوه بر سرویس‌هایی که نام بردیم، می‌توانید از خدمات تریبون یکی از زیرمجموعه‌های یکتانت برای افزایش ترافیک کمک بگیرید. تریبون، پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی‌ است و برای سئو حتما به انتشار رپرتاژ آگهی نیاز پیدا می‌کنید. رپرتاژ‌ها با بک‌لینک منتشر می‌شوند و کمک می‌کنند تا به سرعت به رتبه‌های بهتری در نتایج جستجوی گوگل برسید.