💥 تبلیغات بنری در دیوار، پربازدیدترین سایت آگهی ایران با یکتانت 💥

افزایش موجودی در پنل یکتانت

برای شروع تبلیغات در یکتانت، پنل شما باید موجودی کافی داشته باشد. در غیر این صورت، حتی با وجود ساخت کمپین، تبلیغات شما در هیچ سایت و اپلیکیشنی نمایش داده نمی‌شود.

پس از افزایش موجودی پنل، هزینهٔ تبلیغات به‌ازای قیمت پیشنهادی خودتان کسر می‌شود و تا رسیدن موجودی به کمتر از حداقل میزان موردنیاز برای نمایش تبلیغات، کمپین شما اجرا می‌شود.

برای افزایش موجودی پنل یکتانت، ۲ راه دارید:

  • پرداخت اینترنتی

در پرداخت اینترنتی، شما می‌توانید از طریق تمام کارت‌های بانکی خود موجودی پنل خود را افزایش دهید.

  • پرداخت غیردرگاهی

پرداخت غیردرگاهی به‌معنای پرداخت مبلغ موردنظرتان از طریق بانک یا اپلیکیشن بانکی است. در این روش، شما می‌توانید مبالغ بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان را به‌راحتی از طریق شماره شبا به حساب یکتانت واریز کنید؛ همچنین پس از ثبت درخواست، می‌توانید وضعیت پرداخت و افزایش موجودی پنل را زیر نظر بگیرید.

موجودی پنل شما به‌محض ثبت پرداخت و تایید آن، افزایش پیدا می‌کند. چنانچه به هر دلیلی درخواست پرداخت و افزایش موجودی تایید نشود، دلیل رد درخواست در خود پنل با شما در میان گذاشته می‌شود تا برای رفع مشکل اقدام کنید.

مراحل افزایش موجودی پنل یکتانت به هر ۲ طریق عبارت است از:

 

مراحل پرداخت اینترنتی موجودی پنل یکتانت

ابتدا وارد پنل شوید و روی دکمهٔ «افزایش موجودی» در بالای صفحه کلیک کنید. شما همچنین می‌توانید گزینهٔ «افزایش موجودی» را در بخش «مالی» در سمت راست پنل انتخاب کنید.

در مرحلهٔ دوم نیاز است مبلغ موردنظرتان را مشخص کنید. موجودی پنل شما به‌ازای همین مبلغ پس از پرداخت افزایش پیدا می‌کند. پس از مشخص‌کردن مبلغ، مبلغ قابل پرداخت با احتساب مالیات برای شما محاسبه می‌شود.

پرداخت اینترنتی شارژ پنل یکتانت

حالا کافی است روی «انتخاب روش پرداخت» کلیک و سپس گزینهٔ «پرداخت اینترنتی» را انتخاب کنید. پس از پرداخت آنلاین با کارت بانکی، موجودی پنل شما زیاد می‌شود.

 

مراحل پرداخت غیردرگاهی موجودی پنل یکتانت

در این روش، شما به‌جای انتخاب گزینهٔ «پرداخت اینترنتی» در بخش «انتخاب روش پرداخت»، باید روی گزینهٔ «پرداخت غیردرگاهی» کلیک کنید. پس از آن، شماره کارت، شماره شبا و همچنین شماره حساب یکتانت در اختیارتان گذاشته می‌شود.

یکی از شماره‌ها را کپی کرده و از طریق بانک یا اپلیکیشن بانکی، مبلغ قابل پرداخت  (مبلغ موردنظرتان + ۹ درصد مالیات) را به حساب یکتانت واریز کنید. پس از واریز، رسید خودتان را بارگذاری و درخواست را ثبت کنید. پس از بررسی درخواست و تایید پرداخت شما، موجودی پنل شما افزایش پیدا می‌کند.

برای اینکه تمام مراحل را به‌درستی پیش ببرید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

 

 

تمام پرسش‌ها و مشکلات خود را می‌توانید در بخش «راهنما و پشتیبانی» پنل، با ما در میان بگذارید.