✨ایبوک اصطلاحات بازاریابی و تبلیغات دیجیتال را بدون هزینه دانلود کنید!✨

کافه گلدون | افزایش فروش کافه گلدون با ریتارگتینگ محصول

سایر مقالات | یکتانت | تاریخ بروزرسانی : ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

کافه گلدون یک فروشکاه آنلاین و بلاگ مربوط به گل و گیاه است که به روش بوت استرپ و یا همان مدل کسب‌وکار درآمد-هزینه‌ای فعالیت می‌کند و هزینه‌های تبلیغات آن از درآمد آن تامین می‌شود، بنابراین میزان هزینه‌های تبلیغاتی برای آن بسیار حائز اهمیت است.

با بررسی رفتار کاربرانی که در مجموعه‌های مختلف محصولات یا خدمات ما را خریداری کرده‌اند متوجه شدم برای اینکه  یک کاربر خرید خود را نهایی کند نیاز است که از طریق سورس‌های مختلف آن را تحت تاثیر قرار بدهیم و مدام کاربر را ترغیب به بازدید از محصول و سرویس خود کنیم. تبلیغات ریتارگتینگ و محصول یکتانت این کار را به بهترین نحو انجام می‌دهد و باعث می‌شود مدام تعامل کاربر و سایت حفظ شود و درنهایت به خرید منجر شود.
علیرضا عبادوز
مدیر مارکتینگ کافه گلدون

کمپین های اجرا شده: ریتارگتینگ محصول – پوش نوتیفیکیشن نجوا
هدف: افزایش فروش
مدت اجرا: ۵۶ روز

استفاده از ریتارگتینگ محصول

تقریبا حدود ۹۵ درصد از کاربرانی که برای اولین بار وارد یک وب‌سایت می‌شوند، هیچ اکشنی انجام نمی‌دهند و حدود ۷۵ درصد از آن‌ها هرگز به آن وب‌سایت برنمی‌گردند. به همین خاطر لزوم اجرای کمپین‌های ریتارگتینگ برای بازگرداندن کاربری که یکبار به محصول و برند ما علاقه نشان داده است، کاملا احساس می‌شود، با بررسی مسیر منابع (sources) کابرانی که از سایت کافه گلدون خرید انجام داده‌اند، متوجه شدیم کمپین‌های محصول حدود ۱۰ درصد فروش کافه گلدون را افزایش داده است. کمپین‌های محصول با نرخ کانورژن ۰.۱۷ درصد در مقایسه با ورودی‌های گوگل تقریبا کانورژن دو برابری داشته و از این جهت این آمار قابل توجه است.

تبلیغات ریتارگتینگ محصول در یکتانت

استفاده از پوش نوتیفیکیشن نجوا

کمپین دیگری که تاثیر ۲ درصدی در فروش کل کافه گلدون داشته و کانورژن آن ۰.۲ درصد است، کمپین پوش نوتیفیکیشن سرویس نجوا است. از طریق ارسال پوش به کاربران، تعامل آن‌ها با وب‌سایت افزایش پیدا می‌کند و در مراحل مختلف از قیف فروش تاثیر مستقیمی بر فروش مجموعه داشته است.

استفاده از پوش نوتیفیکیشن نجوا برای تعامل با کاربران کافه‌گلدون

 

با تبلیغات ریتارگتینگ محصول، فروش خود را همین حالا دگرگون کنید!

با تبلیغات ریتارگتینگ محصول، فروش خود را همین حالا دگرگون کنید!

مشاهده تعرفه arrow-left
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ایبوک جدید یکتانت منتشر شد!