چگونه یکتانت به حراجمعه بامیلو کمک کرد تا بزرگ‌ترین کمپین فروش آنلاین ایران شود ؟

0

بامیلو در سال ۱۳۹۳ به عنوان نخستین بازار آنلاین (MarketPlace) ایران با سرمایه‌گذاری گروه اینترنتی ایران آغاز به کار کرد. بامیلو تاکنون توانسته است با همکاری هزاران تامین‌کننده اقلام در سراسر کشور سهم بازار نسبتاً بزرگی را در تجارت الکترونیک ایران به دست آورد.

کمپین حراجمعه باملیو چیست

۴ سال است که هم‌زمان با روز بلک فرایدی در دنیا، بامیلو نیز با عنوان حراجمعه، اقدام به ارائه تخفیف‌هایی روی بسیاری از اقلام و اجناس خود کرده و با اجرای کمپین‌های گسترده و فراگیر تبلیغات آنلاین و آفلاین سعی داشته تا فروش خود را بیش از پیش رشد دهد.

رکوردهای حراجمعه ۹۷

حراجمعه سال ۹۷ که در روزهای ۲و ۳ آذر برگزار شد، نسبت به سال‌های قبل با برنامه‌ریزی‌هایی که توسط بامیلو انجام گرفت بسیار موفق‌تر بود به طوری که اعلام شده این کمپین، رکوردهای فروش آنلاین کشور را  شکسته است. بر اساس گزارش بامیلو در روز اول برگزاری حراجمعه، سایت بامیلو بیش از ۷ میلیون بازدیدکننده یکتا داشته و نیز بیش از ۲۰۰ هزار قلم کالا با تخفیف ارائه شده است. از دیگر آمار قابل توجه حراجمعه بامیلو می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • بیش از ۷۰ میلیون بازدید از محصولات موجود در بامیلو
  • رشد ۵۰۰۰ درصدی فروش در یک روز
  • ارسال اقلام کالایی به بیش از ۶۰۰ شهر در ایران

همراهان حراجمعه بامیلو

این موفقیت بزرگ در بزرگترین کمپین فروش آنلاین کشور توسط بامیلو، با همراهی برندهایی چون ایرانسل، اسنپ، بانک ملت و نیز پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت صورت گرفت.

همراهی یکتانت

یکتانت با بهره‌مندی از همکاری بزرگترین رسانه‌ها، می‌تواند دسترسی برندها را به بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال در ایران فراهم کند. همراهی یکتانت با بامیلو در اجرای موفقیت‌آمیز این کمپین بزرگ با اختصاص دادن خدمات تبلیغات آنلاین گسترده از جمله خدمات تبلیغات همسان، تبلیغات بنری ثابت و کلیکی و ریتارگتینگ اجرا شد. به گواه شواهد زیر بخش مهمی از موفقیت این کمپین بزرگ با ظرفیتی بود که از طرف یکتانت اختصاص داده شد.

نتایج همراهی یکتانت

در پلتفرم یکتانت برای این حراجمعه تعداد ۱۶ کمیپن طراحی و نیز ۱۶۴ محتوای تبلیغاتی ساخته شده است. این تبلیغ‌ها در بیش از ۴۰۰ سایت پربازدید کشور مثل خبرگزاری تسنیم، دنیای اقتصاد، زومیت، انتخاب و … نمایش داده شده است.

خدمات تبلیغات بنری، تبلیغات همسان، تبلیغات ریتارگینگ از انواع خدمت‌هایی است که یکتانت به حراجمعه ارائه کرده است. در مجموع این تبلیغ‌ها، تعداد ۵۱۰ میلیون بار تبلیغ‌های حراجمعه بامیلو دیده شده است و نیز تعداد ۷۰۰ هزار کاربر روی این تبلیغ‌ها کلیک‌ کرده‌اند و به صفحه محصولات بامیلو رفته‌اند.

در حراجمعه سال ۱۳۹۷ سطح همکاری یکتانت و بامیلو نسبت به سال قبل بسیار عمیق‌تر شد. خصوصاً آن که تبلیغات ریتارگتینگ یکتانت نیز برای این حراجمعه به کار گرفته شد و نتایج بسیار موفق‌تری را رقم زد که عبارت‌اند از:

  • ۱۰۸ درصد رشد در تعداد بازدیدکننده
  • ۶۳ درصد رشد در تعداد کلیک
  • و مهم‌تر آن که ۴۲ درصد رشد در نرخ تبدیل بازدیدکننده سایت به خریدار محصولات

در تصاویر زیر نیز می‌توانید برخی از پربازدیدترین و جذاب‌ترین تبلیغ‌های حراجمعه بامیلو در سایت‌های نمایش‌دهنده یکتانت ببینید. تصویر زیر مربوط است به تبلیغات همسان که تعداد نمایش و تعداد کلیک آن را می‌بینید.

حراجمعه بامیلو تبلیغات همسان و نیز تصاویر زیر مربوط به پرکلیک‌ترین بنر تبلیغاتی و آمارهایی از آن است.

حراجمعه بامیلو بنر تبلیغاتی

حراجمعه بامیلو کلیک بنر یکتانت

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.