همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ چیست؟

رسالت اصلی یکتانت گسترش تبلیغات آنلاین در سراسر ایران است. این مهم بدون همکاری و کمک افرادی مثل شما در شهرها و صنایع مختلف امکان‌پذیر نیست. با همکاری هم می‌توانیم با سرعت بیشتری در صنایع مختلف حضور یابیم و صنعت تبلیغات آنلاین را به وسعت ایران گسترش دهیم.

افیلیت مارکتینگ
همکاری در فروش

عضوی از جامعه همکاران فروش یکتانت باشید

شما با پیوستن به جامعه همکاران فروش یکتانت، علاوه بر کمک به کسب‌وکارها برای انجام تبلیغات دیجیتال در یکتانت، میتوانید به کسب درآمد متناسب با میزان فعالیت خود بپردازید. با معرفی یکتانت به دوستان، مخاطبان و صاحبان کسب‌وکارها میتوانید در برنامه همکاران فروش یکتانت سهیم شوید و تبلیغات آنلاین را به وسعت ایران گسترش دهید.

در درآمد یکتانت سهیم شوید

به واسطه همکاری که شکل می‌گیرد، شما در درآمد یکتانت شریک می‌شوید و به مدت یکسال پس از ورود مشتریان معرفی‌شده‌تان به پلتفرم یکتانت، ۱۰ درصد از بودجه‌ای که هر یک از آن‌ها در سیستم هزینه می‌کند، به شما تعلق می‌گیرد.

کسب درامد با همکاری در فروش

چرا با یکتانت همکاری کنید؟

بالاترین ظرفیت نمایش

بیشترین ظرفیت نمایش تبلیغات آنلاین در ایران

الگوریتم‌های یکتانت ماهانه به بیش از ۱۰۰ میلیون مخاطب وب تبلیغات همسان و بنری نمایش میدهد و بیش از ۲۰۰۰ برند در هر ماه برای معرفی محصولات و خدمات خود از یکتانت استفاده میکنند.

پشتیبانی قوی از مشتریان

تیم پشتیبانی حرفه‌ای مشتریان شما

پس از اینکه مخاطبان شما در پنل ثبتنام کنند، تیمهای یکتانت حداکثر تلاش خود را میکنند که مشتری معرفی‌شده بهترین نتیجه را از تبلیغات آنلاین یکتانت بهدست آورد؛ این پشتیبانی حرفه‌ای باعث ماندگاری مشتریان شما و درآمدزایی هر چه بیشترتان می‌گردد.

درامدزایی شفاف

شفافیت در درآمدزایی

در داشبورد همکار فروش یکتانت به صورت لحظهای می‌توانید لیست همه مشتریان خود را ملاحظه کنید. ۱۰ درصد از بودجه ای که هر یک از مشتریان‌تان در یکتانت هزینه خواهند کرد تا یک سال پس از ورود آن‌ها به شما تعلق خواهد داشت؛ در هر زمان میتوانید گزارش درآمدزایی خود را در بازههای زمانی مختلف در داشبورد یکتانت مشاهده کنید.

سادگی کار با پنل

سادگی کار با پنل

برای شروع کار کافی است ثبت‌نام کنید، از طریق داشبورد همکار فروش، لینک مخصوص خود را دریافت و برای مخاطبان خود ارسال کنید. برای ایجاد جذابیت و جذب مشتریان بیشتر می‌توانید از بنرهای طراحی شده یکتانت نیز استفاده کنید.

همکاران فروش یکتانت درباره این سیستم چه میگویند؟

بهنام کشانی

به نظر من یکتانت در حال حاضر بهترین و جامع‌ترین پلتفرم تبلیغات آنلاینه که با داشتن تیم خلاق و چابک روش‌های جدیدی رو به صنعت تبلیغات آنلاین کشور معرفی کردن. این موارد باعث شده که هم به مشتری‌هام استفاده از یکتانت رو توصیه کنم و هم در کلاس‌های دیجیتال مارکتینگم، این پلتفرم رو به دانشجوها معرفی کنم و آموزش بدم.

بهنام کشانی

مهدی دهبان

توی این سه سالی که یکتانت وارد بازار تبلیغات شده، با نوآوری‌ها و خدماتی که داده به بهترین پلتفرم تبلیغاتی ایران تبدیل شده و ما در آکادمی دیجیتال مارکتینگ با خیال راحت یکتانت رو به عنوان یه راهکار موثر به دانشجوها معرفی می‌کنیم و از کیفیت خدمات‌شون مطمئنیم.

مهدی دهبان

الهه پوراسماعیل

من در حدود ٢ سال است كه با مجموعه يكتانت همكارى دارم و مشترى هايى را كه از طرف من با مجموعه يكتانت آشنا شده اند، به دليل كيفيت بسيار بالاى خدمات يكتانت بسيار راضى هستند و تبليغاتشون را ادامه دادند.خيلى خوشحالم كه با يكتانت همكارى مى كنم و تونستم به درامد ماهيانه بالاى ۱۰ ميليون تومان برسم .

الهه پوراسماعیل

عضویت در سیستم همکاران فروش یکتانت چه شرایطی دارد؟

آشنا به دیجیتال مارکتینگ

لازم است با دیجیتال مارکتینگ‌ و پلتفرم یکتانت آشنایی داشته باشید.

مخاطبان خود را داشته باشید

مخاطبانی داشته باشید که بتوانید خدمات یکتانت را به آن‌ها معرفی کنید. (اعضای کانال تلگرام، کلاس‌های آموزشی و ...)

معرفی شرکت‌تان امتیاز محسوب نمی‌شود

معرفی شرکتی که در آن مشغول به کار هستید، امتیاز محسوب نمی‌شود.

معرفی مشتریان فعلی امتیاز محسوب نمی‌شود

معرفی مشتریان فعلی امتیازی محسوب نمی‌شود و مشتریان در گروه شما قرار نمی‌گیرند.

چگونه در درآمد یکتانت سهیم شوید؟

۱. ثبت‌نام کنید

عضویت در این سیستم کاملا رایگان است؛ کافی است فرم ثبت‌نام روبه‌رو را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و تایید ثبت‌نام را برای‌تان انجام می‌دهند.

۲. کد معرف خود را دریافت کنید.

پس از انجام ثبت‌نام پنلی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به راحتی می‌توانید لینک معرفی مخصوص خود را در پنل همکار فروش دریافت کنید.

۳. خدمات یکتانت را معرفی کنید

این لینک را میتوانید در وب‌سایت، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و ... قرار دهید. بر روی مرورگر کاربرانی که حداقل یک بار از طریق لینک اختصاصی شما وارد یکتانت میشوند، کوکی قرار می‌گیرد و اگر تا سه ماه از هر طریقی وارد سایت شوند و در پنل یکتانت ثبت‌نام کنند، جزء مشتریان شما محسوب می‌گردند.

۴. درآمدزایی کنید

۱۰ درصد از هزینه تبلیغاتی که مشتریان شما در خدمات یکتانت انجام میدهند تا یکسال پس از ورودشان به شما تعلق می‌گیرد. ماهی یک بار میتوانید درخواست واریز درآمد خود را در سیستم ثبت کنید و موجودی را دریافت نمایید.

همکار فروش یکتانت شوید