لوگوی یکتانت - پلتفرم تبلیغات آنلاین

بالاترین کیفیت تبلیغات کلیکی را با یکتانت تجربه کنید

تاثیرگذارترین رسانه‌ها در دسترس شما

بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین انتخاب کرده اند

تعرفه‌های یکتانت

 

در پلتفرم یکتانت تعرفه‌های ثابت وجود ندارد. هزینه‌ی هر کلیک را شما تعیین می‌کنید. شانس نمایش هر تبلیغ بر اساس دو عامل تعیین می‌شود:

  • قیمت کلیک

    انتخاب قیمت کلیک در دستان شماست. قیمت کلیک بالاتر برای یک تبلیغ، به معنای شانس بیش‌تر نمایش است. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ی تبلیغات کلیکی خود، هزینه‌ی هر کلیک را هر آنچه می‌خواهید تعیین کنید.

  • نمره جذابیت

    هر چه یک تبلیغ بیش‌تر مورد استقبال کاربران قرار گیرد، نمره‌ی جذابیت بالاتری خواهد داشت. شما می‌توانید برای تبلیغاتِ کلیکی با نمره‌ی جذابیت بالاتر، هزینه‌ی هر کلیک را کاهش دهید.

امکانات تبلیغات کلیکی یکتانت

یکتانت با دسترسی به بیش از ۴۰۰ وبسایت از بزرگترین رسانه‌های ایران و ظرفیت بیش از یک میلیارد کلیک با کیفیت در ماه بیشترین ترافیک را برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

نمایش تبلیغات در صفحات مرتبط

در کمپین‌های موضوعی یکتانت، به کمک الگوریتم‌های تشخیص موضوع یکتانت محتواهای خود را می‌توانید فقط در صفحات مرتبط نمایش دهید.

نمایش تبلیغات به مخاطبان درست

با قراردادن اسکریپت یکتانت در وبسایت خود مخاطبان دلخواه خود را بسازید و نمایش تبلیغات کمپین‌های مختلف را به مخاطبان خاص آن کمپین محدود کنید.

بهینه‌سازی نرخ‌های تبدیل

به کمک گزارش‌های جامع کارایی کمپین در یکتانت می‌توانید کمپین‌های خود را برای رسیدن به نرخ‌های تبدیل دلخواه خود، بهینه‌سازی کنید و بهترین نتیجه را به دست آورید.

تبلیغ در بهترین وب‌سایت‌ها

یکتانت بالاترین استانداردها را در انتخاب ناشران خود اعمال می‌کند. نمایش‌دهندگانی که در حال حاضر و در آینده با یکتانت همکاری می‌کنند، بالاترین سطح کیفیت در ترافیک را دارند.

هدفمندسازی بدون هزینه اضافه

نمایش تبلیغات در زمان و مکان درست و به کاربر درست، وظیفه هر پلتفرم تبلیغاتی است. با انتخاب هدفمندی‌ها به ما در انجام وظایف‌مان کمک خواهید کرد و هزینه‌ اضافی پرداخت نمی‌کنید.

تضمین کلیک‌های واقعی

چنانچه یکی از ناشران یکتانت ترافیک غیرواقعی ایجاد کند، یکتانت تعهد می‌دهد که تا یک ماه بعد مبلغ تبلیغات را از ناشر کم کند و به تبلیغ‌کننده بازگرداند.

کیفیت تبلیغات ‌کلیکی یکتانت را از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند سوال کنید

مشاوران تخصصی یکتانت به نیازهای ما توجه می‌کنند و با توجه به اهداف ما و آنالیز روزانه ترافیک، بهینه‌ترین کمپین‌ها را طراحی کرده و به ما پیشنهاد می‌دهند. پشتیبانی شبانه‌روزی، یکی از نقاط برجسته این گروه می‌باشد. تیم یکتانت همواره در حال بهینه‌سازی کمپین‌ها و افزایش نرخ تبدیل که در کسب و کار ما افزایش فروش است، هستند.

سبا بیوکی
مسئول دیجیتال مارکتینگ بامیلو

یکتانت توانسته است در کوتاه‌ترین زمان ممکن به معتبرترین و قدرتمندترین پلتفرم تبلیغات کلیکی کشور تبدیل شود و این به پشتوانه تیمی حرفه‌ای است که نیاز بازار را متوجه شده و به خوبی به آن پاسخ داده است. به راحتی می‌شود به این تیم اعتماد کرد و بهترین نتیجه را گرفت.

مهدی معظمی
کارشناس ارشد پرفورمنس مارکتینگ دیجی‌کالا

تجربه همکاری با تیم یکتانت تجربه رضایت بخشیه چون خیالت راحته که با تیمی کار میکنی که بلده چجوری کمپین ها رو هوشمندانه مدیریت کنه و مخاطبان واقعی شما رو هدف قرار بده

مرتضی طاهر
مدیر دیجیتال مارکتینگ شیپور
جواد افتاده

تجربه استفاده از یکتانت تجربه شفافیت و خروجی قابل لمس برای ما بود. یکتانت با درک درست از روندهای تبلیغات آنلاین در دنیا راه‌حل‌های مفید و ارزشمندی را برای کسب‌وکارهای ایرانی فراهم کرده است تا بتوانند مشتریان خود را بهتر، سریع‌تر و ارزان‌تر هدف‌گذاری کنند.

جواد افتاده
مدیر روابط عمومی شاتل موبایل
مهدی فروغی

تیم «بی‌نظیر» (بخوانید حرفه‌ای، باسواد، هم‌درد و جاه‌طلب) یکتانت همیشه من را به محیط بعضاً مأیوس‌کننده بازاریایی دیجیتال در کشور، امیدوار می‌کند. به امید تداوم رشد روزافزون یکتانت که برای هر فرد دلسوز برای اکوسیستم بازاریابی دیجیتال کشور، باعث خوشحالی و غرور است‌.

مهدی فروغی
مدیر ارشد بازاریابی بیمیتو
داوود مشتاقی

بازار تبلیغات دیجیتال ایران به مجموعه‌ای نیاز داشت که واقعا این موضوع رو درک کرده باشه و بدونه مشتری چه چیزی لازم داره. من فکر می‌کنم یکتانت به سرعت داره تو این مسیر پیش میره.

داوود مشتاقی
مدیر مارکتینگ مدیسه