تبلیغات آنلاین یکتانت

بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران

تاثیرگذارترین رسانه‌ها در دسترس شما

بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین انتخاب کرده‌اند

کسب بهترین نتیجه از تبلیغات آنلاین

شعار یکتانت صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است و هدف ما ایجاد بهترین نتیجه برای تبلیغ‌کنندگان و درآمدزایی منصفانه برای رسانه‌هاست تا بتوانند محتوای بهتری برای مخاطبان فارسی‌زبان تولید کنند. تیم یکتانت همواره بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کند و تلاش روزمره‌اش در جهت بهبود عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال است. از همین رو به کمک الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی یکتانت محصولات منحصر به فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم که روز به روز خدمت بهتر و نتیجه بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم.

  • تبلیغ‌کنندگان

    یکتانت با بهینه‌سازی مستمر الگوریتم‌های نمایش تبلیغات روز به روز شما را در دستیابی به بالاترین کیفیت تبلیغات آنلاین همراهی می‌کند. متخصصان یکتانت برای دستیابی به نتیجه مورد نظرتان در کنار شما هستند.

  • نمایش‌دهندگان

    یکتانت گزارش خالص درآمدزایی جایگاه‌های تبلیغاتی‌تان را با شما به اشتراک می‌گذارد تا شما نیز در بهینه‌سازی درآمد از رسانه خود بیشتر از پیش توانمند شوید و در فضایی منصفانه بیشترین درآمدزایی را به‌دست آورید.

  • آژانس‌های تبلیغاتی

    به کمک پنل مدیریت تبلیغات یکتانت می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی چندین مشتری‌تان را مشاهده کنید و به کمک اطلاعات شفاف یکتانت در گزارش‌های کارایی کمپین بهترین نتیجه را برای مشتریان‌تان خلق کنید.

بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران

یکتانت با دسترسی به بیش از ۸۲۰ وبسایت از بزرگترین رسانه‌های ایران و ظرفیت بیش از یک میلیارد کلیک با کیفیت در ماه بیشترین ترافیک را برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

۵۷۰۰۰ کمپین

موفق تاکنون در یکتانت اجرا شده است

محتوای تبلیغاتی

۲۷ میلیارد

محتوای تبلیغاتی ماهانه در یکتانت نمایش داده می‌شود

کاربر یکتانت

۱۱۰ میلیون

کاربر ماهانه تبلیغات یکتانت را می‌بینند

استفاده از نسخه دموی پنل و ساخت کمپین آزمایشی

برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی کافی است در یکتانت ثبت‌نام کنید و وارد پنل شوید. شما می‌توانید با ساختن کمپین جدید و تعیین بودجه‌ی روزانه‌ی خود کمپین‌تان را شروع کنید. علاوه بر این با استفاده از امکانات و گزینه‌های مختلفی که در پنل پیش روی شما قرار می‌گیرد، قادر خواهید بود تبلیغات‌تان را با توجه به اهدافی که در ذهن دارید،‌ بهینه کنید. برای مشاهده و استفاده‌ی آزمایشی در پنل یکتانت، نسخه دموی پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ در این نسخه از پنل شما می‌توانید کمپین‌های آزمایشی مختلفی بسازید و با قسمت‌های مختلف پنل بیشتر آشنا شوید.

نسخه دموی پنل یکتانت

کیفیت تبلیغات ‌آنلاین یکتانت را از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند سوال کنید

یکتانت توانسته است در کوتاه‌ترین زمان ممکن به معتبرترین و قدرتمندترین پلتفرم تبلیغات کلیکی کشور تبدیل شود و این به پشتوانه تیمی حرفه‌ای است که نیاز بازار را متوجه شده و به خوبی به آن پاسخ داده است. به راحتی می‌شود به این تیم اعتماد کرد و بهترین نتیجه را گرفت.

لوگو دبجی کالامهدی معظمی
کارشناس ارشد پرفورمنس مارکتینگ دیجی‌کالا

تجربه همکاری با تیم یکتانت تجربه رضایت بخشیه چون خیالت راحته که با تیمی کار میکنی که بلده چجوری کمپین ها رو هوشمندانه مدیریت کنه و مخاطبان واقعی شما رو هدف قرار بده

مرتضی طاهر
مدیر دیجیتال مارکتینگ شیپور
مهدی فروغی

تیم «بی‌نظیر» (بخوانید حرفه‌ای، باسواد، هم‌درد و جاه‌طلب) یکتانت همیشه من را به محیط بعضاً مأیوس‌کننده بازاریایی دیجیتال در کشور، امیدوار می‌کند. به امید تداوم رشد روزافزون یکتانت که برای هر فرد دلسوز برای اکوسیستم بازاریابی دیجیتال کشور، باعث خوشحالی و غرور است‌.

مهدی فروغی
مدیر ارشد بازاریابی بیمیتو
داوود مشتاقی

بازار تبلیغات دیجیتال ایران به مجموعه‌ای نیاز داشت که واقعا این موضوع رو درک کرده باشه و بدونه مشتری چه چیزی لازم داره. من فکر می‌کنم یکتانت به سرعت داره تو این مسیر پیش میره.

داوود مشتاقی
مدیر مارکتینگ مدیسه
لوگو بیمیتو
هومسا