سوالات متداول تبلیغ‌کنندگان

تبلیغات کلیکی چیست ؟

در تبلیغات کلیکی (cost per click)  شما به ازای کاربری که تبلیغ را دیده و روی آن کلیک کرده است، هزینه پرداخت می‌کنید. در نتیجه هزینه تبلیغات شما با مجموع تعداد کلیکی که کاربران روی تبلیغ کرده‌اند، متناسب است. با توجه به این امر، هر چه کلیک بیشتری صورت گیرد، هزینه افزایش پیدا می‌کند. گویی در این نوع از تبلیغات آنلاین یک بیلبورد بزرگ در مقابل دید میلیون‌ها نفر در اختیار دارید؛ با این تفاوت که فقط به ازای کسانی که به آن بیلبورد توجه می‌کنند و به آن علاقمند می‌شوند، هزینه پرداخت می‌کنید.

انواع تبلیغات یکتانت کدام است ؟

روش های تبلیغات در یکتانت

کلیکی همسان

تبلیغات همسان (native) به دلیل یکپارچگی و همسان شدن ظاهری با سایت‌های نمایش‌دهنده این گونه نام‌گذاری شده است. کاربران به دلیل یکپارچگی زیاد با ساختار سایت نمایش‌دهنده، متوجه تبلیغاتی بودن مطالب مربوطه نمی‌شوند و بدون هر گونه جبهه‌گیری، کلیک می‌کنند.

روش های تبلیغات همسان

کلیکی محصول

مزیت این روش نسبت به بنری و همسان این است که نیازی به تولید محتوا ندارد. محتوای تبلیغات کلیکی محصول به صورت خودکار و براساس محبوبیت، سابقه‌ی نمایش‌های پیشین و طبق آمار دقیق گزارش‌ها ساخته می‌شوند. برای استفاده از این کمپین لازم است تبلیغ‌کننده کد جاوااسکریپتی را به عنوان یک تگ در پنل خود قرار دهد تا به صورت خودکار با استفاده از اطلاعات محصول مانند نام، تصویر، قیمت و حتی تخفیفی که برای آن اعمال شده است، محتوا ساخته شود و به کاربران مختلف در سایت‌های نمایش‌دهنده نشان داده شود.

کلیکی بنری

تبلیغات بنری یک تصویر ثابت یا متحرک است که به دلیل ساختار جذابش، توجه کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. از آنجایی که تبلیغاتی بودن آن کاملا مشخص است، بهتر است برند شما در محتوای تبلیغ بنری ذکر شود؛ از این رو تبلیغات کلیکی بنری به برندسازی و دیده‌شدن کسب‌وکار شما بسیار کمک می‌کند و آگاهی از برند کاربران را افزایش می‌دهد.

روش های تبلیغات بنری

کلیکی ریتارگتینگ

بسیاری از مواقع پیش آمده است که مخاطب وارد سایتی می‌شود، محصول یا محتوای آن را مشاهده می‌کند ولی به هر دلیل بدون اینکه از محصول یا خدمات آن استفاده کند، از سایت موردنظر خارج می‌شود. با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ می‌توانید بار دیگر مشتری بالقوه را به سایت خود بازگردانید. تبلیغات ریتارگتینگ در هر سه حالت همسان، محصول و بنری قابل استفاده است.

به طور مثال، من دیروز مستقیم با کلیک روی لینک تلگرام وارد صفحه سفر به مریخ سفرستان شدم و بدون اینکه ثبت‌نام کنم از سایت خارج شدم. امروز در سایت انتخاب در کنار صفحه دقیقا تبلیغ همان سفر به مریخ سفرستان را به من نشان می‌دهد و سعی می‌کند من یا در واقع همان کاربری که مسیر را در نیمه راه رها کرده، دوباره به پیمودن ادامه مسیر دعوت کند.

روش های تبلیغات ریتارگتینگ

پوش نوتیفیکیشن

با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، به طرز چشمگیری توجه میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کنید و پیام خود را هدفمندتر به آن‌ها برسانید. کسب‌وکارها با اهداف متفاوتی از جمله آگاهی کاربران از برند، افزایش ترافیک سایت، نصب اپلیکیشن، افزایش فروش محصولات و … از کمپین پوش استفاده می‌کنند. می‌توانید انتخاب کنید که کمپین پوش نوتیفیکیشن‌تان در دسکتاپ، موبایل و یا هر دو برای مخاطبان بسیاری ارسال شود. پس از ارسال پوش تبلیغاتی، با استفاده از گزارشی که یکتانت در اختیارتان می‌گذارد، می‌توانید اطلاعات کاملی همانند تصویر زیر از عملکرد کاربران به دست آورید و کمپین خود را بهینه کنید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روش های تبلیغات در یکتانت را مطالعه کنید.

تعرفه‌های تبلیغات یکتانت ؟

روش های تبلیغات کلیکی

می‌توانید برای اجرای هر یک از انواع تبلیغات آنلاین، در بازه‌های موجود، قیمت کلیک موردنظر خود را تعیین کنید. البته لازم به ذکر است برخی از وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده برای نمایش تبلیغات در وب‌سایت خود، حداقل قیمت کلیکی تعیین می‌کنند. در نتیجه تعداد سایت‌های نمایش‌دهنده در بازه‌‌های زمانی‌ مختلف، بنا به حداقل قیمتی که سیستم در آن زمان تعیین می‌کند، متفاوت است.

هزینه پوش تبلیغاتی بر حسب تعداد دریافت نوتیف توسط کاربران (delivery) محاسبه و برای دریافت هر ۱۰۰۰ نوتیف، بسته به انتخاب تبلیغ‌کننده بین ۲ تا ۱۰ هزار تومان تعیین می‌شود.

چه عواملی بر نمایش تبلیغات تاثیر می‌گذارد ؟

نمایش تبلیغات در جایگاه‌های وب‌سایت نمایش‌دهنده به دو عامل بستگی دارد :

  • قیمت کلیکی
  • نمره جذابیت
    • نمره جذابیت در واقع متناسب با (CTR (Click Through Rate است و با عددی بین صفر تا صد تعیین می‌شود. (منظور از CTR نسبت تعداد کلیک‌ها به تعداد نمایش‌های هر محتوا است.) این عدد در هر روز بسته به نرخ کلیک به نمایش تمامی محتواهای تبلیغاتی موجود در یکتانت ممکن است مقادیر متفاوتی به خود بگیرد. الگوریتم یکتانت، نمره جذابیت هر تبلیغ را براساس مقایسه با دیگر محتواهای موجود در پنل یکتانت در آن زمان، تعیین می‌کند؛ از این رو نمره جذابیت می‌تواند در بازه‌های زمانی مختلف، متفاوت باشد.

سیستم تبلیغ شما را در صف نمایش تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد؛ هر چه نمره جذابیت و قیمت هر کلیک بالاتر باشد، شانس بیشتری برای نمایش در سایت‌های نمایش‌دهنده خواهید داشت. البته توجه داشته باشید که این دو عامل، موازی با هم پیش می‌روند. به طور مثال اگر جذابیت آیتم شما بالا باشد، می‌توانید قیمت هر کلیک خود را کاهش دهید و همچنان نمایش خوبی بگیرید.

نمره‌ی جذابیت چیست ؟

نمره جذابیت در واقع متناسب با (CTR (Click Through Rate است و با عددی بین صفر تا صد تعیین می‌شود. (منظور از CTR نسبت تعداد کلیک‌ها به تعداد نمایش‌های هر محتوا است.) این عدد در هر روز بسته به نرخ کلیک به نمایش تمامی محتواهای تبلیغاتی موجود در یکتانت ممکن است مقادیر متفاوتی به خود بگیرد. الگوریتم یکتانت، نمره جذابیت هر تبلیغ را براساس مقایسه با دیگر محتواهای موجود در پنل یکتانت در آن زمان، تعیین می‌کند؛ از این رو نمره جذابیت می‌تواند در بازه‌های زمانی مختلف، متفاوت باشد.

آیا می‌توانیم تنظیمات کمپین خود را تغییر دهیم ؟ تغییر تنظیمات هزینه‌ی جداگانه دارد ؟

شما می‌توانید قیمت هر کلیک، بودجه‌ روزانه، دستگاه نمایش‌دهنده، بازه‌ی زمانی و مکانی تبلیغ خود را در پنل تنظیم کنید. برای تغییر تنظیمات نیاز به پرداخت هزینه‌ای جداگانه نیست و تمام تغییرات بعد از ثبت‌نام در پنل و اجرای کمپین به صورت رایگان امکان‌پذیر است.

آیا می‌توانم قیمت کلیک را تغییر دهم ؟ روی چه عددی بگذارم ؟

بله. مادامی که کمپین شما در حال اجراست می‌توانید ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز به تعداد نامحدود قیمت کلیک خود را تغییر دهید. در این باره هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. قیمت کلیک باید زمانی افزایش یا کاهش پیدا کند که هدف و بودجه خود را دقیق مشخص کرده باشید.

برای شروع تبلیغات در پنل، سیستم بازه‌ی مجاز قیمت هر کلیک را برای شما مشخص می‌کند. ابتدا می‌توانید قیمت کلیک خود را در همین بازه انتخاب کنید. سپس با توجه به ۲ عامل موثر در میزان نمایش، نسبت به تغییر قیمت کلیک اقدام کنید. عامل اول نمره جذابیت و عامل دوم بودجه روزانه است. هرچه نمره جذابیت آیتم تبلیغ شما بیشتر باشد، تبلیغ‌تان بیشتر نمایش داده می‌شود. نمره‌ی جذابیت بالا به شما کمک می‌کند تا با حفظ همان نتیجه و بازخورد مناسب قبلی، قیمت کلیک خود را پایین‌تر بیاورید. در واقع می‌توان گفت این دو عامل، موازی با هم پیش می‌روند. به طور مثال اگر جذابیت آیتم شما بالا باشد، می‌توانید قیمت هر کلیک خود را کاهش دهید و همچنان نمایش خوبی بگیرید.

از جهت دیگری هم می‌توانید درباره قیمت کلیک خود تصمیم بگیرید و آن بودجه روزانه‌ایست که تعریف کرده‌اید. اگر بودجه روزانه کمی گذاشته‌اید، لازم است قیمت کلیک خود را طوری تنظیم کنید که در طول روز بتوانید دیده شوید و بودجه شما در چند ساعت اولیه تمام نشود. و اگر قصد دارید بودجه روزانه بیشتری بگذارید و مشاهده می‌کنید که بخش کمی از آن خرج شده است، می‌توانید قیمت کلیک را افزایش دهید تا بیشتر دیده شوید.

کمپین من از چه زمانی آغاز می‌شود ؟

پس از ساخت کمپین در پنل کاربری و ایجاد محتوای لازم، کمپین آماده آغاز است. پس از تایید محتوا و نیز وجود اعتبار در پنل، کمپین‌تان آغاز می‌شود و در رسانه‌ها نمایش‌ می‌گیرد. مگر در زمانی که شما محدودیت زمانی در پنل وارد و تنظیم کنید که مثلا از چه تاریخ و ساعتی تا چه تاریخ و ساعتی کمپین اجرا شود.

کمترین میزان اعتبار برای شروع کمپین چقدر است ؟

حداقل میزان اعتبار برای شروع کمپین ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. کمترین میزان بودجه روزانه نیز ۱۰ هزار تومان است.

چه وب‌سایت‌هایی تبلیغات را نمایش می‌دهند ؟ لیست نمایش‌دهندگان را کجا می‌توانم ببینم ؟

یکتانت با حدود ۶۵۰ وب‌سایت به عنوان نمایش‌دهنده همکاری می‌کند. پس از ورود به پنل کاربری می‌توانید از منو مدیریت نمایش‌دهندگان، یک گروه خاص برای خود بسازید. جهت ساختن این گروه یکتانت لیست کاملی از تمام نمایش‌دهندگان‌اش در اختیار شما می‌گذارد. البته در این بین نام‌های معتبر و پرآوازه‌ای وجود دارد که احتمالا پیشتر درباره همکاری آنان با یکتانت شنیده‌اید. عصر ایران، انتخاب، خبرگزاری مهر، تسنیم، انتخاب و نیز سایت‌های محتوایی پربازدید مانند جی‌اس‌ام، چطور و … از جمله‌ی نمایش‌دهندگان هستند.

نمایش‌دهندگان

آیا می‌توانم تنها در یک یا چند وب‌سایت به خصوص تبلیغ کنم ؟

در پنل کاربری می‌توانید به بخش مدیریت نمایش‌دهندگان بروید، در آن‌جا اقدام به ساخت گروه خاص کنید و فقط یک یا چند سایت دلخواه خود را در آن گروه قرار دهید.

می‌توانید پیوسته بازخورد کمپین خود را بررسی کنید. در صورتی که وب‌سایتی برای شما بازدهی کافی را نداشت، کمپین خود را در آن‌جا متوقف کنید و وب‌سایت موردنظر را در لیست سیاه (Black List) قرار دهید.

آیا می‌توانم در هر کمپین چند محتوا یا بنر داشته باشم ؟

بله. برای هر کمپین شما می‌توانید به تعداد نامحدود محتوا یا بنر داشته باشید. کافیست محتوای خود را در پنل در بخش محتواها ایجاد کنید و سپس منتظر بمانید تا کارشناسان یکتانت، محتوای شما را تایید کنند و آن محتوا وارد شبکه نمایش شود.

البته دقت کنید که تعداد بسیار زیاد محتوا ممکن است نتیجه خوبی به جا نگذارد. اگر بودجه‌ی روزانه زیادی در سیستم ثبت کرده‌اید، بهتر است محتواهای بیشتری نیز بسازید تا علاوه بر جذابیت، تعداد بیشتری هم تبلیغ داشته باشید و نتیجه بهتری بگیرید. ولی اگر بودجه روزانه پایینی دارید تعداد زیاد محتوا کاربردی نیست؛ چرا که پیش از نمایش گرفتن برخی از آن‌ها، ممکن است بودجه روزانه تمام شود.

نکته مهم دیگر این است که دائما کمپین خود را بررسی کنید. اگر محتوایی بازخورد موردنظر شما را ندارد، آن را متوقف سازید. بهتر است هر چند وقت یک بار محتوای خود را مجدد بررسی کنید و بسته به بودجه روزانه‌تان، برخی را حذف یا جایگزین کنید.

آیا می‌توانم تبلیغ خودم را در سایت‌ها مشاهده کنم ؟

پس از شروع کمپین شما می‌توانید در پنل کاربری از منو گزارش‌ها وارد بخش گزارش نمایش‌دهندگان شوید. در این بخش بعد از مشخص کردن بازه زمانی موردنظرتان می‌توانید مشاهده کنید که کدام سایت‌ها نمایش‌دهنده تبلیغ شما بوده‌اند و چقدر تعداد نمایش و تعداد کلیک برای شما ساخته‌اند. این سایت‌های نمایش‌دهنده به ترتیب تعداد نمایش و تعداد کلیک قابل مرتب‌سازی هستند.

در صورت تمایل پس از مشاهده لیست سایت‌های نمایش‌دهنده به یکی از مطالب سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی موردنظر سر بزنید و تبلیغات خود را مشاهده کنید.

اگر تبلیغ‌تان را در آن‌جا مشاهده نکردید، علت چیست ؟

تبلیغاتی که در جایگاه‌های همسان و بنری در سایت‌های نمایش‌دهنده وجود دارند، هر چند ثانیه یک بار بسته به نمره جذابیت و قیمت کلیک هر تبلیغ ممکن است تغییر کند. در نتیجه کاربران وب‌سایت نمایش‌دهنده، تبلیغات گوناگونی در جایگاه‌های مختلف مشاهده می‌کنند. با توجه به حجم بالای تبلیغات و تعداد زیاد وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده، احتمال بسیاری کمی وجود دارد که بتوانید تبلیغ خود را مشاهده کنید. ولی ممکن است اگر چندین بار صفحه را بارگذاری مجدد (رفرش) کنید، این احتمال محقق شود و تبلیغ شما ظاهر شود. البته حتی اگر موفق به دیدن تبلیغ خود نشوید، می‌توانید در پنل یکتانت گزارش کاملی از تعداد کلیک‌، نمایش و …را مشاهده کنید.

طراحی بنر را هم خودتان انجام می‌دهید ؟

تامین محتوای تبلیغات بنری یا تبلیغات همسان به عهده تبلیغ‌کننده است. البته یکتانت به عنوان راهنما برای ساخت بنرهای مناسبی که کلیک بیشتری دریافت کنند، مطالب طراحی بنر تبلیغاتی و ۸ نکته برای عکس تبلیغاتی اثرگذار را آماده کرده است تا بتوانید آیتم‌های جذاب‌تری طراحی کنید.

آیا گزارشی از میزان کلیک، نمایش، نمایش‌دهندگان و ... وجود دارد ؟

بله. دقت سیستم یکتانت در این زمینه بسیار بالاست. الگوریتم پیشرفته‌ی یکتانت با استفاده از هوش مصنوعی، تمام نمایش‌ها و کلیک‌های سالم را بسیار دقیق می‌شمرد و گزارش کاملی در پنل در اختیار تبلیغ‌کننده قرار می‌دهد. به عنوان مثال در بخش داشبورد (گزینه اول منو سمت راست) شما می‌توانید چنین اطلاعاتی را مشاهده کنید.

گزارش پنل یکتانت

گزارش‌ کمپین‌های در حال اجرا در بخش داشبورد وجود دارد. دقت داشته باشید که این گزارش‌ها و آمارهای دقیق به طور پیش‌فرض هر یک ساعت یک بار به‌روزرسانی می‌شوند.

در صورت تمایل می‌توانید کد اسکریپت یکتانت را در سایت خود قرار دهید. با کمک الگوریتم‌های پیشرفته‌ی یکتانت، آمارهای بسیار دقیق‌تری از رفتار کاربرانی که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند و کارهایی که انجام داده‌اند، به دست آورید. تا به طور دقیق بتوانید بررسی کنید هر تبلیغ تا چه میزان شما را به هدف‌تان نزدیک کرده است.

بخش ویژه گزارش
گزارش مالی

اگر از منو سمت راست، گزینه‌ی گزارش‌ها را کلیک کنید، ۴ زیرمنو باز می‌شود. در زیرمنوی گزارش مالی با دقت بسیار بالا و تفکیک‌شده مشاهده می‌کنید که در طول زمان چه میزان از اعتبار شما بابت چه تعداد کلیک کاسته شده است تا بتوانید بودجه‌ی روزانه خود را بهتر تنظیم کنید.

همچنین اگر الگوریتم یکتانت، کلیک مشکوکی بر روی تبلیغ شما شناسایی کند، هزینه آن را تحت عنوان گزارش واریزی به حساب شما باز می‌گرداند.

گزارش نمایش‌دهندگان

در زیرمنو گزارش نمایش‌دهندگان به تفکیک نمایش‌دهنده به شما نشان می‌دهد که در کدام سایت نمایش‌دهنده بیشتر دیده‌ شده‌اید و در کدام یک بیشتر کلیک گرفته‌اید.

گزارش عملکرد

در این قسمت می‌توانید به تفکیک کمپین‌، نمایش‌دهنده و محتوا،  کمپین‌های تبلیغاتی خود را ببینید و با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، بازده کلی کمپین‌تان را افزایش دهید. هر سه تفکیک اطلاعاتی نظیر هزینه‌ی انجام شده، تعداد کلیک‌ها، تعداد نمایش و CTR را به تبلیغ‌کنندگان نشان می‌دهد. همچنین با قرار دادن اسکریپت یکتانت در وب‌سایت خود، اطلاعاتی هنچون تعداد سشن، STC، کاربر و PPS را می‌توانید مشاهده کنید.

آیا باقیمانده بودجه روزانه من سوخت می‌شود و قابل استفاده نخواهد بود ؟

به هیچ عنوان این طور نیست. بودجه روزانه صرفاً برای برنامه‌ریزی مالی دقیق‌تر شما تبلیغ‌کنندگان محترم در نظر گرفته شده است تا بتوانید به میزان مورد نیاز و توزیع‌شده در زمان اجرای کمپین خود، ترافیک دریافت کنید. اگر از بودجه روزانه‌ای که وضع کردید، در آن روز بخشی باقی‌ بماند، آن بخش به طور کامل در روزهای بعد قابل استفاده می‌باشد. کل میزان اعتباری که شما در حساب کاربری خود شارژ می‌کنید، به طور کامل استفاده خواهد شد و چیزی سوخت نمی‌شود.

بودجه منفی روزانه به چه دلیل است ؟ چرا بیشتر از سقف بودجه روزانه‌ام خرج شده است ؟

پس از تعیین قیمت هر کلیک، در هنگام ایجاد کمپین تبلیغاتی در پنل یکتانت، بودجه روزانه‌ای را نیز تعیین می‌کنید. این تنظیم به این دلیل است که بیشتر از مبلغ بودجه‌ی روزانه، از بودجه‌ی کلی شما (اعتبار پنلتان) کاسته نشود. تا زمانی که به سقف بودجه‌ی روزانه نرسیده‌اید، تبلیغ شما در سایت‌های نمایش‌دهنده نشان داده می‌شود؛ به محض رسیدن به سقف بودجه‌ی روزانه نمایش محتوا را در سایت‌ها متوقف می‌کند.

حال فرض کنید که نمایش محتوای شما به دلیل اتمام بودجه‌ی روزانه یا اتمام اعتبار پنل کاربری تمام شده است. ممکن است بسیاری از بازدیدکنندگان، دقایقی قبل از پایان کمپین، سایت‌‌های ناشری مثل تسنیم را باز کرده باشند ولی بعد از انجام دقایقی وبگردی به سراغ تسنیم آمده باشند و بعد از دیدن تبلیغ شما در تسنیم روی آن کلیک کرده باشند. در این حالت یک کلیک مثل سایر کلیک‌های قبلی به صفحه شما آمده است که به اندازه‌ی قیمت این کلیک از اعتبار شما کم می‌کند. در نتیجه اگر اعتبار پنل شما تمام شده باشد، با اعتبار منفی مواجه می‌شوید و اگر به سقف بودجه‌ی روزانه‌ی خود رسیده باشید، بیشتر از بودجه روزانه خرج خواهید کرد.

بنابراین عدد منفی اعتبار حساب پنل شما یا افزاش از حد بودجه‌ی روزانه‌ی شما اتفاق بدی نیست و همانند کلیک‌های گذشته‌ای که دریافت کردید، ارزشمند است.

لازم به ذکر است یکتانت در ابتدای کمپین حدود ۲۰ هزار نمایش اولیه به تبلیغ شما می‌دهد. بنا به بازخورد کاربران، سیستم نمره‌ی جذابیت تبلیغ‌تان را مشخص می‌کند. اگر نمره‌ی جذابیت بالا کسب کنید، می‌توانید قیمت کلیک خود را کاهش دهید تا کنترل بیشتری بر نرخ نمایش تبلیغ خود در وب‌سایت‌های مختلف نمایش‌دهنده داشته باشید.

اعتبار پنل من به چه میزانی برسد، کمپین متوقف می شود ؟

اگر اعتبار پنل یا کمپین شما کمتر از ۵ هزار تومان باشد، کمپین متوقف خواهد شد و دلیل آن این است که اگر مدت کوتاهی هم این کمپین اجرا شود، بسیار بیشتر از این مقدار هزینه خواهد شد و احتمال اینکه اعتبار حساب شما به عددی منفی تبدیل شود، زیاد خواهد بود. در پاسخ به سوالِ چرا حساب من منفی شده است، توضیح داده شده است که چرا بعد از توقف کمپین همچنان تعداد معدودی کلیک دریافت خواهید کرد، به همان دلیل است که اعتبار زیر ۵ هزار تومان برای شروع دوباره کمپین مناسب نیست.

هزینه تبلیغات پوش چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه تبلیغات پوش به ازای دلیور شدن (دریافت توسط مخاطبان) هر هزار نوتیف، توسط تبلیغ‌کننده تعیین می‌شود. تبلیغ‌کننده می‌تواند این قیمت را حداقل از ۲ هزار تومان انتخاب کند. هرچه تبلیغ‌کننده قیمت بالاتری پیشنهاد دهد، احتمال ارسال نوتیف‌های او افزایش پیدا می‌کند.

چه نوتیفی استاندارد است؟

یکتانت برای حفظ کیفیت تبلیغات پوش، استانداردهای زیر را برای ارسال نوتیف‌ها در نظر می‌گیرد:

  • استفاده از آیکون و عکس در سایز مناسب
  • عدم استفاده از متن یا عکس نامناسب و غیرقابل انتشار

کارشناسان ما از تایید نوتیف‌هایی که شامل این استانداردها نیستند، معذورند.

 

پوش نوتیفیکیشن

آیا تمام نوتیف‌های ارسالی، دلیور می‌شوند؟

خیر. به دلایل مختلفی ممکن است نوتیف‌های ارسال شده توسط مخاطبان دریافت نشوند. این نوتیف‌ها در آمار دلیوری تبلیغ‌کننده محاسبه نمی‌شوند؛ در نتیجه تبلیغ‌کننده هزینه‌ای بابت آن‌ها نمی‌پردازد.

آیا ممکن است نوتیف‌های کمتری نسبت به تعداد درخواستی در تنظیمات کمپین ارسال شوند؟

بله. اگر شما کمپینی با زمان مشخص بسازید، با توجه به رقابت تبلیغ‌کنندگان درقیمت‌گذاری کمپین‌ها، نوتیف‌هایی با قیمت‌گذاری بیشتر اولویت بالاتری در ارسال دارند؛ در نتیجه ممکن است با توجه به قیمت‌گذاری که انجام داده‌اید، تعداد نوتیف درخواستی در زمان مورد نظر ارسال نشود.