بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها در دستــرس شــما

یکتانت برای تبلیغ‌کنندگان

تبلیغ در بهترین وب‌سایت‌ها
Subject's Image

یکتانت پلتفرمی بسته است؛ یعنی وب‌سایت‌های ناشر بعد از ثبت‌نام، به صورت خودکار به سیستم ما اضافه نمی‌شوند.

نمایش‌دهندگانی که در حال حاضر -و در آینده- با یکتانت همکاری می‌کنند، بالاترین سطح کیفیت در ترافیک را دارند.

ترافیک باکیفیت، کلیک‌های واقعی
Subject's Image

برای یکتانت اطمینان از این که کلیک‌های شمارش شده، به ازای کلیک کاربران حقیقی باشد، اهمیت ویژه‌ای دارد.

سیستم هوشمند یکتانت با بررسی دقیق کلیک های کاربران، سعی می‌کند بالاترین دقت را در شمارش کلیک‌های هر محتوا به کار برد.

تعرفه‌های یکتانت

در سیستم ما تعرفه‌های ثابت وجود ندارد. هزینه‌ی هر کلیک را شما تعیین می‌کنید.
تبلیغات شما، مستقل از هزینه‌ی کلیک آن در تمامی وب‌سایت‌ها نمایش داده خواهند شد.

شانس نمایش هر تبلیغ بر اساس دو عامل تعیین می‌شود:

قیمت کلیک

انتخاب قیمت کلیک در دستان شماست. قیمت کلیک بالاتر برای یک تبلیغ، به معنای شانس بیش‌تر نمایش است. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ی تبلیغات خود، هزینه‌ی هر کلیک را هر آنچه می‌خواهید تعیین کنید.

نمره جذابیت

هر چه یک تبلیغ بیش‌تر مورد استقبال کاربران قرار گیرد، نمره‌ی جذابیت بالاتری خواهد داشت. شما می‌توانید برای تبلیغاتِ با نمره‌ی جذابیت بالاتر، هزینه‌ی هر کلیک را کاهش دهید.

تبلیغ‌کنندگان چه می‌گویند؟

شهریار هژبر

یکتانت باعث شد تعداد تماس‌های دریافتی آگهی‌های ما تا ۴۰ ٪ افزایش پیدا کند. این پلتفرم بهترین کیفیت را میان رقبایش داشته وعامل مهمی در افزایش ترافیک ما بوده است.

شهریار هژبر

مدیرعامل شابش

مهدی معظمی

یکتانت توانسته است در کوتاه‌ترین زمان ممکن به معتبرترین و قدرتمندترین پلتفرم تبلیغات کلیکی کشور تبدیل شود و این به پشتوانه تیمی حرفه‌ای است که نیاز بازار را متوجه شده و به خوبی به آن پاسخ داده است. به راحتی می‌شود به این تیم اعتماد کرد و بهترین نتیجه را گرفت.

مهدی معظمی

کارشناس ارشد پرفورمنس مارکتینگ دیجی‌کالا

سبا بیوکی

مشاوران تخصصی یکتانت به نیازهای ما توجه می‌کنند و با توجه به اهداف ما و آنالیز روزانه ترافیک، بهینه‌ترین کمپین‌ها را طراحی کرده و به ما پیشنهاد می‌دهند. پشتیبانی شبانه‌روزی، یکی از نقاط برجسته این گروه می‌باشد. تیم یکتانت همواره در حال بهینه‌سازی کمپین‌ها و افزایش نرخ تبدیل که در کسب و کار ما افزایش فروش است، هستند.

سبا بیوکی

کارشناس ارشد بازاریابی بامیلو

احسان طریقت

وقتی از یکتانت صحبت می‌کنیم در ابتدا ممکنه قابلیت‌های فنی سایت به ذهن برسه؛ اما در کنار قابلیت‌های فنی فوق‌العاده پلتفرم، یکتانت رمز موفقیت مهم‌تری داره و اون هم چیزی نیست جز یک تیم خوب. تیم یکتانت در لایه‌های مختلف با همراهی، دقت نظر و پیشنهادهایی که از سر شناخت و با تلاش برای بهتر شدن ارائه می‌کنند، همدلی فوق‌العاده‌ای با کسب‌وکار شما دارند که کم نظیره.

احسان طریقت

کارشناس دیجیتال مارکتینگ کاله

رامین تسوجی

یکتانت از معدود شبکه‌های تبلیغاتی ایران هست که به دلیل همسان بودن نوع تبلیغاتش و همینطور انتخاب بهترین وبسایت‌های ایران برای تبلیغات، هم درصد کلیک به سشن و هم نرخ تبدیلش به طور قابل قبولی بالاست. برای این تیم خوب و جوان آرزوی موفقیت داریم.

رامین تسوجی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ ihome

مهدی فروغی

یکتانت در فضایی سرشار از اعتماد، راهکارهایی اثربخش برای ارتباط بهتر ما با بازار هدفمان فراهم کرده است؛ ارتباطی که نه در قالب تبلیغات آزاردهنده و اجباری، بلکه به‌ واسطه پاسخ‌گویی به آنچه مشتریانمان نیاز دارند، به وجود آمده است.

مهدی فروغی

مدیر دیجیتال مارکتینگ بیمیتو

جواد قندی

یکتانت با ارائه‌ی تبلیغات هدفمند در معتبرترین وب‌سایت‌های کشور توانسته خدماتی باکیفیت را با هزینه‌ی مناسب ارائه دهد. پشتیبانی حرفه‌ای و بهبود مستمر خدمات این پلتفرم تبلیغاتی باعث شده است که کافه گردش یکی از مشتریان دائمی این مجموعه شود.

جواد قندی

هم‌مؤسس و مدیر پروژه کافه گردش

کــیفیت در تبلیــغات

از برند‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند بپرسید

Yektanet's Logo

بهینه‌سازی نمایش در یکتانت

انتخاب موضوعی

انتخاب موضوعی

سیستم هوشمند یکتانت موضوع هر صفحه نمایش‌دهنده را تشخیص داده و شانس نمایش تبلیغ را در صفحات مرتبط افزایش می‌دهد.

انتخاب وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده

انتخاب وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده

در پنل یکتانت امکان انتخاب ناشرانی که بهترین نتیجه را به شما می‌دهند فراهم شده‌است. هزینه تبلیغ در تمامی این وبسایت‌ها یکسان است.

انتخاب دستگاه و سیستم عامل

انتخاب دستگاه و سیستم عامل

شما می‌توانید نمایش تبلیغات خود را محدود به دسکتاپ یا موبایل کنید. در موبایل هم امکان انتخاب سیستم عامل iOS یا اندروید وجود دارد.

انتخاب محدوده جغرافیایی

انتخاب محدوده جغرافیایی

یکتانت با بررسی IP کاربران، امکان انتخاب محدوده‌ جغرافیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید.

انتخاب زمان نمایش

انتخاب زمان نمایش

شما می‌توانید بازه زمانی نمایش تبلیغاتتان را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نمایش را به ساعات خاصی از شبانه‌روز محدود کنید.

آزمون A/B

آزمون A/B

شما می‌توانید دو تبلیغ را از نظر بازخورد مخاطبان با هم مقایسه کنید. یکتانت با انتخاب تبلیغ جذاب‌تر، تبلیغات شما را بهینه می‌کند.